Jump to content

[Android - Προτάσεις] Γενικές εφαρμογές II


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλημέρα σε ολους.... γνωριζει κανεις καμια εναλακτικη εφαρμογη του fecebook messanger που να δουλευει???????????ευχαριστω εκ των προτέρων...:D
Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλά έχει την επιλογή που λες σαν "φίλοι εκτός από..." Εγώ θέλω Δημόσια εκτός από.. .!

 

Μεσα από το facebook όταν πας πχ να κανείς μια κατάσταση δημοσίευση σου λέει προς>>και μετά πάνε περισσότερα και βγάλε αυτόν που θες να μην το βλεπει

ξέρει κανένας τελικά πως να κοινοποιησω κάτι "Δημόσια εκτός από";

Δεν θέλω μόνο "φίλοι εκτός από"!

γίνεται;

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε ολους.... γνωριζει κανεις καμια εναλακτικη εφαρμογη του fecebook messanger που να δουλευει???????????ευχαριστω εκ των προτέρων...:D

 

Κι εγώ αυτό ρωτάω 2-3 posts παραπάνω.

Διαβάζω ότι η Νο1 εναλλακτική του Messenger είναι η Trillian, φαίνεται να δουλεύει καλά όσον αφορά το θέμα ειδοποιήσεις, αλλά δεν μου κάνει sync τις παλιές συνομιλίες.

Smartphone: Samsung Galaxy A54 5G

Tablet: Samsung Galaxy Tab S7

Link to comment
Share on other sites

Τέλος και το Nova Go σε root συσκευές! Υποχρεωτική αναβάθμιση στην τελευταία και άντε γεια! Θα κάνω ένα θέμα να μαζευτούμε να τους τρίξουμε τα δόντια να το ανοίξουν!

Xiaomi Mi Air 13.3 W10

Samsung Galaxy Note 9 Stock Android 10

Link to comment
Share on other sites

Και προφανώς δεν θα το κάνουν και θα σου πουν για πνευματικά δικαιώματα κλπ κλπ
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα, μπορειτε να προτεινετε μια εφαρμογη που να μπορω να συνδεσω ολα μου τα e-mail μαζι και να λειτουργουν και οι ειδοποιησεις τους???
Link to comment
Share on other sites

Εγώ χρησιμοποιώ το gmail για να ελέγχω έναν τέτοιο λογαριασμό + άλλον έναν hotmail. Για να έχεις ειδοποίηση πρέπει να έχεις νομίζω ενεργοποιημένο τον αυτόματο συγχρονισμό που καταναλώνει λίγο παραπάνω μπαταρία.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα, μπορειτε να προτεινετε μια εφαρμογη που να μπορω να συνδεσω ολα μου τα e-mail μαζι και να λειτουργουν και οι ειδοποιησεις τους???

 

Εγώ και το Gmail και το Yahoo τα δουλεύω με την εφαρμογή του Gmail

 

Να προσθέσω αν κατάλαβα καλά.

Για τις ειδοποιήσεις τους, έχω εγκαταστήσει το TeslaUnread που το χρειάζεται ο Nova, και μου δείχνει συνολικά πόσα νέα mail έχω. πχ στην εικόνα δείχνει 26 εκ των οποίων τα 11 είναι yahoo και τα 15 gmail

http://s22.postimg.org/bvs20pkvx/IMG_20160203_173100_363.jpg

Edited by al_exis
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα, μπορειτε να προτεινετε μια εφαρμογη που να μπορω να συνδεσω ολα μου τα e-mail μαζι και να λειτουργουν και οι ειδοποιησεις τους???

 

Δοκίμασε το Aqua mail. Έχει τις περισσότερες δυνατότητες

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα, μπορειτε να προτεινετε μια εφαρμογη που να μπορω να συνδεσω ολα μου τα e-mail μαζι και να λειτουργουν και οι ειδοποιησεις τους???

Typeapp. Σούπερ ευχαριστημένος.

Sony Ericsson k700, samsung wave GT8500

samsung galaxy s3 GTi9300, LG G3 32gb 3gb Ram

LeEco le max 2 x820 6/64gb

Xiaomi mi mix 2s 6/64

Xiaomi mi 9t pro 6/128

Poco F4 8/256

Vivo x80 Pro

Link to comment
Share on other sites

Και προφανώς δεν θα το κάνουν και θα σου πουν για πνευματικά δικαιώματα κλπ κλπ

Δεν κατάλαβα δλδ Για ποιο λόγο δεν μπορούμε εμείς που έχουμε ρουταρισμενες συσκευές να βάλουμε το novago; τι πειράζει και ποια πνευματικά δικαιώματα καταπατώ Αφού Είμαι συνδρομητής της νοβα και πληρώνω τη συνδρομή μου έχω το δικαίωμα να βλέπω όπου θέλω.Δεν έχω κλεμμένη ή σπασμένη κάρτα.ειλικρινά δεν μπορώ να το καταλάβω.ας μου το εξηγήσει κάποιος που το καταλαβαίνει σας παρακαλώ.

Τέλος και το Nova Go σε root συσκευές! Υποχρεωτική αναβάθμιση στην τελευταία και άντε γεια! Θα κάνω ένα θέμα να μαζευτούμε να τους τρίξουμε τα δόντια να το ανοίξουν!
Link to comment
Share on other sites

Δεν κατάλαβα δλδ Για ποιο λόγο δεν μπορούμε εμείς που έχουμε ρουταρισμενες συσκευές να βάλουμε το novago; τι πειράζει και ποια πνευματικά δικαιώματα καταπατώ Αφού Είμαι συνδρομητής της νοβα και πληρώνω τη συνδρομή μου έχω το δικαίωμα να βλέπω όπου θέλω.Δεν έχω κλεμμένη ή σπασμένη κάρτα.ειλικρινά δεν μπορώ να το καταλάβω.ας μου το εξηγήσει κάποιος που το καταλαβαίνει σας παρακαλώ.

 

Προφανώς θέλει να αποφύγει αυτά που έπαθε η νόβα όλα αυτά τα χρόνια και στο τέλος κάθε σπίτι είχε νόβα με γ κάρτες και με dreambox. Κάποια λογική θα έχει αυτό που κάνουν. Δεν είδες που ακόμα και οι δέκτες τους είναι με δυο ρυθμίσεις. Δεν μπορείς να κάνεις τίποτα. Θες ΟΤΕ κύριε σου λέει; Εγώ έτσι θέλω να βλέπεις.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Είδα τωρα ότι Εκτος από την εφαρμογή app of the day υπαρχη και η app of the night. Την έχει δοκιμάσει κανείς;; δίνει κ αυτή δωρεάν μια εφαρμογή επί πληρωμή Δωρεάν

 

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160203/a2fff19c95ddfccce811597e73031416.jpg

Link to comment
Share on other sites

Είδα τωρα ότι Εκτος από την εφαρμογή app of the day υπαρχη και η app of the night. Την έχει δοκιμάσει κανείς;; δίνει κ αυτή δωρεάν μια εφαρμογή επί πληρωμή Δωρεάν

 

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160203/a2fff19c95ddfccce811597e73031416.jpg

 

Νομίζω αυτό κάνει που λες φίλε μου.

Edited by duc

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

Γιατι το antutu το εκαναν τοσο χαλια πλεον; Θελει και αυτο το antutu 3d bench που ειναι κοντα στα 100mb επιπλεον. Πολλα παραπονα απο πολλους χρηστες!
Link to comment
Share on other sites

Νομίζω αυτό κάνει που λες φίλε μου.

Φίλη! Και για ποιο λόγο να κάνουν 2 ίδιες εφαρμογές γιΑ τον ίδιο σκοπό/λογο..... Ενας Θεός ξέρει!

Edited by lek88
Link to comment
Share on other sites

Εδώ εκανα ενα θεμα να συντονισουμε καποια polls και να συζητησουμε για το κλειδωμα σε root συσκευες των Nova go & Ote tv go

Xiaomi Mi Air 13.3 W10

Samsung Galaxy Note 9 Stock Android 10

Link to comment
Share on other sites

Φίλη! Και για ποιο λόγο να κάνουν 2 ίδιες εφαρμογές γιΑ τον ίδιο σκοπό/λογο..... Ενας Θεός ξέρει!

 

Ωπ συγγνώμη φίλη μου, δυστυχώς αυτά τα ξενικά Nick Name μας έφαγαν, χάθηκε ο κόσμος να γράψουμε το όνομα μας;

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

Ψάχνω κάποια gallery γιατί είχα το quickpic χρόνια και έχει γίνει τραγικό τώρα. Καμία πρόταση (αν είναι δυνατόν στο ίδιο στυλ
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει τρόπος με κάποια εφαρμογή δωρεάν κλήσεων σε σταθερά στο εξωτερικό?

Δωρεάν εντελώς όχι.

Αλλά με αστείες χρεώσεις, πχ 0.007€/λεπτό γίνεται μέσω Voip.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Ψάχνω κάποια gallery γιατί είχα το quickpic χρόνια και έχει γίνει τραγικό τώρα. Καμία πρόταση (αν είναι δυνατόν στο ίδιο στυλ

Για ποιον λογο δεν σου αρέσει φιλε;

:thanks:
Link to comment
Share on other sites

Ωπ συγγνώμη φίλη μου, δυστυχώς αυτά τα ξενικά Nick Name μας έφαγαν, χάθηκε ο κόσμος να γράψουμε το όνομα μας;

Ένα δικιο το'χεις κ εσύ.....

Link to comment
Share on other sites

Για ποιον λογο δεν σου αρέσει φιλε;

 

Έχει προσθέσει διαφορά που δεν φεύγουν (η τουλάχιστον δεν έχω βρει εγω) όπως παράδειγμα το pop up από κάτω όταν προσθέσεις νέες εικόνες

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - Προτάσεις] Γενικές εφαρμογές II

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...