Jump to content

[Android - Προτάσεις] Γενικές εφαρμογές II


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

το δοκίμασα, ναι μεν τις εμφανίζει σε φουλ οθόνη αλλά εφόσον πατήσω εγώ 2 φορές με το δάχτυλο,με ενδιαφέρει να εμφανίζονται με την μια full screen, στις ρυθμίσεις δεν μπόρεσα να το αλλάξω αυτό, δηλαδή όταν ανοίγω μια φωτογραφία να πηγαίνει σε full screen χωρίς να πατάω κάτι παραπάνω

Μήπως τραβάς όμως φωτο σε 4:3 ενώ η οθόνη προβάλει π.χ. σε 16:9;

Link to comment
Share on other sites

Μήπως τραβάς όμως φωτο σε 4:3 ενώ η οθόνη προβάλει π.χ. σε 16:9;

 

έψαχνα κάποια εφαρμογή που τις φωτογραφίες να τις δείχνει σε full screen όπως και να τις τραβάω γιατί ναι μεν 4:3 αλλά το κενό δεν είναι μεγάλο όταν τις βλέπω, απλά ήθελα να τις δείχνει ολόκληρες

Link to comment
Share on other sites

Παλιότερα όταν είχα κάποιο σχόλιο στο facebook Η κάποιο μυνημα Inbox, αυτόματα και χωρίς καμία καθυστέρηση μου ερχόταν και email Στο ταχυδρομείο yahoo με το μυνημα που έχω στο facebook Η το σχόλιο. Τώρα εδώ και πολύ καιρο αυτά σταμάτησαν να μου ερχοντε τα email. Τι μπορώ να κανω? Δεν άλλαξα κάτι εγώ από τις ρυθμίσεις. Είναι όλα ρυθμισμένα να μου ερχοντε όλες οι ειδοποιήσεις στο mail. Θα έστελνα το ερώτημα μου στο αρμόδιο τοπικ Για το face Αλλά δεν ξέρω αν το πρόβλημα είναι του face Η του yahoo..... Edited by lek88
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα,εχει να προτεινει κανεις καμια καλη εφαρμογη που να σβυνει ΟΝΤΩΣ οτι αφηνει πισω μια απεγκατασταση εφαρμογης και ειδικα τους αδειους φακελους? εχω δοκιμασει πολλα τα γνωστα μας σε ολους Clean master, SD maid, CCleaner,All in one toolbox, αλλα τριχες δε σβυνουν οτι λενε...αν εχει κανεις κατι υπ οψιν του? ευχαριστω.
Jason the Greek
Link to comment
Share on other sites

Το es file explorer έχει μια επιλογή για την διαγραφή φακέλων που σχετίζονται με την εφαρμογή που κάνεις uninstall, δεν ξέρω αν σου κάνει..
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, το τηλέφωνο μου είναι δικαρτο, πως μπορώ να βλέπω το αρχείο με τις κλήσεις σε ποιο αριθμό με κάλεσαν;
Link to comment
Share on other sites

ειχα μια εφαρμογη που σου εδειχνε πια εφαρμογη σου καταναλωνε πολυ μπαταρια και την εκανες kiil αλλα την εχασα μετα απο την αλλαγη συσκευης,μηπως καταλαβατε πια λεω?:O
Link to comment
Share on other sites

Το es file explorer έχει μια επιλογή για την διαγραφή φακέλων που σχετίζονται με την εφαρμογή που κάνεις uninstall, δεν ξέρω αν σου κάνει..

 

Λογικα θα λες απ τις ρυθμισεις του-Αpp-Clean associated folders after unistall να ειναι τικαρισμενο...το εχω ετσι...και θα πρεπει να τρεχει οταν κανεις unistall μια εφαρμογη η εχει και ο es δικο του unistaller? γιατι δεν βλεπω κατι η δε το βρηκα..:)

Jason the Greek
Link to comment
Share on other sites

ειχα μια εφαρμογη που σου εδειχνε πια εφαρμογη σου καταναλωνε πολυ μπαταρια και την εκανες kiil αλλα την εχασα μετα απο την αλλαγη συσκευης,μηπως καταλαβατε πια λεω?:O

 

Αν πας στις εφαρμογές του google play στην κατηγορία όλες, θα σου εμφανίσει όσες έχεις κατεβασει μεχρι τώρα,άσχετα αν τις έχεις κάνει απεγκατασταση

Link to comment
Share on other sites

ειχα μια εφαρμογη που σου εδειχνε πια εφαρμογη σου καταναλωνε πολυ μπαταρια και την εκανες kiil αλλα την εχασα μετα απο την αλλαγη συσκευης,μηπως καταλαβατε πια λεω?:O

 

μηπως αυτο;; https://play.google.com/store/apps/details?id=com.oasisfeng.greenify&hl=el

Link to comment
Share on other sites

αυτο το εχω κατεβασει αυτο,ειχε κατι σαν μαιμουδακι αν θυμαμε καλα?

 

δεν το βρισκω ουτε απο τις κατεβασμενες εφαρμογες του play.

μπας και δεν την ειχα κατεβασει απο το play?

Edited by a_tsa
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, το τηλέφωνο μου είναι δικαρτο, πως μπορώ να βλέπω το αρχείο με τις κλήσεις σε ποιο αριθμό με κάλεσαν;

 

Κανονικά στο αρχείο κλήσεων δίπλα στην ώρα που σε πήρε, πρέπει να λέει και σε ποια sim έγινε κλήση.Δεν στο λέει?

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παίδες. Υπάρχει καμία εφαρμογή που στο γυμναστήριο να σημειώνω κάθε φορά που πάω ποσα κιλά πχ έβαλα σήμερα πόσα χτες κλπ ώστε και να θυμάμαι αλλά και να βλέπω την πρόοδο μου; πέρα από το να το κάνω μόνος μου στις σημειώσεις
1+7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Eγω με ενα excell κανω δουλεια. Συνηθως ο,τι εφαρμογες υπαρχουν ειναι για τρεξιμο και διαλλειμματικη προπονηση (αεροβια, μποξ κ.α.), δλδ ενα χρονομετρο με διαλλειματα και ρυθμισεις..

Τι προτείνετε (εσείς); Τι πιστεύετε; Τι γίνεται; Οκτώμβρης το Μ να τονίζεται!

Μια πλήρης φόρτιση.

Link to comment
Share on other sites

Παλιότερα όταν είχα κάποιο σχόλιο στο facebook Η κάποιο μυνημα Inbox, αυτόματα και χωρίς καμία καθυστέρηση μου ερχόταν και email Στο ταχυδρομείο yahoo με το μυνημα που έχω στο facebook Η το σχόλιο. Τώρα εδώ και πολύ καιρο αυτά σταμάτησαν να μου ερχοντε τα email. Τι μπορώ να κανω? Δεν άλλαξα κάτι εγώ από τις ρυθμίσεις. Είναι όλα ρυθμισμένα να μου ερχοντε όλες οι ειδοποιήσεις στο mail. Θα έστελνα το ερώτημα μου στο αρμόδιο τοπικ Για το face Αλλά δεν ξέρω αν το πρόβλημα είναι του face Η του yahoo.....

κανε μία εκκαθάριση στην εφαρμογη και μπορεί να φτιάξει....μήπως στο κάνει από την στιγμή που έγινε αναβάθμιση της εφαρμογής?

Link to comment
Share on other sites

κανε μία εκκαθάριση στην εφαρμογη και μπορεί να φτιάξει....μήπως στο κάνει από την στιγμή που έγινε αναβάθμιση της εφαρμογής?

 

Ναι λογικά μετά από κάποια αναβάθμιση το έπαθε! Αλλά δεν ξέρω ποιο από τα 2 φταίει...

Εκκαθάριση δεδομένων εφαρμογής να κανω? Τι διορθώνει αυτο?

Edited by lek88
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!

Σε nexus 6 έκανα ένα "καθάρισμα" με την εφαρμογή sd maid pro. Η εφαρμογή έχει δικαιώματα root. Από τοτε το Instagram ανοίγει 2 δευτερόλεπτα και crashάρει. Έχω κάνει επανεγκατάσταση την εφαρμογή, έσβησα και cache και data και πάλι τα ίδια. Υπόψιν, με αφήνει να κάνω sign in κανονικά. Μόλις μπαίνω με πετάει. Τι μπορεί να σβήστηκε και να κρασαρει έτσι??

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω, και γω εχω την εντυπωση οτι μου εκανε ζημια το SD maid pro

Τι προτείνετε (εσείς); Τι πιστεύετε; Τι γίνεται; Οκτώμβρης το Μ να τονίζεται!

Μια πλήρης φόρτιση.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παίδες. Υπάρχει καμία εφαρμογή που στο γυμναστήριο να σημειώνω κάθε φορά που πάω ποσα κιλά πχ έβαλα σήμερα πόσα χτες κλπ ώστε και να θυμάμαι αλλά και να βλέπω την πρόοδο μου; πέρα από το να το κάνω μόνος μου στις σημειώσεις

 

Libra φίλε, με έχει βολέψει πολύ..

“When there's no more room in hell, the dead will walk the earth.”
Link to comment
Share on other sites

Νομίζω οτι αναφερεσαι σε σωματικο βαρος, ενω ο Papakitou σε προπόνηση

Τι προτείνετε (εσείς); Τι πιστεύετε; Τι γίνεται; Οκτώμβρης το Μ να τονίζεται!

Μια πλήρης φόρτιση.

Link to comment
Share on other sites

παιδια στην εφαρμογη twitter δεν μου ερχονται οι ειδοποιησεις οταν ειμαι μεσα..τι να φταιει?

Δοκίμασες να του κάνεις απεγκατάσταση και ξανά εγκατάσταση μπας και στρωσει?

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια πλακα μας κανει το aquamail; χθες κ σμρ 2 mail στον εταιρικο λογαριασμο δεν εστειλε notification για κανενα κ του τα σκασαμε κιολας του ρωσου, ελεος!!
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - Προτάσεις] Γενικές εφαρμογές II

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...