Jump to content

[Android - Προτάσεις] Γενικές εφαρμογές II


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δεν γίνετε αυτό που λες γιατί πολύ απλά δεν δέχονται όλα τα sm να δώσεις κωδικό αντί για την κάρτα πχ Carrefour όπου ελάχιστα ταμεία στην Ελλάδα θα δεχτούν κωδικό.

 

Σχετικό..

Για όσους ψάχνονται με sm και κουπόνια παίζει και το pockee (δεν το έχω βάλει ακόμα)

http://www.news.gr/oikonomia/epiheirhseis/article/146380/pockee-h-idea-poymoirazei-ekptotika-koyponia.html

 

Στην πόλη μου όλα τα ΣΜ το δέχονται χωρίς καμία αντίρρηση. Το κάνω 3 χρόνια σχεδόν....

Η Ελλάδα είναι η μόνη Αφρικανική χώρα που κατοικείται από λευκούς
Link to comment
Share on other sites

Θα ηθελα να με βοηθησεται στο εξης θεμα.

Θελω να φωτογραφησω τα Barcode των καρτων απο τα Super Market που εχω ωστε να μην της κουβαλαω μαζι τις καρτες καθε φορα αλλα να ανοιγω το κινητο μου και να την σκαναρει η κοπελα στο ταμειο απο αυτο.

Πως μπορω να το κανω???

Με την φωτογραφικη του κινητου που το τραβηξα δεν γινεται.

Μου ειπε ομως η ταμιας οτι εχει ερθει καποιος και του σκαναρουμε την καρτα απο το κινητο.

Πως γινεται??

Ευχαριστω.

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mobeam.beepngo

Ειναι πολυ καλο..το εχω εδω και τρεις μηνες και εχω περασει ολεσ τις καρτες μεσα.:)

Link to comment
Share on other sites

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mobeam.beepngo

Ειναι πολυ καλο..το εχω εδω και τρεις μηνες και εχω περασει ολεσ τις καρτες μεσα.:)

άλλη δεν υπάρχει γιατί αυτή κάνει για τρία τηλέφωνα μόνο!

Link to comment
Share on other sites

Στην πόλη μου όλα τα ΣΜ το δέχονται χωρίς καμία αντίρρηση. Το κάνω 3 χρόνια σχεδόν....

Αν και δεν είναι απάντηση ούτε λύση για τους υπολοίπους

για ποια sm μιλάς και για ποια πόλη??

Link to comment
Share on other sites

Αν και δεν είναι απάντηση ούτε λύση για τους υπολοίπους

για ποια sm μιλάς και για ποια πόλη??

 

Αναφέρει 1) την πόλη στο προφίλ του (Τρίκαλα) και 2) "όλα τα ΣΜ"

Link to comment
Share on other sites

Για ποιο λόγο να μην δεχτεί, ο Βασιλόπουλος για παράδειγμα, την κάρτα για τους πόντους λέγοντας μόνο τους αριθμούς;

Και για ποιο λόγο εγώ να δώσω ψεύτικα στοιχεία; Τι θα κερδίσω;

 

ΥΓ. Στα Τρίκαλα έχουμε Βερόπουλο, Βασιλόπουλο, Μασούτη και Γαλαξία.

Η Ελλάδα είναι η μόνη Αφρικανική χώρα που κατοικείται από λευκούς
Link to comment
Share on other sites

Για ποιο λόγο να μην δεχτεί, ο Βασιλόπουλος για παράδειγμα, την κάρτα για τους πόντους λέγοντας μόνο τους αριθμούς;

Και για ποιο λόγο εγώ να δώσω ψεύτικα στοιχεία; Τι θα κερδίσω;

 

ΥΓ. Στα Τρίκαλα έχουμε Βερόπουλο, Βασιλόπουλο, Μασούτη και Γαλαξία.

 

 

Δεν θα δώσεις ψεύτικα στοιχεία ,αλλα θα καθυστερήσεις την ταμία και όλη την ουρά .

Αν σου φαίνεται υπερβολικό ,σκεψου αν το κάνανε όλοι έτσι τι θα γινόταν ...

Σίγουρα αν ήσουν πίσω στην ουρά θα δυσανασχετουσες για την καθυστέρηση .

Link to comment
Share on other sites

Δεκτόν

123456

Η Ελλάδα είναι η μόνη Αφρικανική χώρα που κατοικείται από λευκούς
Link to comment
Share on other sites

Και στα Γιάννενα στα carrefour μόνο την κάρτα δέχονται...!!!ο λόγος οταν ρώτησα ήταν για να μην μπορεί ο υπάλληλος να χτυπά (με αριθμούς) την κάρτα του;) η την κάρτα κάποιού άλλου ;) κατά λάθος.;)

 

284285df2da60877fb17f4243f5013c1.gif

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μια βοήθεια..Κάτι έκανα και έσβησα της επαφές από το τηλέφωνο..το κακό είναι ότι της συγχρονίσε με το gmail και της έσβησε και από εκεί..και δεν Έχω backup..Υπάρχει περίπτωση να της βρω από το Gmail κάπως;

Φιλικά Γιώργος

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μια βοήθεια..Κάτι έκανα και έσβησα της επαφές από το τηλέφωνο..το κακό είναι ότι της συγχρονίσε με το gmail και της έσβησε και από εκεί..και δεν Έχω backup..Υπάρχει περίπτωση να της βρω από το Gmail κάπως;

 

Δες στις ρυθμίσεις του Gmail, κάπου έχει Restore contacts και μπορείς να επιλέξεις της ίδιας ημέρας ή τελευταίας εβδομάδας ή μήνα.

Edited by sakissalonika
Link to comment
Share on other sites

κατεβαστήρι για το yutube που να τα μετατρέπει σε mp3??
ΙΦ ΓΙΟΥ ΑΡ ΓΚΡΙΚ, ΠΛΙΖ ΡΑΪΤ ΙΝ ΓΚΡΙΚ ΕΝΤ ΜΠΙ ΠΡΑΟΥΝΤ ΟΦ ΓΙΟΡ ΛΑΝΓΚΟΥΪΤΖ. ΓΟΥΕΝ ΓΙΟΥ ΡΑΙΤ ΙΝ ΓΚΡΙΚΛΙΣ, ΙΤ ΛΟΥΚΣ ΔΑΤ ΣΤΙΟΥΠΙΤ. ΘΕΝΚΙΟΥ :)
Link to comment
Share on other sites

κατεβαστήρι για το yutube που να τα μετατρέπει σε mp3??

 

Απο ΕΔΩ δοκίμασες...???

 

Υπάρχουν και αυτές.

YouTube Downloader for Android SOS***

TubeMate YouTube Downloader

Edited by mariodj

 

284285df2da60877fb17f4243f5013c1.gif

Link to comment
Share on other sites

Έχω το S4. Σήμερα εγκατέστησα το du battery saver. Σαν πρώτη μέρα παρατήρησα χειρότερη απόδοση στη μπαταρία αντί καλύτερη. Εν το μεταξύ τα σχόλια στο Store είναι εγκωμιαστικά. Κάνω κάτι λάθος; πρέπει να κάνω τίποτα ρυθμίσεις ή το βάζω και τέλος αυτό αρκεί. Επίσης μήπως χρειάζεται χρόνο για να τραβήξει τίποτα δεδομένα και να αρχίσει να αποδίδει;

Στην τελική θα δώ αισθητό αποτέλεσμα προς το καλύτερο ή να το ξηλώσω να τελειώνουμε. Αλλά στα σχόλια μου κάνει εντύπωση ότι όλοι γράφουν για τεράστια διαφορά προς το καλύτερο

Link to comment
Share on other sites

Έχω το S4. Σήμερα εγκατέστησα το du battery saver. Σαν πρώτη μέρα παρατήρησα χειρότερη απόδοση στη μπαταρία αντί καλύτερη. Εν το μεταξύ τα σχόλια στο Store είναι εγκωμιαστικά. Κάνω κάτι λάθος; πρέπει να κάνω τίποτα ρυθμίσεις ή το βάζω και τέλος αυτό αρκεί. Επίσης μήπως χρειάζεται χρόνο για να τραβήξει τίποτα δεδομένα και να αρχίσει να αποδίδει;

Στην τελική θα δώ αισθητό αποτέλεσμα προς το καλύτερο ή να το ξηλώσω να τελειώνουμε. Αλλά στα σχόλια μου κάνει εντύπωση ότι όλοι γράφουν για τεράστια διαφορά προς το καλύτερο

 

Ακόμη δεν το ξήλωσε ς;

Στοκ,ανημπορος να το ρουταρω
Link to comment
Share on other sites

Έχω το S4. Σήμερα εγκατέστησα το du battery saver. Σαν πρώτη μέρα παρατήρησα χειρότερη απόδοση στη μπαταρία αντί καλύτερη. Εν το μεταξύ τα σχόλια στο Store είναι εγκωμιαστικά. Κάνω κάτι λάθος; πρέπει να κάνω τίποτα ρυθμίσεις ή το βάζω και τέλος αυτό αρκεί. Επίσης μήπως χρειάζεται χρόνο για να τραβήξει τίποτα δεδομένα και να αρχίσει να αποδίδει;

Στην τελική θα δώ αισθητό αποτέλεσμα προς το καλύτερο ή να το ξηλώσω να τελειώνουμε. Αλλά στα σχόλια μου κάνει εντύπωση ότι όλοι γράφουν για τεράστια διαφορά προς το καλύτερο

Placebo είναι τα σχόλια. δεν υπάρχει μαγικό πρόγραμμα παιδιά.

images?q=tbn:ANd9GcSajrrZEo6APx0nLGx13EufEf6HGZt6oIMxyclgz-36fQJFB7gC

could you do it again?

ThL W8 Beyond , OnePlus 3T

Link to comment
Share on other sites

Παιδια θα ξαναπροτεινω το Powersleep της Samsung. Με την χρήση του, βοηθάμε στην καταπολέμηση του καρκίνου, καθώς όσο φορτίζει το κινητό επεξεργαζεται δεδομένα που μπορεί να χρησιμοποιησει κάθε ερευνητής. Νομίζω αξίζει.

images?q=tbn:ANd9GcSajrrZEo6APx0nLGx13EufEf6HGZt6oIMxyclgz-36fQJFB7gC

could you do it again?

ThL W8 Beyond , OnePlus 3T

Link to comment
Share on other sites

Παιδια θα ξαναπροτεινω το Powersleep της Samsung. Με την χρήση του, βοηθάμε στην καταπολέμηση του καρκίνου, καθώς όσο φορτίζει το κινητό επεξεργαζεται δεδομένα που μπορεί να χρησιμοποιησει κάθε ερευνητής. Νομίζω αξίζει.

Είναι κάτι σαν το F@H για τους υπολογιστές;

Link to comment
Share on other sites

Παιδια θα ξαναπροτεινω το Powersleep της Samsung. Με την χρήση του, βοηθάμε στην καταπολέμηση του καρκίνου, καθώς όσο φορτίζει το κινητό επεξεργαζεται δεδομένα που μπορεί να χρησιμοποιησει κάθε ερευνητής. Νομίζω αξίζει.

 

Όνομα: Samsung Power Sleep

 

Developer: Samsung Electronics

 

Λειτουργικό: Android

 

To κατεβάζω από: Google Play

 

Τιμή: Free

 

To app που έφτιαξε η Samsung είναι ένα ξυπνητήρι που βοηθά τους ερευνητές του University of Vienna, οι οποίοι προσπαθούν να βρουν θεραπεία για το Alzheimer, αλλά και κάποια είδη καρκίνου. Λειτουργεί σαν κλασικό ξυπνητήρι, όμως από την ώρα που το θέτεις σε λειτουργία έως και την ώρα που θα το κλείσεις, αυτό δουλεύει στο background αναλύοντας διάφορα δεδομένα και στέλνοντας τις πληροφορίες στους servers του πανεπιστημίου.

Aν δεν έχεις αυτό που αγαπάς, αγάπα αυτό που έχεις.
Link to comment
Share on other sites

Για ποιο λόγο να μην δεχτεί, ο Βασιλόπουλος για παράδειγμα, την κάρτα για τους πόντους λέγοντας μόνο τους αριθμούς;

Και για ποιο λόγο εγώ να δώσω ψεύτικα στοιχεία; Τι θα κερδίσω;

 

ΥΓ. Στα Τρίκαλα έχουμε Βερόπουλο, Βασιλόπουλο, Μασούτη και Γαλαξία.

Στον βασιλόπουλο το δέχονται παντού αν το πεις η το δώσεις σε φωτογραφία στο carrefour πχ όχι.

Η δικαιολογία είναι ότι το εκπτωτικό κουπόνι μπορεί να πάει σε λάθος άτομο γιατί την στιγμή που κάνεις την αγορά μπορεί να συμπληρώσεις το όριο και να εκδοθεί το εκπτωτικό.

Υπομονή 10 χρόνια να το κάνουμε με NFC

 

Όνομα: Samsung Power Sleep

 

Developer: Samsung Electronics

 

Λειτουργικό: Android

 

To κατεβάζω από: Google Play

 

Τιμή: Free

 

To app που έφτιαξε η Samsung είναι ένα ξυπνητήρι που βοηθά τους ερευνητές του University of Vienna, οι οποίοι προσπαθούν να βρουν θεραπεία για το Alzheimer, αλλά και κάποια είδη καρκίνου. Λειτουργεί σαν κλασικό ξυπνητήρι, όμως από την ώρα που το θέτεις σε λειτουργία έως και την ώρα που θα το κλείσεις, αυτό δουλεύει στο background αναλύοντας διάφορα δεδομένα και στέλνοντας τις πληροφορίες στους servers του πανεπιστημίου.

Ευχαριστώ είναι το λιγότερο που μπορούμε..

Δυστυχώς ακόμα και την "άλλη" την γνωστή ασθένεια μετά από ένα σημείο την αναφέρεις σαν λύτρωση σε σχέση με αυτό που βλέπεις.

Βάλε και ένα λινκ απο το Αpp

Edited by drdedus
Link to comment
Share on other sites

Έχω το S4. Σήμερα εγκατέστησα το du battery saver. Σαν πρώτη μέρα παρατήρησα χειρότερη απόδοση στη μπαταρία αντί καλύτερη. Εν το μεταξύ τα σχόλια στο Store είναι εγκωμιαστικά. Κάνω κάτι λάθος; πρέπει να κάνω τίποτα ρυθμίσεις ή το βάζω και τέλος αυτό αρκεί. Επίσης μήπως χρειάζεται χρόνο για να τραβήξει τίποτα δεδομένα και να αρχίσει να αποδίδει;

Στην τελική θα δώ αισθητό αποτέλεσμα προς το καλύτερο ή να το ξηλώσω να τελειώνουμε. Αλλά στα σχόλια μου κάνει εντύπωση ότι όλοι γράφουν για τεράστια διαφορά προς το καλύτερο

 

Eδώ άλλοι βαθμολογούσαν με άριστα εφαρμογή για να διώχνεις τα κουνούπια και έλεγαν ότι κάνει και δουλειά...

 

Το du είχε απλά βολικό widget για να βλέπεις μπαταρία κ.α. Από την άλλη καίει κάπως...

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - Προτάσεις] Γενικές εφαρμογές II

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...