Jump to content

[Android - Προτάσεις] Γενικές εφαρμογές II


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Χρησιμοποιησε helium ;-)

Χρησιμοποιείς tapatalk έτσι; Νομίζω αν φτιάξεις ένα account του tapatalk μετά συνδέεσαι σε αυτό το θυμάται όλα.

 

Passwords δεν θυμάται το tapatalk, μονό το username.

Για passwords χρησιμοποίησε μια εφαρμογή φτιαγμένη για αυτή τη δουλειά, και καλο ειναι να κρατάει και αντίγραφο σε cloud (πχ dropbox)

Κανε μια αναζήτηση για password στο play store.

Link to comment
Share on other sites

Με την αναβάθμιση του tapatalk μπορώ να πω ότι είναι σε καλό δρόμο, γρήγορο κτλπ. Μιλάω για την προ έκδοση 4.3.0
Στοκ,ανημπορος να το ρουταρω
Link to comment
Share on other sites

Καποιο αλλο εκτος του widgetlocker που να κανει παρομοια δουλεια; δωρεαν μιας και αυτο ειναι το θεμα που δεν βαζω το wl...

 

Για κοίτα αυτο:http:// http://www.greekdroiders.eu/5/post/2013/11/gravity-screen-on-off-googe-play-free.html#.UpxhWlBYnqA}

Samsung Galaxy Nexus,Note II,Note 3
Link to comment
Share on other sites

Οχι δεν εννοω κατι τετοιο...Εννοω κατι του τυπου να μπορω να προσαρμοσω την οθονη κλειδωματος προσθετοντας πχ. widgets και συντομευσεις...Και εμφανισιακα αν εχει επιλογες παραμετροποιησης ειναι ενα συν αυτο..Απλα να ειναι δωρεαν θα ηθελα! Ειχα δοκιμασει το go locker αλλα δεν μου αρεσε και το widgetlocker ειναι επι πληρωμη..

Αριθμομηχανή Δωρεάν, Γρήγορη χρησιμοποιώντας πολύ λίγη μνήμη και ΧΩΡΙΣ διαφημισεις.

 

e22dc34ff3.png

Link to comment
Share on other sites

Οχι δεν εννοω κατι τετοιο...Εννοω κατι του τυπου να μπορω να προσαρμοσω την οθονη κλειδωματος προσθετοντας πχ. widgets και συντομευσεις...Και εμφανισιακα αν εχει επιλογες παραμετροποιησης ειναι ενα συν αυτο..Απλα να ειναι δωρεαν θα ηθελα! Ειχα δοκιμασει το go locker αλλα δεν μου αρεσε και το widgetlocker ειναι επι πληρωμη..

 

Δες το c locker (έχει μια δωρεάν έκδοση) κλικ

Αλλιώς υπάρχει και το dashclock (με μπόλικα addons για να το φέρεις στα μέτρα σου), αν και δε νομίζω να είναι αυτό που θες ακριβώς.

Link to comment
Share on other sites

Με την αναβάθμιση του tapatalk μπορώ να πω ότι είναι σε καλό δρόμο, γρήγορο κτλπ. Μιλάω για την προ έκδοση 4.3.0

 

Δεν την βλέπω στο πλαιστορει έχει την 4.2.5 γιατί?

Link to comment
Share on other sites

Δες το c locker (έχει μια δωρεάν έκδοση) κλικ

Αλλιώς υπάρχει και το dashclock (με μπόλικα addons για να το φέρεις στα μέτρα σου), αν και δε νομίζω να είναι αυτό που θες ακριβώς.

 

Το dashclock δεν ειναι ακριβως αυτο που θελω βασικα οπως ειπες...Το αλλο το δοκιμασα δεν θα ελεγα οτι εμεινα ικανοποιημενος κυριως λογω του οτι δεν μου φανηκε να εχει επιλογες αρκετες και το κυριοτερο να επιλεξω εγω τι θα βαλω σαν widget ή οχι...Ισως καποιο αλλο αν εχετε υποψιν σας!

 

PS: Με συγχωρειτε για το πρηξιμο:D

 

PS2-EDIT: Οπως προειπα, ψαχνω κατι οπως το widgetlocker αλλα σε free..εχω ψαξει αρκετα και δεν βρισκω κατι παρομοιων δυνατοτητων, οποτε ή κατι κανω λαθος ή δεν υπαρχουν παρομοιες αρκετες..

Edited by Pavlos1908

Αριθμομηχανή Δωρεάν, Γρήγορη χρησιμοποιώντας πολύ λίγη μνήμη και ΧΩΡΙΣ διαφημισεις.

 

e22dc34ff3.png

Link to comment
Share on other sites

Το dashclock δεν ειναι ακριβως αυτο που θελω βασικα οπως ειπες...Το αλλο το δοκιμασα δεν θα ελεγα οτι εμεινα ικανοποιημενος κυριως λογω του οτι δεν μου φανηκε να εχει επιλογες αρκετες και το κυριοτερο να επιλεξω εγω τι θα βαλω σαν widget ή οχι...Ισως καποιο αλλο αν εχετε υποψιν σας!

 

PS: Με συγχωρειτε για το πρηξιμο:D

 

PS2-EDIT: Οπως προειπα, ψαχνω κατι οπως το widgetlocker αλλα σε free..εχω ψαξει αρκετα και δεν βρισκω κατι παρομοιων δυνατοτητων, οποτε ή κατι κανω λαθος ή δεν υπαρχουν παρομοιες αρκετες..

Πάντως 2 ευρώ κάνει το widgetlocker.Γιατί δεν το αγοράζεις να πάει στο καλό.;

Τύχη είναι, όταν η ικανότητα συναντά την ευκαιρία

Για αποφυγή παρεξηγήσεων το όνομά μου είναι Αντώνης

Link to comment
Share on other sites

Διοτι δεν εχω paypal η πιστωτικη...:(

Αριθμομηχανή Δωρεάν, Γρήγορη χρησιμοποιώντας πολύ λίγη μνήμη και ΧΩΡΙΣ διαφημισεις.

 

e22dc34ff3.png

Link to comment
Share on other sites

Παιδια γνωριζει κανενας καμια εφαρμογη για να εξαφανιστουν η διαφημισεις που εχω σε μερικες χρησιμες εφαρμογες?

Η διαφημη ειναι η ιδια σε ολες.

Link to comment
Share on other sites

καποια εφαρμογη που στην κληση να αναβει το φλας της καμερας οπως στο iphone υπαρχει;

My History:

Ericsson 337-Ericsson 768-Nokia 5110-Ericsson 788-Nokia 8210-Nokia 8510-Nokia 6510-Sharp Gx20-Sharp SH703-Nokia 6288-Samsung i560-HTC Diamond-Nokia E51-HTC Hero-HTC Legend-Sony Xperia S-Sony Xperia Z1-HTC 10-Samsung Note 9-Samsung Galaxy S23 UTRA

Link to comment
Share on other sites

Διοτι δεν εχω paypal η πιστωτικη...:(

 

Πας αύριο το πρωί και σε 10 λεπτά θα έχεις σιγά το πράμα.

Δώστε και κάνε καφέ για το χόμπι σας δεν κάνει κακό. Εγώ μπορώ να έχω όλες τις εφαρμογές σπασμένες και πάλι τις καλές της αγοράζω για υποστήριξη.

Edited by araditsas
Link to comment
Share on other sites

@gkarabid

AdAway V2.8

 

Μια φορά που την έβαλα μου ρουφήξε όλη τη μπαταρία.είχε κολλήσει στο οτι κανει εφαρμογή κ δεν το πρόσεξα πριν πέσω για ύπνο. δεν έπρεπε να εγκατασταθεί;τεσπα

Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Μια φορά που την έβαλα μου ρουφήξε όλη τη μπαταρία.είχε κολλήσει στο οτι κανει εφαρμογή κ δεν το πρόσεξα πριν πέσω για ύπνο. δεν έπρεπε να εγκατασταθεί;τεσπα

 

Την δουλεύω 2-3 χρόνια κατανάλωση μπαταρίας περίπου 0.5% Δλδ ελάχιστο.

Κατο περίεργο θα είχε συμβεί.

Link to comment
Share on other sites

καποια εφαρμογη που στην κληση να αναβει το φλας της καμερας οπως στο iphone υπαρχει;

 

Flash notification βάλε στο store

Huawei P30/Huawei mate 10 lite/Samsung Galaxy S6 /Lg Nexus 5 Black 5.0.1/Unlock bootloader/Root

Sony Xperia P Silver/ICS 4.0.4/Root

Sony Ericsson Xperia Neo V Silver/GB (Sold)

Sony Ericsson Xperia X8 Black/GingerDX 2.3.7

Link to comment
Share on other sites

Μια φορά που την έβαλα μου ρουφήξε όλη τη μπαταρία.είχε κολλήσει στο οτι κανει εφαρμογή κ δεν το πρόσεξα πριν πέσω για ύπνο. δεν έπρεπε να εγκατασταθεί;τεσπα

 

εβαλες adaway κ σου ρουφηξε την μπαταρια?καποιο δικο σου λαθος ειναι φιλος...η εφαρμογη βρισκεται στο top5...ειναι must για ολους τους root;)

Link to comment
Share on other sites

Πας αύριο το πρωί και σε 10 λεπτά θα έχεις σιγά το πράμα.

Δώστε και κάνε καφέ για το χόμπι σας δεν κάνει κακό. Εγώ μπορώ να έχω όλες τις εφαρμογές σπασμένες και πάλι τις καλές της αγοράζω για υποστήριξη.

 

Δεν νομιζω οτι μπορει να βγαλει πιστωτικη ενας 18χρονος πλην 5 μηνες!:p Παντως συμφωνω με την λογικη οτι τις καλες φυσικα και πρεπει να τις αγοραζουμε!

Αριθμομηχανή Δωρεάν, Γρήγορη χρησιμοποιώντας πολύ λίγη μνήμη και ΧΩΡΙΣ διαφημισεις.

 

e22dc34ff3.png

Link to comment
Share on other sites

Δεν νομιζω οτι μπορει να βγαλει πιστωτικη ενας 18χρονος πλην 5 μηνες!:p Παντως συμφωνω με την λογικη οτι τις καλες φυσικα και πρεπει να τις αγοραζουμε!

Prepaid μπορεί όμως

 

+1 σωστά και με χιούμορ πάντα όχι όπου σε συμφέρει είσαι μεγάλος και όπου είναι να πληρώνεις είσαι μικρός χαχα.

Link to comment
Share on other sites

μπορει? ισως, αλλα σιγουρα οχι σε 5 λεπτα+πρεπει να εχει αφμ ;)

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

Χεχε οκ εχετε δικιο θα το κοιταξω!:)

Αριθμομηχανή Δωρεάν, Γρήγορη χρησιμοποιώντας πολύ λίγη μνήμη και ΧΩΡΙΣ διαφημισεις.

 

e22dc34ff3.png

Link to comment
Share on other sites

εβαλες adaway κ σου ρουφηξε την μπαταρια?καποιο δικο σου λαθος ειναι φιλος...η εφαρμογη βρισκεται στο top5...ειναι must για ολους τους root;)

Για μενα το Adfree ειναι καλυτερο.

Link to comment
Share on other sites

Για μενα το Adfree ειναι καλυτερο.

 

Και εμένα το adaway κορυφή μέχρι τώρα

 

εγω δουλευω το lucky patcher. δεν χρειαζεται να τρεχει.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - Προτάσεις] Γενικές εφαρμογές II

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...