Jump to content

[Android - Προτάσεις] Γενικές εφαρμογές II


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Υπάρχει τρόπος να έχω το google messeges σε δύο τηλεφωνικές συσκευές ταυτόχρονα και όταν έρχεται ένα sms να μου το εμφανίζει και στις δύο συσκευές; Αυτό που θέλω είναι η μία μονάχα συσκευή να έχει κάρτα sim και εφόσον είναι συνδεδεμένη στο διαδίκτυο, με το που θα έρθει ένα sms να μπορώ να το δω με κάποια άλλη συσκευή που να μην έχει μέσα κάρτα sim ( και να έχει το messages φυσικά εγκατεστημένο) ή να το δω σε ένα tablet.

 

 

 

Μέχρι τώρα το καλύτερό που έχω καταφέρει είναι να μεταφέρω το google messages στον H/Y και να μπορώ απο εκεί μέσα να βλέπω τα sms που έρχονται στο κινητό μου και να απαντάω σε αυτά μέσω του H/Y.

 

 

 

Πρακτικά θέλω να κάνω ότι και με το messanger που μπορείς να το έχεις σε όσες συσκευές θέλεις ταυτόχρονα και να το δουλεύεις απο όπου θέλεις.

στο πισι που βρίσκουμε την εφαρμογή Google messages?

 

Sent from my Mi A3 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

στο πισι που βρίσκουμε την εφαρμογή Google messages?

 

Sent from my Mi A3 using Tapatalk

https://messages.google.com/web/authentication

 

 

Ίδια διαδικασία των 2 συσκευών που ανέφερα στο προηγούμενο post μου.

 

Σκανάρεις το bar code με το κινητό και έχεις τα μηνύματα σου και στο PC.

 

Sent from my Huawei Mate 20 Pro by using Tapatalk

Smartphone: Samsung Galaxy A54 5G

Tablet: Samsung Galaxy Tab S7

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους

Ψάχνω μία εφαρμογή που να μπορώ να αποθηκεύω μεγάλα κείμενα με copy paste και όταν τα διαβάζω η εφαρμογή να έχει την δυνατότητα να κάνει μόνη της την μετακίνηση του κειμένου προς τα κάτω.

Μπορεί να μου προτείνετε κάτι παρακαλώ πολύ

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει τρόπος να έχω το google messeges σε δύο τηλεφωνικές συσκευές ταυτόχρονα και όταν έρχεται ένα sms να μου το εμφανίζει και στις δύο συσκευές; Αυτό που θέλω είναι η μία μονάχα συσκευή να έχει κάρτα sim και εφόσον είναι συνδεδεμένη στο διαδίκτυο, με το που θα έρθει ένα sms να μπορώ να το δω με κάποια άλλη συσκευή που να μην έχει μέσα κάρτα sim ( και να έχει το messages φυσικά εγκατεστημένο) ή να το δω σε ένα tablet.

 

Μέχρι τώρα το καλύτερό που έχω καταφέρει είναι να μεταφέρω το google messages στον H/Y και να μπορώ απο εκεί μέσα να βλέπω τα sms που έρχονται στο κινητό μου και να απαντάω σε αυτά μέσω του H/Y.

 

Πρακτικά θέλω να κάνω ότι και με το messanger που μπορείς να το έχεις σε όσες συσκευές θέλεις ταυτόχρονα και να το δουλεύεις απο όπου θέλεις.

 

στο Messages for web:

στο κινητό λαμβάνεις μηνύματα, στέλνεις συμβατικά SMS καθώς και RCS

στη δεύτερη συσκευή λαμβάνεις μηνύματα, στέλνεις μόνο RCS

 

αν παίξεις με Pushbullet θα μπορείς σε όλες τις συσκευές να δέχεσαι και να στέλνεις συμβατικά SMS

η αποστολή φυσικά θα πραγματοποιείται μέσω του τηλεφώνου... πράγμα που σημαίνει ότι το τηλέφωνο θα πρέπει να είναι ενεργό και συνδεμένο στο internet

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Καλησπέρα σε όλους

Ψάχνω μία εφαρμογή που να μπορώ να αποθηκεύω μεγάλα κείμενα με copy paste και όταν τα διαβάζω η εφαρμογή να έχει την δυνατότητα να κάνει μόνη της την μετακίνηση του κειμένου προς τα κάτω.

Μπορεί να μου προτείνετε κάτι παρακαλώ πολύ

Ευχαριστώ

 

o Moon+ Reader έχει δυνατότητα να σκρολάρει το κείμενο αλλά πρόκειται για e-book reader

για το copy-paste στάδιο προ της ανάγνωσης απίθανο να σε καλύψει...

 

----- προσθήκη μηνύματος 10 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Καλο θα ειναι να υπηρξει αυτη η εφαρμογη. Μια λυση. Ενα μυαλο να την κατασκευασει, οπως τοσες αλλες που εχουν δημιουργηθει για πιο δυσκολες "λυσεις". Πιστευω πως γινεται. Ευχαριστω για τις απαντησεις σας.

 

ο Κίτσος είναι ένα project προσωπικού βοηθού το οποίο μπορείς να παραμετροποιήσεις και να φέρεις στα μέτρα σου

πρόκειται μάλλον για λύση DIY και όχι για εμπορική εφαρμογή που θα δουλέψει out of the box

 

https://www.doctorandroid.gr/2017/03/build-your-own-google-assistant.html

 

ο μόνος γνωστός εμπορικού τύπου assistant με υποστήριξη ελληνικών είναι η MAIC της MLS,

η οποία μπορεί να καλέσει όνομα από τις επαφές αλλά όχι απευθείας αριθμό

Link to comment
Share on other sites

αγόρασα κινητό που πλέον έχει NFC. έχω όμως την απορία τώρα πως δουλεύει η εφαρμογή; έχω 3 χρεωστικές Alpha Bank, εθνικής και πειραιώς. οποια βοήθεια δεκτή.

 

Sent from my SM-A315G using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

αγόρασα κινητό που πλέον έχει NFC. έχω όμως την απορία τώρα πως δουλεύει η εφαρμογή; έχω 3 χρεωστικές Alpha Bank, εθνικής και πειραιώς. οποια βοήθεια δεκτή.

 

Sent from my SM-A315G using Tapatalk

Υποθέτω πως ρωτάς πώς να κάνεις πληρωμές σε POS με το κινητό σου.

 

Όσον αφορά τις πληρωμές με την debit της Εθνικής δεν γίνεται.

 

Για τις άλλες δεν είναι κάτοχος, οπότε δεν γνωρίζω.

 

 

Ένα workaround που υπάρχει και χρησιμοποιείται εδώ και περίπου ένα χρόνο από χρήστες iPhone, αλλά και από τον Νοέμβριο και από εμάς με συσκευές Android, είναι η δημιουργία λογαριασμού στην Curve, η οποία σου δίνει μία MasterCard και συνδέεις σ' αυτή τις ελληνικές σου κάρτες debit, και με τη χρήση Apple Pay ή/και Google Pay μπορείς να πληρώνεις μέσω της συσκευής σου.

 

Κάποια από τα υπέρ είναι ότι μπορείς να συνδέσεις σ' αυτή την MasterCard όλες σου τις ελληνικές κάρτες, οι πληρωμές προσμετρώνται στο χτίσιμο του αφορολόγητου, ενώ ένα από τα κατά είναι ότι δεν κερδίζεις τα 'δωράκια' που δίνουν οι τράπεζες (πχ. πόντοι στο Go4more για την Εθνική).

 

 

Αν δε ενδιαφέρει, υπάρχει thread και εδώ στο myphone, αλλά και σε άλλα sites για το πώς και τί.

 

Sent from my Huawei Mate 20 Pro by using Tapatalk

Smartphone: Samsung Galaxy A54 5G

Tablet: Samsung Galaxy Tab S7

Link to comment
Share on other sites

Υποθέτω πως ρωτάς πώς να κάνεις πληρωμές σε POS με το κινητό σου.

 

Όσον αφορά τις πληρωμές με την debit της Εθνικής δεν γίνεται.

 

Για τις άλλες δεν είναι κάτοχος, οπότε δεν γνωρίζω.

 

 

Ένα workaround που υπάρχει και χρησιμοποιείται εδώ και περίπου ένα χρόνο από χρήστες iPhone, αλλά και από τον Νοέμβριο και από εμάς με συσκευές Android, είναι η δημιουργία λογαριασμού στην Curve, η οποία σου δίνει μία MasterCard και συνδέεις σ' αυτή τις ελληνικές σου κάρτες debit, και με τη χρήση Apple Pay ή/και Google Pay μπορείς να πληρώνεις μέσω της συσκευής σου.

 

Κάποια από τα υπέρ είναι ότι μπορείς να συνδέσεις σ' αυτή την MasterCard όλες σου τις ελληνικές κάρτες, οι πληρωμές προσμετρώνται στο χτίσιμο του αφορολόγητου, ενώ ένα από τα κατά είναι ότι δεν κερδίζεις τα 'δωράκια' που δίνουν οι τράπεζες (πχ. πόντοι στο Go4more για την Εθνική).

 

 

Αν δε ενδιαφέρει, υπάρχει thread και εδώ στο myphone, αλλά και σε άλλα sites για το πώς και τί.

 

Sent from my Huawei Mate 20 Pro by using Tapatalk

ναι αυτό θέλω να πληρώσω στο ταμείο με pos πχ σε σούπερ μάρκετ.. η άλλο κατάστημα.. μπορείς να μου υποδείξεις το σχετικό τοπικ εδώ στο φόρουμ γιατί δεν το βρίσκω;

 

επίσης έχω δει κάποιους να περνάνε το κινητό στο μηχάνημα στο μετρό και να ανοίγει η μπάρα! αυτό πως γίνεται;

 

Sent from my SM-A315G using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

ναι αυτό θέλω να πληρώσω στο ταμείο με pos πχ σε σούπερ μάρκετ.. η άλλο κατάστημα.. μπορείς να μου υποδείξεις το σχετικό τοπικ εδώ στο φόρουμ γιατί δεν το βρίσκω;

 

επίσης έχω δει κάποιους να περνάνε το κινητό στο μηχάνημα στο μετρό και να ανοίγει η μπάρα! αυτό πως γίνεται;

 

Sent from my SM-A315G using Tapatalk

Δεν το γνωρίζω, δεν έχουμε Μετρό στη Θεσσαλονίκη. :)

 

Υποθέτω με τον τρόπο που σου έγραψα νωρίτερα, με πληρωμή μέσω Apple Pay ή Google Pay, εκτός και αν υπάρχει κάποια εφαρμογή του Μετρό που σου δίνει αυτή τη δυνατότητα της ακύρωσης εισητηρίων κατά την είσοδό σου.

 

 

 

To thread που σου επισυνάπτω είναι γενικό για κάρτες, αλλά υπάρχουν και αναφορές για την Curve.

 

 

Μπορείς να ρωτήσεις εκεί ό,τι θέλεις, πιστεύω θα πάρεις απαντήσεις.

 

https://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=425862

 

Sent from my Huawei Mate 20 Pro by using Tapatalk

Smartphone: Samsung Galaxy A54 5G

Tablet: Samsung Galaxy Tab S7

Link to comment
Share on other sites

αγόρασα κινητό που πλέον έχει NFC. έχω όμως την απορία τώρα πως δουλεύει η εφαρμογή; έχω 3 χρεωστικές Alpha Bank, εθνικής και πειραιώς. οποια βοήθεια δεκτή.

 

Sent from my SM-A315G using Tapatalk

 

όσον αφορά την alpha bank που χρησιμοποιώ μπορώ να σε κατατοπίσω. Κατεβάζεις από το playstore την εφαρμογή my alpha wallet. Συνδέεσαι με τους κωδικούς σου του ebanking και αφού μπεις σου εμφανίζει την κάρτα σου. Την επιλέγεις ως κύρια κάρτα και τέλος. Κάθε φορά που θα πλησιάζεις το τηλ σε pos θα σου ανοιγει αυτοματα η εφαρμογή και θα γίνεται η πληρωμή. Εννοείται πως πρέπει να δώσεις τις απαιτούμενες άδειες στην εφαρμογή από τις ρυθμίσεις του κινητού και αν θες να τη χρησιμοποιείς συχνά να έχεις το nfc μόνιμα ανοιχτό. Κάτι αντίστοιχο έχουν πλέον και οι υπόλοιπες τράπεζες .

Link to comment
Share on other sites

Κάτι αντίστοιχο έχουν πλέον και οι υπόλοιπες τράπεζες .

 

Για να γράφεις για την Alpha το γνωρίζεις, οπότε δεν έχω να γράψω κάτι περί αυτού.

 

Η Εθνική τράπεζα όμως όπως έγραψα, ΔΕΝ έχει σίγουρα κάτι αντίστοιχο. ;)

 

 

Μπορείς να κάνεις κάποιες πληρωμές με την εφαρμογή ibank Pay σε όσα καταστήματα έχουν POS μηχάνημα (άρα αν έχουν POS άλλης τράπεζες δεν μπορείς) σκανάροντας το απόκομμα QR code που εκτυπώνεται από την i-bank POS.

 

Αλλά και πάλι, απ' όσο γνωρίζω δεν βγάζουν όλα τα POS της Εθνικής απόκομμα QR code, οπότε δεν είναι λύση για να πληρώνεις με το κινητό σου.

 

Sent from my Huawei Mate 20 Pro by using Tapatalk

Smartphone: Samsung Galaxy A54 5G

Tablet: Samsung Galaxy Tab S7

Link to comment
Share on other sites

Για να γράφεις για την Alpha το γνωρίζεις, οπότε δεν έχω να γράψω κάτι περί αυτού.

 

Η Εθνική τράπεζα όμως όπως έγραψα, ΔΕΝ έχει σίγουρα κάτι αντίστοιχο. ;)

 

 

Μπορείς να κάνεις κάποιες πληρωμές με την εφαρμογή ibank Pay σε όσα καταστήματα έχουν POS μηχάνημα (άρα αν έχουν POS άλλης τράπεζες δεν μπορείς) σκανάροντας το απόκομμα QR code που εκτυπώνεται από την i-bank POS.

 

Αλλά και πάλι, απ' όσο γνωρίζω δεν βγάζουν όλα τα POS της Εθνικής απόκομμα QR code, οπότε δεν είναι λύση για να πληρώνεις με το κινητό σου.

 

Sent from my Huawei Mate 20 Pro by using Tapatalk

 

ναι έχεις δίκιο δεν είμαι απόλυτος. στην πειραιώς πχ νομίζω μπορείς να πληρώσεις από την εφαρμογή του Mobile banking δε χρειαζεται εξτρα εφαρμογή οπως η alpha. Απλά δεν με ενδιαφέρει και δεν το έχω ψάξει παραπάνω.

Link to comment
Share on other sites

Στην Πειραιώς όντως γίνεται μέσω της εφαρμογής. Όπως γίνεται και με κάποιες από τις κάρτες τις Edenred. Στο μετρό δε γίνεται. Μπορείς μέσω της εφαρμογής να "φορτίσεις" ευκολότερα την κάρτα "σκανάροντας" την με τον κινητό αντί να την περνάς χειροκίνητα αλλά τις μπάρες δεν μπορείς να τις ανοίξεις ακόμα. Αυτό που κάνουν πολλοί είναι να βάζουν την κάρτα του μετρό στη θήκη του κινητού οπότε ακουμπώντας τη στο scanner, ανοίγουν οι μπάρες.
Link to comment
Share on other sites

Στην Πειραιώς όντως γίνεται μέσω της εφαρμογής. Όπως γίνεται και με κάποιες από τις κάρτες τις Edenred. Στο μετρό δε γίνεται. Μπορείς μέσω της εφαρμογής να "φορτίσεις" ευκολότερα την κάρτα "σκανάροντας" την με τον κινητό αντί να την περνάς χειροκίνητα αλλά τις μπάρες δεν μπορείς να τις ανοίξεις ακόμα. Αυτό που κάνουν πολλοί είναι να βάζουν την κάρτα του μετρό στη θήκη του κινητού οπότε ακουμπώντας τη στο scanner, ανοίγουν οι μπάρες.
α ναι αυτό μάλλον κάνουν στο μετρό!

 

Sent from my SM-A315G using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Οπότε μόνο η Εθνική δεν έχει λύση σ' αυτό το θέμα, και χρειάζεται να συνδέσεις την debit σου σε Curve, Monese, N26 κοκ.

 

 

Όσοι έχουν λογαριασμό στις υπόλοιπες τράπεζες μπορούν να κάνουν ευκολότερα τη δουλειά από το να ανοίγουν λογαριασμό σε κάποια virtual fintech του εξωτερικού....

 

Sent from my Huawei Mate 20 Pro by using Tapatalk

Smartphone: Samsung Galaxy A54 5G

Tablet: Samsung Galaxy Tab S7

Link to comment
Share on other sites

ναι αυτό θέλω να πληρώσω στο ταμείο με pos πχ σε σούπερ μάρκετ.. η άλλο κατάστημα.. μπορείς να μου υποδείξεις το σχετικό τοπικ εδώ στο φόρουμ γιατί δεν το βρίσκω;

 

επίσης έχω δει κάποιους να περνάνε το κινητό στο μηχάνημα στο μετρό και να ανοίγει η μπάρα! αυτό πως γίνεται;

 

Sent from my SM-A315G using Tapatalk

Για το μετρό διάβασε το παρακάτω άρθρο https://www.google.com/amp/s/www.dikaiologitika.gr/eidhseis/koinonia/285062/neo-ilektroniko-eisitirio-gia-metro-kai-leoforeia-agora-apo-kinito-tilefono-pliromi-me-karta/amp

 

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Για το μετρό διάβασε το παρακάτω άρθρο https://www.google.com/amp/s/www.dikaiologitika.gr/eidhseis/koinonia/285062/neo-ilektroniko-eisitirio-gia-metro-kai-leoforeia-agora-apo-kinito-tilefono-pliromi-me-karta/amp

 

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

ευχαριστώ.. διάβασα.. είναι γραμμένο ένα χρόνο πριν και ακόμα δεν έχουν φτιάξει την εφαρμογή να λειτουργεί με μη προσωποποιημενες κάρτες γμτ! αθάνατη Ελλάδα

 

Sent from my SM-A315G using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστώ.. διάβασα.. είναι γραμμένο ένα χρόνο πριν και ακόμα δεν έχουν φτιάξει την εφαρμογή να λειτουργεί με μη προσωποποιημενες κάρτες γμτ! αθάνατη Ελλάδα

 

Sent from my SM-A315G using Tapatalk

Μην είσαι απαιτητικός... Φεεεεεττττττααααα που έλεγε και στην διαφήμιση!
Link to comment
Share on other sites

Έχει κανείς κάποια ιδέα γιατί κάθε λίγα λεπτά που μπαίνω στο Facebook από Android μου λέει "έχει λήξει η περίοδος σύνδεσης" και μου ζητάει να συνδεθώ ξανά?

Έχω κάνει απεγκατασταση την εφαρμογή, διαγραφή δεδομένων αλλά τίποτα

Link to comment
Share on other sites

ναι αυτό θέλω να πληρώσω στο ταμείο με pos πχ σε σούπερ μάρκετ.. η άλλο κατάστημα.. μπορείς να μου υποδείξεις το σχετικό τοπικ εδώ στο φόρουμ γιατί δεν το βρίσκω;

 

επίσης έχω δει κάποιους να περνάνε το κινητό στο μηχάνημα στο μετρό και να ανοίγει η μπάρα! αυτό πως γίνεται;

 

Sent from my SM-A315G using Tapatalk

το aplle pay λειτουργεί στην Ευρώπη, το google pay όχι ακόμα

:protest: Λέω ΟΧΙ...!!! στα Greeklish
Link to comment
Share on other sites

το aplle pay λειτουργεί στην Ευρώπη, το google pay όχι ακόμα

 

Το Google Pay λειτουργεί σε κάποιες χώρες στην Ευρώπη από το 2016. Στην Ελλάδα από το Νοέμβριο του 2020.

Link to comment
Share on other sites

το aplle pay λειτουργεί στην Ευρώπη, το google pay όχι ακόμα
Μια χαρά λειτουργεί το Google Pay στην Ευρώπη, και στην Ελλάδα από τον Νοέμβριο όπως έγραψε και παραπάνω ο φίλος.

 

Απλά οι ελληνικές τράπεζες δεν σ' αφήνουν να συνδέσεις τις κάρτες τους (υποθέτω πως ο λόγος είναι πως δε θέλουν να πληρώνουν την προμήθεια που ζητάνε οι Apple και Google).

 

Η λύση είναι μέσω καρτών Curve, Monese, Revolut, N26.

Και μόνο με την Curve οι πληρωμές σου προσμετρώνται στο αφορολόγητο (δεν ξέρω τον λόγο που δεν συμβαίνει το ίδιο και με τις υπόλοιπες).

 

 

Sent from my Huawei Mate 20 Pro by using Tapatalk

Edited by tsiftsism

Smartphone: Samsung Galaxy A54 5G

Tablet: Samsung Galaxy Tab S7

Link to comment
Share on other sites

Πως λειτουργει ρε παιδια το google pay στην Ελλαδα; Για να λεμε κατι τετοιο πρεπει να μπορουμε να κατεβαζουμε απο το play store και οχι apk απο αλλα stores. Κατεβαζεις google pay απο το play store στη Ελλαδα;;;;; Με πλαγιο τροπο ναι. Επισημα απο οσο γνωριζω οχι.
ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

Πως λειτουργει ρε παιδια το google pay στην Ελλαδα; Για να λεμε κατι τετοιο πρεπει να μπορουμε να κατεβαζουμε απο το play store και οχι apk απο αλλα stores. Κατεβαζεις google pay απο το play store στη Ελλαδα;;;;; Με πλαγιο τροπο ναι. Επισημα απο οσο γνωριζω οχι.
Εμένα το Google Pay υπάρχει στο Play Store.

Ίσως βέβαια επειδή το έχω κατεβάσει εδώ και αρκετούς μήνες και ας μην το χρησιμοποιούσα, γι' αυτό και έχει παραμείνει.

 

Σε περίπτωση που δεν σου το εμφανίζει πάντως, πηγαίνεις στα Settings της συσκευής σου -> Google -> Account Services -> Google Pay, και προσθέτεις την κάρτα που θέλεις να χρεώνει όταν θα κάνεις πληρωμές με το κινητό.

 

Sent from my Huawei Mate 20 Pro by using Tapatalk

Smartphone: Samsung Galaxy A54 5G

Tablet: Samsung Galaxy Tab S7

Link to comment
Share on other sites

Πως λειτουργει ρε παιδια το google pay στην Ελλαδα; Για να λεμε κατι τετοιο πρεπει να μπορουμε να κατεβαζουμε απο το play store και οχι apk απο αλλα stores. Κατεβαζεις google pay απο το play store στη Ελλαδα;;;;; Με πλαγιο τροπο ναι. Επισημα απο οσο γνωριζω οχι.
Να ξεκαθαρίσουμε κάτι.

Δεν υπάρχει δουλεύει στην Ελλάδα,.στην Γερμανία κλπ.

Η εφαρμογή παίζει παντού. Το θέμα είναι η κάρτα ή ο τρόπος πληρωμής που έχεις συνδέσει αν δουλεύει.

 

Και να σου εξηγήσω με πραγματικό παράδειγμα. Δουλεύω το Gpay με ανέπαφες συναλλαγές μέσω κινητού πάνω από 1 χρόνο. Σε όσες χώρες έχω πάει Κύπρο, Μάλτα, Ελλάδα κλπ μια χαρά δουλεύει.

Ως τρόπο πληρωμής έχω βάλει κάρτα της Revolut. Εδώ τώρα είναι το σημαντικό σημείο. Αν η κάρτα ανοίχτηκε με διεύθυνση Ελλάδος τότε ΔΕΝ θα δουλέψει με ανέπαφες συναλλαγές. Όμως αν ανοιχτεί με διεύθυνση Γερμανίας, τότε κανένα θέμα.

Και έτσι το έχω και δουλεύει τόσο καιρό.

 

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι πλέον τόσο η Revolut όσο και η N26 υποστηρίζονται κανονικά και με ελληνικές διευθύνσεις στο GPay.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - Προτάσεις] Γενικές εφαρμογές II

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...