Jump to content

[Android - Προτάσεις] Γενικές εφαρμογές II


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Θα στείλεις παρόμοια φώτο με μένα και θα πεις ότι το είχες αγοράσει και θες free vip subscription.

e9f7b8e1cbc311a12857bfe291eabc43.jpg

 

The power of the 10

Να είσαι καλά θα το κοιτάξω

 

Στάλθηκε από το F3211 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Είναι η καλύτερη εφαρμογή.

Το ότι δεν δουλεύει σε εσένα δεν σημαίνει ότι είναι χάλια.

Αλλά έχουμε μάθει πάντα να το κάνουμε αυτό δυστυχώς.

 

Ναι ρε φίλε να την αγοράσεις αν δεν θες απλά κάτσε να μπαίνεις από browser για να είσαι τσάμπα και να μην βλέπεις διαφήμιση.

Αλλά το να κατηγορείς τα λεφτά που ζητάνε για τον κόπο που κάνουν να βγάλουν μια τέτοια εφαρμογή ή και τόσες άλλες εφαρμογές είναι τουλάχιστον τραγικό

επειδη δεν με ξερεις και απο χτες τα ρε και τα φιλε καλο ειναι να τα αποφευγεις.

επισης προτου ξεκινησεις να θαβεις σχολια κλπ διαβασε τα κιολας,καλο θα σου κανει.το οτι εχει διαφημισεις οπως αναφερα δεν κανει καλη η κακη την εφαρμογή ,απλα εφαρμογη με διαφημισεις,η οποια ομως ερχεται σε αντιθεση με τα ποστ που γραφτηκαν παραπανω οτι δεν εχει διαφημίσεις.το αν θα την αγορασω ,αφου δεν την εχω σπασει,κλέψει και μου την προσφέρει ο προγραμματιστης δωρεαν ειναι δικαιωμα μου καθαρο.δεν ανεφερα πουθενα οτι δεν δουλευει σε εμένα,οπως και αυτο το ετσι εχουμε μαθει να κανουμε διαβασε αυτο που εγραψες στο ποστ που παραθεσες και ευχομαι την επομενη ,να σκεφτεσαι λιγο περισσότερο πριν πιασεις το tapatalk

Δυο πράγματα είναι άπειρα, το σύμπαν και η ανθρώπινη βλακεία, αλλά για το σύμπαν δεν είμαι εντελώς σίγουρος
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ. αλλά το αποδεικτικό που το βρίσκω;

 

Στάλθηκε από το F3211 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Θα πας : playstore - λογαριααμος - ιστορικο παραγγελιων.

 

Εκει θα δεις ολες τις εφαρμογεςπου εχεις αγορασει. Απο εκει θα βρεις το tapa, θα το ανοιξεις κ θα κανεις αυτο που λεει ο φιλος πιο πανω

 

-------------

Στάλθηκε με το Tapatalk, χρησιμοποιώντας το δεξί μου δάχτυλο.

Χρηματοοικονομικός Σύμβουλος

Link to comment
Share on other sites

Γιατί τόσος funboyσμός?

 

Προσπαθείς να πείσεις ότι είναι η καλύτερη εφαρμογή και να την αγοράσει?

 

Μιά χαρά κάνεις τη δουλειά σου χωρίς χαζοταπατοκ... κοίτα την παρακάτω εικόνα.:cool::D;)

 

 

y4mNU748ECidHp-cj24MtvdFuv4Tg0-z8YcEYWbiiY1cSjqOVMSH-bT4sW_aq4b-qO2AcEyNMNTBB4wX7JSgs6K6giOfwJv96RhPidFVoHZO4uquNrJbny-Xful_nr8PvGAOR4Le58D4K6qfXt-LOMhHhSz5EQ5glIzgkeGJ5-2s8TqwjBiVg3f-BsmWyLrsPkReyq-Y4Z68B2j52WaGl1D0A?width=1024&height=636&cropmode=none

Άλλο τα subscribed πάντως άλλο τα participated

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

Μόνο Tapatalk. Απείρως πιο χρήσιμο από την έκδοση του browser κάνεις πολύ πιο γρήγορα τη δουλειά σου.

 

 

20453830eaaf84a45b74b27c442f49aa.jpg

121bf3696a3e900569e9f761be70b700.jpg

b5006aac9a8e94f83d3ac655544069a6.jpg

758dc872a9756f6ef4565fa8d49b1442.jpg

b700f71ac89bb76c6ab73fd72429c3fd.jpg

 

Send From Note 3 With S8 Port Rom

Link to comment
Share on other sites

Άλλο τα subscribed πάντως άλλο τα participated
Το κουμπάκι "παρακολούθηση" που έχει το forum (όπως και όλα τα forum φυσικά) είναι και για τα δύο που λες.

 

Είτε το πατάς και παρακολουθείς όποιο νήμα θες χωρίς να έχεις συμμετάσχει, είτε πατιέται μόνο του όταν γράψεις ένα post

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Μόνο Tapatalk. Απείρως πιο χρήσιμο από την έκδοση του browser κάνεις πολύ πιο γρήγορα τη δουλειά σου.

 

Tι μου δείχνεις ρε king?

 

Όλα αυτά τα κάνω με το email μου χρόνια τώρα και στο pc και στο android:lol:

Link to comment
Share on other sites

Το κουμπάκι "παρακολούθηση" που έχει το forum (όπως και όλα τα forum φυσικά) είναι και για τα δύο που λες.

 

Είτε το πατάς και παρακολουθείς όποιο νήμα θες χωρίς να έχεις συμμετάσχει, είτε πατιέται μόνο του όταν γράψεις ένα post

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Tι μου δείχνεις ρε king?

 

Όλα αυτά τα κάνω με το email μου χρόνια τώρα και στο pc και στο android:lol:

Στο Tapatalk όλα είναι τακτοποιημενα έχεις όσα μηνύματα θες ανά σελίδα σε ότι μέγεθος γραμματοσειράς θες και γενικά κάνεις τα πάντα πιο γρήγορα και εύκολα.

 

Send From Note 3 With S8 Port Rom

Link to comment
Share on other sites

Το κουμπάκι "παρακολούθηση" που έχει το forum (όπως και όλα τα forum φυσικά) είναι και για τα δύο που λες.

 

Είτε το πατάς και παρακολουθείς όποιο νήμα θες χωρίς να έχεις συμμετάσχει, είτε πατιέται μόνο του όταν γράψεις ένα post

Έχω συγκεκριμένα νήματα που παρακολουθώ γιατί με ενδιαφέρουν πχ της συσκευής μου και έχω την καρτέλα με όσα έχω γράψει απλώς

 

Αν μπω λίγο στα γρήγορα -> subscribed και βλέπω τα 5 νήματα που με ενδιαφέρουν χωρίς να τα ψάχνω σε άλλα 30+ που μπορεί να είχα γράψει πριν 5 χρόνια πχ Συμβόλαια cosmote ή άλλα που έγραψα Και δε με νοιάζουν τόσο

 

Διαφορετικές καρτέλες, επαναλαμβάνω

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

Στο Tapatalk όλα είναι τακτοποιημενα έχεις όσα μηνύματα θες ανά σελίδα σε ότι μέγεθος γραμματοσειράς θες και γενικά κάνεις τα πάντα πιο γρήγορα και εύκολα.

 

Sorry αλλά δεν με ενδιαφέρουν αυτά τα πράγματα...

 

19:13 εσύ... 19:15 εγώ...

 

Πόσο πιό γρήγορα να σου απαντήσω απ' αυτό?:lol:

Edited by tsiv
Link to comment
Share on other sites

Όλα είναι θέμα γούστου και συνήθειας καθαρά!

Και εγώ προτιμώ το Tapatalk από τον browser για να παρακολουθώ φόρουμ.

Link to comment
Share on other sites

Άσε που βγάζω καντήλες με το "Send From otinanaigamototapatok... :lol::lol::lol:

 

Μέχρι και από τις παραθέσεις που κάνω το σβήνω...

Link to comment
Share on other sites

Άσε που βγάζω καντήλες με το "Send From otinanaigamototapatok... :lol::lol::lol:

 

Μέχρι και από τις παραθέσεις που κάνω το σβήνω...

 

Έτσι ακριβώς. Μη νομίζεις, ορισμένοι το αφήνουν έτσι για να φαίνεται ποια συσκευή έχουν και να κάνουν μόστρα. :lol:

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Άσε που βγάζω καντήλες με το "Send From otinanaigamototapatok... :lol::lol::lol:

 

Μέχρι και από τις παραθέσεις που κάνω το σβήνω...

Βλέπεις στο μήνυμα μου τέτοιο σχόλιο;

 

Κλείνει η επιλογή :)

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

Άσε που βγάζω καντήλες με το "Send From otinanaigamototapatok... :lol::lol::lol:

 

Μέχρι και από τις παραθέσεις που κάνω το σβήνω...

Αυτό κλείνει αλλά πολλοί το αφήνουν για να φαίνεται η συσκευή που έχουν και να παίρνουν απαντήσεις σχετικά με τις ερωτήσεις τους χωρίς να γράφουν από μόνοι τους κάθε φορά από κάτω ποια συσκευή χρησιμοποιούν.
Link to comment
Share on other sites

Το ταπατακ είναι μια μπούρδα και μισή, ούτε λεπτό δεν αντέχεται.

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

πραγματικά ευτυχώς που υπάρχει το tapatalk. διαφορετικά δεν νομίζω να παρακολουθούσα κανένα θέμα του myphone. η ευκολία του να μπείς και κατευθείαν να δεις τα θέματα που έχεις κάνει subscribe και μάλιστα μόνο τα "μη διαβασμένα" μήνυμα είναι σπουδαία. από το browser δεν μπορώ να βρώ τίποτα που βρίσκεται. κάνω αναζήτηση και μου δείχνει άλλα..

 

Επίσης μεγάλη ευκολία να διαβάζεις καθαρό κείμενο σε ένα καθαρό περιβάλλον με το dark theme.

 

Τέλος για την υπογραφή που κάποιοι δεν μπήκαμε στον κόπο να τη σβήσουμε.. ναι αυτή τη στιγμή εγώ θέλω να δείξω ότι έχω τηλέφωνο 3 χρόνων... και όχι όταν γράψω για κάποιο πρόβλημα μου να καταλάβει ο άλλος κατευθείαν για ποια συσκευή μιλάμε.. Αχ αυτά τα VS για τα οποία είμαστε γεννημένοι οι Έλληνες... και να βοηθάει κάποιον μια επιλογή αν εμάς δεν μας καλύπτει τότε είναι για τα σκουπίδια.

 

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

Edited by salmp7
Link to comment
Share on other sites

Αυτά τα vs είναι η ζωή των φόρουμ.

 

 

Το ταπατακ είναι μια μπούρδα και μισή, ούτε λεπτό δεν αντέχεται.

Να μην το βάλεις φίλε δεκτή η άποψη σου και ας είναι λάθος για εμένα.

 

 

Δεν έχω λόγο και δεν με ενδιαφέρει και στην τελική να πείσω κανέναν αν το ταπαταλκ βολεύει η οχι.

 

Εσάς που δεν σας βολεύει οκ μην βάλετε ούτε Facebook ούτε messenger ούτε εναλλακτική εφαρμογή για email ούτε εφαρμογή Dropbox ούτε youtube μην βάλετε τπτ αφού μπορείτε να κάνετε τα πάντα χωρίς τις εφαρμογές.

 

 

....εσενα φίλε που σε πείραξε το ΡΕ συγνώμη, αλλά να ξέρεις ότι αν δεν νιώθεις φίλος εδώ μέσα σε αυτό το παρεακι που αλλάζουμε απόψεις είναι δικό σου θέμα. Εγώ φιλικά το είπα και είναι βλέπεις η γραφή παρεξήγησημη.

Δεν σε έχω φίλο λοιπών χαχαχαχα (πλάκα κάνω)

Edited by araditsas
Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει λόγος για "vs" παιδιά. Ας μπαίνει ο καθένας από όπου τον βολεύει.

Γι αυτό υπάρχουν οι επιλογές.

Link to comment
Share on other sites

Ok το βρηκα, τελικα υπαρχει και στο gmail, ευχαριστω :)

 

Μπορείς να μας πεις σε ποιο σημείο το βρήκες;

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, χρησιμοποιεί κάποιος το google photos για backup φωτογραφιών/βίντεο;

 

Στις τελευταίες εκδόσεις έχουν βγάλει την επιλογή για δημιουργία αντιγράφων ασφαλείας μόνο κατά τη φόρτιση;

 

sent from nexus 6

Link to comment
Share on other sites

Το λέω γενικά για όλους,όταν ρωτάτε κάτι και βρείτε μόνοι σας τη λύση μην γράφετε απλά οκ το βρήκα. Μπείτε στο κόπο να μοιραστείτε εδώ τη λύση . Μη ζητάμε μόνο από τους άλλους βοήθεια αλλά να προσφέρουμε όλοι. Σίγουρα και κάποιος άλλος είχε την ίδια απορία με εσάς και θα κάνει μετά από λίγο την ίδια ακριβώς ερώτηση....

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Βλέπεις στο μήνυμα μου τέτοιο σχόλιο;

 

Κλείνει η επιλογή :)

 

Δεν είπα κάτι για σένα, απλά λέω τι ενοχλεί εμένα... προσωπικές απόψεις καθαρά:)

 

Αυτά τα vs είναι η ζωή των φόρουμ.

 

Μακριά από μένα τα vs, δεν προσφέρουν τίποτα σε οποιοδήποτε επίπεδο

 

Το λέω γενικά για όλους,όταν ρωτάτε κάτι και βρείτε μόνοι σας τη λύση μην γράφετε απλά οκ το βρήκα. Μπείτε στο κόπο να μοιραστείτε εδώ τη λύση . Μη ζητάμε μόνο από τους άλλους βοήθεια αλλά να προσφέρουμε όλοι. Σίγουρα και κάποιος άλλος είχε την ίδια απορία με εσάς και θα κάνει μετά από λίγο την ίδια ακριβώς ερώτηση....

 

Πίστεψέ με... οι περισσότεροι θα κάνουν την ίδια ερώτηση ακόμα και αν η απάντηση που θέλουν έχει γραφτεί ακριβώς από πάνω:lol:

Link to comment
Share on other sites

Αυτά τα vs είναι η ζωή των φόρουμ.

 

 

 

Να μην το βάλεις φίλε δεκτή η άποψη σου και ας είναι λάθος για εμένα.

 

 

Δεν έχω λόγο και δεν με ενδιαφέρει και στην τελική να πείσω κανέναν αν το ταπαταλκ βολεύει η οχι.

 

Εσάς που δεν σας βολεύει οκ μην βάλετε ούτε Facebook ούτε messenger ούτε εναλλακτική εφαρμογή για email ούτε εφαρμογή Dropbox ούτε youtube μην βάλετε τπτ αφού μπορείτε να κάνετε τα πάντα χωρίς τις εφαρμογές.

 

 

....εσενα φίλε που σε πείραξε το ΡΕ συγνώμη, αλλά να ξέρεις ότι αν δεν νιώθεις φίλος εδώ μέσα σε αυτό το παρεακι που αλλάζουμε απόψεις είναι δικό σου θέμα. Εγώ φιλικά το είπα και είναι βλέπεις η γραφή παρεξήγησημη.

Δεν σε έχω φίλο λοιπών χαχαχαχα (πλάκα κάνω)

 

H αληθεια ειναι οτι το ειδα καπως.Ενταξει δεν τρεχει τιποτα ..

Γενικα παντως αυτες οι εφαρμογες εχουν τα υπερ τους εχουν και τα κατα τους,με αποτελεσμα να εχουν και 'εχθρους και φιλους'.Τιποτα δεν ειναι πανακειο.

Δυο πράγματα είναι άπειρα, το σύμπαν και η ανθρώπινη βλακεία, αλλά για το σύμπαν δεν είμαι εντελώς σίγουρος
Link to comment
Share on other sites

Ευτυχώς που κάποιος φίλος ανέφερε για το mail με την απόδειξη αγοράς στο tapatalk για να γίνεις vip μέλος. Το είχα αγορασμένο από το 2011 και τόσο καιρό με τις τελευταίες αλλαγές υπέφερα από τις διαφημίσεις.

 

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - Προτάσεις] Γενικές εφαρμογές II

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...