Jump to content

[Android - Προτάσεις] Γενικές εφαρμογές II


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ψαχνω για καποιο antivirus -εκτος του AVG που δοκιμασα. Σε καποιες σελιδες σαιτ που ανοιγω μου βγαινει το σημα της google γραφει οτι υπαρχει virus (χωρις να εχω antivirus στο κινητο) και αρχιζει να μετρα αντιστροφα για δυομισι λεπτα μεχρι να αρχισει και καλα σκαναρισμα.Καμια προταση? Edited by drg1974
Link to comment
Share on other sites

Ψαχνω για καποιο antivirus -εκτος του AVG που δοκιμασα. Σε καποιες σελιδες σαιτ που ανοιγω μου βγαινει το σημα της google γραφει οτι υπαρχει virus (χωρις να εχω antivirus στο κινητο) και αρχιζει να μετρα αντιστροφα για δυομισι λεπτα μεχρι να αρχισει και καλα σκαναρισμα.Καμια προταση?

Ναι.

Δεν είναι ιός, δεν χρειάζεται antivirus.

Θες adblocker.

Διάβασε τι Γράφουμε για το adguard.

 

Unleashed by my M1 NOTE

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Να το ανοίξεις για να κάνεις τι;

 

Tα αρχεία αυτά είναι περασμένα από compiler

 

Να μπορώ να κάνω αλλαγές στο πρόγραμμα εγκεφάλου της μηχανής χωρίς να χρειάζεται να έχω μαζί μ το λαπτοπ.

Link to comment
Share on other sites

εχεις καποιο λινκ για το adguard?

 

Με μια απλη αναζητηση απο το κινητο σε βγαζει κατευθειαν στη σελιδα τους και κατεβαζεις απο εκει το apk

ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

απο σχολια εδω μεσα εννοουσα, το apk το βρηκα:)

 

"Adguard Content Blocker is an app that will block all ads only in Yandex Browser and Samsung Internet browser without requiring you to root your device. Adguard Content Blocker doesn't block ads in any other apps. " Ισχύει ή ψάχνω λάθος apk?

 

--- Από Ομάδα Διαχείρισης ---

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα συνεχόμενα μηνύματα. Χρησιμοποίησε τη Τροποποίηση Μηνύματος όταν θέλεις να προσθέσεις κάτι στο μήνυμα σου ή τη Πολλαπλή Παράθεση όταν θέλεις να απαντήσεις ταυτόχρονα σε περισσότερα του ενός μηνύματα.

Edited by kollatos
Link to comment
Share on other sites

"Adguard Content Blocker is an app that will block all ads only in Yandex Browser and Samsung Internet browser without requiring you to root your device. Adguard Content Blocker doesn't block ads in any other apps. " Ισχύει ή ψάχνω λάθος apk?

ναι ειναι αλλο πραγμα.

 

απο το κινητο σου , πηγαινε εδω ....>https://adguard.com/en/adguard-android/install.html#howToInstall

Σε έχω δει πρωτάθλημα να παίρνεις...

...σε έχω δει στην γ' εθνική...

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν έχω αρκετό καιρό που ψάχνω και δεν βρίσκω άκρη. Υπάρχει κάποια εφαρμογή σημειώσεων που να συγχρονίζεται με το gmail (όχι google drive);Συγκεκριμένα χρησιμοποιώ σε mac υπολογιστή την εφαρμογή σημειώσεις, συνδέοντας το λογαριασμό gmail. Γράφω μια σημείωση στο gnote αλλα δεν εμφανίζεται ποτέ στον mac, ενώ το αντίστροφο γίνεται!!!
Link to comment
Share on other sites

Έχετε νά μού προτείνεται κάποιο app για επεξεργασία βίντεο (κόψιμο, μείωση όγκου- ποιότητας, υδατογράφημα) αν είναι καί free ακόμα καλύτερα

 

Στάλθηκε από το Nexus 5X μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Έχει κανείς την έκδοση Winbank mobile app που ακόμα λειτουργεί σε rooted συσκευές;

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

στην κατηγορία beta στο play store από χτες μου βγάζει αυτό.σε εσάς; δεν έχω καμία beta εφαρμογή.https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160729/1d874114119011ece750eb904c374120.jpg

 

Sent via Zopo Speed Plus 7

Link to comment
Share on other sites

Έχει κανείς την έκδοση Winbank mobile app που ακόμα λειτουργεί σε rooted συσκευές;

 

Εμένα μια χαρά λειτουργει με την τελευταία εκδοση.Απλως επειδή χρησιμοποιώ το quick login και προχθες άλλαξα rom ουτε εγώ μπορουσα να μπω.Εκανα απενεργοποίηση του quick login και ξανά ενεργοποίηση και είμαι κομπλε.Αν το χρησιμοποιείς και εσύ κάνε μια δοκιμούλα.

Εχω το Jiayu S3.

Link to comment
Share on other sites

Δε μου ανοίγει καν, σήμερα την κατέβασα. Και τα σχόλια από κάτω όλα λένε για την τελευταία έκδοση, 1.5.5 νομίζω

 

Δοκίμασα και με το root cloak δίχως αποτέλεσμα δυστυχώς

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

στην κατηγορία beta στο play store από χτες μου βγάζει αυτό.σε εσάς; δεν έχω καμία beta εφαρμογή.https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160729/1d874114119011ece750eb904c374120.jpg

 

Sent via Zopo Speed Plus 7

Και στην κατηγορία beta που έχω εφαρμογές και στη λίστα επιθυμιων που και εκεί έχω αρκετες. Χθες βράδυ δούλευε κανονικά. Κανένα θέμα θα έχουν.

 

Στάλθηκε από το SM-N9005 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

έχω την έκδοση 5.0.2 χωρίς root και θέλω να βάλω κάποια εφαρμογή που να μου κρύβει το status bar στην οθόνη , ξέρετε κάποια καλή που να μην 'τρώει' και πολλή μπαταρία?
Link to comment
Share on other sites

στην κατηγορία beta στο play store από χτες μου βγάζει αυτό.σε εσάς; δεν έχω καμία beta εφαρμογή.https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160729/1d874114119011ece750eb904c374120.jpg

 

Sent via Zopo Speed Plus 7

Από χθες το κάνει και σε μένα

 

Στάλθηκε από το Lenovo A7000-a μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δε μου ανοίγει καν, σήμερα την κατέβασα. Και τα σχόλια από κάτω όλα λένε για την τελευταία έκδοση, 1.5.5 νομίζω

 

Δοκίμασα και με το root cloak δίχως αποτέλεσμα δυστυχώς

Δοκίμασε αν θες αυτή:

https://www.dropbox.com/s/y7w2fynf244vc01/gr.winbank.mobile-1.apk?dl=0

Είναι η 1.4.5. Σε μένα είναι η τελευταία που δουλεύει καλά, όλες οι νεώτερες δεν ανοίγουν καν.......

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ, θα δοκιμασθεί σύντομα!

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

Έχετε υπ' όψιν κάποιον επεξεργαστή βίντεο που να έχει και την δυνατότητα ενσωμάτωσης υποτίτλων (.srt κ.ά.) κατά την κωδικοποίηση;
Link to comment
Share on other sites

έχω την έκδοση 5.0.2 χωρίς root και θέλω να βάλω κάποια εφαρμογή που να μου κρύβει το status bar στην οθόνη , ξέρετε κάποια καλή που να μην 'τρώει' και πολλή μπαταρία?

Nova launcher

 

====

Στάλθηκε με το Tapatalk, χρησιμοποιώντας το δεξί μου δάχτυλο.

Χρηματοοικονομικός Σύμβουλος

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ, θα δοκιμασθεί σύντομα!

Δοκιμασε την με την εκδοση του rootcloak 2.1.1 θα σου δουλεψει ετσι το εχω και εγω και δουλευη

Επι την ευκαιρια καταφερε κανεις να του δουλεψει το win bank wallet ?

ειμαι με custom rom 6.0.1 htc m9 .

hell was full so i came back. Forza scuderia ferrari forza valentino rossi

htc 3470 htc trophy htc desire x htc sensation HTC ONE m7 m8 m9 nougat ICE rom

htc mini hd ROM EΚΔΟΣΗ 3.50. ΒΥ ΝSOURM with cookiehome tab

htc u ultra custom rom lineageOS Android 12 by tarkzim

 

Link to comment
Share on other sites

Δουλεύει και χωρίς το root cloak, Ευχαριστώ και πάλι :)

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

Δοκιμασε την με την εκδοση του rootcloak 2.1.1 θα σου δουλεψει ετσι το εχω και εγω και δουλευη

Επι την ευκαιρια καταφερε κανεις να του δουλεψει το win bank wallet ?

ειμαι με custom rom 6.0.1 htc m9 .

Το ote GO πάντως δεν δουλεύει με rootcloak. Δεν ξέρω για την τελευταία έκδοση 3 που είναι σε beta τι γίνεται

 

Στάλθηκε από το SM-N9005 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - Προτάσεις] Γενικές εφαρμογές II

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...