Jump to content

[Android - Προτάσεις] Γενικές εφαρμογές II


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Λογικό να μην φαίνεται.

Δεν ξέρω αν μπορέσω να στο εξηγήσω καλά αν έχω λάθος θα με διορθώσει κάποιος.

Υπάρχει end-to-end security. Το μήνυμα κρυπτογραφειται από τη στιγμή που φεύγει από τη μια συσκευή ως ότου φτάσει στην άλλη, χωρίς διαμεσολαβητη, ούτε καν το viber. Τα μηνύματα δεν συγχρονιζονται όπως π.χ. στο messenger του Facebook.

 

Στάλθηκε από το "κτήνος" V10

Μια χαρά τα λες. Πριν το end to end συγχρόνιζαν κανονικά.

me > you
Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά τα λες. Πριν το end to end συγχρόνιζαν κανονικά.

 

Λογικό να μην φαίνεται.

Δεν ξέρω αν μπορέσω να στο εξηγήσω καλά αν έχω λάθος θα με διορθώσει κάποιος.

Υπάρχει end-to-end security. Το μήνυμα κρυπτογραφειται από τη στιγμή που φεύγει από τη μια συσκευή ως ότου φτάσει στην άλλη, χωρίς διαμεσολαβητη, ούτε καν το viber. Τα μηνύματα δεν συγχρονιζονται όπως π.χ. στο messenger του Facebook.

 

Στάλθηκε από το "κτήνος" V10

κατάλαβα.Μεγάλη βλακεία πάντως για εμάς τους απλούς θνητούς που δεν είμαστε τρομοκράτες να κρυβόμαστε.

πάντως και το whatsapp έχει end to end αλλά μια χαρά συγχρονίζει!

 

Sent via Zopo Speed Plus 7

Link to comment
Share on other sites

Απάντηση από το FAQ τους :

 

 

If messages did not sync between your primary device and your secondary device (tablet or desktop) it is because end-to-end encryption was just enabled in your area and your secondary device was offline. Once all of your devices go online this should not reoccur and your devices will sync properly.

 

This is done to ensure that all of your devices receive the same level of encryption technology. Additionally, since Viber does not have access to or store any of your messages, we are unable to sync messages during this time frame back to your secondary device.

 

 

Ούτε εμένα συγχρονίζει αλλά το χρησιμοποιώ εξαιρετικά σπάνια στο desktop πλέον κ δεν έχω ασχοληθεί.

 

Δοκίμασε με log in, log out η κάνα φρέσκο install στην έκδοση που δε συγχρονίζει και δες αν δουλέψει.

Edited by nfeel
me > you
Link to comment
Share on other sites

Μήπως το κινητό μου δεν υποστηρίζει τα χρώματα που πάω να βαλω σε εφαρμογές και εγώ νομίζω ότι δεν δουλεύει; από τη μαμά του χρησιμοποιεί μπλε. Κόκκινο πράσινο. Μήπως τεχνικά δεν μπορεί να δείξει αλλά χρώματα; δεν ξέρω ίσως λέω βλακιες απλά με ενδιέφερε σαν εφαρμογή κ έχω εκνευριστει τώρα.

 

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Δεν ξέρω γιατί δεν σου δουλεύει το light manager, ξέρω όμως ότι το κινητό υποστηρίζει συνδυασμούς από αυτά που ανέφερες (έχει και κίτρινο)!

Στο δικό μου πχ με την ίδια εφαρμογή μου ανάβει μωβ και πορτοκαλί!

Καμιά καλή πράξη δεν μένει ατιμώρητη!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα ξέρετε κάποια εφαρμογή για την καταγραφή της χρήσης δεδομένων και WiFi και αν δίνει την δυνατότητα να βάλεις κάποιο οριο;

 

Sent from my Lenovo A806 using Tapatalk

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.sigterm

:protest: Λέω ΟΧΙ...!!! στα Greeklish
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά γιατί ο es file explorer μου έχει ονομάσει έτσι με και νούμερα/ γράμματα την κάρτα μνήμης μετά την αναβάθμιση σε marshmallow? συνήθως πριν την έγραφε ext sd ή κάπως έτσιhttps://uploads.tapatalk-cdn.com/20160801/857d80c16719e3e99e39c2f5b6d25de1.jpg

 

Επίσης δεν μπορώ με τίποτα τα downloads μέσω opera browser αλλά και τους άλλους να αποθηκεύονται στην κάρτα μνήμης.έχω επιτρέψει να γράφει στην sd μέσω της ρύθμισης για τα δικαιώματα

 

Sent via Zopo Speed Plus 7

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει καμια καλη εφαρμογη, για να μετατρεπει video απο youtube σε mp3?

Στον υπολογιστη γινεται πανευκολα, αλλα θελω να ξερω αν γινεται και στο android.

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει καμια καλη εφαρμογη, για να μετατρεπει video απο youtube σε mp3?

Στον υπολογιστη γινεται πανευκολα, αλλα θελω να ξερω αν γινεται και στο android.

Peggo, αλλά δεν είναι στο play, googlare το

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει καμια καλη εφαρμογη, για να μετατρεπει video απο youtube σε mp3?

Στον υπολογιστη γινεται πανευκολα, αλλα θελω να ξερω αν γινεται και στο android.

Εγώ έχω το YouTube Downloader γι αυτή την δουλειά. Δεν είναι στο playstore. Αν ενδιαφέρεσαι στείλε μου πμ. αν δεν καταφέρεις να το βρεις.

 

(Στάλθηκε απο lg g4. Lollipop 5.1)

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!Γνωρίζει κανείς αν γίνεται όταν σβήνω το viper και το ξανα εγκαθιστω(το κάνω συχνά),να μην στέλνει μήνυμα σε όλες τις επαφές μου ότι χρεισιμοποιώ (και πάλι)viper;
Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει καμια καλη εφαρμογη, για να μετατρεπει video απο youtube σε mp3?

Στον υπολογιστη γινεται πανευκολα, αλλα θελω να ξερω αν γινεται και στο android.

 

http://http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2213945

Link to comment
Share on other sites

σε Nexus 5 αρουταριστο, το light manager δουλευει τελεια ,οτι χρωμα επιλεξω σε καποια εφαρμογη το βγαζει

 

Έχω βάλει το free. Μήπως θα πρέπει να αγοράσω το pro για να κάνω τη δουλειά μου;

Link to comment
Share on other sites

Έβαλε κανείς την τελευταία έκδοση του playstore 6.9.15? Λένε ότι πρόσθεσαν τμήμα για vr εφαρμογές αλλά δεν βρήκα κάτι που είναι κρυμμένο.

 

Στάλθηκε από το SM-N9005 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

 

Το λινκ δεν παιζει.

 

----- προσθήκη μηνύματος 33 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Εγώ έχω το YouTube Downloader γι αυτή την δουλειά. Δεν είναι στο playstore. Αν ενδιαφέρεσαι στείλε μου πμ. αν δεν καταφέρεις να το βρεις.

 

(Στάλθηκε απο lg g4. Lollipop 5.1)

 

Ευχαριστω!

 

----- προσθήκη μηνύματος 44 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Peggo, αλλά δεν είναι στο play, googlare το

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Θα προτιμουσα μεσω play, αλλα thanks παντως.

Link to comment
Share on other sites

Το λινκ δεν παιζει.

 

----- προσθήκη μηνύματος 33 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Ευχαριστω!

 

----- προσθήκη μηνύματος 44 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Θα προτιμουσα μεσω play, αλλα thanks παντως.

 

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2213945

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει καμια καλη εφαρμογη, για να μετατρεπει video απο youtube σε mp3?

Στον υπολογιστη γινεται πανευκολα, αλλα θελω να ξερω αν γινεται και στο android.

Μετατροπή μπορείς να κάνεις και από αυτή τη σελίδα : http://www.youtube-mp3.org/gr χωρίς τη χρήση εφαρμογής. Σε ποιο φάκελο βάζουμε το mp3 για να το χρησιμοποιήσουμε σαν ringtone;

 

Στάλθηκε από το LG-H960 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

ΝΙΚΟΣ
Link to comment
Share on other sites

Έχω βάλει το free. Μήπως θα πρέπει να αγοράσω το pro για να κάνω τη δουλειά μου;

Το free έχω βάλει και εγώ φίλε

 

Στάλθηκε από το SM-G920F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το free έχω βάλει και εγώ φίλε

 

Στάλθηκε από το SM-G920F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Τι να πω. Πάντως κ ένα βίντεο που είδα κ ο τύπος σχολιασε το γεγονός ότι τα χρώματα ήταν λίγο ότι να ναι. Κ χρησιμοποίησε κ αυτός ρο s7 edge.

Ε το πήρα απόφαση κ θα συμβιβαστω με τα 3 χρώματα του κινητού.

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ψάχνω κάποια εφαρμογή που να έχει οδηγίες για το γυμναστήριο και τι πρέπει να κάνει κάποιος ανάλογα το πρόγραμμα που θέλει να ακολουθήσει(γράμμωση), υπάρχουν πολλές το γνωρίζω αλλά θέλω κάποια που έχει σωστές ασκήσεις που πρέπει να κάνεις
Link to comment
Share on other sites

Ψάχνω κάποια εφαρμογή που να έχει οδηγίες για το γυμναστήριο και τι πρέπει να κάνει κάποιος ανάλογα το πρόγραμμα που θέλει να ακολουθήσει(γράμμωση), υπάρχουν πολλές το γνωρίζω αλλά θέλω κάποια που έχει σωστές ασκήσεις που πρέπει να κάνεις

 

Δεν υπαρχουν σωστες ή λαθος.Αν φτιαξεις την διατροφη σου και ακολουθησεις μια διαιτα με πρωτεινες θα δεις γραμμωση πολυ γρηγορα.

Απο ασκησεις συμβουλευσου τον γυμναστη σου κι οχι καποια εφαρμογη.

Xiaomi 14 - Samsung Tab S9+

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπαρχουν σωστες ή λαθος.Αν φτιαξεις την διατροφη σου και ακολουθησεις μια διαιτα με πρωτεινες θα δεις γραμμωση πολυ γρηγορα.

Απο ασκησεις συμβουλευσου τον γυμναστη σου κι οχι καποια εφαρμογη.

Σωστός ο Πάνος!!

Ψάχνω κάποια εφαρμογή που να έχει οδηγίες για το γυμναστήριο και τι πρέπει να κάνει κάποιος ανάλογα το πρόγραμμα που θέλει να ακολουθήσει(γράμμωση), υπάρχουν πολλές το γνωρίζω αλλά θέλω κάποια που έχει σωστές ασκήσεις που πρέπει να κάνεις

Συμβουλέψου το γυμναστή σου για ένα σωστό πρόγραμμα ασκήσεων και από 'κει και πέρα η γράμμωση βγαίνει απ' την κουζίνα, να ξέρεις!

Ειδικά η γράμμωση θέλει σωστή και αυστηρή διατροφή! Όσο πιο πολύ "αντέχεις" να φας σωστά και καθαρά, τόσο καλύτερα αποτελέσματα θα δεις!

Μην περιμένεις ιδιαίτερες "γνώσεις" από εφαρμογές.....

Link to comment
Share on other sites

μου ήρθε μήνυμα από Viber πλέον μπορούμε να πάρουμε σταθερό, κινητό Ελλάδα εντελώς τζάμπα! το δοκίμασα και δουλεύει μια χαρά!

 

Sent via Zopo Speed Plus 7

Link to comment
Share on other sites

μου ήρθε μήνυμα από Viber πλέον μπορούμε να πάρουμε σταθερό, κινητό Ελλάδα εντελώς τζάμπα! το δοκίμασα και δουλεύει μια χαρά!

 

Sent via Zopo Speed Plus 7

Μέχρι 30 Σεπτέμβρη. Και εγώ το δοκιμασα

 

Στάλθηκε από το m1 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί καποιος να μου πει τους αριθμους της επομενης κληρωσης του τζόκερ;
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - Προτάσεις] Γενικές εφαρμογές II

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...