Jump to content

[Android - Προτάσεις] Γενικές εφαρμογές II


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πως μπορώ να κατεβάσω βίντεο από το vid;

 

Στάλθηκε από το Turbo powered G2 D802 μου

Στοκ,ανημπορος να το ρουταρω
Link to comment
Share on other sites

Πως μπορώ να κατεβάσω βίντεο από το vid;

 

Στάλθηκε από το Turbo powered G2 D802 μου

Τι είναι το vid φίλε μου;

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Τι είναι το vid φίλε μου;

Ονλαιν σελίδα,vid.me

 

Στάλθηκε από το Turbo powered G2 D802 μου

Στοκ,ανημπορος να το ρουταρω
Link to comment
Share on other sites

Ονλαιν σελίδα,vid.me

 

Στάλθηκε από το Turbo powered G2 D802 μου

Αν δε σε χαλάει η ποιότητα, και απλά θέλεις να έχεις το βίντεο για τους δικούς σου λόγους, θα σου προτείνω κάτι που έκανα εγώ σε αντίστοιχή περίπτωση. Το έβαλα να παίζει, και παράλληλα έκανα και screen recording me to AZ screen rec. Μπακάλικη λύση αλλά..

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Δεν αναφέρομαι στην συγκεκριμένη εφαρμογή.

Μιλάω για το minminguard που επιλέγεις manual κιόλας ποιες εφαρμογές θα είναι χωρίς διαφημίσεις.

 

Unleashed by my M1 NOTE

Νομίζω πως αυτή είναι μόνο για αυτοκίνητα και συγκεκριμένα θέλει exposed.

Αν κάνω λάθος να με διορθώσεις.

Link to comment
Share on other sites

Κάποια εφαρμογή για things to do με notifications και απλό μενού? Δοκίμασα μερικές αλλά δεν μου έκανα κλικ...

 

Sent from my Huawei Mate S using Tapatalk

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ticktick.task

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω πως αυτή είναι μόνο για αυτοκίνητα και συγκεκριμένα θέλει exposed.

Αν κάνω λάθος να με διορθώσεις.

Εννοείς για κινητά;

Για όλες τις Android συσκευές είναι και θέλει ροοτ+xposed.

 

Αν κάποιος προτιμά να πληρώσει, από το να ρουταρει και να πάρει μια εφαρμογή τσάμπα και παράλληλα να εκμεταλλευτεί και πόσα άλλα πλεονεκτήματα του ροοτ, με ξεπερνά.

 

Unleashed by my M1 NOTE

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποια εφαρμογή/ες που να κάνει διαγνωστικά τεστ αν λειτουργεί το Bluetooth και το WiFi? Κάτι όπως όταν μπαίνουμε στο hidden menu της συσκευής.

 

Sent from my Huawei Mate S using Tapatalk

The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

Εννοείς για κινητά;

Για όλες τις Android συσκευές είναι και θέλει ροοτ+xposed.

 

Αν κάποιος προτιμά να πληρώσει, από το να ρουταρει και να πάρει μια εφαρμογή τσάμπα και παράλληλα να εκμεταλλευτεί και πόσα άλλα πλεονεκτήματα του ροοτ, με ξεπερνά.

 

Unleashed by my M1 NOTE

 

ΟΚ μη σε ξεπερνά για πολύ όμως, γιατί υπάρχουν διάφοροι λόγοι που αποτρέπουν κάποιον να κάνει root την συσκευή του - οπότε η λύση του να αγοραστεί μια εφαρμογή για να κάνει την δουλεία του δεν είναι το τέλος του κόσμου.

Μη βλέπετε μόνο την δική ας οπτική...

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω πως αυτή είναι μόνο για αυτοκίνητα και συγκεκριμένα θέλει exposed.

Αν κάνω λάθος να με διορθώσεις.

Αυτοκίνητα = ρουτ.

Εννοείς για κινητά;

Για όλες τις Android συσκευές είναι και θέλει ροοτ+xposed.

 

Αν κάποιος προτιμά να πληρώσει, από το να ρουταρει και να πάρει μια εφαρμογή τσάμπα και παράλληλα να εκμεταλλευτεί και πόσα άλλα πλεονεκτήματα του ροοτ, με ξεπερνά.

 

Unleashed by my M1 NOTE

Σε ξεπερνά φίλε μου Γιατί βλέπεις μόνο το τι βολεύει εσένα και σαν κλασσικός Έλληνας όλα τα διαφορετικά σου φαίνονται λάθος και Αδιανόητα. Οκ.

 

Έτσι για το τυπικό και για να σου εξηγήσω.Εγώ είχα πάντα ρουτ εδώ και 6 χρόνια περίπου. Αλλά τώρα η συσκευή που έχω mate8 δεν υπάρχει κανένα λόγος να ρουταρω έχω τα πάντα από όσα έκανα με το ρουτ.

 

Επιπλέων χαίρομαι το ote tv και το nova go που δεν δουλεύουν με ρουτ και εγώ τις χρειάζομαι Γιατί βλέπω πολύ μπάλα παντού όπου και αν είμαι.κάποιος άλλος έχει τον δικό του λόγο για να μην ρουταρει ή για το να θέλει να ρουταρει.

 

Πες μου σε ξεπερνάει και αυτό ;

Link to comment
Share on other sites

Επιπλέων χαίρομαι το ote tv και το nova go που δεν δουλεύουν με ρουτ και εγώ τις χρειάζομαι Γιατί βλέπω πολύ μπάλα παντού όπου και αν είμαι.κάποιος άλλος έχει τον δικό του λόγο για να μην ρουταρει ή για το να θέλει να ρουταρει.

Αυτός είναι και ο λόγος που δεν μπήκα σε διαδικασία/φιλοσοφία root ούτε στο τηλ αλλά ούτε και στο tablet. Στο tablet όμως χθες μου έβγαλε μήνυμα πως δεν υποστηρίζεται αναπαραγωγή σε rooted συσκευές. Ντόινγ:wacko: έτσι στα ξαφνικά. Και να φανταστείς, το πήρα βασικά για ote tv go, να βλέπω μπαλίτσα όταν η tv έχει καταληφθεί από παιδικά:) Έβαλα μια παλαιότερη τελικά και δούλεψε. Γιατί το έκανε δεν μπορώ να καταλάβω.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αν δε σε χαλάει η ποιότητα, και απλά θέλεις να έχεις το βίντεο για τους δικούς σου λόγους, θα σου προτείνω κάτι που έκανα εγώ σε αντίστοιχή περίπτωση. Το έβαλα να παίζει, και παράλληλα έκανα και screen recording me to AZ screen rec. Μπακάλικη λύση αλλά..

Μπα όχι Έτσι, ούτε με τον uc browser μπορώ

 

Στάλθηκε από το Turbo powered G2 D802 μου

Στοκ,ανημπορος να το ρουταρω
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάτι που να μπορώ τη μουσική από ένα βίντεο του γιου τιουμπ να το κάνω μπ3 και να το κάνω ρινγκτόουν;
ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάτι που να μπορώ τη μουσική από ένα βίντεο του γιου τιουμπ να το κάνω μπ3 και να το κάνω ρινγκτόουν;

 

Μπες στη σελίδα http://www.youtube-mp3.org/gr και κάνε εκεί επικόλληση το url του video και επέλεξε μετατροπή βίντεο και μετά λήψη

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ.

Αν θέλεις, πες μου ποιο τραγούδι θέλεις να στο φτιάξω και να στο στείλω. :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αν θέλεις, πες μου ποιο τραγούδι θέλεις να στο φτιάξω και να στο στείλω. :)

 

Το έφτιαξα φίλε μου ευχαριστώ πολύ, πολύ βολικό. Ήθελα το μουσικό θέμα από τον πρώτο κύκλο του dr. Who.

ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

Το έφτιαξα φίλε μου ευχαριστώ πολύ, πολύ βολικό. Ήθελα το μουσικό θέμα από τον πρώτο κύκλο του dr. Who.

Οκ, έλεγα μήπως ήθελες να στο κόψω σε συγκεκριμένο σημείο. :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάτι που να μπορώ τη μουσική από ένα βίντεο του γιου τιουμπ να το κάνω μπ3 και να το κάνω ρινγκτόουν;

 

tubemate.apk! Κατευθειαν κατέβασμα του video απο YouTube σε ότι θες, και βεβαία σε mp3!

Link to comment
Share on other sites

Οκ, έλεγα μήπως ήθελες να στο κόψω σε συγκεκριμένο σημείο. :)

Σ' ευχαριστώ πολύ. Θα δω πως παίζει και αν είναι θα σου πω :)

 

----- προσθήκη μηνύματος 8 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

tubemate.apk! Κατευθειαν κατέβασμα του video απο YouTube σε ότι θες, και βεβαία σε mp3!

 

Έχει κατέβει αλλά δεν με αφήνει να το κάνω εγκατάσταση.

ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

Είναι ιδέα μου ή το ''πληκτρολόγιο google'' μετά την τελευταία αναβάθμιση,σέρνεται λίγο?Το νοιώθω λίγο ''βαρύ''...:confused::confused:
Link to comment
Share on other sites

Είναι ιδέα μου ή το ''πληκτρολόγιο google'' μετά την τελευταία αναβάθμιση,σέρνεται λίγο?Το νοιώθω λίγο ''βαρύ''...:confused::confused:

 

στα windows υπηρχε η gestoures βαζοντας το τηλεφωνο στο αυτι απαντουσες στην εισερχομενη στο android υπαρχη τετοια εφαρμογη? θελω να μου απαντησει καποιος που την εχει βαλει σε lg συσκευη και δουλευει ευχαριστω.

Edited by moyro
Link to comment
Share on other sites

Είναι ιδέα μου ή το ''πληκτρολόγιο google'' μετά την τελευταία αναβάθμιση,σέρνεται λίγο?Το νοιώθω λίγο ''βαρύ''...:confused::confused:

Σου ήρθε η αναβάθμιση μέσω Play??

Ή την πέρασες από αρχείο;

Γιατί δεν μου φαίνεται ακόμα στο play store ως αναβάθμιση...

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, ξέρετε καμμιά εφαρμογή lock screen που να σου δίνει την δυνατότητα να κάνεις hide το ρολόι;
“When there's no more room in hell, the dead will walk the earth.”
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - Προτάσεις] Γενικές εφαρμογές II

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...