Jump to content

[Android - Προτάσεις] Γενικές εφαρμογές II


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

για να κατεβαζεισ/μετατρεπεις βιντεο σε mp3 κλπ κλπ η καλυτεροτερη απο ολες ειναι το vidmate ΑΞΙΟΠΙΣΤΗ σε ολα της και με πολλες επιλογες για να κατεβαζεις και βιντεο και mp3.Α και χωρις να κατεβασεις εξτρα εφαρμογη για να σου τα κανει μετατροπη...τις εχω δοκιμασει ολες tubemate snapmate viddownloader κλπ..vidmate ειναι το τοπ!!!

εκτος googleplay φυσικα ειναι http://vidmate.en.uptodown.com/android

Edited by sakaki14567
Link to comment
Share on other sites

 

 

Δυστυχώς όχι, αυτό δεν μου δουλέυει..... Κάτι άλλο λοιπόν?

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς όχι, αυτό δεν μου δουλέυει..... Κάτι άλλο λοιπόν?

Είσαι root;

Smartphone: Samsung Galaxy A54 5G

Tablet: Samsung Galaxy Tab S7

Link to comment
Share on other sites

Οχι φίλε μου δεν είμαι. Μακάρι να μπορούσα αλλά από όσο βλέπω δεν έχει γίνει ακόμα και αν έχει γίνει δεν υπάρχει pure ευρωπαϊκή rom
Link to comment
Share on other sites

Οχι φίλε μου δεν είμαι. Μακάρι να μπορούσα αλλά από όσο βλέπω δεν έχει γίνει ακόμα και αν έχει γίνει δεν υπάρχει pure ευρωπαϊκή rom

Τότε δυστυχώς αυτό που ζητάς δεν μπορεί να γίνει.

Μόνο με εφαρμογή που θα σου δίνει τη δυνατότητα να παίρνεις SS με συνδυασμό πλήκτρων.

Για μενού από το Power button χρειάζεσαι root και είτε βάζεις την εφαρμογή του Franco, την Simple Reboot, ή μπορείς να βρεις και κάποιο flashable zip στο xda να το φλασάρεις από το recovery σου.

Smartphone: Samsung Galaxy A54 5G

Tablet: Samsung Galaxy Tab S7

Link to comment
Share on other sites

Δεν διαφωνώ, ποια εφαρμογή από όλες δεν ξέρω να κατεβάσω που να κάνει απλά αυτο που ζητάμε χωρίς πολλά πολλά έξτρα τζιβλιτζιλίκια
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποια δωρεάν εφαρμογή που θα μπορώ να μπαίνω και να βλέπω σε live streaming αθλητικούς αγώνες? και αν έχει και ελληνικές ομάδες ακόμα καλύτερα.
:respect:
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποια δωρεάν εφαρμογή που θα μπορώ να μπαίνω και να βλέπω σε live streaming αθλητικούς αγώνες? και αν έχει και ελληνικές ομάδες ακόμα καλύτερα.

 

Με το kodi βάζοντας ένα addon που λέγεται sportdevil μπορείς να δεις παιχνίδια. Όχι hd βέβαια αλλά γίνεται δουλειά.

Link to comment
Share on other sites

Έχω το OfficeSuite Pro+PDF. Οι "επίσημες εφαρμογές της Microsoft έχουν να προσφέρουν κάτι παραπάνω στον μέσο χρήστη ή δεν χρειάζετε να μπω στον κόπο να τις κατεβάσω; Έχει κανείς προσωπική εμπειρία;
ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

Χρησιμοποιώ τον chrome browser για να μπαίνω facebook αλλά δεν μου βγάζει ο chrome ειδοποιησεις!! Ξέρει κανείς τι φταίει ? Τον χρησιμοποιώ μια βδομάδα τώρα αλλά ποτέ δεν ειδοποιεί και πρέπει να μπαίνω μέσα για να βλέπω τι έχω.

Το έχω ρυθμίσει να ερχοντε αλλά τιποτα

Edited by lek88
Link to comment
Share on other sites

Χρησιμοποιώ τον chrome browser για να μπαίνω facebook αλλά δεν μου βγάζει ο chrome ειδοποιησεις!! Ξέρει κανείς τι φταίει ? Τον χρησιμοποιώ μια βδομάδα τώρα αλλά ποτέ δεν ειδοποιεί και πρέπει να μπαίνω μέσα για να βλέπω τι έχω.

Ρυθμίσεις -> Ρυθμίσεις ιστότοπου -> Ειδοποιήσεις, το έχεις ενεργό;

Link to comment
Share on other sites

Ρυθμίσεις -> Ρυθμίσεις ιστότοπου -> Ειδοποιήσεις, το έχεις ενεργό;

http://s23.postimg.org/jed32chx7/Quick_Memo_2016_01_26_15_47_08.png

Έτσι το εχω.........

Έχω επιτρέψει το facebook

Link to comment
Share on other sites

http://s23.postimg.org/jed32chx7/Quick_Memo_2016_01_26_15_47_08.png

Έτσι το εχω.........

Έχω επιτρέψει το facebook

Σωστά το έχεις, αν και δεν έχω Facebook για να σου πω αν δουλεύει.

 

Δοκίμασε να κάνεις εκκαθάριση δεδομένων, να διαγραφεί και το Facebook από τις ειδοποιήσεις, και στη συνέχεια και πάλι login και αποδοχή στις ειδοποιήσεις του Facebook.

Link to comment
Share on other sites

Σωστά το έχεις, αν και δεν έχω Facebook για να σου πω αν δουλεύει.

 

Δοκίμασε να κάνεις εκκαθάριση δεδομένων, να διαγραφεί και το Facebook από τις ειδοποιήσεις, και στη συνέχεια και πάλι login και αποδοχή στις ειδοποιήσεις του Facebook.

Ωραία το έκανα κ αυτο! Θα περιμένω να δω αν γίνει κάτι και αν είναι θα επανέλθω ! Ευχαριστώ !!!

Link to comment
Share on other sites

Σε τι συσκευή; Δες μήπως κόβει τις ειδοποιήσεις του Chrome η ROM, κάποιες το κάνουν.

Lg g4 έχω

Στο lg g2 που είχα πριν ήταν οκ.

Θα δω.... Μπορεί να αρχίσουν να λειτουργούν κάποια στιγμή. Αυτό με την rom Πως το κοιτάω ;;;;

Link to comment
Share on other sites

Έχετε υπόψη καμία εφαρμογή που να σου δείχνει καθημερινά διαφορετική φωτογραφία από διάστημα?
:respect:
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα,

 

ψαχνω να βρω ενα τροπο να βλεπω αμεσα οτι αρχειο κατεβαζω.

Προς το παρον πρεπει να παω στις εφαρμογες μου (miui rom) και να ανοιξω τον explorer της miui

και να βρω τον φακελο downloads να σορταρω με ημερομηνια για να βρω το αρχειο που

κατεβασα πριν 5 λεπτα!

 

Δεν υπαρχει πιο ευκολος τροπος? :blink:

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα,

 

 

 

ψαχνω να βρω ενα τροπο να βλεπω αμεσα οτι αρχειο κατεβαζω.

 

Προς το παρον πρεπει να παω στις εφαρμογες μου (miui rom) και να ανοιξω τον explorer της miui

 

και να βρω τον φακελο downloads να σορταρω με ημερομηνια για να βρω το αρχειο που

 

κατεβασα πριν 5 λεπτα!

 

 

 

Δεν υπαρχει πιο ευκολος τροπος? :blink:

 

 

Δεν σου βγάζει ειδοποίηση όταν κατέβει;

Υποθέτω πώς ναι... Αν πατήσεις την ειδοποίηση δεν ανοίγει;

Link to comment
Share on other sites

ναι βγαζει αλλα μερικες φορες τυχαινει να πατησω κατι και να εξαφανιστει.

Ελεγα μηπως υπαρχει καμια ευκολη λυση να βαλων και κανα widget να τα βλεπω ολα με την μια :shifty:

Link to comment
Share on other sites

ναι βγαζει αλλα μερικες φορες τυχαινει να πατησω κατι και να εξαφανιστει.

Ελεγα μηπως υπαρχει καμια ευκολη λυση να βαλων και κανα widget να τα βλεπω ολα με την μια :shifty:

Συνήθως σε όλες τις συσκευές υπάρχει μια εφαρμογή που λέγετε λήψεις.

:thanks:
Link to comment
Share on other sites

ναι βγαζει αλλα μερικες φορες τυχαινει να πατησω κατι και να εξαφανιστει.

Ελεγα μηπως υπαρχει καμια ευκολη λυση να βαλων και κανα widget να τα βλεπω ολα με την μια :shifty:

Δεν υπάρχει εικονίδιο "Λήψεις" στο συρτάρι εφαρμογών της Miui;

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει εικονίδιο "Λήψεις" στο συρτάρι εφαρμογών της Miui;

 

υπαρχει αλλα για καποιο λογο δεν της βλεπω ολες, πχ αμα κατεβαζω κατι απο gmail πρεπει να ψαχνω που εχει παει.

Θελω να τις βαλω ολες καπου μαζι.

 

xxlakis7 βαζω - δοκιμαζω :cool:

 

εντιτ: ολα καλα μονο αυτο το activity downloads δεν βρισκω :(

προς το παρον εβγαλα μια απλη συντομευση της διαχειρισης αρχειων της miui.

Edited by visualuser
Link to comment
Share on other sites

Πάει και το Facebook...Μετά την τελευταία αναβάθμιση βγάζει σφάλμα και δεν ανοίγει καν...
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - Προτάσεις] Γενικές εφαρμογές II

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...