Jump to content

[Android - Προτάσεις] Γενικές εφαρμογές II


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

για σας παιδιά πρόσφατα πήρα το samsung tab4 και έχω μια απορία για το youtube γίνετε με κάποιο τρόπο να δουλεύει και όταν το κάνεις ελαχιστοποίηση να μην σταματάει ?
Link to comment
Share on other sites

Νόμιμο είναι και το bet365. Έχει και εφαρμογή.

έχει μια εφαρμογή bet 365 ΝΕΑ .αυτήν λες; για στοίχημα τελικά ποιες εφαρμογές έχουμε; Όχι μέσω browser, μόνο μέσα από εφαρμογή στοίχημα;

Link to comment
Share on other sites

έχει μια εφαρμογή bet 365 ΝΕΑ .αυτήν λες; για στοίχημα τελικά ποιες εφαρμογές έχουμε; Όχι μέσω browser, μόνο μέσα από εφαρμογή στοίχημα;

Νομιζω δεν υπαρχει εφαρμογη για στοιχημα! Ουτε η bet365 εχει!

Μονο απο browser

Link to comment
Share on other sites

Νομιζω δεν υπαρχει εφαρμογη για στοιχημα! Ουτε η bet365 εχει!

Μονο απο browser

μα ο teotsi έγραψε ότι έχει! γι'αυτό ρώτησα!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καμια αξιοπιστη εφαρμογή να μου δειχνει την μπαταρια του bluetooth στη μπαρα του κινητου ή και σε widget στην οθονη του κινητου;
Link to comment
Share on other sites

μα ο teotsi έγραψε ότι έχει! γι'αυτό ρώτησα!

 

Δεν υπάρχει από καμία εταιρία, όσες έχουν στο play store σε οδηγούν να παίξεις από τον περιηγητή του κινητού σου σε mobile version

Στοκ,ανημπορος να το ρουταρω
Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει από καμία εταιρία, όσες έχουν στο play store σε οδηγούν να παίξεις από τον περιηγητή του κινητού σου σε mobile version

Πολλές έχουν το apk στο site.

images?q=tbn:ANd9GcSajrrZEo6APx0nLGx13EufEf6HGZt6oIMxyclgz-36fQJFB7gC

could you do it again?

ThL W8 Beyond , OnePlus 3T

Link to comment
Share on other sites

Καμιά εταιρεία δεν έχει Mobile app για στοίχημα. Έχουνε Mobile version της πλατφόρμας τους, αλλά μέχρι εκεί

Σε έχω δει πρωτάθλημα να παίρνεις...

...σε έχω δει στην γ' εθνική...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα τις τελευταίες ημέρες στο. Instagram από μόνο του ακολουθεί άγνωστους λογαριασμούς!

 

Το παθαίνει και άλλος αυτό; τι μπορώ να κάνω;

Link to comment
Share on other sites

Καμιά εταιρεία δεν έχει Mobile app για στοίχημα. Έχουνε Mobile version της πλατφόρμας τους, αλλά μέχρι εκεί

Bwin; την έχω και μου φαίνεται να είναι native εφαρμογή (και πολύ καλη)

Link to comment
Share on other sites

Νομίζα ότι η bwin δεν είχε πάρει άδεια. Σορυ, δικό μου λάθος. Ευχαριστώ φίλε

Σε έχω δει πρωτάθλημα να παίρνεις...

...σε έχω δει στην γ' εθνική...

Link to comment
Share on other sites

 

Ευχαριστώ φίλε. Το δοκίμασα αλλά δεν έμεινα ευχαριστημένος. Η κατηγοριοποίηση στους σταθμούς το κάνει δύσχρηστο.

Link to comment
Share on other sites

Έχει παρατηρήσει κανείς πρόβλημα με το μεγάλο widget του gReader pro?

Ενώ το εμφανίζει στην αρχή με την εγκατάσταση μετά από λίγη ώρα ως δια μαγείας εξαφανίζεται!

Link to comment
Share on other sites

είχα κάποτε μια εφαρμογή ip camera που από το κινητό έβλεπα μέσω της κάμερας του desktop τι γινόταν στο σαλόνι μου όταν έλειπα.αλλά δεν θυμάμαι ποια ήταν! για πείτε.δεν με νοιάζει εάν είναι επί πληρωμή η όχι.
Link to comment
Share on other sites

Έχει παρατηρήσει κανείς πρόβλημα με το μεγάλο widget του gReader pro?

Ενώ το εμφανίζει στην αρχή με την εγκατάσταση μετά από λίγη ώρα ως δια μαγείας εξαφανίζεται!

 

Μπα λειτουργεί κανονικά

Στοκ,ανημπορος να το ρουταρω
Link to comment
Share on other sites

είχα κάποτε μια εφαρμογή ip camera που από το κινητό έβλεπα μέσω της κάμερας του desktop τι γινόταν στο σαλόνι μου όταν έλειπα.αλλά δεν θυμάμαι ποια ήταν! για πείτε.δεν με νοιάζει εάν είναι επί πληρωμή η όχι.

IP Cam Viewer Pro (https://play.google.com/store/apps/details?id=com.rcreations.WebCamViewerPaid)

IP Webcam Pro (https://play.google.com/store/apps/details?id=com.pas.webcam.pro)

tinyCam Monitor PRO for IP Cam (https://play.google.com/store/apps/details?id=com.alexvas.dvr.pro)

Edited by xalaros
Link to comment
Share on other sites

Πως μπορώ να βάλω στο ημερολόγιο την κλήρωση πρωταθλήματος;

Ξεθαβω το ποστ σου ελπιζω να το δεις.

Πας google calendars απο τον browser ειτε στο pc ειναι σε desktop mode στο κινητο. (Δεν ξερω τι κινητο εχεις και αν εχεις και την εφαρμογη)

 

Αριστερα εχει other calendars. Εκει εχει sport events καπου και βρισκεις την ελληνικη superleage. Κανεις subscribe στην ομαδα που θες και μολις κανεις sync θα το εχεις.

Link to comment
Share on other sites

Ξεθαβω το ποστ σου ελπιζω να το δεις.

Πας google calendars απο τον browser ειτε στο pc ειναι σε desktop mode στο κινητο. (Δεν ξερω τι κινητο εχεις και αν εχεις και την εφαρμογη)

 

Αριστερα εχει other calendars. Εκει εχει sport events καπου και βρισκεις την ελληνικη superleage. Κανεις subscribe στην ομαδα που θες και μολις κανεις sync θα το εχεις.

Εγώ που πήγα από τον chrome στο android μου αριστερά δεν βλέπω κάποια επιλογή...

Και το google calendar που κατέβασα πάλι καμμία επιλογή...

 

Επί τη ευκαιρία πως μπορώ να προσθέσω συνημμένα στο calendar?

Έχω το acalendar+ που συγχρονίζω

Edited by zeovani
Link to comment
Share on other sites

Ξεθαβω το ποστ σου ελπιζω να το δεις.

Πας google calendars απο τον browser ειτε στο pc ειναι σε desktop mode στο κινητο. (Δεν ξερω τι κινητο εχεις και αν εχεις και την εφαρμογη)

 

Αριστερα εχει other calendars. Εκει εχει sport events καπου και βρισκεις την ελληνικη superleage. Κανεις subscribe στην ομαδα που θες και μολις κανεις sync θα το εχεις.

 

Ρε φίλε είσαι πολύ μεγάλος, πάρα πολύ μεγάλος.το μόνο μείον είναι ότι δεν μπορείς να βάλεις όλη την αγωνιστική μόνο την ομάδα σου

Στοκ,ανημπορος να το ρουταρω
Link to comment
Share on other sites

Εγώ που πήγα από τον chrome στο android μου αριστερά δεν βλέπω κάποια επιλογή...

Και το google calendar που κατέβασα πάλι καμμία επιλογή...

 

Επί τη ευκαιρία πως μπορώ να προσθέσω συνημμένα στο calendar?

Έχω το acalendar+ που συγχρονίζω

Εισαι σε desktop mode? Στην mobile μορφη δεν ξερω πως γινεται δε το έψαξα. Πατα view in desktop mode και θα δεις αυτο:

 

[ATTACH]48148[/ATTACH]

 

Ρε φίλε είσαι πολύ μεγάλος, πάρα πολύ μεγάλος.το μόνο μείον είναι ότι δεν μπορείς να βάλεις όλη την αγωνιστική μόνο την ομάδα σου

Τπτ φιλε μου, γιαυτο ειναι το φορουμ. Κι εγω το εψαξα μηπως γινεται να εχεις ολη πχ την super league η ολο το champions league αλλα δε φαινεται να γινεται η δεν το βρηκα εγω. Προς το παρον εκανα απλα subscribe παναθηναικο ολυμπιακο και ισως κανω και παοκ πχ.

 

Θεωρητικα βεβαια μπορεις να κανεις subscribe σε ολες τις ομαδες και να ξερεις ολα τα ματς αλλα μετα θα εχεις διπλασια events αποτι χρειαζεσαι γιατι θα βγαζει ξεχωριστο για τον καθενα απο τους 2 που παιζουν μεταξυ τους.(υποθετω δλδ)

 

Επισης αρχιζει και πήζει ελαφρως το calendar αν βαλουμε ολο το πρωταθλημα και ch.l.

Edited by Sofos_5
Link to comment
Share on other sites

Τπτ φιλε μου, γιαυτο ειναι το φορουμ. Κι εγω το εψαξα μηπως γινεται να εχεις ολη πχ την super league η ολο το champions league αλλα δε φαινεται να γινεται η δεν το βρηκα εγω. Προς το παρον εκανα απλα subscribe παναθηναικο ολυμπιακο και ισως κανω και παοκ πχ.

 

Θεωρητικα βεβαια μπορεις να κανεις subscribe σε ολες τις ομαδες και να ξερεις ολα τα ματς αλλα μετα θα εχεις διπλασια events αποτι χρειαζεσαι γιατι θα βγαζει ξεχωριστο για τον καθενα απο τους 2 που παιζουν μεταξυ τους.(υποθετω δλδ)

 

Επισης αρχιζει και πήζει ελαφρως το calendar αν βαλουμε ολο το πρωταθλημα και ch.l.

 

----- προσθήκη μηνύματος 49 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Υπάρχει και το forza. Δοκιμάστε το.

Link to comment
Share on other sites

 

----- προσθήκη μηνύματος 49 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Υπάρχει και το forza. Δοκιμάστε το.

 

Το έχω αλλά θέλει 50 κλικ να σε δείξει, και τώρα τελευταία κολλάει και με την δίνει

Στοκ,ανημπορος να το ρουταρω
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει καμια gps εφαρμογή που να μπορεί να χρησιμοποιηθεί για επαλήθευση ορίων ιδιοκτησίας;

Δηλαδή, να του ορίσω τις συντεταγμένες ενός συγκεκριμένου σημείου σαν σημείο εκκίνησης και με βάση αυτές να μου υποδείξει τα υπόλοιπα σημεία - άκρες της ιδιοκτησίας για να επαληθεύσω την οριοθέτηση ή να την αλλάξω όπως πρέπει;

Galaxy Note Edge, Galaxy Note II, HTC Trophy, Nokia N900,

Galaxy Note 10.1 2014 LTE (SM-P605), Nokia Lumia 630 DS

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - Προτάσεις] Γενικές εφαρμογές II

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...