Jump to content

[Android - Προτάσεις] Γενικές εφαρμογές II


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τι εννοείς θέλω να περνάμε να περάσω 50τραγούδια δεν είναι καλύτερα να περάσω όλο το φάκελο από να τα ένα ένα,?

 

Εννοώ ότι δεν είναι ιδιαίτερα δύσκολο να βρεις πως γίνεται. Πριν καμιά βδομάδα το έκανα. Άμα συνεχίσεις να μην τα καταφέρνεις θα κοιτάξω τι ακριβώς να πατήσεις να σου πω.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ χρησιμοποιώ αυτήν.

Από κατανάλωση μπαταρίας πως πάει;

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που έψαχνα τελικά λέγεται fit tight planner 1,5 ευρώ στο play store.

Καλό είναι και το δωρεάν Diary.

QUOTE=maarinos;5047493]@nnik_1969

Για δες αυτήν Calendar+ Note Everything

 

Ευχαριστώ πολύ φίλε.

Τύχη είναι, όταν η ικανότητα συναντά την ευκαιρία

Για αποφυγή παρεξηγήσεων το όνομά μου είναι Αντώνης

Link to comment
Share on other sites

Από κατανάλωση μπαταρίας πως πάει;

 

Την χρησιμοποιώ καμιά βδομάδα τώρα αλλά δεν έχω παρατηρήσει διαφορά μέχρι τώρα. Δεν νομίζω πως έχει πρόβλημα καθώς αλλάζει αυτόματα το wallpaper κάθε 3 ώρες αν δεν κάνω λάθος.

Link to comment
Share on other sites

Την χρησιμοποιώ καμιά βδομάδα τώρα αλλά δεν έχω παρατηρήσει διαφορά μέχρι τώρα. Δεν νομίζω πως έχει πρόβλημα καθώς αλλάζει αυτόματα το wallpaper κάθε 3 ώρες αν δεν κάνω λάθος.

Γι'αυτό το τελευταίο που γράφεις αναρωτιόμουν για την κατανάλωση μπαταρίας. Για ν'αλλάζει το wallpaper αυτόματα, πάει να πει ότι η εφαρμογή και/ή κάποιο service αυτής τρέχει από πίσω.

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας.έχω το galaxy s4 και θέλω να μπαίνω στο zoo.gr.πρέπει να κατεβασω κάποιο browser?

 

το flash πρέπει να κατεβάσεις...

“When there's no more room in hell, the dead will walk the earth.”
Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς αν υπάρχει εφαρμογή να προσαρμόζει ένα wallpaper αλλά στην οθόνη κλειδώματος..;

Ηρακλής!

___________________________________________

iPhone 12 Pro Max pacibic blue

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα !

Ξερει καποιος καποια εφαρμογή που να κλειδώνει την οθόνη με κωδικο η μοτιβο αλλα να εχει συντόμευση για να ενεργοποιώ εγω οποτε θελω την οθονη του κινητου !

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς αν υπάρχει εφαρμογή να προσαρμόζει ένα wallpaper αλλά στην οθόνη κλειδώματος..;

 

Αν καταλαβα δοκιμασε αυτή

 

Το backrund μπορει να μπει και σε οθονη κλειδώματος

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ogqcorp.bgh&hl=el

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Αν καταλαβα δοκιμασε αυτή

 

Το backrund μπορει να μπει και σε οθονη κλειδώματος

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ogqcorp.bgh&hl=el

 

Καταρχήν σε ευχαριστώ για την απάντηση. Όμως η ερώτηση έχει να κάνει με την προσαρμοση του wallpaper στην lockscreen. Δηλαδή, κατι σαν την image 2 wallpaper αλλα εκτος απο τις κεντρικές οθόνες να εφαρμόζεται και στην οθόνη κλειδώματος.

Ηρακλής!

___________________________________________

iPhone 12 Pro Max pacibic blue

Link to comment
Share on other sites

Καταρχήν σε ευχαριστώ για την απάντηση. Όμως η ερώτηση έχει να κάνει με την προσαρμοση του wallpaper στην lockscreen. Δηλαδή, κατι σαν την image 2 wallpaper αλλα εκτος απο τις κεντρικές οθόνες να εφαρμόζεται και στην οθόνη κλειδώματος.

Βάλε το widget locker Ηρακλή και θα κανείς ότι θελεις στην lockscreen .

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

δεν θελει αυτο που μου ειπες.μου γραφει θελει javascript και εγω αυτο το εχω ηδη ενεργοποιημενο...καμια αλλη βοηθεια;;για το ζοο λεω Edited by gal120
ξεχασα κατι
Link to comment
Share on other sites

δεν θελει αυτο που μου ειπες.μου γραφει θελει javascript και εγω αυτο το εχω ηδη ενεργοποιημενο...καμια αλλη βοηθεια;;για το ζοο λεω

 

Αν εχεις βαλει τον flash και προσπαθείς να μπεις με το stock broswer απλά δεν γίνεται ,διάβασε το FAQ του s4 http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=365151

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

Βάλε το widget locker Ηρακλή και θα κανείς ότι θελεις στην lockscreen .

Μιχάλη την έχω δοκιμάσειι στο παρελθόν αλλά πάντα είχε θέμα με την κατανάλωση, μειωνόταν αισθητά η αυτονομία. Λες να της δώσω άλλη μια ευκαιρία;

Ηρακλής!

___________________________________________

iPhone 12 Pro Max pacibic blue

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποιο app για live streaming ποδοσφαιρικούς αγώνες της super league?

 

Ελπιζω μόνο τέτοιες συζητήσεις να μην απαγορευονται αλλά φέτος με την νοβα να έχει το πρωτάθλημα ότι αρχίζει stream στο ίντερνετ το κατεβάζουν απευθείας. Οπότε όχι εφαρμογή, τίποτα δεν υπάρχει.

 

Μόνο στα μεγάλα ντέρμπι που τα streamαρουν από ξένα κανάλια. ;-)

 

 

Και κάτι άσχετο, ποια εφαρμογή είναι όσο πιο κοντά γίνεται στην ζωγραφική των Windows; Θέλω όμως να μπορεί να παίρνει και φωτογραφίες για επεξεργασία.

Edited by NickName98
Link to comment
Share on other sites

Μιας και το έφερε η κουβέντα για streaming, υπάρχει καμία εφαρμογή που να δείχνει Δημόσια Τηλεόραση? Όσο και αν έψαξα δεν βρήκα κάτι.
Link to comment
Share on other sites

Μιας και το έφερε η κουβέντα για streaming, υπάρχει καμία εφαρμογή που να δείχνει Δημόσια Τηλεόραση? Όσο και αν έψαξα δεν βρήκα κάτι.

 

XBMC for Android και καθάρισες ψάξε το σε Google και σε YouTube και θα βρεις και ελληνικά βίντεο για το πως να το εγκαταστήσεις.

Link to comment
Share on other sites

Για back up σε συσκευή χωρίς root τι χρησιμοποιούμε? Υπάρχει εφαρμογή που να κρατάει και usernames,pass απο forums κλπ?
Link to comment
Share on other sites

XBMC for Android και καθάρισες ψάξε το σε Google και σε YouTube και θα βρεις και ελληνικά βίντεο για το πως να το εγκαταστήσεις.

 

εχει thread κ εδω στο my phone

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=378116

Link to comment
Share on other sites

Καποιο αλλο εκτος του widgetlocker που να κανει παρομοια δουλεια; δωρεαν μιας και αυτο ειναι το θεμα που δεν βαζω το wl...

Αριθμομηχανή Δωρεάν, Γρήγορη χρησιμοποιώντας πολύ λίγη μνήμη και ΧΩΡΙΣ διαφημισεις.

 

e22dc34ff3.png

Link to comment
Share on other sites

Για back up σε συσκευή χωρίς root τι χρησιμοποιούμε? Υπάρχει εφαρμογή που να κρατάει και usernames,pass απο forums κλπ?

 

Χρησιμοποιησε helium ;-)

Χρησιμοποιείς tapatalk έτσι; Νομίζω αν φτιάξεις ένα account του tapatalk μετά συνδέεσαι σε αυτό το θυμάται όλα.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - Προτάσεις] Γενικές εφαρμογές II

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...