Jump to content

[Android - Προτάσεις] Γενικές εφαρμογές II


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Είχα κάνει ανανέωση, αλλά δεν έπιασε. Μέσα από τις ρυθμίσεις που επιλέγεις ποιους φακέλους να βλέπει, τελικά έπιασε. (τους τρεις φακέλους τους είχα ήδη σε έναν)

Τι προτείνετε (εσείς); Τι πιστεύετε; Τι γίνεται; Οκτώμβρης το Μ να τονίζεται!

Μια πλήρης φόρτιση.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα θέλω να ρωτήσω εάν γίνεται να μπαίνει mail signature αυτόματα κάθε φορά που στέλνω ένα Mail.δεν εννοώ υπογραφή αλλά μια εικόνα της εταιρείας π.χ. (note4)
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα θέλω να ρωτήσω εάν γίνεται να μπαίνει mail signature αυτόματα κάθε φορά που στέλνω ένα Mail.δεν εννοώ υπογραφή αλλά μια εικόνα της εταιρείας π.χ. (note4)

αν θυμαμαι καλα νομιζω υπαρχει τετοια επιλογη μεσα στην εφαρμογη απο το Gmail

 

Γεια χαρά θέλω μια εφαρμογή για να δω τι μου τρώει πολύ μπαταρία? Χωρίς ροοτ!

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.gsamlabs.bbm

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα θέλω να ρωτήσω εάν γίνεται να μπαίνει mail signature αυτόματα κάθε φορά που στέλνω ένα Mail.δεν εννοώ υπογραφή αλλά μια εικόνα της εταιρείας π.χ. (note4)

Το TypeMail έχει πολλά χαρακτηριστικά για υπογραφή, μεταξύ των οποίων και προσθήκη εικόνας. Το βρίσκεις δωρεάν στο Play Store.

Link to comment
Share on other sites

Έχει κάποιος να προτείνει top 10 εφαρμογές που αξίζει να αγοράσεις μέχρι και το τελευταίο ευρώ και να μην πάνε χαμένα τα λεφτα; εκτός από τα παιχνίδια
Link to comment
Share on other sites

Έχει κάποιος να προτείνει top 10 εφαρμογές που αξίζει να αγοράσεις μέχρι και το τελευταίο ευρώ και να μην πάνε χαμένα τα λεφτα; εκτός από τα παιχνίδια

Τι είδους εφαρμογές; οτιδήποτε;

 

Ο nova launcher pro ας πουμε!

Edited by lek88
Link to comment
Share on other sites

Εκτός από τον nova προτείνω το titanium backup το sdmaid pro, αν σε ενδιαφέρουν οι φωνητικές εντολές και κλήσεις το cyberon voicecommand και ίσως τα my backup pro & tune in radio.
Link to comment
Share on other sites

Τον καιρό του Google now, γιατί να δώσει χρήματα και αρκετά σχετικά για να αγοράσει μια εφαρμογή που κάνει σχεδόν τα ίδια και λιγότερα; Μια από τις εφαρμογές που κλαίω τα ευρώ που έδωσα. Δεν υπάρχει απάντηση στο ερώτημα. Ότι βολεύει τον κάθε ένα.
Link to comment
Share on other sites

Τον καιρό του Google now, γιατί να δώσει χρήματα και αρκετά σχετικά για να αγοράσει μια εφαρμογή που κάνει σχεδόν τα ίδια και λιγότερα; Μια από τις εφαρμογές που κλαίω τα ευρώ που έδωσα. Δεν υπάρχει απάντηση στο ερώτημα. Ότι βολεύει τον κάθε ένα.

Δεν σε κατάλαβα; εννοείς αντί το cyberon ότι μπορεί να κάνει το ίδιο με το Google Now;

Πιστεύω ότι δεν έχουν καμία σχέση.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω πληρώσει λίγες αλλά θεωρώ ότι το άξιζαν. Nova Launcher Pro, Textra, Today Calendar, Shuttle Music Player (τον είχα δωρεάν από Amazon app store και τον πλήρωσα κανονικά στο Play Store)

[sIGPIC][/sIGPIC]

goto fail;

goto fail;

Link to comment
Share on other sites

σας Ευχαριστω παιδια! οτι νομιζεται οτι αξιζει τα λεφτα! θα τις κοιταξω και θα δω! το titanium το θελω και εγω αλλα δεν ειμαι ρουτ αυτος ο Knox μας γονατισε φετος και δεν θελω να χασω εγγυηση απο το Νοτε 4! λεω να αρχισω με το Nova
Link to comment
Share on other sites

Ότι αξίζει να το αγοράζετε παιδιά. Είναι πολύ μικρές οι τιμές για κάτι που χρησιμοποιούμε συνέχεια. Μόνο έτσι θα φτιάχνουν ακόμα καλύτερες εφαρμογές στο playstore.
Link to comment
Share on other sites

Tapatalk, Automateit, zooperwidget τα αξίζουν σίγουρα

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Εδώ να προσθέσω και το titanium backup, είναι must have νομίζω. Δυστυχώς το tapatalk, μια από τις πιο χρήσιμες και καλύτερες εφαρμογές, δεν δίνει lifetime licence αλλά θέλει 1$ κάθε μηνα.
The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

Εχω χρόνια το pixel phone dialer αγορασμένο και είναι από τις καλύτερες αφαρμογές για δίκαρτο τηλέφωνο και όχι μόνο.

Εκείνο τον καιρό που το αγόρασα ήταν η μόνη επιλογή.

Link to comment
Share on other sites

Εδώ να προσθέσω και το titanium backup, είναι must have νομίζω. Δυστυχώς το tapatalk, μια από τις πιο χρήσιμες και καλύτερες εφαρμογές, δεν δίνει lifetime licence αλλά θέλει 1$ κάθε μηνα.

1 δολάριο το μήνα; Αφού το έχω πχ εγώ πολύ καιρό δεν μου ζητάει κάτι ανά μήνα!

Link to comment
Share on other sites

Εδώ να προσθέσω και το titanium backup, είναι must have νομίζω. Δυστυχώς το tapatalk, μια από τις πιο χρήσιμες και καλύτερες εφαρμογές, δεν δίνει lifetime licence αλλά θέλει 1$ κάθε μηνα.

Τότε δεν χρειάζεσαι να πληρώσεις με τέτοια conditions.

Το κρατάς Δωρεάν.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

1 δολάριο το μήνα; Αφού το έχω πχ εγώ πολύ καιρό δεν μου ζητάει κάτι ανά μήνα!

Προφανώς από κάποια περίοδο και μετά αλλάξανε την πολιτική τους.

[ATTACH]64587[/ATTACH]

The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

Ότι αξίζει να το αγοράζετε παιδιά. Είναι πολύ μικρές οι τιμές για κάτι που χρησιμοποιούμε συνέχεια. Μόνο έτσι θα φτιάχνουν ακόμα καλύτερες εφαρμογές στο playstore.

 

Συμφωνώ απόλυτα. Γι αυτό όταν μου αρέσει μια εφαρμογή ή παιχνίδι, πληρώνω την paid έκδοσή της, για να μην έχω διαφημίσεις, και να ενισχύσω αυτόν που έκανε καλή δουλειά.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα μήπως υπάρχει καμία εφαρμογή όπου να μπορώ να ελέγχω το pc από το κινητό μου αλλά από διαφορετικό Wi-Fi πχ να είμαι σε μια καφετέρια και να ελέγχω το pc από το WiFi της καφετεριας και όχι από τοπικο δυκτιο. Αν γνωρίζετε κάτι και έχετε να μου προτεινετε κάποια εφαρμογή θα είμαι ευγνώμων. Πάντως εγώ που εψαξα βρήκα μόνο από τοπικο δυκτιο.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - Προτάσεις] Γενικές εφαρμογές II

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...