Jump to content

[Android - Προτάσεις] Γενικές εφαρμογές II


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπερα και χρονια σας πολλα.

Βρε παιδια υπαρχει προγραμμα που να μπορει να βρει καποιος το password του wifi σου;

Δεν ρωταω πονηρα για να "κλεβω" internet, ρωταω για να μαθω πως μπορω να προστατευθω.

Εχω σταθερη συνδεση με ασυρματο ρουτερ ομως, και καποιος γειτονας μου ειπε οτι μεσω μιας εφαρμογης στο κινητο του μπορει να βρει τον κωδικο οποιουδηποτε ασυρματου δικτυου.

Ισχυει κατι τετοιο η ειναι μουφα;

Edited by ganian
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και χρονια σας πολλα.

Βρε παιδια υπαρχει προγραμμα που να μπορει να βρει καποιος το password του wifi σου;

Δεν ρωταω πονηρα για να "κλεβω" internet, ρωταω για να μαθω πως μπορω να προστατευθω.

Εχω σταθερη συνδεση με ασυρματο ρουτερ ομως, και καποιος γειτονας μου ειπε οτι μεσω μιας εφαρμογης στο κινητο του μπορει να βρει τον κωδικο οποιουδηποτε ασυρματου δικτυου.

Ισχυει κατι τετοιο η ειναι μουφα;

Υπάρχει πρόγραμμα / προγράμματα αλλά μπορούν να βρουν το default κωδικό του router σου (εργοστασιακό ).

Θα πρέπει να τον αλλάξεις όταν τον τοποθετήσεις.

Edited by themis999445
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει πρόγραμμα / προγράμματα αλλά μπορούν να βρουν το default κωδικό του router σου (εργοστασιακό ).

Θα πρέπει να τον αλλάξεις όταν τον τοποθετήσεις.

 

Σε ευχαριστω για την απαντηση, τον εχω ηδη αλλαξει να υποθεσω οτι δεν ειναι πλεον τοσο ευκολο μεσω εφαρμογης;

Μαλιστα εχω ορισει και mac adresses για τον κωδικο ανησυχω.

Link to comment
Share on other sites

Στο τιτανιουμ γιατί μού λέει ανεπαρκής χώρος ενώ έχω?

Κανε του μια εκκαθάριση δεδομένων μπας και φτιάξει .

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

Για μπες στις ρυθμίσεις να δεις πού αποθηκεύονται τα backup. Τα βλεπει πρώτα απ'ολα; Μηπως κατι παίζει με το folder path, που θελει να αποθηκευτει στο legacy.

Ή με το Supersu και το namespace separation..

Τι προτείνετε (εσείς); Τι πιστεύετε; Τι γίνεται; Οκτώμβρης το Μ να τονίζεται!

Μια πλήρης φόρτιση.

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστω για την απαντηση, τον εχω ηδη αλλαξει να υποθεσω οτι δεν ειναι πλεον τοσο ευκολο μεσω εφαρμογης;

Μαλιστα εχω ορισει και mac adresses για τον κωδικο ανησυχω.

Μέσω κινητού φαντάζομαι είναι πολύ δύσκολο, εως αδύνατο να βρει κάποιος τον κωδικό σου τη στιγμή που τον έχεις αλλάξει. Μέσω υπολογιστή κάποιος γνώστης ενδεχομένως να μπορέσει να το "σπάσει" αλλά δεν είναι πολύ εύκολο!.... Αν κατα καιρούς έχεις υποψίες ότι σε κλέβουν, μπορείς να αλλάζεις συχνά τον κωδικό σου!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα ξέρει κάποιος να απαντήσει άμα υπάρχει εναλλακτική εφαρμογή Τσάμπα χωρίς πληρωμή σαν το skitch;

To skitch είναι δωρεάν και προσωπικά το βρίσκω εξαιρετικό. Τι παραπανω θέλεις;

Link to comment
Share on other sites

Εμένα το skitch μου την σπάει πολλές φορές στην εκκίνηση δεν διαβάζει την gallery με τίποτα, κολλάει και θέλει επανεκκίνηση η εφαρμογή.Επίσης όταν πάω να ανοίξω μια φώτο για επεξεργασία φαίνεται για αρκετά δευτερόλεπτα θολή και μετά καθαρή και σε αφήνει να την επεξεργαστεις
Link to comment
Share on other sites

To skitch είναι δωρεάν και προσωπικά το βρίσκω εξαιρετικό. Τι παραπανω θέλεις;

Κάποιες λειτουργίες του είναι για 30 μέρες αλλά έχει και κάποια προβλήματα όπως η αργή φόρτωση των φωτογραφιών

Και μερικές φορές όταν ανοίγει την εικόνα τρεμοπαιζει...

Link to comment
Share on other sites

Το livescore γιατί δεν υπάρχει στο play γνωρίζει κανείς;

 

νομιζω εγινε ενα με το sofa score αλλα δεν παιρνω και ορκο

Link to comment
Share on other sites

Το livescore γιατί δεν υπάρχει στο play γνωρίζει κανείς;

 

νομιζω εγινε ενα με το sofa score αλλα δεν παιρνω και ορκο

 

Ακριβώς. Έγινε ένα με το Sofascore και καταργήθηκε το Livescore.

Link to comment
Share on other sites

Μέσω κινητού φαντάζομαι είναι πολύ δύσκολο, εως αδύνατο να βρει κάποιος τον κωδικό σου τη στιγμή που τον έχεις αλλάξει. Μέσω υπολογιστή κάποιος γνώστης ενδεχομένως να μπορέσει να το "σπάσει" αλλά δεν είναι πολύ εύκολο!.... Αν κατα καιρούς έχεις υποψίες ότι σε κλέβουν, μπορείς να αλλάζεις συχνά τον κωδικό σου!

 

Σε ευχαριστω, δεν με νοιαζει για το ιντερνετ αλλωστε δεν κανω και καμια τρελη χρηση, για την προστασια των προσωπικων αρχειων μου νοιαζομαι.

Link to comment
Share on other sites

Επιτέλους Δεν χρειάζεται να πηγαίνω σε πρακτορείο ΟΠΑΠ για να δω στο μηχάνημα αν κερδίζει το δελτίο μου. Η opapp με έβγαλες από κόπο.
Link to comment
Share on other sites

Επιτέλους Δεν χρειάζεται να πηγαίνω σε πρακτορείο ΟΠΑΠ για να δω στο μηχάνημα αν κερδίζει το δελτίο μου. Η opapp με έβγαλες από κόπο.
γραφεις που γραφεις γραψε και την εφαρμογη...EDIT τωρα την βρηκα σαν -οπως εγραψες- opapp Edited by ilka71
Link to comment
Share on other sites

Επιτέλους Δεν χρειάζεται να πηγαίνω σε πρακτορείο ΟΠΑΠ για να δω στο μηχάνημα αν κερδίζει το δελτίο μου. Η opapp με έβγαλες από κόπο.

Καλά, ούτε και πριν χρειαζόταν να πας :cool:.

Το ζητημα είναι το εξής: μπορούμε να παίξουμε δελτία μέσω της εφαρμογής χωρίς να χρειάζεται να πηγαίνουμε στο πρακτορείο?

The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

μπορειτε να φτιαξετε δελτια τζοκερ κ λοττο μονο κ μετα δινετε το κιν στον πρακτορα κ αυτος σκαναρει το qr code κ σας το παιζει
Link to comment
Share on other sites

μπορειτε να φτιαξετε δελτια τζοκερ κ λοττο μονο κ μετα δινετε το κιν στον πρακτορα κ αυτος σκαναρει το qr code κ σας το παιζει

Εεεεεεε ότι να ναι, το θέμα είναι να μη πας καθόλου πρακτορείο, πιστεύω θα το κάνουν και αυτό

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - Προτάσεις] Γενικές εφαρμογές II

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...