Jump to content

[Android - Προτάσεις] Γενικές εφαρμογές II


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Θεωρητικά, οποιαδήποτε εφαρμογή μπορεί να προκαλέσει προβλήματα στην αυτονομία αν έχει πχ κάποιο bug και κολλήσει στο background. Εξάλλου, είναι ακόμα σε beta η συγκεκριμένη έκδοση του tapatalk... Γενικώς πάντως με την stable έκδοση δεν είχα ποτέ πρόβλημα ;)

 

Ουτε εγώ είχα άλλα μου αρέσει περισσότερο η beta γιαυτό ρωτάω. Απ χθες δεν έχω παρατηρήσει κάτι βέβαια. Απλά όπως είπα χθες κρατάει 10MB παραπάνω από την άλλη

Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

Όχι δεν είναι καλό. Πολλές από αυτές έχουν malware, και επιπλέον εδώ σε συζητάμε για πειρατικές εφαρμογές.

 

Και για το πρόσθετο λόγο ότι με κόστος 1 καφέ στο δίμηνο μπορείς να αγοράσεις όσες εφαρμογές είναι επί πληρωμή και χρειάζεται ο μέσος χρήστης, νομίζω.

Link to comment
Share on other sites

......Δυστυχώς, για κεφαλαία πρέπει να γράφεις ένα ένα τα γράμματα. Όχι μόνο στο Swype, γενικά βάζουν αυτόματα τόνους όλα.

 

Δεν πειράζει, τουλάχιστο βολεύει με τους πεζούς χαρακτήρες. Ευχαριστώ πάντως.

Link to comment
Share on other sites

Ενθουσιασμένος με το νέο tapatalk, αναβάθμιση όχι αστεία..

 

Quick reply, slide δεξιά/αριστερά για αλλαγή σελίδας, Τίτλος thread μόνιμα επάνω και πολύ πιο όμορφο ui οι πρώτες θετικές εντυπώσεις..

Καταραμένο Φ το μόνο αρνητικό :-P

Edited by Sofos_5
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παδια! Θα ηθελα να μου πει καποιος αν υπαρχει καποια εγαρμογη για τηλεοραση ελληνικα καναλια η κ να εχει ξενα που να λειτουργει καλα! ευχαριστω!!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παδια! Θα ηθελα να μου πει καποιος αν υπαρχει καποια εγαρμογη για τηλεοραση ελληνικα καναλια η κ να εχει ξενα που να λειτουργει καλα! ευχαριστω!!

 

Ote tv έχει όλα τα γνωστά

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παδια! Θα ηθελα να μου πει καποιος αν υπαρχει καποια εγαρμογη για τηλεοραση ελληνικα καναλια η κ να εχει ξενα που να λειτουργει καλα! ευχαριστω!!

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.itholster.greektvlive

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.muratkilic.tvgoo

Link to comment
Share on other sites

Ενθουσιασμένος με το νέο tapatalk, αναβάθμιση όχι αστεία..

 

Quick reply, slide δεξιά/αριστερά για αλλαγή σελίδας, Τίτλος thread μόνιμα επάνω και πολύ πιο όμορφο ui οι πρώτες θετικές εντυπώσεις..

Καταραμένο Φ το μόνο αρνητικό :-P

 

Όντως παρα πολυ ωραίο. Δεν μπορούμε να ξέρουμε στο περίπου πότε θα γίνει επίσημο;

Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

Παιδια χρησιμοποιει κανεις το Whatsapp+ (modded εκδοση της εφαρμογης απο xda) και να εχει προβλημα κατα την αποστολη φωτογραφιων? Ειναι πολυ περιεργο αυτο που συμβαινει, καποιες φορες μου βγαζει error out of memory (δεν υφισταται για κανεναν λογο) και δε μου τις στελνει με τιποτα.

Ενα χαζο workaround που εχω βρει ειναι να τραβαω screenshot της φωτο και να τη στελνω ετσι, αλλα ειναι κουραστικο (και βλακωδες :p)

Αντιμετωπιζει κανεις το ιδιο θεμα? Εχω κανει clear cache κλπ..

Stormrain@insomnia.gr

 

Πέτρος

Link to comment
Share on other sites

επειδη ειναι παλια η συσκευη μου και το τοπικ ολιγον ανενεργο ρωταω εδω μια off topic ερωτηση που το διαβαζουν πολυ μηπως και με βοηθησετε.εχω το desire s και θελω με το πιο ευκολο τροπο να το κανω ρουτ.μονο ρουτ οχι να βαλω αλλες ρομ κλπ.οποιος μπορει να βοηθησει εστω και με pm θα το εκτιμουσα!

 

Δεν ξέρω μήπως μπορεί να σε βοηθήσει αυτό εδώ http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=296449

Link to comment
Share on other sites

Ενθουσιασμένος με το νέο tapatalk, αναβάθμιση όχι αστεία..

 

Quick reply, slide δεξιά/αριστερά για αλλαγή σελίδας, Τίτλος thread μόνιμα επάνω και πολύ πιο όμορφο ui οι πρώτες θετικές εντυπώσεις..

Καταραμένο Φ το μόνο αρνητικό :-P

 

Ενεργοποιησε το dark mode.

 

 

Έχω το Desire s όχι το απλό.

 

Εχεις ψαξει στο νημα του κινητου σου για ρουταρισμα και δεν βρηκες τιποτα? Περιεργο μου φαινεται! :rolleyes:

Πριν καμποσα φεγγάρια το ειχα το κινητο και το ειχα ρουταρει. Νομιζω οτι ειχαν γραφει οδιγιες πολυ αναλυτικες για το τι πρεπει να κανεις.

Edited by fanatikos

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Πάντως αν και το νέο Tapatalk είναι πολύ πιο όμορφο και φαίνεται καλύτερο στο myphone μου λέει πως το API έχει λήξει και δεν με αφήνει να μπω. Ελπίζω αν είναι θέμα του εδώ φόρουμ να διορθωθεί για να είναι συμβατό.

Knowledge isn't free. You have to pay attention.

Link to comment
Share on other sites

Πάντως αν και το νέο Tapatalk είναι πολύ πιο όμορφο και φαίνεται καλύτερο στο myphone μου λέει πως το API έχει λήξει και δεν με αφήνει να μπω. Ελπίζω αν είναι θέμα του εδώ φόρουμ να διορθωθεί για να είναι συμβατό.

 

Συμβατό είναι. Εγω απο το καινούργιο μπαίνω

Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

Η beta εκδοση του Tapatalk διορθώνει το πρόβλημα με την υπογραφή σε διάφορα forum, οπου ενώ είχες ορίσει τι υπογραφή θέλεις να εμφανίζεται στα posts σου, την εμφάνιζε όποτε ήθελε ή και καθόλου;

 

Θα με κάνετε ενώ έχω αγορασμένη την εφαρμογή, να βάλω την beta...

Smartphone: Samsung Galaxy A54 5G

Tablet: Samsung Galaxy Tab S7

Link to comment
Share on other sites

Συμβατό είναι. Εγω απο το καινούργιο μπαίνω

Χμμμ... Περίεργο. Θα το ξαναδω αλλά έβγαζε αυτό το μήνυμα και δεν ασχολήθηκα άλλο είναι η αλήθεια. Έχεις κάνει λογαριασμό στο Tapatalk?

Knowledge isn't free. You have to pay attention.

Link to comment
Share on other sites

Χμμμ... Περίεργο. Θα το ξαναδω αλλά έβγαζε αυτό το μήνυμα και δεν ασχολήθηκα άλλο είναι η αλήθεια. Έχεις κάνει λογαριασμό στο Tapatalk?

 

Δεν είχα κάνει έκανα πριν λίγο. Δεν νομιζω να φταίει αυτό γιατί από χθες το χρησιμοποιώ. Κάνε Ένα clear cache μήπως και.

Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλημερα μήπως ξέρετε καπια εφαρμογη που μπορουμε να μεταφερουμε εκει μεσα της επαφες που θελουμε απο της επαφές μας και να της κλειδωνουμε και να της ανοιγω με κωδικο ; είναι ανάγκη ρε παιδιά οποιως ξερη ας βωειθηση ευχαριω πολυ
Link to comment
Share on other sites

Φτιάχνει με dark mode; Ετσι το εχω και παλι δεν φαίνεται :(

 

Περιεργο. Στο 2 και στο HD εχοντας τσεκαρισμενα αυτα τα δυο, το διχνει το μικρο Φ.:rolleyes:

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλημερα μήπως ξέρετε καπια εφαρμογη που μπορουμε να μεταφερουμε εκει μεσα της επαφες που θελουμε απο της επαφές μας και να της κλειδωνουμε και να της ανοιγω με κωδικο ; είναι ανάγκη ρε παιδιά οποιως ξερη ας βωειθηση ευχαριω πολυ

 

Μια μια επαφη,δεν ξερω αν μπορεις να κλειδωσεις,αλλα ολες τις επαφες σου μπορεις με αυτο.https://play.google.com/store/apps/details?id=com.domobile.applock&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5kb21vYmlsZS5hcHBsb2NrIl0.

Εις άνθρωπος,ζήλω θείω πεπυρωμένος,ολόκληρον διορθώσασθαι δύναται χώραν.
Link to comment
Share on other sites

Αν και έχω αγορασμένο το 2 έμεινα με τη beta.. χαλάλι το φ!

 

Στο myphone βέβαια μου πετάει αυτό αν και μπαίνει χωρίς πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Αν και έχω αγορασμένο το 2 έμεινα με τη beta.. χαλάλι το φ!

 

Στο myphone βέβαια μου πετάει αυτό αν και μπαίνει χωρίς πρόβλημα.

 

ναι και εμενα μετα πατας το subscribed και μπαινει κανονικα στις συνδρομες

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - Προτάσεις] Γενικές εφαρμογές II

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...