Jump to content

[Android - Προτάσεις] Γενικές εφαρμογές II


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

καλησπέρα παιδιά..μπορείτε να μου πείτε πιο είναι το καλύτερο task manager για android 4;;
Μην θεωρείται κανέναν ως "δεδομένο". Όσο κι αν σας αγαπά, κάποια στιγμή κουράζεται..
Link to comment
Share on other sites

Χρησιμοποιεί κανείς το Beautiful Widgets σε JB?

Το πέρασα στο Desire HD και πλέον δεν δουλεύει το gelocation, ενώ με ICS δούλευε κανονικά.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Χρησιμοποιεί κανείς το Beautiful Widgets σε JB?

Το πέρασα στο Desire HD και πλέον δεν δουλεύει το gelocation, ενώ με ICS δούλευε κανονικά.

 

Ενώ σε gb δουλεύει άψογα τι να σου πω!

Huawei P30/Huawei mate 10 lite/Samsung Galaxy S6 /Lg Nexus 5 Black 5.0.1/Unlock bootloader/Root

Sony Xperia P Silver/ICS 4.0.4/Root

Sony Ericsson Xperia Neo V Silver/GB (Sold)

Sony Ericsson Xperia X8 Black/GingerDX 2.3.7

Link to comment
Share on other sites

Χρησιμοποιεί κανείς το Beautiful Widgets σε JB?

Το πέρασα στο Desire HD και πλέον δεν δουλεύει το gelocation, ενώ με ICS δούλευε κανονικά.

 

Σε official jelly bean δουλεύει μια χαρά .

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια εδω και ποσα τοπικς/ποστς εχω ρωτησει αν υπαρχει καποιο προγραμμα με το οποιο να μπορω να διαλεγω με ποιο προγραμμα να χειριζομαι το handsfree και ποιο συγκεκρημενα αν θελω να αλλαζει ραδιωφονικο σταθμο ή αν θελω να παιζει mp3 οπως κανει τωρα.

 

Και θελω να εχω την δυνατοτητα επιλογης καθε φορα σε ποιο προγραμμα να δουλευει το κουμπι του handsfree.

 

Αν λοιπον γνωριζει καποιος κανενα τετοιο προγραμμα ας μου πει τουλαχιστον τον τιτλο του.

 

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ ΝΑ ΕΧΕΤΕ.....

Link to comment
Share on other sites

Στην εφαρμογή του facebook για να μπορείς να μιλάς κιόλας από το skype θέλει να κατεβάσεις τo messenger . Έχω βάλει το messenger αλλά δεν θέλω να συγχρονίζει μονίμως τα μυνήματά μου αλλά μονάχα όταν ζητάω εγώ ... Πως γίνεται αυτό ;

*Αξιζει φιλε να υπαρχεις για ενα όνειρο κι ας είναι η φωτιά του να πέσει να σε κάψει-Bill !!! :!:

 

*Στην ευθεία όλοι γρήγοροι είναι...

Link to comment
Share on other sites

Στην εφαρμογή του facebook για να μπορείς να μιλάς κιόλας από το skype θέλει να κατεβάσεις τo messenger . Έχω βάλει το messenger αλλά δεν θέλω να συγχρονίζει μονίμως τα μυνήματά μου αλλά μονάχα όταν ζητάω εγώ ... Πως γίνεται αυτό ;

 

Νομίζω πως ο messenger έχει ενσωματωθεί πλέον.. όποτε δε σου χρειάζεται. Ας με διορθώσει κάποιος εάν είμαι λάθος..

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια εδω και ποσα τοπικς/ποστς εχω ρωτησει αν υπαρχει καποιο προγραμμα με το οποιο να μπορω να διαλεγω με ποιο προγραμμα να χειριζομαι το handsfree και ποιο συγκεκρημενα αν θελω να αλλαζει ραδιωφονικο σταθμο ή αν θελω να παιζει mp3 οπως κανει τωρα.

 

Και θελω να εχω την δυνατοτητα επιλογης καθε φορα σε ποιο προγραμμα να δουλευει το κουμπι του handsfree.

 

Αν λοιπον γνωριζει καποιος κανενα τετοιο προγραμμα ας μου πει τουλαχιστον τον τιτλο του.

 

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ ΝΑ ΕΧΕΤΕ.....

 

Σου είχα απαντήσει, και είχα πει να δοκιμάσεις το Headset Button Controller

Oneplus 6 8/128
Link to comment
Share on other sites

Χρειαζομαι καποια εφαρμογη που να ηχογραφει αυτοματα ολες τις κλησεις που γινονται στο κινητο μου. Ξεκινησα να δουλευω σε μια εταιρια και θελω να κραταω ενα log με τον καθε πελατη που με καλει. Θα βολευε παρα πολυ αν η εφαρμογη μπορουσε να σωσει τα αρχεια ηχου σε εναν φακελο με βαση το ονομα της επαφης πχ ταδε_22/12/2012
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,μια Χάζη ερώτηση,πως θα κάνω το go keybord να μου δείχνει τα γράμματα σαν κανονικό πληκτρολόγιο και όχι να μου βάζει τους αριθμούς στην μέση.η αν ξέρετε κανένα άλλο καλό keybord για 7αρι tablet. Έχω αγοράσει στο κινητό το swift key 3 αλλά έχω Κένεντι στην κάρτα για να αγόρασε την έκδοση για tablet.

Φιλικά Γιώργος

Link to comment
Share on other sites

υπαρχει τρόπος να σβήνει το ιστορικό κλήσεων κάθε χ χρόνο? γεμίζει και βαραίνει το τηλέφωνο πολύ. Υπάρχει ρύθμιση η εφαρμογή?
Link to comment
Share on other sites

Απλά να επιβεβαιώσω σχετικά με το n7player όντως πολύ καλός.

 

Επίσης το SwiftKey Flow τα σπάει ;-)

http://www.swiftkey.net/flow/

Link to comment
Share on other sites

υπαρχει τρόπος να σβήνει το ιστορικό κλήσεων κάθε χ χρόνο? γεμίζει και βαραίνει το τηλέφωνο πολύ. Υπάρχει ρύθμιση η εφαρμογή?

 

Εννοείς κάθε μερικές μέρες;

Η συσκευή σου δίνει την δυνατότητα να ορίζεις πόσες μέρες σου κρατάει ιστορικό.

Link to comment
Share on other sites

Σου είχα απαντήσει, και είχα πει να δοκιμάσεις το Headset Button Controller

Φιλε το ειχα δοκιμασει αλλα μπορεις να επιλεξεις εφαρμογη που θα ανοιγει αλλα οχι το ραδιοφωνο.

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια μολις κατεβασα το out of milk - shopping list αλλα δε βλεπω να μπορω να βαλω τιμες στα προιοντα.δεν εχει αυτη τη δυνατοτητα?
Hamurabi
Link to comment
Share on other sites

Εννοείς κάθε μερικές μέρες;

Η συσκευή σου δίνει την δυνατότητα να ορίζεις πόσες μέρες σου κρατάει ιστορικό.

που ειναι η ρυθμιση ξερεις?θα με σωσεις!εχω ics σε desire s
Link to comment
Share on other sites

Έχω το Spirit ul έκδοση May 7b . Μετά το update σε ics δεν λειτουργεί .

 

Φτιάχνεται ? Τι ρυθμίσεις θέλει?

My third beast Xiaomi Mi 9

My second mini Sony Z3 Compact : stock

Μy first android phone LG Optimus 2x Rom : CM10.1 - tonyp - T-Build 05 with kk M1

Link to comment
Share on other sites

Χρειαζομαι καποια εφαρμογη που να ηχογραφει αυτοματα ολες τις κλησεις που γινονται στο κινητο μου. Ξεκινησα να δουλευω σε μια εταιρια και θελω να κραταω ενα log με τον καθε πελατη που με καλει. Θα βολευε παρα πολυ αν η εφαρμογη μπορουσε να σωσει τα αρχεια ηχου σε εναν φακελο με βαση το ονομα της επαφης πχ ταδε_22/12/2012

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.team48dreams.HideRecordFree&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS50ZWFtNDhkcmVhbXMuSGlkZVJlY29yZEZyZWUiXQ..

SE xperia Neo V 2.3.4 Codename 9.0

ευχαριστω το φιλο Soulfunkdjx για τη βοηθεια :bow:

Link to comment
Share on other sites

κάποιο πρόγραμμα για δημιουργία βίντεο με δικές μας φωτογραφίες και mp3 υπάρχει?

 

ΔΩΡΕΑΝ και πολύ καλό..... οτι θες το κάνεις στο PC

 

http://studio.stupeflix.com/editor/create/#_=_

 

284285df2da60877fb17f4243f5013c1.gif

Link to comment
Share on other sites

Στην μαμα εφαρμογη facebook δεν μπορεις να βαλεις για εξωφυλλο φωτο απο την gallery του κινητου στην sd που ειναι?οταν παταω για εξωφυλλο να βαλω φωτο μου βγαζει μονο αυτες που εχω ηδη ανεβασει στο fb.οχι να διαλεξω απο την gallery
Link to comment
Share on other sites

καποια εφαρμογη για restart αλλα σε κινητο χωρις root υπαρχει??

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.greatbytes.fastreboot&hl=el

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - Προτάσεις] Γενικές εφαρμογές II

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...