Jump to content

myphone POLL: Οι νέες Nexus συσκευές της Google


DJDB
 Κοινοποίηση

Ποια από τις νέες συσκευές της σειράς Nexus σας ενθουσίασε περισσότερο;  

720 members have voted

  1. 1. Ποια από τις νέες συσκευές της σειράς Nexus σας ενθουσίασε περισσότερο;

    • Nexus 4
      496
    • Nexus 10
      170
    • Nexus 7 (HSPA+)
      54


Recommended Posts

Nexus 4 λόγο τιμής.

Δεν περίμενα να έχει SD, αλλά θα μπορούσε άνετα να βγάλει και μοντέλα με 32gb και γιατί όχι με 64. Πράγμα που προβλέπω να κάνει πολύ σύντομα, αλλά γιατί να παίζουμε με καρότα;

 

Nexus 10

ότι πρέπει για καναπε-σερφάρισμα. Πρακτικά όμως δε βολεύει στη φορητότητα όσο το μικρό του αδερφάκι.

 

Nexus 7 +3G

τώρα είναι κομπλέ :-)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 98
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Φυσικά και το Nexus 4.

Τι καλό έχει το δεκάρι; Επεξεργαστή, μνήμη, gpu; Δε θα έλεγα ότι είναι και το πιο δυνατό εργαλείο που υπάρχει. Άντε καλά, έχει Καλή ανάλυση οθόνης, αλλά τι να την κάνω.

Τώρα που βγαίνουν τα Tablet PC με Windows 8 άχρηστες είναι ταμπλέτες με Android. Ενα ταμπλετ με i5 επεξεργαστή και win8 είναι πραγματικά εργαλείο, ενώ τα Android tablets είναι παιχνιδομηχανή.

Edited by Aeras28
Link to comment
Share on other sites

Συμβολικά και μόνο επειδή δεν υπήρχε το "σε όλα" στο 4.

 

Το tablet δε το θεωρώ απαραίτητο στη καθημερινότητά μου σε αντίθεση με το smartphone μου.

 

Απο εκεί και πέρα βλέπω πολύ αδικία για το πλήρες πλέον 7ρι tablet.Οι 7 μου φένονται ικανοποιητικές ίντσες για να το παιρνω σε ταξιδάκια Σαλονίκη και να αράζω να βλέπω ταινίες ή να διαβάζω βιβλία.

 

Θα το προτιμούσα σε σχέση με το 10ρι το οποίο(και σε τιμή και σε spec)τα σπάει επίσης.Απλά απο θέμα βολικότητας για μένα προτιμητέο το 7ρι.

Link to comment
Share on other sites

Συμβολικά και μόνο επειδή δεν υπήρχε το "σε όλα" στο 4.

 

Το tablet δε το θεωρώ απαραίτητο στη καθημερινότητά μου σε αντίθεση με το smartphone μου.

 

Απο εκεί και πέρα βλέπω πολύ αδικία για το πλήρες πλέον 7ρι tablet.Οι 7 μου φένονται ικανοποιητικές ίντσες για να το παιρνω σε ταξιδάκια Σαλονίκη και να αράζω να βλέπω ταινίες ή να διαβάζω βιβλία.

 

Θα το προτιμούσα σε σχέση με το 10ρι το οποίο(και σε τιμή και σε spec)τα σπάει επίσης.Απλά απο θέμα βολικότητας για μένα προτιμητέο το 7ρι.

Ίσχύει. Το 7ρι είναι μια χαρά "για μαζί". Βλέπεις ικανοποιητικότατα ταινίες, διαβάζεις, σερφάρεις. Πλέον και χωρίς να χρειάζεσαι να κάνεις το κινητό σου hotspot.

Link to comment
Share on other sites

ωραια ειναι και τα 3 αλλα αν δεν τα δω απο κοντα δεν μπορω να αποφασισω. μαρεσουν ολα παντως.
iphone xs max ipad 6th gen
Link to comment
Share on other sites

αν το nexus4 μεινει σε αυτην την τιμη που ακουγεται, απλα θα κανει παταγο

-το καλό μπορεί πάντα να γίνει καλύτερο

-οχι πάντα...

-πάντα!!! ψάξτο στο google και θα δεις!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ ψήφισα το Nexus 4 γιατί έχει καλά χαρακτηριστικά και απίστευτη τιμή και μου αρέσει η εμφάνιση του . Edited by spyrossss
Apple Iphone 11 Black/Ipad mini 4 space gray
Link to comment
Share on other sites

Τα ποσοστά του Poll με έχουν αφήσει άναυδο. Το Nexus4 είναι πολύ καλό, όμορφο και φθήνο αλλά υπάρχουν και άλλα κινητά με τα ιδια specs + sd + LTE οπότε το περίμενα δευτερο.

 

Το nexus10 που είναι μάλλον ότι πιο δυνατό κυκλοφορεί κι με καλη τιμή δευτερο και καταιδρωμένο.

 

Το Nexuς7 είναι καιρό στην αγορά οπότε δεν μου κάνει εντύπωση να έρχεται τρίτο.

Link to comment
Share on other sites

Η τιμή του Nexus 4 είναι και ο λόγος που το 4 εντυπωσίασε περισσότερο. Παρόλα αυτά κοιτάξτε εδώ! http://viewsfortechnology.blogspot.gr/2012/11/nexus-4-play-store.html

http://gofortech.wordpress.com/

Μάθε για την τεχνολογία, Μίλα για την τεχνολογία, Πήγαινε για την τεχνολογία.

Link to comment
Share on other sites

Η τιμή του Nexus 4 είναι και ο λόγος που το 4 εντυπωσίασε περισσότερο. Παρόλα αυτά κοιτάξτε εδώ! http://viewsfortechnology.blogspot.gr/2012/11/nexus-4-play-store.html

 

ποιό είναι το 2% ?

Link to comment
Share on other sites

εμενα με εντυπωσιασε το 10αρι και αυτο ψηφισα, φυσικα και τα 3 προιοντα ειναι κορυφη σε σχεση τιμης αποδοσης αλλα δυστυχως βλεπω οτι μονο σε χωρες που η google τα πουλαει μεσω playstore μπορεις να εχεις τις τιμες που ανακοινωθηκαν. Ελπιζω να μπορεσουμε και εμεις καποτε να εχουμε αυτη την δυνατοτητα εφοσον η εταιρεια επεκτεινει τις δραστηριοτητες της παγκοσμια.
Link to comment
Share on other sites

Η τιμή του Nexus 4 είναι και ο λόγος που το 4 εντυπωσίασε περισσότερο. Παρόλα αυτά κοιτάξτε εδώ! http://viewsfortechnology.blogspot.gr/2012/11/nexus-4-play-store.html

 

Και το ατού του Nexus7 ήταν η τιμή και διατέθηκε με μικρή απόκλιση και σε άλλες χώρες. Οπότε δεν νομίζω να διπλασιαστεί η τιμή του. Θα βρεθούν πολλά online shops που θα ρο στέλνουν παντου σε 3 μέρες με 10 ευρώ παρπάνω από τις ανακοινωθείσες τιμές

Link to comment
Share on other sites

Ξερά το 10άρι. Το 4άρι καλό αλλά έχω Note II ;)
Our greatest weakness lies in giving up. The most certain way to succeed is always to try just one more time -- Thomas A. Edison
Link to comment
Share on other sites

Ολες αλλα επρεπε κατι να διαλεξω! Το Nexus 7 το χω οποτε Nexus 4 που το χω βαλει στα υπ οψην! :)
Link to comment
Share on other sites

Nexus 10 (γιατί το τεσσάρι είναι παντόφλα...)
“When there's no more room in hell, the dead will walk the earth.”
Link to comment
Share on other sites

Nexus 4 και Nexus 10 γιατί θα τα αγοράσω και τα 2:p

Ναι αλλά δεν μας είπες τελικά που έριξες την ψήφο!! :p

Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλά δεν μας είπες τελικά που έριξες την ψήφο!! :p

Στο καπελάκι της υπογραφής μου:lol:

giphy.gif
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...