Jump to content

[Προς Κυκλοφορία] Google Nexus 4


pik.
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

το 6 στο σήμα ποιότητα είναι για την έλλειψη δέκτη lte

gps νομίζω είναι αυτονόητο ότι έχει... :)

Ακριβώς γιαυτό το λόγο του δίνει 6.. Να μάθαινα αν έχει και glonas support το nexus4 θα ήμουν αρκετά happy :)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 913
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Γνωστός σε μεγάλη αλυσίδα, με διαβεβαίωσε πριν λίγο ότι θα έχει το πολύ 380 ευρώ.

Το deal το έκανα, του είπα τόσα θα σου δώσω, αν κάνει παραπάνω θα βάλεις την διαφορά και δέχτηκε, μου είπε μάλιστα, πως θα το έχω πρώτος εδώ! lol

 

Την βρίσκω πολύ λογική την τιμή.

 

Το μοναδικό μειονέκτιμα της συσκευής είναι ο αποθηκευτικός χώρος... (εμένα με καλύπτουν πάντως τα 16gb) ...αλλά λύσεις υπάρχουν

 

USB OTG

http://www.amazon.de/Micro-USB-Adapter-Micro-A-Stecker-Buchse/dp/B001CX5G8K/ref=sr_1_9?ie=UTF8&qid=1351939233&sr=8-9

USB STICK

http://www.amazon.de/Verbatim-StorenGo-Netbook-32GB-Speicherstick/dp/B004699TNA/ref=sr_1_6?ie=UTF8&qid=1351939216&sr=8-6

Φιλικά : Κωστής
Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς γιαυτό το λόγο του δίνει 6.. Να μάθαινα αν έχει και glonas support το nexus4 θα ήμουν αρκετά happy :)
Ο S4 έχει glonass support οπότε δε βλέπω το λόγο να μη λειτουργεί και στο nexus.
Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς γιαυτό το λόγο του δίνει 6.. Να μάθαινα αν έχει και glonas support το nexus4 θα ήμουν αρκετά happy :)

 

Έχει Glonass.

Τα χαρακτηριστικά του είναι εδώ:

http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=33484621&postcount=1

Samsung Galaxy S24 Ultra 5G (SM-S928B/DS) (Snapdragon 8 Gen 3, 512GB, 12GB RΑΜ) Android 14 (OneUI v6.1). 

Samsung Galaxy Watch 4 LTE (SM-R875F) (Exynos W920, 16GB, 1.5GB RΑΜ) WearOS v4.0 (OneUI v5.0).

Link to comment
Share on other sites

μακαρι!!!!!!!

 

αν ειναι ετσι το αγοραζω απο Ελλαδα τα Χριστουγεννα και ειμαστε μια χαρα και με εγγυηση και με ολα!!!!!

Αν το επιβεβαιωσεις ή δεις κανενα πινακα ή φυλλαδιο διαφημιστικο να το αναφερεις αμεσως εδω....ΑΚΟΥΣΕΣ;

:lol:

 

Φυσικά, για ότι νεότερο όλοι γράφουμε. Απλά θέλει λίγη υπομονή.

 

 

 

 

 

@cb600f απο ελληνικη αλυσιδα?

 

Από όσο ξέρω ελληνική είναι :-P

 

 

Υπομονή παιδιά, λίγες μέρες μένουν και ότι είναι να γίνει θα γίνει.

Link to comment
Share on other sites

Γνωστός σε μεγάλη αλυσίδα, με διαβεβαίωσε πριν λίγο ότι θα έχει το πολύ 380 ευρώ.

Το deal το έκανα, του είπα τόσα θα σου δώσω, αν κάνει παραπάνω θα βάλεις την διαφορά και δέχτηκε, μου είπε μάλιστα, πως θα το έχω πρώτος εδώ! lol

 

Μιλάμε για το 8άρι ή το 16άρι ;

Link to comment
Share on other sites

Γνωστός σε μεγάλη αλυσίδα, με διαβεβαίωσε πριν λίγο ότι θα έχει το πολύ 380 ευρώ.

Το deal το έκανα, του είπα τόσα θα σου δώσω, αν κάνει παραπάνω θα βάλεις την διαφορά και δέχτηκε, μου είπε μάλιστα, πως θα το έχω πρώτος εδώ! lol

 

Μας γεμισες ελπιδες τωρα :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Μας άναψες φωτιές! Αν είναι στην Ελλάδα, δώσε γρήγορα όνομα εταιρίας για να πάρουμε τηλέφωνα να κλείσουμε! Τουλάχιστον εμείς που είμαστε ανυπόμονοι και το θέλουμε άμεσα το κινητάκι! Ελπίζω τα 380 ευρώ να είναι για το 16αρι γιατί το 8άρι δεν έχει νόημα τόσο ακριβό!
Link to comment
Share on other sites

Γνωστός σε μεγάλη αλυσίδα, με διαβεβαίωσε πριν λίγο ότι θα έχει το πολύ 380 ευρώ.

Το deal το έκανα, του είπα τόσα θα σου δώσω, αν κάνει παραπάνω θα βάλεις την διαφορά και δέχτηκε, μου είπε μάλιστα, πως θα το έχω πρώτος εδώ! lol

 

Εχουμε ημερομηνια ??

Οσο για τους φιλους που ρωτανε για το ποια εταιρια ειναι...υπομονη! Οταν η ιδια η εταιρια θελει να μαθευτει...θα μαθευτει !!!

no sig...
Link to comment
Share on other sites

Να κι ένα unboxing να χορτάσει το μάτι :p

 

Κι άλλο ένα!

 

Πολύ ζελατίνα αλλά "φτωχο" το περιεχόμενο χωρίς ακουστικά (προσωπικά δεν παραπονιεμαι). Η βάση ασύρματης φόρτισης πόσο μπορεί να κοστίζει by the way??

Edited by efthimis31
Link to comment
Share on other sites

Να κι ένα unboxing να χορτάσει το μάτι :p

 

Κι άλλο ένα!

 

Πολύ ζελατίνα αλλά "φτωχο" το περιεχόμενο χωρίς ακουστικά (προσωπικά δεν παραπονιεμαι). Η βάση ασύρματης φόρτισης πόσο μπορεί να κοστίζει by the way??

Καποια μαγαζια το εχουν βαλει για 80-90 δολλαρια αλλα δεν νομιζω να ειναι τοσο ακριβο.

Παιδιά ξέρετε αν το πάρει καποιος απο Καναδά η Αμερική αν θα παίζει κανονικά Ελλάδα?

 

Ναι κανονικοτατα.

Αλλα δεν θα εχεις εγγυηση.

no sig...
Link to comment
Share on other sites

380 ευρώ μιλάμε για το 16αρι.

Πάντα κρατάω μια πισινή, αν και δεν έχει πρόθεση να με ξεγελάσει μιας και ο ίδιος με παρότρυνε να περιμένω για το nexus 4 και όχι για το Samsung που ήθελα να πάρω απ την αρχή.

Όταν έρθει ο καιρός όλοι θα μάθουμε την αλυσίδα και τις τιμές. Σε κάθε περίπτωση, έχω μιλήσει και με μια γνωστή μου από Γερμανία. Έτσι πιστεύω πως είμαι καλυμμένος και απλά περιμένω την κυκλοφορία του τηλεφώνου.

Αυτό το τηλέφωνο ότι και γίνει θα το πάρω.

Link to comment
Share on other sites

Σωστός! Ευχαριστούμε όπως και να έχει για την πληροφορία. Και εγώ είμαι αποφασισμένος, όσο και να προσπάθησα να βρω εναλλακτική, σε κάτι έχανε! Σε αυτό το κινητό έχω βρει τα ιδανικά χαρακτηριστικά για εμένα :D Άντε μακάρι σε κανα δεκαήμερο να είμαστε εδώ και να μιλάμε για εντυπώσεις!
Link to comment
Share on other sites

Η βάση ασύρματης φόρτισης πόσο μπορεί να κοστίζει by the way??

 

Δεν έχει ανακοινωθεί ακόμα. όμως η συσκευή ακολουθεί το πρότυπο Qi. Οπότε, μπορεί να είναι συμβατό με συσκευές όπως αυτή.

Back In Black
Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς γιαυτό το λόγο του δίνει 6.. Να μάθαινα αν έχει και glonas support το nexus4 θα ήμουν αρκετά happy :)

 

Εχει :)

 

10 χαρακτήρες

Φιλιππος

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

αν ισχύσουν αυτα που ακουγονται για την τιμη στην Ελλαδα, λεω να παρω απο αμερικη μεσω ενος φιλου. Αν υπαρχει δυνατοτητα σκεφτομαι να παρω και ενα δευτερο. Θα υπαρχει "αγοραστικο" κοινο για ενα αμερικανικο Ν4 στα 360-380 ευρω , ετσι ωστε να βγαλω τα εξοδα μεταφορας? :worry:
Link to comment
Share on other sites

αν ισχύσουν αυτα που ακουγονται για την τιμη στην Ελλαδα, λεω να παρω απο αμερικη μεσω ενος φιλου. Αν υπαρχει δυνατοτητα σκεφτομαι να παρω και ενα δευτερο. Θα υπαρχει "αγοραστικο" κοινο για ενα αμερικανικο Ν4 στα 360-380 ευρω , ετσι ωστε να βγαλω τα εξοδα μεταφορας? :worry:

το θεμα ειναι οτι σιγουρα θα εισαι εκτος εγγυησης, ρισκο μεγαλο....

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

αν ισχύσουν αυτα που ακουγονται για την τιμη στην Ελλαδα, λεω να παρω απο αμερικη μεσω ενος φιλου. Αν υπαρχει δυνατοτητα σκεφτομαι να παρω και ενα δευτερο. Θα υπαρχει "αγοραστικο" κοινο για ενα αμερικανικο Ν4 στα 360-380 ευρω , ετσι ωστε να βγαλω τα εξοδα μεταφορας? :worry:

Εμπορικό μυαλό.:rolleyes:

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

το θεμα ειναι οτι σιγουρα θα εισαι εκτος εγγυησης, ρισκο μεγαλο....

 

Ακουω συνέχεια για ρισκο εκτος εγγυησης. Ναι ok υπάρχει. Εχουν περάσει απο τα χερια μου και τελικα πηγαν σε χερια φιλων και γνωστων απειρες συσκευες απο Αμερικη και ολες πλην μιας (η οποια εφαγε τρελη τουμπα σε τσιμεντο) δουλευαν και δουλευουν μια χαρα.

 

Φιλου iPhone εκσασε μεσα στην εγγυηση, πηγε στο κατάστημα και το εβγαλαν εκτος λογο δεικτων υγρασίας.

 

Οι περισσοτεροι χρησιμοποιούν την εγγυηση οταν το κινητο τα φτυνει απο δικια τους βλακεια (brick-αρισμα λογο κακου flash) και μετα πανε και ζητανε τα ρεστα απο την εταιρια, πραγμα που ειναι απάτη δια νομου.

 

Αν ειναι να γλυτωσω ενα 50% απο τις εδω εξωφρενικες τιμες, σιγα μην κατσω να ασχοληθω αν θα εχει εγγυηση. Στην τελικη περιμενεις 1-2 μηνες να βγουνε ολα τα στραβα στις πρωτες παρτιδες και περνεις απο τις επομενες.

Φιλιππος

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Κατι μου λεει οτι η αλυσιδα καταστηματων που λεει ο φιλος cb600f ειναι τα media markt.Δεν το ξερω απλα υποθετω γιατι δεν ξερω για εσας βρε παιδια αλλα η ιδεα που μου δινουν το πλαισιο και τα public ειναι οτι δεν προσπαθουν να πουλησουν οσο πιο πολυ γινεται αλλα να "γδαρουν" τον πελατη με την δικαιολογια οτι ειναι καινουργιο προιον.Τα media markt απο την αλλη μου δινουν την ιδεα οτι " ελα παρε παρε κοσμε" γι' αυτο θεωρω οτι αν η τιμη ειναι οντως στα 380 μονο το γερμανικο καταστημα θα μπορει να την εχει.

ΠΡΙΝ. SE XPERIA X1 SILVER

 

ΥΣΤΕΡΑ. SAMSUNG GALAXY NEXUS

 

ΤΩΡΑ XIAOMI REDMI NOTE 9 PRO

Link to comment
Share on other sites

Κατι μου λεει οτι η αλυσιδα καταστηματων που λεει ο φιλος cb600f ειναι τα media markt.Δεν το ξερω απλα υποθετω γιατι δεν ξερω για εσας βρε παιδια αλλα η ιδεα που μου δινουν το πλαισιο και τα public ειναι οτι δεν προσπαθουν να πουλησουν οσο πιο πολυ γινεται αλλα να "γδαρουν" τον πελατη με την δικαιολογια οτι ειναι καινουργιο προιον.Τα media markt απο την αλλη μου δινουν την ιδεα οτι " ελα παρε παρε κοσμε" γι' αυτο θεωρω οτι αν η τιμη ειναι οντως στα 380 μονο το γερμανικο καταστημα θα μπορει να την εχει.

 

Και εμενα μου κανει για το media markt αλλα ο φιλος ειπε για Γερμανικη αλυσιδα..

Panasonic g500, Siemens C10, Siemens C25, Ericsson t10s, Ericsson τ28s, Nokia 5110, Nokia 5210, Nokia 7110, Nokia 8210,Nokia 5100, Sharp gx20s, Nokia 6681, Nokia 5800, Nokia 6700,  3gs, Xperia x10 mini pro, Htc desire HD, Nexus s, Gs2, nexus7, Galaxy note 2, Nexus 4 ,Ipad air,  5s,  6, iPad Air2, 6s, 7, Mi Mix 2s, Mi 9 T Pro, 13 pro max  13pro, 15pro

Link to comment
Share on other sites

Κατι μου λεει οτι η αλυσιδα καταστηματων που λεει ο φιλος cb600f ειναι τα media markt.Δεν το ξερω απλα υποθετω γιατι δεν ξερω για εσας βρε παιδια αλλα η ιδεα που μου δινουν το πλαισιο και τα public ειναι οτι δεν προσπαθουν να πουλησουν οσο πιο πολυ γινεται αλλα να "γδαρουν" τον πελατη με την δικαιολογια οτι ειναι καινουργιο προιον.Τα media markt απο την αλλη μου δινουν την ιδεα οτι " ελα παρε παρε κοσμε" γι' αυτο θεωρω οτι αν η τιμη ειναι οντως στα 380 μονο το γερμανικο καταστημα θα μπορει να την εχει.

 

 

 

Mπααα ... και τα ΜΜarkt αντι να γινουν ανταγωνιστικα προς τις υπολοιπες αλυσιδες , ακολουθησαν την πολιτικη της εναρμονισης τιμων και ακομη ακριβοτερα .

Current mobile devices : iPhone 6s Plus,iPad Air 2,Nexus 6
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...