Jump to content

Διαθεσιμότητα και αγορά του Samsung Galaxy Note II


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδια καλοριζικο. Το εκανα και εγω κρατηση σημερα στο πλαισιο στην πατρα. Μπορουμε να εχουμε εντυπωσεις απο τα παιδια που το αγορασαν απο πλαισιο με την προσφορα??? Ευχαριστω!!
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδια καλοριζικο. Το εκανα και εγω κρατηση σημερα στο πλαισιο στην πατρα. Μπορουμε να εχουμε εντυπωσεις απο τα παιδια που το αγορασαν απο πλαισιο με την προσφορα??? Ευχαριστω!!

 

καλορίζικα !!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλορίζικο μάγκες. Καλο κάψιμο. Περάστε και μια sotmax 4.3 επάνω να πάθετε πλάκα. Θα νομίζετε οτι έχετε το 3
Αντε να σ'ακουσουμε το απογευμα θα φλασαρω:D

 

EDIT":

Ρε μαν ο ιδιος δηλωνει εδω οτι η ρομ δεν ειναι σταθερη και υπαρχουν αρκετα μπαγγακια οπως λενε οι χρηστες----->http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=46531082&postcount=1064

Edited by s_wind
Link to comment
Share on other sites

Εβγαλε mod για swype και google account συγχρονισμό. Το μονο θεμα ειναι το χειρόγραφο. Τπτ αλλο. Εχεθ βγαλει οδηγό και για αυτο ι Σωτήρης. Δεν παίρνω ποσοστά. Στηρίζω δουλειές
Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλοριζικο. Το εκανα και εγω κρατηση σημερα στο πλαισιο στην πατρα. Μπορουμε να εχουμε εντυπωσεις απο τα παιδια που το αγορασαν απο πλαισιο με την προσφορα??? Ευχαριστω!!

 

φιλε το πηρα χθες απο πλαισιο και ειναι ελληνικοτατο.με 4.1.2 ηταν και μολις το ανοιξα μου εκανε και μια μικρη αναβαθμιση.

[sIGPIC][/sIGPIC] Be Creative.......
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ μόλις παράγγειλα ένα λευκό note 2 από το πλαίσιο, το είχα αποθημένο από όταν πρωτοβγήκε:p
Link to comment
Share on other sites

Παιδια ισως γινει λιγο off topic αλλα το knox με λιγα λογια τι ακριβως ειναι? Κατι σαν antivirus? Ευχαριστω και sorry αν φορτωνω το thread.
Τεχνολογια...μια ανηφορικη ροτα προς την εξιλεωση των συναισθηματων...
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει σχετικό νήμα συζήτησης να διαβάσεις εδώ στο φόρουμ. Το μόνο που πρέπει να προσέχουμε είναι ότι με knox πρέπει να δώσουμε ιδιαίτερη προσοχή σε διαδικασία custom rom ή root για να μην"γράψει" απόο 0χ0 σε 0χ1 το knox counter και χάσουμε εγγύηση οριστικά (δεν επανέρχεται). Η διαδικασία επίλυσης του θέματος έχει σχεδόν βρεθεί από xda-developers, και τις επόμενες ημέρες θα δούμε εμπράκτως πως πάει, αλλά μην βιαστούμε.
Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχετε παρατηρησει? Ξεκινανε και "χτυπανε" τις τιμες του Πλαισιου και με διαφορα σε καποια καταστηματα. Δειτε στο Σκωτσεζο αλλα και στο Bestprice.gr

Αναρωτιεμαι οταν τελειωσει η προσφορα του Πλαισιου, θα κρατησουν τις τιμες αυτες η θα παρουν παλι τον ανηφορο προς 370 κλπ? Πλησιαζει και η 4.3 και ισως καποια καταστηματα το εκμεταλευτουν υπερ του δεοντος.

Τεχνολογια...μια ανηφορικη ροτα προς την εξιλεωση των συναισθηματων...
Link to comment
Share on other sites

Ειναι τα τελευταια κομματια που ερχονται στην ελλαδα απο την επισημη αντιπροσωπια.Ξεστοκαρει η σαμυ και τα πηρε το πλαισιο.Τρομερη τιμη.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Πλέον στο πλαίσιο λέει παράδοση σε 72 ώρες, άρχισε να εξαντλείται, κρίμα γιατί αν μπορούσα να κάνω κίνηση θα την έκανα στο τέλος του μήνα, δεν νομίζω να υπάρχει μέχρι τότε και δεν νομίζω να μπορούν να μου το κρατήσουν φυσικά. Εκτός αν το ξαναφέρουν, κομμάτι δύσκολο. Εσείς ποιο χρώμα προτιμήσατε άσπρο ή γκρί;
Link to comment
Share on other sites

Πλέον στο πλαίσιο λέει παράδοση σε 72 ώρες, άρχισε να εξαντλείται, κρίμα γιατί αν μπορούσα να κάνω κίνηση θα την έκανα στο τέλος του μήνα, δεν νομίζω να υπάρχει μέχρι τότε και δεν νομίζω να μπορούν να μου το κρατήσουν φυσικά. Εκτός αν το ξαναφέρουν, κομμάτι δύσκολο. Εσείς ποιο χρώμα προτιμήσατε άσπρο ή γκρί;

 

Γκρί μακράν για μένα!

:shoot: Galaxy s10e - Apple AirPods - Gear s3 watch !
Link to comment
Share on other sites

Οποιος προλαβε προλαβε απο το Πλαισιο. Πριν λιγο απεσυραν απο το Σκωτσεζο την προσφορα των 349 euros! Η αλλη προσφορα που υπαρχει ειναι στα 345,50 απο το http://www.edw.gr και ειναι αναρτημενη στο bestprice.gr. Πιστευω πως θα κρατηθει η τιμη σε αυτα τα επιπεδα.
Τεχνολογια...μια ανηφορικη ροτα προς την εξιλεωση των συναισθηματων...
Link to comment
Share on other sites

Οποιος προλαβε προλαβε απο το Πλαισιο.
Έληξε η προσφορά ή εξαντλήθηκαν τα αποθέματα; Πριν λίγο έδειχνε ότι λευκά υπάρχουν.

 

Πριν λιγο απεσυραν απο το Σκωτσεζο την προσφορα των 349 euros!.
Ποιος είναι αυτός; Γιατί είναι σημαντικό να το ξέρουμε αφού πιστεύεις ότι η τιμή θα κρατηθεί σε αυτά τα επίπεδα;

 

Η αλλη προσφορα που υπαρχει ειναι στα 345,50 απο το http://www.edw.gr και ειναι αναρτημενη στο bestprice.gr. Πιστευω πως θα κρατηθει η τιμη σε αυτα τα επιπεδα.
Σορυ που ρωταω αλλά κάπου το έχασα...
Link to comment
Share on other sites

Σκωτσεζος ειναι το http://www.skroutz.gr, το ebw ειναι το http://www.easybuyworld.gr, και στην ερωτωση σου για το σημαντικο, μην ξεχνας οτι κλεινει ενος χρονου μοντελο και εχει μεχρι τωρα μαζι με το iphone 4 την μεγαλυτερη απηχηση κ κρατηση τιμης για κινητο. Πλεον μιας κι εχει ερθει ο διαδοχος (note 3) η Samsung θελει να βαλει στον "θρονο" των πωλησεων και της εμβελειας του προκατοχου του το note3. Το εχω το κινητο κ το θεωρω οτι καλυτερο ειχα ποτε, και δεν το βαριεμαι. Κατ εμε, καλυτερα να πεσει κι αλλο η τιμη του, να μπορουν κι αλλοι ανθρωποι να αποκτησουν αυτο το "θηριο".Ενημερωτικα,λοιπον, εγραψα το προηγουμενο post μου. Edited by scorpios44
Τεχνολογια...μια ανηφορικη ροτα προς την εξιλεωση των συναισθηματων...
Link to comment
Share on other sites

Το σκρουτζ εννοεί!

 

"Σκρουτζ ΜακΝτακ". Από τα highlands της Σκωτίας, λόγο προθέματος "Μακ"!

http://arcadia.ceid.upatras.gr/arkadia/thumbs/places/agiorgit/agiorg5p.jpg
Link to comment
Share on other sites

Το πηρα σήμερα απο Πλαίσιο σε λευκο... ερχόμενος απο μαυρο s2 εχω μείνει παγωτο... τι του περναω τωρα; 4.3 ;
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...