Jump to content

Διαθεσιμότητα και αγορά του Samsung Galaxy Note II


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Cashback:

Σήμερα τηλέφωνησα σε Samsung και με ενημέρωσαν ότι αν υπάρχει πρόβλημα καλούν τον πελάτη με δική τους πρωτοβουλία, συνεπώς αφού δεν έχουν επικοινωνήσει μαζί μου, όλα καλά, καθώς και ότι οι πληρωμές θα ολοκληρωθούν έως μέσα Φεβρουαρίου.

 

Άρα εγώ που έστειλα 4/1 περιμένω ακόμα. Πάω για τα μέσα του μήνα. :)

Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Άρα εγώ που έστειλα 4/1 περιμένω ακόμα. Πάω για τα μέσα του μήνα. :)

 

Κάπου είχε αναφερθεί προηγούμενα ότι οι πληρωμένς γίνονται βάση του ΙΜΕ (και είναι και λογικό εδώ που τα λέμε μιας και είναι μοναδικός για κάθε συσκευή και κατ' επέκταση και χρήστη). Οπότε δεν είναι ενδεικτική η ημερομηνία αποστολής των δικαιολογητικών.

Link to comment
Share on other sites

Μολις μου εβαλαν και εμενα τα χρηματα αν και ημουν οριακα εκτος οριου των 10 ημερων..Η αγορα ειχε γινει στις 22/12 και εγω ειχα στειλει τα χαρτια στις 3/1..

Συμπερασμα:Το note 2 ειναι,ισως,η πιο value for money αγορα που εχω κανει..

It all starts with the push of a button..

RELOAD

Link to comment
Share on other sites

Και εμενα χτες μου τα βαλανε ολα καλα!!!!
Στα Τρικαλα στα δυο στενα σκοτωσανε τον Σακαφλια!!!!![sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Και εμένα δεν έχουν μπει.Αγορά στις 28/12.Πήρα τηλ και μου είπαν πως έχουν κάνει πληρωμές για αγορές μέχρι μέσα Δεκέβρη,τα χαρτιά μου είναι ok και θα μπουν τα χρήματα μέσα στη βδομάδα... ;)
3GS,Galaxy S,Galaxy SII,Ace,Xperia Ray,iPad 3,Galaxy SIII,Note II,Note 3... :D
Link to comment
Share on other sites

εχεις απολυτο δικιο.Ακριβως ετσι ειναι !:lol::lol:

Αλλα αυτα τα 100 πισω ,ειναι ενα ωραιο λουκουμι.Εγω επειδη ενδομυχα πιστευα οτι κατι θα βρεθει και δεν θα τα βαλουν γιαυτο αγωνιουσα.Ομοια μπορει να ανυσηχουσαν και οι υπολοιποι οποτε μην μας αδικεις.:)

 

Έτσι είναι πολύ το πίστευαν αυτο και με αυτά που έχουν δει τα μάτια μας έν μέρη δικαιολογημένα!

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

"πληρωθηκα" και εγώ από τη samsung! 29/1 έγινε η πληρωμή. Αγορά αν δεν κάνω λάθος στις 18/12 και αποστολή χρημάτων στις 24/12. Πλέον μπορώ με ασφάλεια να πω ότι έκανα ένα πολύ καλό deal με την αγορά αυτής της συσκευής!
Κώστας
Link to comment
Share on other sites

σε επικοινωνία με samsung πριν από λίγο μου είπαν ότι μέχρι τη δευτέρα θα τα έχουν πάρει οι πρώτοι 500. (cash back 100 ευρώ) Edited by harisalex
Link to comment
Share on other sites

παιδια να ρωτησω κατι καλησπερα σε οσους αγορασανε προσφατα ''εχετε παρει τα 100ε επιστροφη γιατι εγω τιποτα ακομη''?????? ευχαριστωαπορω γιατι εχω γυρω στις 15-20 μερες που τα εστειλα
Link to comment
Share on other sites

Ρίξε μια ματιά στα προηγούμενα μηνύματα!

[sIGPIC][/sIGPIC]

Νίκος

Πρώην Super Moderator του «παλιού» καλού myphone.

Link to comment
Share on other sites

Και σε 'μένα μπήκαν τα χρήματα στις 31/1, τα χαρτιά τα είχα στείλει στις 18/12 με απλό ταχυδρομείο.

Βοηθήματα, σημειώσεις, εκπαιδευτικά νέα, όλα συγκεντρωμένα σε ένα site! www.sofikoukouvagia.gr

 

Για να μη σας φαίνονται πια...κινέζικα!!! http://www.e-chinese.gr

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρέα! Αγορά 17/12 και αποστολή με συστημένο 21/12. Τα χρήματα από το cashback μπήκαν την Παρασκευή, οπότε με τελική τιμή 450€ είναι η καλύτερη τιμή για το καλύτερο κινητό της αγοράς! Κρίμα που δεν προτίμησα το καλύτερο κινητό με οθόνη 4", ιδανική για την παλάμη μου και τιμή μόλις 700+ ευρώπουλα...
Δεν είμαι εδώ για κανέναν.
Link to comment
Share on other sites

Μια ερωτηση το τηλ μου ειναι απο ελληνικο μαγαζι οχι επωνημο.η αποδειξη αγορας δεν ηταν μηχανογραφημενη.εχει ομως πανω και το ιμει και σφραγιδα.απο οτι διαπιστοσα ειναι γερμανικο το τηλ.θα εχω προβλημα με την εγγυηση? Και απο οτι καταλαβα δεν ισχιει το cashback.
SAMSUNG NOTE 5
Link to comment
Share on other sites

Μια ερωτηση το τηλ μου ειναι απο ελληνικο μαγαζι οχι επωνημο.η αποδειξη αγορας δεν ηταν μηχανογραφημενη.εχει ομως πανω και το ιμει και σφραγιδα.απο οτι διαπιστοσα ειναι γερμανικο το τηλ.θα εχω προβλημα με την εγγυηση? Και απο οτι καταλαβα δεν ισχιει το cashback.

Αν είναι γερμανικό τότε ξέχνα το cashback... Για την εγγύηση είσαι OK.

Φιλικά, Κώστας

______________

Huawei P30 Pro (8 GB RAM / 256 GB Flash). Κάμερα από άλλον πλανήτη.

Toyota iQ (1.0 L / CVT). My precious! Γιατί το μέγεθος μετράει.

Yamaha X-Max (250 cm³ / ABS). 50,000 km & counting...

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια.θα ηθελα να σας κανω μια ερωτηση.εχω το note 1 και σκεφτομαι να αγορασω το 2.το εχω βρει απο ιρακ στα 450 ευρω.θεωρειται πως η διαφορα τιμης αξιζει ωστε να το παρω απο εκει?μιας και απο οτι εχω καταλαβει παιζει και να μην εχω εγγυηση.αν τελικα το παρω απο εκει θα χρειαστει καποιο ξεκλειδωμα η κατι αλλο???
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια.θα ηθελα να σας κανω μια ερωτηση.εχω το note 1 και σκεφτομαι να αγορασω το 2.το εχω βρει απο ιρακ στα 450 ευρω.θεωρειται πως η διαφορα τιμης αξιζει ωστε να το παρω απο εκει?μιας και απο οτι εχω καταλαβει παιζει και να μην εχω εγγυηση.αν τελικα το παρω απο εκει θα χρειαστει καποιο ξεκλειδωμα η κατι αλλο???

 

Και γιατι δεν δινεις 70 ευρω παρα πανω να το παρεις απο το birdphone?

Δεν ειναι Ελληνικο και απο birdphone αλλα ουτε και κλειδωμενο εχεις και εγγυηση..

Edited by motomoto00
Link to comment
Share on other sites

Και γιατι δεν δινεις 70 ευρω παρα πανω να το παρεις απο το birdphone?

Δεν ειναι Ελληνικο και απο birdphone αλλα ουτε και κλειδωμενο εχεις και εγγυηση..

 

ενα δικιο το εχεις.να σου πω το σκεφτομουν απο τη στιγμη που το ειχα δει σε καταστημα 699 και θεωρουσα πως ειναι μεγαλη η διαφορα.αλλα οταν εχει πεσει τοσο πολυ και στην ελλαδα οντως δεν αξιζει να το παρεις απο κει.ευχαριστω για την απαντηση!!!

Link to comment
Share on other sites

σε ποιο τηλ καλεσατε για να ρωτησετε για το cashback?

 

Ωριστε φιλε μου 210-6617452

It all starts with the push of a button..

RELOAD

Link to comment
Share on other sites

Ωριστε φιλε μου 210-6617452

 

ευχαριστω πολυ :)

τους πηρα τηλ, ενταξει τα χαρτια μου, μεχρι τελος του μηνα η πληρωμη.

 

iphone 14 pro

 

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ δεν έχω πληρωθεί μέχρι σήμερα. Τηλεφώνησα και επιβεβαίωσαν ότι είναι όλα οκ με τα χαρτιά μου. Με ενημέρωσαν ότι μέχρι τέλος Φεβ θα ολοκληρωθούν οι πληρωμές. Συνεπώς ας μην ανησυχούμε.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...