Jump to content

Διαθεσιμότητα και αγορά του Samsung Galaxy Note II


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ειδικά για πλαίσιο στουρνάρη, επειδή μενω διπλα και κόβω βόλτες αραιά και που, ισχύει ότι καμιά φορά τα καταστηματα έχουν τις δικές τους τιμές οι οποίες διαφέρουν από αυτές που εμφανίζει το site ως τιμή καταστήματος και πλησιάζουν αυτές του ίντερνετ, μιλάω για κινητά κλειστά σφραγισμένα. Τα εκθεσιακά είναι άλλο θέμα.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Στη Στουρνάρη ισχύει απο παλιά,βγάζουν ανά καιρούς διάφορες τιμές για συγκεκριμένες μέρες (1-2) κ μετά η τιμή επιστρέφει στην αρχική της τιμή.

 

Το θέμα είναι ότι το μαθαίνεις μόνο αν πας απο εκεί,δεν ανεβαίνει στο internet κλπ.

me > you
Link to comment
Share on other sites

+1

Απο το πλαισιο στη Στουρναρη συγκεκριμενα. Ενω το σαιτ του πλαισιου εγραφε 599 μου το εδωσαν 549 χωρις παζαρια, προσφορες και χωρις να ειμαι κολλητος του πωλητη. Απ οτι εχω καταλαβει το σκρουτζ δεν ειναι πλεον το απολυτο εργαλειο που ηταν παλιοτερα. Πολλα σαιτ δεν τα περιλαμβανει, ενω βεβαια και οι μεγαλες αλυσιδες εχουν γινει αρκετα πιο ευελικτες στο θεμα των τιμων.

 

μια χαρα εργαλειο ειναι το σκρουτζ.

εαν οι εταιριες του δινουν λανθασμενες τιμες, ειναι δικη τους η ευθυνη και οχι του σκρουτζ.

 

iphone 14 pro

 

Link to comment
Share on other sites

Τελικά πήρε κανείς αυτή την εβδομάδα το cashback?Εγώ πάντως όχι και έιχα πάρει τηλέφωνο και μου είπαν ότι θα γίνουν κάποιες πληρωμές τέλος της εβδομάδας.Λέω μήπως τα έβαλαν σε κάποιους...:confused:
{What goes around comes around}
Link to comment
Share on other sites

Εγω παντως χτες μιλησα μαζι τους ολα ειναι οκ τα χαρτια μου

Και μεχρι τελος του μηνα είπαν θα μου τα καταθέσουν. .

 

Αει να δούμε ...

LG 4X. P880. LG G. E975.

Zopo Zp950+.

Lenovo p770. HTC ONE Χ.

Samsung S4 . 9505.

Link to comment
Share on other sites

Τελικά πήρε κανείς αυτή την εβδομάδα το cashback?Εγώ πάντως όχι και έιχα πάρει τηλέφωνο και μου είπαν ότι θα γίνουν κάποιες πληρωμές τέλος της εβδομάδας.Λέω μήπως τα έβαλαν σε κάποιους...:confused:

 

Σε μένα μπήκαν. Μπήκα να πληρώσω λογαριασμούς και είδα ότι τα βάλανε. Η ημερομηνία συναλλαγής είναι η αυριανή 28/01.

Τα πολλά λόγια είναι φτώχεια ;)
Link to comment
Share on other sites

Σε μένα μπήκαν. Μπήκα να πληρώσω λογαριασμούς και είδα ότι τα βάλανε. Η ημερομηνία συναλλαγής είναι η αυριανή 28/01.

 

Μπράβο πολύ θετικό...ωραία οπότε για να δούμε κι εμείς οι υπόλοιποι!Ευχαριστώ για την πληροφορία:)

{What goes around comes around}
Link to comment
Share on other sites

Μωλις πήρα τηλ στην samsung για το cashback

Πρώτη φορά που τους παιρνω τηλ.

Ρωτησα αν παραλαβαν τον φακελο μου και ποτε θα γινει η πληρωμη

Μου απαντησαν πως τον πηραν τον φακελο και αυριο θα μπει η πληρωμη

Σειμώνω πως το αγορασα αρχες Γενναρη το κινητο απο Πλαισιο και τα στοιχεια τα εστειλα 8-1-13...

Link to comment
Share on other sites

Μωλις πήρα τηλ στην samsung για το cashback

Πρώτη φορά που τους παιρνω τηλ.

Ρωτησα αν παραλαβαν τον φακελο μου και ποτε θα γινει η πληρωμη

Μου απαντησαν πως τον πηραν τον φακελο και αυριο θα μπει η πληρωμη

Σειμώνω πως το αγορασα αρχες Γενναρη το κινητο απο Πλαισιο και τα στοιχεια τα εστειλα 8-1-13...

 

Ιδια με εμενα χαχαχα που πεδευομασταν να προλαβουμε.

Σου ειπαν οτι θα σε πηρωσουν σιγουρα αυριο?

Λες να παω να κοιταξω και εγω? Γιατι πιστευω πως πανε οχι με το ποτε εστειλες αλλα πως τα ταξινομησαν αυτοι

Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

Στον αδελφο μου μπηκαν σημερα πριν απο λιγο ....

 

Ιδια μερα τα αγορασαμε απο το ιδιο μαγαζι στειλαμε μαζι τους φακελους με τα δικαιολογιτικα ολα ...

 

Σε αυτον μπηκαν σε μενα οχι .. και ιδιο επιθετο ...

 

Βρασε ρυζι πως τα κοιταν αυτοι ...:blink:

LG 4X. P880. LG G. E975.

Zopo Zp950+.

Lenovo p770. HTC ONE Χ.

Samsung S4 . 9505.

Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει κάποιος το birdphone από ποια χώρα εισάγει και ποια ρομ φοράνε τα ΝΟΤΕ2 που έχει? Έχει αγοράσει κάποιος από εκεί πρόσφατα? Η απόδειξη αναφέρει το ΙΜΕΙ που η κυράΣαμυ θέλει να αναφέρεται για να ισχύει η εγγύηση?

On Mate RS and support for

iPad3 (η μπέμπα. Extreme user) /

iPhone 6 (η κυρά. Aschetos user)

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα σας!

μετά από χρόνια κατοχής διαφόρων συσκευών ΝΟΚΙΑ... (και μόνο ΝΟΚΙΑ),

είπα να μεταπηδήσω από το Ν8 στο Samsung Galaxy Note II [(7100) (γιατί από ότι κατάλαβα το 7105 δεν έχει κάτι επιπλέον εκτός από το 4G, σε αντίθεση Δεν έχει ράδιο)]

διάβασα αρκετό στο site σας και μπερδεύτηκα λιγάκι αλλά θα την βρω την άκρη...

Θα ήθελα να σας ρωτήσω, λέω να το αγοράσω από τον κωτσόβολο με τελική τιμή 640 € (απλά λόγω γνωριμίας θα κάνω την αποπληρωμή του σε 3 ισόποσες δόσεις, χωρίς κάρτα).

Ο κωτσοβολος τι συσκευές φερνει? είναι από το εξωτερικό ή Ελληνικές (καταλαβαίνετε τι εννοώ)?

έχετε να με εφιστίσετε την προσοχή μου σε κάτι ?

ρωτάω γιατί τόσα χρόνια ΝΟΚΙΑΝ δεν γνωρίζω από άλλα λειτουργικά.

σας ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα σας!

μετά από χρόνια κατοχής διαφόρων συσκευών ΝΟΚΙΑ... (και μόνο ΝΟΚΙΑ),

είπα να μεταπηδήσω από το Ν8 στο Samsung Galaxy Note II [(7100) (γιατί από ότι κατάλαβα το 7105 δεν έχει κάτι επιπλέον εκτός από το 4G, σε αντίθεση Δεν έχει ράδιο)]

διάβασα αρκετό στο site σας και μπερδεύτηκα λιγάκι αλλά θα την βρω την άκρη...

Θα ήθελα να σας ρωτήσω, λέω να το αγοράσω από τον κωτσόβολο με τελική τιμή 640 € (απλά λόγω γνωριμίας θα κάνω την αποπληρωμή του σε 3 ισόποσες δόσεις, χωρίς κάρτα).

Ο κωτσοβολος τι συσκευές φερνει? είναι από το εξωτερικό ή Ελληνικές (καταλαβαίνετε τι εννοώ)?

έχετε να με εφιστίσετε την προσοχή μου σε κάτι ?

ρωτάω γιατί τόσα χρόνια ΝΟΚΙΑΝ δεν γνωρίζω από άλλα λειτουργικά.

σας ευχαριστώ!

 

Ελληνικές φίλε. Τι να σου πούμε, είναι το καλύτερο smartphone που κυκλοφορεί, αν δεν έχεις θέμα και με το μέγεθος...βέβαια και οι νέες ναυαρχιδες 5 ίντσες θα είναι, τι 5 τί 5.5. Αν είχες το νου σου όμως θα το είχες πάρει ένα μήνα πριν 450, απίστευτο deal.

Link to comment
Share on other sites

Συνηθως ειναι γερμανικα φιλε μου στο birdphone . Μπορει να τυχεις και σε γαλλικο κανεις δεν ξερει ..

Εχω πάρει πολλα κινητά απο αυτό το μαγαζί ειναι σε ολα άψογη και γραφουν ιμει σε ολες τις αποδείξεις που εχω παρει ...

LG 4X. P880. LG G. E975.

Zopo Zp950+.

Lenovo p770. HTC ONE Χ.

Samsung S4 . 9505.

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα σας!

μετά από χρόνια κατοχής διαφόρων συσκευών ΝΟΚΙΑ... (και μόνο ΝΟΚΙΑ),

είπα να μεταπηδήσω από το Ν8 στο Samsung Galaxy Note II [(7100) (γιατί από ότι κατάλαβα το 7105 δεν έχει κάτι επιπλέον εκτός από το 4G, σε αντίθεση Δεν έχει ράδιο)]

διάβασα αρκετό στο site σας και μπερδεύτηκα λιγάκι αλλά θα την βρω την άκρη...

Θα ήθελα να σας ρωτήσω, λέω να το αγοράσω από τον κωτσόβολο με τελική τιμή 640 € (απλά λόγω γνωριμίας θα κάνω την αποπληρωμή του σε 3 ισόποσες δόσεις, χωρίς κάρτα).

Ο κωτσοβολος τι συσκευές φερνει? είναι από το εξωτερικό ή Ελληνικές (καταλαβαίνετε τι εννοώ)?

έχετε να με εφιστίσετε την προσοχή μου σε κάτι ?

ρωτάω γιατί τόσα χρόνια ΝΟΚΙΑΝ δεν γνωρίζω από άλλα λειτουργικά.

σας ευχαριστώ!

Καλε μου φιλε, πηγαινε μια βολτα στην Πανεπιστημιου, ολα τα μαγαζια με τα μεταχειρισμενα το πουλανε καινουργιο γυρω στα 530, εισαγωγης απο Ευρωπη(κυριως Γερμανια), και κανουνε και δοσεις...

Edited by harley5
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλα μου φιλε, πηγαινε μια βολτα στην Πανεπιστημιου, ολα τα μαγαζια με τα μεταχειρισμενα το πουλανε καινουργιο γυρω στα 530, εισαγωγης απο Ευρωπη(κυριως Γερμανια), και κανουνε και δοσεις...

 

Του πέφτει λίγο μακρυά...:)

Κοζάνη-Πανεπιστημίου, άσε που μέχρι να ξεκινήσει μπορεί να έχουν κλείσει και το δρόμο οι αγρότες...:p

Link to comment
Share on other sites

Σ' ευχαριστώ για την απαντηση. Απο σημερα και εγω κατοχος οποτε καλως σας βρισκω και επισημως. :)

 

Απο birdphone. Τελικα ειναι πολωνικο. Εχω καποια συν και πλην με αυτο? Το s2 που ειχα ηταν γερμανικο και επαιρνε σχετικα νωριτερα τις επισημες αναβαθμισεις (μαλιστα 4.0.4 ειχε παρει δυο φορες). Στα πολωνικα νοτελια παιζει τιποτα αναλογο η μπα? Τωρα φοραει την 4.1.1 και απλα θα ηθελα ελληνικα στο πενακι. Δεν θελω να ρουταρω απο την αρχή.

Ενα μπραβο στο birdphone γιατι περα απο την καλη τιμη και την αμεση διαθεσιμοτητα ειχαν τυπωσει το ελληνικο βιβλιαρακι και το ειχαν μαζι με το κουτι.

Στα της συσκευης περιμενα οτι θα χρειαζομουν εβδομαδες για να το συνηθισω το μεγεθος αλλα τελικα χρειαστηκα λιγες ωρες. Περιμενα επισης οτι μετα το εξαιρετικο s2 δεν θα με εντυπωσιαζε ευκολα η ταχυτητα αλλα το νοτελι ειναι σαν ιντελ extreme edition διπλα σε celeron. Απλα εκρηκτικο...

 

Θα επανελθω με φωτο και αλλες εντυπωσεις στο νημα του.

On Mate RS and support for

iPad3 (η μπέμπα. Extreme user) /

iPhone 6 (η κυρά. Aschetos user)

Link to comment
Share on other sites

καλά θα ήταν αλλά είμαι Κοζάνη.
απο skroutz πάντως το στελνουν επαρχία. Το birdphone που ξερω σε 1 αντε 2 μερες στο έχει στείλει.
Στα Τρικαλα στα δυο στενα σκοτωσανε τον Σακαφλια!!!!![sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον παιδια,εγω το αγορασα 27/12/12 και αμεσως εστειλα τα απαραιτητα χαρτια με συστημενο με Ελτα,για την επιστροφη των 100€.Το παρελαβαν 31/12/12 και σημερα(χθες 29/1/13)μου τα βαλανε!!!!!Μπραβο στη Samsung!!!Τα καλα να τα λεμε!!!Καλημερες...

Apple iPhone 14 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

Παίδες για το cashback μπορούν να με ενημερώσουν αυτοί αν μπήκαν τα χρήματα στο λογαριασμό μου; Λείπει η κοπέλα μου στο εξωτερικό και δεν μπορώ να έχω ενημέρωση αυτές τις μέρες. ευχαριστώ.
Link to comment
Share on other sites

Μόλις είδα κι εγώ ότι σήμερα πριν λίγη ώρα μπήκαν τα 100 ευρώ! :D Είχα στείλει τα χαρτιά μου στις 28 του μηνός και δεν είχα καμία ενημέρωση τότε, αλλά ευτυχώς τέλος καλό, όλα καλά!
Τhe end of an era...
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα μου πιστώθηκαν τα χρήματα , τα χαρτιά τα έστειλα 28 Δεκεμβρίου.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...