Jump to content

Διαθεσιμότητα και αγορά του Samsung Galaxy Note II


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μολις κοιταξα στην Τραπεζα και μπηκαν και σε εμενα παιδια απο τις 28/1. Τα χαρτια τα ειχα στειλει 03/01

Habeo quem fugiam, quem sequar non habeo..

 

Cicero

Link to comment
Share on other sites

Εγω μαλλον εκανα μ@λ@κια..Το αγορασα στις 22/12 απο γερμανο αλλα λογω εορτων,εστειλα τα χαρτια στις 02/01..Συστημενο στα ελτα..Ακομη δεν μπηκαν τα χρηματα και ισως να μην μπουν ποτε λογω καθυστερησης μου..Βεβαια,ουτε τους πηρα τηλεφωνο να ρωτησω αλλα ουτε με πηραν..

It all starts with the push of a button..

RELOAD

Link to comment
Share on other sites

Εγω μαλλον εκανα μ@λ@κια..Το αγορασα στις 22/12 απο γερμανο αλλα λογω εορτων,εστειλα τα χαρτια στις 02/01..Συστημενο στα ελτα..Ακομη δεν μπηκαν τα χρηματα και ισως να μην μπουν ποτε λογω καθυστερησης μου..Βεβαια,ουτε τους πηρα τηλεφωνο να ρωτησω αλλα ουτε με πηραν..

 

Έλεγε μέχρι 10 μέρες απο την αγορά του κινητού η αποστολή...όχι η παραλαβή. οριακά είσαι εκτός. :(

Link to comment
Share on other sites

Εγω μαλλον εκανα μ@λ@κια..Το αγορασα στις 22/12 απο γερμανο αλλα λογω εορτων,εστειλα τα χαρτια στις 02/01..Συστημενο στα ελτα..Ακομη δεν μπηκαν τα χρηματα και ισως να μην μπουν ποτε λογω καθυστερησης μου..Βεβαια,ουτε τους πηρα τηλεφωνο να ρωτησω αλλα ουτε με πηραν..

 

Πιστεύω θα στα καταθέσουν...και λόγω των εορτών-αργιών κλπ.

Δεν θα έχεις πρόβλημα πιστεύω...τωρα αν δεις οτι περνάνε οι μέρες και μπεί ο Φλεβάρης και ακόμα τίποτα, πάρ'τους και εσύ ενα τηλέφωνο. Δεν έχεις τίποτα να χάσεις...:)

Link to comment
Share on other sites

Έχει κανένας πρόχειρο το τηλ. που πρέπει να πάρω για να δω τι γίνεται με τα χρήματα? Αγορά 22/12/2012, αποστολή με ΤΝΤ 28/12/12 και παραλαβή του φακέλου στην Αθήνα 31/12/12 (με αποδεικτικό και όνομα αυτού που το παρέλαβε). Χρήματα δεν πήρα ακόμη.

Αγορασμένο από Γερμανό.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από μένα και καλώς σας βρήκα!!!! Και εγώ ένας ευτυχισμένος κάτοχος της συσκευάρας :up:!!! Σήμερα πήρα και εγώ το cash back. Τα χαρτιά τα είχα στείλει 22/12. Εύγε Samsung:clap:!!!!!!!!!!!
Link to comment
Share on other sites

Είδα ότι σήμερα πολλοί είχαν πιστώσεις στον λογαριασμό τους οπότε έλεγξα τον δικό μου και τελικά η Samsung πίστωσε και σε εμένα σήμερα τα χρήματα.

Τα δικαιολογητικά τα έστειλα στις 21/12/2012 με Courier οπότε υπολογίζω να τα παρέλαβαν στις 24/12/2012.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Νίκος

Πρώην Super Moderator του «παλιού» καλού myphone.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά, και σε εμένα πιστώθηκαν στο λογαριασμό μου τα 100 ευρο του cashback σήμερα.Η διαδικασία βλέπω κυλάει για όλους τους δικαιούχους απροβλημάτιστα και αυτό ειναι το ευχάριστο της ιστορίας. Το κασμπακ σε συνδιασμό με τη δωροεπιταγή στην περίοδο των εορτών αποδείχθηκε κόλπο γκρόσο για όλους όσους το εκμεταλευθήκαμε. ( εύχομαι του χρόνου να χτυπήσουμε και το 3 με τον ιδιο τρόπο;)
Xiaomi Mi Max3 4/64
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά, και σε εμένα πιστώθηκαν στο λογαριασμό μου τα 100 ευρο του cashback σήμερα.Η διαδικασία βλέπω κυλάει για όλους τους δικαιούχους απροβλημάτιστα και αυτό ειναι το ευχάριστο της ιστορίας. Το κασμπακ σε συνδιασμό με τη δωροεπιταγή στην περίοδο των εορτών αποδείχθηκε κόλπο γκρόσο για όλους όσους το εκμεταλευθήκαμε. ( εύχομαι του χρόνου να χτυπήσουμε και το 3 με τον ιδιο τρόπο;)

 

Ε όχι για όλους εμείς ακόμα στο περίμενε είμαστε...άντε να δούμε αύριο!

 

Οκ κι εγώ τα έλαβα τα χρήματα σήμερα το πρωί τελικά.

Edited by Superuser
Συνένωση Μηνυμάτων
{What goes around comes around}
Link to comment
Share on other sites

Εν τω μεταξύ πάτησα από λαθος στο γοογλε για το νοτε 1 και είδα τιμή στα σκρουτζομάγαζα 430++ και λέω κοίτα να δείς και εμείς πήραμε το νοτε 2 με 450. απίστευτο ντήλ.
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδια,

 

σημερα πιστωθηκαν και στο δικο μου λογαριασμο τα 100 ευρω του cashback. :D

Τα δικαιολογητικα τα ειχα στειλει στος 29/12 ως συστημενο.

 

Αντε με το καλο και γρηγορα και στους υπολοιπους. :)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας,

 

Σήμερα μπήκαν και τα δικά μου.

 

Με το καλό και στους υπόλοιπους.

Samsung Galaxy Note 9
Link to comment
Share on other sites

Ενα μπραβο στη Samsung και απο εμενα καθως χθες μπηκαν 200 ευρω στο λογαριασμο μου απο 2 Νοτελια που ειχα παρει(Γερμανο και Πλαισιο).

Τα καλα να λεγοντε!:)

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Αν μπορειτε, γραφετε ποτε στειλατε τα χαρτια για να υπολογισουμε ποτε θα ερθει και σε μας
Link to comment
Share on other sites

Πωπω..πολλοι περιμενουν το cash back λες και ειναι συνταξιουχοι του ικα ..χαχα..ευτυχως που τα καταθετουν στις τραπεζες αλλιως θα ειχαμε ουρες σαν του Ικα ενα πραμα..
οτι ποναει δεν σημαινει πως αξιζει κιολας.....
Link to comment
Share on other sites

Και σε εμένα μου τα βάλανε παιδιά σήμερα το μεσημέρι.

NOKIA 5800,HTC HD2,SAMSUNG GALAXY Ace, Samsung GALAXY NOTE 2,

LG G2 μπράβο στην lg για το δώρο που μου έκανε...:D

Iphone 5c, Iphone 6,Iphone 7 plus,Xiaomi mi 8 lite,Xiaomi redmi note 9s

Link to comment
Share on other sites

Και σε μένα μπήκανε τα χρήματα από τις 30/1 απλά σήμερα είχα χρόνο να το δω. Η αγορά έγινε 24/1 η αποστολή έγινε με EΛΤΑ business στις 27/1 με παράδοση την επόμενη μέρα.
Link to comment
Share on other sites

Ας μην αγχώνομαστε ... Και εγώ στο περίμενε είμαι ακόμα

Cashback:

Σήμερα τηλέφωνησα σε Samsung και με ενημέρωσαν ότι αν υπάρχει πρόβλημα καλούν τον πελάτη με δική τους πρωτοβουλία, συνεπώς αφού δεν έχουν επικοινωνήσει μαζί μου, όλα καλά, καθώς και ότι οι πληρωμές θα ολοκληρωθούν έως μέσα Φεβρουαρίου.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...