Jump to content

[Note series] Αξεσουάρ γενικά


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

έχει εγγύηση εφ΄ όρου ζωής απ ότι λέει οπότε και να καεί θα δώσουν καινούρια. Νομίζω για 8.39 ευρώ που κοστίζει αξίζει και με το παραπάνω...

 

edit: είναι και class10...

 

Εμενα γιατι μου γραφει 13,90€?

Habeo quem fugiam, quem sequar non habeo..

 

Cicero

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Εμενα γιατι μου γραφει 13,90€?

 

Γιατί εγώ έχω γραφτεί στο newsletter του eshop και μου την δίνει τόσο σε προσφορά και καλά...

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μόλις βγήκε στο crazy Sundays αυτή http://www.e-shop.gr/product?id=PER.305947&sid=1 ...Έχει κανείς εμπειρία με transcend;;; αξίζει η αγορά της;;;
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά για αυτήν την κάρτα τι λέτε; Κάνει για το νοτε;

http://www.e-shop.gr/product?id=PER.305928

Κάνει αλλά γιατί δεν παίρνεις καλύτερα samsung microsd? Για άλλες μάρκες εκτός Samsung ακούγονται διάφορα ότι σε κάποιους τις έχει κάψει το Note2... Για Samsung κάρτα που πήρα κι εγώ δεν έχω ακούσει να βγάζουν πρόβλημα...

0. HTC HD2

1. APPLE iPHONE 6S Plus 64Gb

2. SAMSUNG GALAXY S9+

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Κάνει αλλά γιατί δεν παίρνεις καλύτερα samsung microsd? Για άλλες μάρκες εκτός Samsung ακούγονται διάφορα ότι σε κάποιους τις έχει κάψει το Note2... Για Samsung κάρτα που πήρα κι εγώ δεν έχω ακούσει να βγάζουν πρόβλημα...

 

 

 

Εντελώς λαχείο.

Καίει όλες τις μάρκες ακόμα και τις Samsung.

 

Ισχύει αυτό που λέει ο φίλος Στράτος, αλλά λαμβάνοντας υπόψιν τα post που έχουν γραφτεί στα threads του forum από διάφορους χρήστες, θα έλεγα πως οι Samsung κάρτες έχουν ακουστεί λιγότερο από όλες ως προβληματικές. Προφανώς και θα υπάρχουν, απλά δεν "κληρώνουν" τόσο συχνά. ;) Εγώ μια ζωή κάρτες Samsung έπαιρνα και δεν με πρόδωσαν ποτέ. Καλημέρα

Link to comment
Share on other sites

Ισχύει αυτό που λέει ο φίλος Στράτος, αλλά λαμβάνοντας υπόψιν τα post που έχουν γραφτεί στα threads του forum από διάφορους χρήστες, θα έλεγα πως οι Samsung κάρτες έχουν ακουστεί λιγότερο από όλες ως προβληματικές. Προφανώς και θα υπάρχουν, απλά δεν "κληρώνουν" τόσο συχνά. ;) Εγώ μια ζωή κάρτες Samsung έπαιρνα και δεν με πρόδωσαν ποτέ. Καλημέρα

 

Επειδή απλά οι περισσότεροι αναπαράγουν αυτά που ακούνε.

Τα στοιχεία από διάφορα φόρουμ λένε ότι δεν υπάρχει προτίμηση καψίματος :happy:

Edited by StratosGR
Link to comment
Share on other sites

Είμαι στην αναζήτηση screen protector για το Note 2....

 

Υπάρχει κανείς που να έχει πάρει το original και να έχει βάλει και carbon πίσω καπάκι;

 

Βασικά, σκέφτομαι να πάρω ένα tempered glass αλλά θέλω να καλύπτει την οθόνη όσο περισσότερο γίνεται, χωρίς πολλά κενά, ή να πάρω αυτό το γνήσιο απο τον Νίκο.

 

Για πείτε καμιά γνώμη ρε παιδιά....:)

Link to comment
Share on other sites

Στο παρόν νήμα διάβασε το 2539 / 21-10-2013 μήνυμα μου σχετικά με tempered glass screen protector

 

Γνωρίζω την ύπαρξη του μηνύματος σου. Αν παρατηρήσεις έχεις κάνει quote και δικό μου μήνυμα :)

 

Βασικά, με τρώει να.δοκιμάσω το original screen protector της Samsung και επειδή έχω πάρει ένα carbon πίσω καπάκι, έλεγα μήπως και τα συνδύαζα...

Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζω την ύπαρξη του μηνύματος σου. Αν παρατηρήσεις έχεις κάνει quote και δικό μου μήνυμα :)

 

Βασικά, με τρώει να.δοκιμάσω το original screen protector της Samsung και επειδή έχω πάρει ένα carbon πίσω καπάκι, έλεγα μήπως και τα συνδύαζα...

 

Κοιτα θα σου πω την γνωμη μου

Ειμαι και εγω σε αναζητηση tempered εχω διαβασει πολλες αποψεις αλλα δεν εχω καταληξει..

 

Εγω protector εχω αυτο

http://en.puro.com/en/store/mobile-phone-accessories/screen-protectors/samsung/galaxy-note-2/anti-fingerprints.jsp

 

To ειχα αγορασει απο τα public 10 E θυμαμαι . Ειναι πολυ ποιοτηκο , η υφη ειναι αριστη , απλα δεν υπαρχει. Αφου φιλος με Note 2 εξεπλαγην. Γλυστραει πολυ ωραια το χερι.

Ωστοσο η συγκεκριμενη εχει ενα αρνητικο (περαν της τιμης): Επειδη ειναι anti-fingerprint , κατι πιο "σκοτεινη" την οθονη.

 

Το καλο ειναι οτι υπαρχει και standard

http://en.puro.com/en/store/mobile-phone-accessories/screen-protectors/samsung/galaxy-note-2/standard.jsp

 

Διαβασα οτι το tempered σε καλυψε.Σκεφτομαι να αγορασω αυτο που εχεις , για δοκιμη κυριως.Πες μου αν θες καθεται καλα ; Ειναι ασχημο εμφανιακα , εξεχει;

Samsung Note Series Fan! :happy:

Samsung [Note 4] N910F in White!

Samsung [Note 2] N7100 in Blue

..Inspiration doesn't wait..

Link to comment
Share on other sites

Κοιτα θα σου πω την γνωμη μου

Ειμαι και εγω σε αναζητηση tempered εχω διαβασει πολλες αποψεις αλλα δεν εχω καταληξει..

 

Εγω protector εχω αυτο

http://en.puro.com/en/store/mobile-phone-accessories/screen-protectors/samsung/galaxy-note-2/anti-fingerprints.jsp

 

To ειχα αγορασει απο τα public 10 E θυμαμαι . Ειναι πολυ ποιοτηκο , η υφη ειναι αριστη , απλα δεν υπαρχει. Αφου φιλος με Note 2 εξεπλαγην. Γλυστραει πολυ ωραια το χερι.

Ωστοσο η συγκεκριμενη εχει ενα αρνητικο (περαν της τιμης): Επειδη ειναι anti-fingerprint , κατι πιο "σκοτεινη" την οθονη.

 

Το καλο ειναι οτι υπαρχει και standard

http://en.puro.com/en/store/mobile-phone-accessories/screen-protectors/samsung/galaxy-note-2/standard.jsp

 

Διαβασα οτι το tempered σε καλυψε.Σκεφτομαι να αγορασω αυτο που εχεις , για δοκιμη κυριως.Πες μου αν θες καθεται καλα ; Ειναι ασχημο εμφανιακα , εξεχει;

 

Αυτό που είχα αγοράσει, είχε κάτσει αρκετά καλά. Δεν μου άρεζε στο μάτι όμως το κενό που άφηνε περιμετρικά. Με χαλούσε πολύ, και έτσι το έβγαλα.

 

Τώρα ψάχνω tempered glass που να αφήνει όσο το δυνατόν λιγότερο κενό. Πιθανόν να μην υπάρχει. Σαν αίσθηση το tempered glass δεν συγκρίνεται με κανένα screen protector, κατά την γνώμη μου.

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που είχα αγοράσει, είχε κάτσει αρκετά καλά. Δεν μου άρεζε στο μάτι όμως το κενό που άφηνε περιμετρικά. Με χαλούσε πολύ, και έτσι το έβγαλα.

 

Τώρα ψάχνω tempered glass που να αφήνει όσο το δυνατόν λιγότερο κενό. Πιθανόν να μην υπάρχει. Σαν αίσθηση το tempered glass δεν συγκρίνεται με κανένα screen protector, κατά την γνώμη μου.

 

Τι να σου πω , πραγματικα απο υφη ειμαι υπερευχαριστημενος οσον αφορα αυτη που ειπα πριν.

Διαφερει αρκετα σε υφη απο τα τυπικα screenprotectors των λιγων $ που σου κανουν δωρο οι Κινεζοι πωλητες πχ.

Δοκιμασε την και θα με θυμηθεις.

Για να καταλαβεις, ειναι καλυτερο σε αισθηση απο το να μην ειχες τιποτα και να επιανες σκετη οθονη.Τοσο καλο!:D

*Ξαναλεω εχω το anti-fingerprint και για αυτο σχολιαζω.Το μονο κακο ειναι οτι "σκουραινει" η οθονη επειδη δεν ειναι τοσο transparent.

Λογικα η standard edition θα εχει και καλη υφη και δεν θα αλλοιωνει τα χρωματα

Samsung Note Series Fan! :happy:

Samsung [Note 4] N910F in White!

Samsung [Note 2] N7100 in Blue

..Inspiration doesn't wait..

Link to comment
Share on other sites

Απορία που έχω γιατί και εμένα μου αρέσει η δεύτερη θήκη που προτείνεις... Πως λειτουργεί το Sview και έχεις τις πληροφορίες κλήσεων κτλ στην οθόνη αφού εξαρχής δεν το έχει μέσα το NOTE 2?? Edited by StratosGR
Link to comment
Share on other sites

Δεν υποστηρίζει SVIEW το Ν2.

 

Νομίζω πως με αυτήν την εφαρμογή μία χαρά θα δουλέψει η θήκη s view...

 

Edit : Μόλις την δοκίμασα και δουλεύει τέλεια....

Edited by Vlasismiriagos
Link to comment
Share on other sites

ποιά εφαρμογή?

 

Ουπς...σορρυ. αυτήν: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.hatroid.sview

Link to comment
Share on other sites

 

Και με ποια θηκη δουλευει αυτη η εφαρμογη ?

Link to comment
Share on other sites

παιζει κανα link μπας και τις βρουμε ? Thanks.

 

Έγώ ζαχάρωνα αυτή : Slim Flip S-VIEW Case Battery Cover For Samsung Galaxy Note II 2 N7100

Στη ζωή όσο ζεις μαθαίνεις .-
Link to comment
Share on other sites

παρελαβα σημερα αυτην εδω την θηκη http://www.aliexpress.com/item/luxury-S-View-Open-Flip-Leather-Back-Cover-Cases-Battery-Housing-Case-For-Samsung-Galaxy-Note/1617083293.html

αλλα δεν μου βγαζει το παραθυρο με της πληροφοριες οπως δειχνει να κανει,ουτε την επιλογη απαντησης στο παραθυρο μεσα.

χρειαζεται καποια ρυθμιση ή απλα ΔΕΝ παιζει στο κινητο μας?

 

Οκ εβγαλα ακρη.

Κατεβασα και την εφαρμογη sview και δουλεύει άψογα.

Πολυ καλη θηκη προτείνεται

Edited by Superuser
Συνένωση Μηνυμάτων
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Note series] Αξεσουάρ γενικά

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...