Jump to content

[Note series] Αξεσουάρ γενικά


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

πραγματι στο Nokia J η μπαταρια του ειναι ατελειωτη. Βεβαια ο λογος ειναι οτι το βαζεις στην θηκη του, να πουμε οτι ειναι και μαγνητικη

Aπο τα καλα ΒΤ αλλα προσωπικα δεν με βολευει στο αυτι

ⓜⓘⓚⓔ ✈︎ Everything you can imagine is real [P²]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Τελικά όλοι την ίδια τρέλα έχουμε...

Από το πιο μικρό και κομσο μέχρι το πιο μεγάλο και ποιοτικό...

Χαχαχαχα

edit...

Είναι και τα 3 πραγματικά εξαιρετικά...

Edited by galanakop

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Πριν δυο εβδομαδες αγορασα απο τον Νικολα το Plantronics BT Headset Voyager Legend

Οτι και να πω θα ειναι λιγο, εκπληκτικο ΒΤ

http://www.plantronics.com/us/product/voyager-legend

 

ps

εξαιρετικο επισης ΒΤ που εχω για το iPhone ειναι το Jabra Stone 2

0 αποσυνδεσεις και τα δυο

Και εγώ είμαι κατευχαριστημενος!

Συνειδητά πήρα το ακριβώς προηγούμενο μοντέλο, το plantronics voyager HD, διότι δεν απαιτεί ειδικό φορτιστή όπως το νεότερο, αλλά φορτίζει με usb! Κατά τα άλλα είναι σχεδόν ταυτόσημα. Τόσο εξαιρετικά που ο συνομιλητής δεν καταλαβαίνει ποτε μιλάω από bt και πότε από note2!

Επίσης μετά από λίγες μέρες μαθαίνεις να το φοράς γρήγορα και εύκολα με το ένα χέρι, αν και στην αρχή σου φαίνεται counter-intuitive.

Το συνιστώ ανεπιφύλακτα!

Link to comment
Share on other sites

Και με το 975 επισης πολυ ευχαριστημενος και μηδεν αποσυνδεσεις. (Οχι μονο στο νοτε2, σε ολες μου τις συσκευες)

Μονο στην αυτονομια μου τα χαλαει...

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

1. Οταν λετε οτι αποσυνδεεεται το Sony MW-1 , μετα δεν συνδεεται μονο του παλι ? Αν ναι, τι πειραζει ? Μηπως πρεπει να το συνδεσουμε εμεις για να λειτουργισει ξανα ? Τι παιζει?

2. Επισης, ποση ειναι η διαρκεια της μπαταριας του και ποσο το αγορασατε, απο που ?

3. Μπορω να το φορτισω με τον φορτιστη του NOTE 2 ?

4. Και κατι τελευταιο , μπορω να βαλω αλλο καλωδιο με ενα ακουστικο ?

 

Ευχαριστω.

Edited by jimmys
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ είμαι κατευχαριστημενος!

Συνειδητά πήρα το ακριβώς προηγούμενο μοντέλο, το plantronics voyager HD, διότι δεν απαιτεί ειδικό φορτιστή όπως το νεότερο, αλλά φορτίζει με usb! Κατά τα άλλα είναι σχεδόν ταυτόσημα. Τόσο εξαιρετικά που ο συνομιλητής δεν καταλαβαίνει ποτε μιλάω από bt και πότε από note2!

Επίσης μετά από λίγες μέρες μαθαίνεις να το φοράς γρήγορα και εύκολα με το ένα χέρι, αν και στην αρχή σου φαίνεται counter-intuitive.

Το συνιστώ ανεπιφύλακτα!

Ποσο σου κραταει η μπαταρια ???

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Χαλάω λίγο τη ροή της συζήτησης αλλά πόσο απίστευτο δείχνει μ αυτή την θήκη?

 

http://www.extreme-mobile.gr/p.Samsung-Galaxy-Note-2-N7100-Dermatini-thiki-Point-Diary-black-chocolate.729201.html

 

Θέλω κάποιος να μου πει πόσο βολική είναι .Μονο αυτό . Για ποιότητα δε θέλω να μάθω , είναι Zenus.

 

PS πανάκριβη

Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

Χαλάω λίγο τη ροή της συζήτησης αλλά πόσο απίστευτο δείχνει μ αυτή την θήκη?

 

http://www.extreme-mobile.gr/p.Samsung-Galaxy-Note-2-N7100-Dermatini-thiki-Point-Diary-black-chocolate.729201.html

 

Θέλω κάποιος να μου πει πόσο βολική είναι .Μονο αυτό . Για ποιότητα δε θέλω να μάθω , είναι Zenus.

 

PS πανάκριβη

 

Εμένα με έχει βολέψει πάρα πολύ, ταυτότητα, δίπλωμα, 2 κάρτες και έχω καταργήσει το πορτοφόλι. Πολυ καλή προστασία και πανέμορφη (κατ'εμέ)

Link to comment
Share on other sites

Εμένα με έχει βολέψει πάρα πολύ, ταυτότητα, δίπλωμα, 2 κάρτες και έχω καταργήσει το πορτοφόλι. Πολυ καλή προστασία και πανέμορφη (κατ'εμέ)

 

και εγω για τωρα το καλοκαιρι τη σκεφτομουν ωστε να τα εχω ολα μαζι.Ευχαριστω για την απαντηση

Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

Ποσο σου κραταει η μπαταρια ???

Στο plantronics voyager hd κρατάει 5-6 ώρες ομιλία / μουσική / βίντεο / ράδιο (παίρνει και media εκτός από κλήσεις) και πρακτικά το φορτίζω κάθε 2η ή 3η μέρα. (Διάβασε και παραπάνω που έγραφα ότι σε αντίθεση με το legend, το hd φορτίζει με usb, πχ σε αυτοκίνητο, laptop, κλπ).

Link to comment
Share on other sites

Τελικά όλοι την ίδια τρέλα έχουμε...

Από το πιο μικρό και κομσο μέχρι το πιο μεγάλο και ποιοτικό...

Χαχαχαχα

edit...

Είναι και τα 3 πραγματικά εξαιρετικά...

χεχεχε, χαμος!!!

οσο για την μπαταρια που ρωτησες πιο πανω, φορτιζω δυο με τρεις φορες την εβδομαδα,

αλλα ειναι ακομα ''αστρωτη''

ⓜⓘⓚⓔ ✈︎ Everything you can imagine is real [P²]
Link to comment
Share on other sites

Στο plantronics voyager hd κρατάει 5-6 ώρες ομιλία / μουσική / βίντεο / ράδιο (παίρνει και media εκτός από κλήσεις) και πρακτικά το φορτίζω κάθε 2η ή 3η μέρα. (Διάβασε και παραπάνω που έγραφα ότι σε αντίθεση με το legend, το hd φορτίζει με usb, πχ σε αυτοκίνητο, laptop, κλπ).

 

Βασικά Ποτέ δεν δοκίμασα πόσο κρατάει η μπαταρία,μίας και τα περνω και τα 3 μαζί μου και τα χρησιμοποιώ και τα 3 ανάλογα με την διάθεσή μου...

Στο θεμα της ομηλίας και το voyager αλλα και το supreme ειναι απλά κορυφή, σκέτη απόλαυση ειδικά μετά την αναβάθμιση που έκανα στο voyager πραγματικά ο απέναντι ομιλητής μου που τον ρωτάω μου λεει οτι με ακούει κρυστάλλινα...

Edited by galanakop

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

1. Οταν λετε οτι αποσυνδεεεται το Sony MW-1 , μετα δεν συνδεεται μονο του παλι ? Αν ναι, τι πειραζει ? Μηπως πρεπει να το συνδεσουμε εμεις για να λειτουργισει ξανα ? Τι παιζει?

2. Επισης, ποση ειναι η διαρκεια της μπαταριας του και ποσο το αγορασατε, απο που ?

3. Μπορω να το φορτισω με τον φορτιστη του NOTE 2 ?

4. Και κατι τελευταιο , μπορω να βαλω αλλο καλωδιο με ενα ακουστικο ?

 

Ευχαριστω.

 

1.Ναι,συνδεεται παλι μονο του.Απλα εχω παρατηρησει οτι μου κανει κατι κολπα μετα την επανασυνδεση.(μπορει στην πρωτη κληση πυ θα δεχθω να μην με ακουνε)

2.Διαρκεια μπαταριας με καμμια ωρα μουσικη και ομιλια γυρω στις δυο ωρες καθε μερα δυο μερες χαλαρα.Ίσως και μισή τρίτη αλλα δεν το πολυρισκαρω γιατι το βραδυ βρισκω φορτιστη.

3. Απ'οτι ξερω οχι.

4.Οτι καλωδιο θες.

ImAgInAtiON iS mOrE ImPOrTAnt tHAN kNOWLeDgE!
Link to comment
Share on other sites

Eυχαριστω T.R.S. , αυτο με την διαρκεια με χαλασε λιγο. Οπως και με τον φορτιστη.

Το Bluetooth Sony Ericsson MW600 ποσο κραταει ? Συνδεεται με δυο συσκευες ? Φαινεται ο αρθμος καλουντος ?

Edited by jimmys
Link to comment
Share on other sites

Χαλάω λίγο τη ροή της συζήτησης αλλά πόσο απίστευτο δείχνει μ αυτή την θήκη?

 

http://www.extreme-mobile.gr/p.Samsung-Galaxy-Note-2-N7100-Dermatini-thiki-Point-Diary-black-chocolate.729201.html

 

Θέλω κάποιος να μου πει πόσο βολική είναι .Μονο αυτό . Για ποιότητα δε θέλω να μάθω , είναι Zenus.

 

PS πανάκριβη

 

Εμένα με έχει βολέψει πάρα πολύ, ταυτότητα, δίπλωμα, 2 κάρτες και έχω καταργήσει το πορτοφόλι. Πολυ καλή προστασία και πανέμορφη (κατ'εμέ)

 

Την χρησιμοποιω ακριβως οπως ο Daemonicus εκτος απο το διπλωμα:p Πηγαινα να παρω την μπεζ αλλα ευτυχως στο καταστημα ειχε και την black chocolate. Πηγαινει τελεια με λευκο νοτελι. Συμφωνω, πολυ καλη προστασια και πολυ πρακτικη σε καθημερινες δουλειες.

 

P.S Ειναι, αλλα τα αξιζει κατα τη γνωμη μου:D

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Eυχαριστω T.R.S. , αυτο με την διαρκεια με χαλασε λιγο. Οπως και με τον φορτιστη.

Το Bluetooth Sony Ericsson MW600 ποσο κραταει ? Συνδεεται με δυο συσκευες ? Φαινεται ο αρθμος καλουντος ?

 

φαινεται ο αριθμος κανονικα αλλα οχι η επαφη.

Το εχω 3 μερες και δεν εχει χασει καθολου μπαταρια με μετρια χρηση. (εχω ακουσει τα καλυτερααπο ατομα που το χρησιμοποιουν συνεχεα)

Συνδεεται με δυο συσκευες λεει η sony :p

 

@blackred_7 αχ αυτη η chocolate :lol:

 

Ελπιζω ν την βρω οταν αποφασισω να τη παρω

Edited by tpal
Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

φαινεται ο αριθμος κανονικα αλλα οχι η επαφη.

Το εχω 3 μερες και δεν εχει χασει καθολου μπαταρια με μετρια χρηση. (εχω ακουσει τα καλυτερααπο ατομα που το χρησιμοποιουν συνεχεα)

Συνδεεται με δυο συσκευες λεει η sony :p

 

@blackred_7 αχ αυτη η chocolate :lol:

 

Ελπιζω ν την βρω οταν αποφασισω να τη παρω

 

Με το ΝΟΤΕ 2 ειναι συμβατο?

Link to comment
Share on other sites

Με το ΝΟΤΕ 2 ειναι συμβατο?

 

ναι κανονικά .Το χρησιμοποιώ 3 μέρες ακόμα αποσυνδέσεις δεν έχω . Αρκετά καλό.

Βέβαια δεν είμαι φουλ χρήστης των δυνατοτήτων ενός bluetooth,αν και καθώς περνουν οι μέρες όλο και περισσότερο το δουλεύω.

 

Κάτι ακόμα.Τα ακουστικά του μου εκατσαν πολύ καλύτερα απο του Note δεν φεύγουν με τίποτα

Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

Μένω Θεσσαλονίκη.

 

Γνωρίζει κάποιο μέλος του forum, κατάστημα στην ευρύτερη περιοχή της Θεσ-νίκης που να πουλάει θήκες για Huawei ? Θέλω να τις δω από κοντά τις θήκες πριν επιλέξω γαιτί την έχω πατήσει !!!

 

Ευχαριστώ.

Π.Α.Ο.Κ. Θύρα 4

Αγαπάτε Αλλήλους

Link to comment
Share on other sites

ναι κανονικά .Το χρησιμοποιώ 3 μέρες ακόμα αποσυνδέσεις δεν έχω . Αρκετά καλό.

Βέβαια δεν είμαι φουλ χρήστης των δυνατοτήτων ενός bluetooth,αν και καθώς περνουν οι μέρες όλο και περισσότερο το δουλεύω.

 

Κάτι ακόμα.Τα ακουστικά του μου εκατσαν πολύ καλύτερα απο του Note δεν φεύγουν με τίποτα

 

Γιατι δεν δειχνει το ονομα απο τον καταλογο ? Μηπως ειναι τιποτα ρυθμιση ?

Link to comment
Share on other sites

Γιατι δεν δειχνει το ονομα απο τον καταλογο ? Μηπως ειναι τιποτα ρυθμιση ?

Δεν ξέρω ακρβως το γιατι,απλα ειχαδιαβασει καπου οτι δεν υποστηρηζεται αυτη η λειτουργια απο το τηλεφωνο ή κατι τετοιο.

Και ένα σχόλιο από άλλον χρήστη

 

"Συμφωνώ με όλα μόνο να επισημάνω και εγώ ότι το ΜW600 δεν είναι ουσιαστικά multipoint αλλά πρέπει κάθε φορά να επιλέγεις εσύ με ποιο τηλέφωνο είναι συνδεδεμένο γεγονός που το καθιστά δύσχρηστο με δύο τηλέφωνα."

Edited by tpal
Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω ακρβως το γιατι,απλα ειχαδιαβασει καπου οτι δεν υποστηρηζεται αυτη η λειτουργια απο το τηλεφωνο ή κατι τετοιο.

Και ένα σχόλιο από άλλον χρήστη

 

"Συμφωνώ με όλα μόνο να επισημάνω και εγώ ότι το ΜW600 δεν είναι ουσιαστικά multipoint αλλά πρέπει κάθε φορά να επιλέγεις εσύ με ποιο τηλέφωνο είναι συνδεδεμένο γεγονός που το καθιστά δύσχρηστο με δύο τηλέφωνα."

ok τρωει ακυρο κι αυτο !!!:lol:

Λοιπον, ψαχνω ενα με οθονη που να δειχνει ονομα καλουντος, να συνδεεται με δυο τηλεφωνα ταυτοχρονα και να φορτιζει με το φορτιση του NOTE 2. Υπαρχει ?

Link to comment
Share on other sites

ok τρωει ακυρο κι αυτο !!!:lol:

Λοιπον, ψαχνω ενα με οθονη που να δειχνει ονομα καλουντος, να συνδεεται με δυο τηλεφωνα ταυτοχρονα και να φορτιζει με το φορτιση του NOTE 2. Υπαρχει ?

 

 

 

edit άκυρο τώρα το είδα

Edited by tpal
Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω ακρβως το γιατι,απλα ειχαδιαβασει καπου οτι δεν υποστηρηζεται αυτη η λειτουργια απο το τηλεφωνο ή κατι τετοιο.

Και ένα σχόλιο από άλλον χρήστη

 

"edit ακυρο...παρακαλώ σβήστε το

Edited by alkontogia
Λάθος
Link to comment
Share on other sites

Eυχαριστω T.R.S. , αυτο με την διαρκεια με χαλασε λιγο. Οπως και με τον φορτιστη.

Το Bluetooth Sony Ericsson MW600 ποσο κραταει ? Συνδεεται με δυο συσκευες ? Φαινεται ο αρθμος καλουντος ?

 

Προσοχη!! Δεν συνδεεται με 2 συσκευες ταυτοχρονα.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Note series] Αξεσουάρ γενικά

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...