Jump to content

Τροποποιήσεις / Βελτιώσεις για το Galaxy Note II (N7100)


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

το κινητο με τη ρομ του dr ketan αρχισε να κανει προβληματα να χανονται εφαρμογες κλπ (ειχα ξαναγραψει) με συμβουλεψαν τα παιδια εδω να κανω απο recovery wipe και dalvik cashe και αν δεν εφτιαχνε να ξαναφλασαρα τη ρομ. τα εκανα κ πλεον μου εβγαζε μην uids on the system are inconsistent you need to wipe your data partition . Δε μπορουσα να μπω στο μενου (μαυρη οθονη) εψαξα στο γουγλη κ βρηκα απο xda οδηγο οπου με twrp απο advanced και fix permissions λυνοταν. Οταν το εκανα εβγαλε fail και μια σειρα απο cashe αρχεια που δεν σβηνονταν. manual otan phga me file manager να τα σβησω το ιδιο. Ειλικρινα δε ξερω τι να κανω γιατι μαλλον το τουβλιασα (κ δεν παιζει κ μαρουλι για να αντικατασταθει ο μπαρμπα νοτης)

 

κατεβασε το τελευταιο ρεκοβερυ twrp και φλασαρε το για να μαστε σιγουροι απο αυτο το κομματι του ρεκοβερυ...

 

μετα κατεβασε την ρομ του ακη που ειναι λιγο πιο πανω και φλασαρε την.

για μενα, θα κανεις ΟΛΑ τα wipes εκτος απο την external card εννοειται,που θα ναι και η ρομ μεσα...

 

πιστευω οτι δεν θα εχεις θεμα μετα :)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 9,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Την έχει δουλέψει κανείς; http://download.cyanogenmod.org/?device=n7100

 

εγω την γλυκοκοιταζω εδω και κατι μερες...

μπορει να την περασω μετα για δοκιμη :p

Link to comment
Share on other sites

....+1....

 

Βγάλε και μια όσο πιο ελαφριά γίνεται για εμάς τους ιδιότροπους. :D

 

 

Πρεπει να κατανοησετε παιδες τι ενοειτε ελαφριες εκδοσεις...Θελω να πω η καλυτερα να φερω ενα παραδειγμα αρκετα απο αυτα που πιστευεται οτι ειναι ελαφρια ρομ για 4.4.4 μιλω ενω τα βαζετε και εκ πρωτης μετα το φλασαρισμα σου δινεται η εντυπωση οτι ειναι ελαφρια...Οταν πας να εγκαταστησεις εφαρμογες λειπουν ενα βουνο αρχεια συστηματος.Ενας απο τους φορουμιτες εδω μουστειλε μηνυμα γραφοντας οτι εχει εγκαταστησει τον chrome σε ενα ελαφρυ 4.4.4 ρομ και μου ειπε οτι ετρεχε συνεχεια και δεν ειχε tab ουτε να τον κλεισει.Οταν τον ειπα να μουστειλει να δω τι φλασαρε και το ανοιξα ειδα οτι ελειπαν ολα τα αρχεια συστηματος του chrome.Μια εφαρμογη για να λειτουργησει σωστα δεν ειναι μονο την βαλαμε και αντε ωραια ολα καλα...Ειναι πολλα αλλα απο πισω που χρειαζεται για να τρεξει:)

Link to comment
Share on other sites

Να σου διευκρινήσω τι εννοώ εγώ ελαφριά ρομ για να κατανοήσεις: όσο γίνεται πιο κοντά στο καθαρό vanilla android. Για εμένα δεν χρειάζεται το market της samsung, το splanner το chaton και όσα συνήθως αναφέρονται ως bloatware. Τώρα τρέχω dr.ketan που επιτρέπει κατά την εγκατάσταση να επιλέξεις και δεν θυμάμαι άλλα παραδείγματα που έχω δει κατά καιρούς. Για εμένα ακόμη και τα προγράμματα για τη γραφίδα δεν είναι απαραίτητα. Το μόνο κόλλημα που έχω είναι το fm radio και γι' αυτό δεν έμεινα σε cyanogen/mokee rom.

Όλα τα παραπάνω εκφράζουν εμένα και μόνο.

OnePlus 5T
Link to comment
Share on other sites

Να σου διευκρινήσω τι εννοώ εγώ ελαφριά ρομ για να κατανοήσεις: όσο γίνεται πιο κοντά στο καθαρό vanilla android. Για εμένα δεν χρειάζεται το market της samsung, το splanner το chaton και όσα συνήθως αναφέρονται ως bloatware. Τώρα τρέχω dr.ketan που επιτρέπει κατά την εγκατάσταση να επιλέξεις και δεν θυμάμαι άλλα παραδείγματα που έχω δει κατά καιρούς. Για εμένα ακόμη και τα προγράμματα για τη γραφίδα δεν είναι απαραίτητα. Το μόνο κόλλημα που έχω είναι το fm radio και γι' αυτό δεν έμεινα σε cyanogen/mokee rom.

Όλα τα παραπάνω εκφράζουν εμένα και μόνο.

 

:)Οκ σεβαστο αλλα η αποψη σου δεν συμβαδιζει με το Note-2 οχι με την αποψη που εχει ο καθενας. Το Note εχει γραφιδα και ενα καρο εφαρμογες συστηματος και αλλες. Tα ρομ τις samsoung με tw Ειναι τα καλυτερα και ποιο γρηγορα απο οποιοδηποτε αλλα ρομ αλλων κατασκευαστων και καστομ-Dev κτλ.

Link to comment
Share on other sites

Σεβαστή αλλά λάθος δηλ.

Καλή συνέχεια, θα δοκιμάσω και μια rom δική σου για ν' αποκτήσω την εμπειρία της γρήγορης tw rom.

OnePlus 5T
Link to comment
Share on other sites

Σεβαστή αλλά λάθος δηλ.

Καλή συνέχεια, θα δοκιμάσω και μια rom δική σου για ν' αποκτήσω την εμπειρία της γρήγορης tw rom.

 

Βρε φορουμιτη οτι θες κανεις δεν θα σου πω εγω τι θα κανεις.Καθε συσκευη ομως εννοω εχει "χαρακτηρα" αλλο πχ.νεξους και αλλο Galaxy note.

Δηλαδη τοση ωρα καταλαβες οτι προσπαθω να σε προσελκυσω να βαλεις ρομ που ανεβαζω εγω? Ουτε κατα διανοια.

Edited by akiss_
Link to comment
Share on other sites

Μας ρώτησε τι θέλουμε και σου απάντησα. Ας απαντήσουν και οι άλλοι τι εννοούν ελαφριά ρομ.

Δεν χρειάζεται να μας προσελκύσεις πάντως για να δοκιμάσουμε κάποια ρομ. Προσωπικά άλλαζα ρομ και στα nokia που είχα, στα windows mobile κτλ. Είναι απασχόληση και αρρώστεια.

Κάνε τους πειραματισμούς σου, να κάνουμε κι εμείς τους δικούς μας και προχωράμε όλοι χαμογελαστοί.

OnePlus 5T
Link to comment
Share on other sites

Μας ρώτησε τι θέλουμε και σου απάντησα. Ας απαντήσουν και οι άλλοι τι εννοούν ελαφριά ρομ.

Δεν χρειάζεται να μας προσελκύσεις πάντως για να δοκιμάσουμε κάποια ρομ. Προσωπικά άλλαζα ρομ και στα nokia που είχα, στα windows mobile κτλ. Είναι απασχόληση και αρρώστεια.

Κάνε τους πειραματισμούς σου, να κάνουμε κι εμείς τους δικούς μας και προχωράμε όλοι χαμογελαστοί.

 

 

............:up:

Link to comment
Share on other sites

Να απαντήσω κι εγώ στο τι εννοώ ελαφριά ρόμ.

Να ειναι σβελτη(δεν ξερω τι πειράζεις στις δικές σου και όλοι λένε οτι ειναι σφαίρα αλλα αυτο ακριβώς)

Να μην τρώει ενα σκασμό μπαταρία για να ειναι σβελτη.

Να εχει τις εφαρμογές που ειναι απαραίτητες λόγω spen (καλό θα ηταν να μπορούσαμε να επιλέξουμε εμείς τι θελουμε να περάσουμε)

Να μην εχει τίποτα που γράφει Samsung εκτός απο τα προαναφερθέντα( κατι sync απο δώ sync απο κει να μην μείνει τίποτα)

Το οτι πολλα απο αυτά απεργοποιουνται δεν μας κάνει.Πιανουν χώρο και απενεργοποιημενα.

Το μόνο που με κρατάει απο aosp ειναι οι λειτουργίες που εχει το πενάκι και μόνο.

Εφαρμογές για σημειώσεις κτλ υπάρχουν άπειρες ούτως η άλλως.

Ειναι που ειναι μεγάλη η ρόμ του νοτε αν εχει προεγκατεστημενα και όλα τα social και δεν ξερω τι ακομη θα ειναι τεράστια.Ας πούμε οτι εγώ δεν χρεισιμοποιουν social apps γιατί να ειναι εκεί?Δεν νομίζω οτι ειναι κόπος στον καθένα μας να βάλει ενα φμπ η ενα τουιτ.Ευχαριστω και σορυ για το σεντόνι..

Υ.Γ:Εγω προσωπικά θα προτιμούσα μια 4.1.2 για να μην γράψει και ο counter.Σου είχα στείλει και πμ.

Edited by karajim80
Same Sh..t , Different Day
Link to comment
Share on other sites

Να απαντήσω κι εγώ στο τι εννοώ ελαφριά ρόμ.

Να ειναι σβελτη(δεν ξερω τι πειράζεις στις δικές σου και όλοι λένε οτι ειναι σφαίρα αλλα αυτο ακριβώς)

Να μην τρώει ενα σκασμό μπαταρία για να ειναι σβελτη.

Να εχει τις εφαρμογές που ειναι απαραίτητες λόγω spen (καλό θα ηταν να μπορούσαμε να επιλέξουμε εμείς τι θελουμε να περάσουμε)

Να μην εχει τίποτα που γράφει Samsung εκτός απο τα προαναφερθέντα( κατι sync απο δώ sync απο κει να μην μείνει τίποτα)

Το οτι πολλα απο αυτά απεργοποιουνται δεν μας κάνει.Πιανουν χώρο και απενεργοποιημενα.

Το μόνο που με κρατάει απο aosp ειναι οι λειτουργίες που εχει το πενάκι και μόνο.

Εφαρμογές για σημειώσεις κτλ υπάρχουν άπειρες ούτως η άλλως.

Ειναι που ειναι μεγάλη η ρόμ του νοτε αν εχει προεγκατεστημενα και όλα τα social και δεν ξερω τι ακομη θα ειναι τεράστια.Ας πούμε οτι εγώ δεν χρεισιμοποιουν social apps γιατί να ειναι εκεί?Δεν νομίζω οτι ειναι κόπος στον καθένα μας να βάλει ενα φμπ η ενα τουιτ.Ευχαριστω και σορυ για το σεντόνι..

Υ.Γ:Εγω προσωπικά θα προτιμούσα μια 4.1.2 για να μην γράψει και ο counter.Σου είχα στείλει και πμ.

 

Χαιρομαι για τον διαλογο...και να σου απαντησω karajim .... Τεχνικα καθε εκδοση ειναι διαφορετικη τοσο στα codecs οσο και στις εφαρμογες και μεγεθη. Τα ρομ παραδειγμα σε μια εκδοση 4.4.2 με 4.4.4 ειναι διαφορετικα μερα με τη νυχτα. Ενας μεσος ορος debloated και ετσι να μεινει ελευθερος χωρος στο System ειναι 400-600mb για deodex build 4.4.4 μιλω παντα. Αν ειναι odex περιοριζεται ακομα λιγοτερο.Debloated .Debloated Δηλαδη να αφαιρουνται αρχεια τα οποια ομως δεν θα δημιουργησουν προβλημα οταν ενας χρηστης παει να κανει εγκαταστασεις και δεν τον αφηνει ξερο βλεποντας απειρα fc και να ψαχνετε να βρει τι συμβαινει.Μου ειπε καποιος σε pm ...Βρε κωστα η eclipse δεν μπορει να γινει ποιο ελαφρια? Και του λεω ..Αγορι μου η eclipse ειναι κατακρεουργημενη αρκετα.Δεν γινεται να αφαιρεθουν κιαλλα αρχεια γιατι θα προκαλουν πολλα fc...Εχει ακομα και τωρα.Αναφερομαι τυχαια σ'αυτη γιατι ειναι ενα αρκετα καλο debloated rom. Του halfish πχ ειναι χαλια τοσο codecs , csc ,αρχεια κτλ.Tα 4.4.4 ρομ απευθυνονται σε συσκευες με καινουργιες προδιαγραφες . Το θεμα φουλ rom οταν υπαρχουν ολες οι εφαρμογες μεσα απο την αρχη ειναι για καλυτερη λειτουργικοτητα και αλλους λογους και φυσικα γιαυτους που τα θελουν ολα Οι χρηστες που θελουν ενα φουλ ρομ ειναι αρκετα περισσοτεροι παντα . Θα μπορουσα να γραφω για ωρες αλλα δεν θελω να γινω γραφικος.

 

Σε προσωπικο επιπεδο τωρα .... θα ανεβασω ενα ρομ το οποιο θα περιλαμβανει ολες τις "αποψεις":p

Edited by akiss_
Link to comment
Share on other sites

AKISS καλησπέρα. Ευχαριστώ για το χρόνο που διαθέτεις για να προσφέρεις customs roms για τη συσκευή μας. Έχω μείνει με dn4 v2.1 και μπορώ να πω πως είμαι αρκετά ικανοποιημένος. Προσπαθώ να κατεβάσω την τελευταία σου αυτή από το bytheway.gr port N5 αλλά μου βγάζει η ιστοσελίδα δεν είναι διαθέσιμη. Ξέρεις κάτι;
Link to comment
Share on other sites

AKISS καλησπέρα. Ευχαριστώ για το χρόνο που διαθέτεις για να προσφέρεις customs roms για τη συσκευή μας. Έχω μείνει με dn4 v2.1 και μπορώ να πω πως είμαι αρκετά ικανοποιημένος. Προσπαθώ να κατεβάσω την τελευταία σου αυτή από το bytheway.gr port N5 αλλά μου βγάζει η ιστοσελίδα δεν είναι διαθέσιμη. Ξέρεις κάτι;

 

Εχει προβλημα για την ωρα εαν θες κανε υπομονη μεχρι το βραδυ μια και βρηκα ελευθερο χρονο σημερα να ανεβασω ενα ρομ το βραδυ το οποιο θα ειναι στα προτυπα της N5 και eclipse που ανεβασα στο bytheway αλλα 3 φορες ποιο "τουμπανο" και με πολυ απλο τροπο απεγκαταστασεων .:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Σε εχουμε πρηξει Ακιςς, αλλα μια ερωτηση ακομα, επειδη δεν ειδα να το ρωτησει καποιος.

Η "τουμπανο" ρομ θα εχει ενσωματομενη στο dialer ηχογραφηση κλησης? Τελος, εχει κανονικη εφαρμογη ραδιοφωνου ή εχεις βαλει το spirit fm?

Aυτα τα 2 ειναι τα πιο συχνα χρησιμοποιουμενα απο μενα (μετα το πενακι βεβαια) στο νοτε2 μου με την diamond rom v.8.0. Μετα απο 1 χρονο ομως εχε αρχισει και σερνεται οποτε αντι να την ξαναστησω απο την αρχη σκεφτομαι να φλασαρω τη δικη σου.

Εξαλλου αν δεν κατσει κατι καλα, θα σε εχουμε εδω να σου τα χωνουμε, και οσο να πεις πιο πολυ ευχαριστιεσαι το χωσιμο στη μητρικη σου γλωσσα παρα στα απροσωπα αγγλικα.

Μολις την ανεβασεις περιμενουμε λινκ.

Link to comment
Share on other sites

Σε εχουμε πρηξει Ακιςς, αλλα μια ερωτηση ακομα, επειδη δεν ειδα να το ρωτησει καποιος.

Η "τουμπανο" ρομ θα εχει ενσωματομενη στο dialer ηχογραφηση κλησης? Τελος, εχει κανονικη εφαρμογη ραδιοφωνου ή εχεις βαλει το spirit fm?

Aυτα τα 2 ειναι τα πιο συχνα χρησιμοποιουμενα απο μενα (μετα το πενακι βεβαια) στο νοτε2 μου με την diamond rom v.8.0. Μετα απο 1 χρονο ομως εχε αρχισει και σερνεται οποτε αντι να την ξαναστησω απο την αρχη σκεφτομαι να φλασαρω τη δικη σου.

Εξαλλου αν δεν κατσει κατι καλα, θα σε εχουμε εδω να σου τα χωνουμε, και οσο να πεις πιο πολυ ευχαριστιεσαι το χωσιμο στη μητρικη σου γλωσσα παρα στα απροσωπα αγγλικα.

Μολις την ανεβασεις περιμενουμε λινκ.

 

 

:lol::lol::lol::lol: I love you. Ναι θα εχει...Ραδιοφωνο οχι ενσωματωμενο.Ξεχωριστα.

Edited by akiss_
Link to comment
Share on other sites

Χαιρομαι για τον διαλογο...και να σου απαντησω karajim .... Τεχνικα καθε εκδοση ειναι διαφορετικη τοσο στα codecs οσο και στις εφαρμογες και μεγεθη. Τα ρομ παραδειγμα σε μια εκδοση 4.4.2 με 4.4.4 ειναι διαφορετικα μερα με τη νυχτα. Ενας μεσος ορος debloated και ετσι να μεινει ελευθερος χωρος στο System ειναι 400-600mb για deodex build 4.4.4 μιλω παντα. Αν ειναι odex περιοριζεται ακομα λιγοτερο.Debloated .Debloated Δηλαδη να αφαιρουνται αρχεια τα οποια ομως δεν θα δημιουργησουν προβλημα οταν ενας χρηστης παει να κανει εγκαταστασεις και δεν τον αφηνει ξερο βλεποντας απειρα fc και να ψαχνετε να βρει τι συμβαινει.Μου ειπε καποιος σε pm ...Βρε κωστα η eclipse δεν μπορει να γινει ποιο ελαφρια? Και του λεω ..Αγορι μου η eclipse ειναι κατακρεουργημενη αρκετα.Δεν γινεται να αφαιρεθουν κιαλλα αρχεια γιατι θα προκαλουν πολλα fc...Εχει ακομα και τωρα.Αναφερομαι τυχαια σ'αυτη γιατι ειναι ενα αρκετα καλο debloated rom. Του halfish πχ ειναι χαλια τοσο codecs , csc ,αρχεια κτλ.Tα 4.4.4 ρομ απευθυνονται σε συσκευες με καινουργιες προδιαγραφες . Το θεμα φουλ rom οταν υπαρχουν ολες οι εφαρμογες μεσα απο την αρχη ειναι για καλυτερη λειτουργικοτητα και αλλους λογους και φυσικα γιαυτους που τα θελουν ολα Οι χρηστες που θελουν ενα φουλ ρομ ειναι αρκετα περισσοτεροι παντα . Θα μπορουσα να γραφω για ωρες αλλα δεν θελω να γινω γραφικος.

 

Σε προσωπικο επιπεδο τωρα .... θα ανεβασω ενα ρομ το οποιο θα περιλαμβανει ολες τις "αποψεις":p

 

Επειδή οπως γράφεις και συ κάνουμε διάλογο δεν είσαι υποχρεωμένος να ανεβάσεις τίποτα επειδή ο καθένας απο εμάς ( και πρώτο βάζω τον εαυτό μου) ζητάει το κοντό του και το μακρύ του.Μακαρι να υπήρχε τρόπος να δείξεις πως γίνεται ώστε ο καθένας ( που εχει χρόνο γιατί εγώ δεν έχω ) να μπορεί να κάνει αυτο που του κατεβαίνει και να μην σε πρηζουμε κιόλας.Πιστευω οτι και σένα σου αρέσει και γι'αυτό το κανείς άλλωστε.Καλή συνέχεια..

Υ.Γ:Με εκείνη την 4.1.2 που λέγαμε , τι θα γίνει τελικά???

Same Sh..t , Different Day
Link to comment
Share on other sites

Επειδή οπως γράφεις και συ κάνουμε διάλογο δεν είσαι υποχρεωμένος να ανεβάσεις τίποτα επειδή ο καθένας απο εμάς ( και πρώτο βάζω τον εαυτό μου) ζητάει το κοντό του και το μακρύ του.Μακαρι να υπήρχε τρόπος να δείξεις πως γίνεται ώστε ο καθένας ( που εχει χρόνο γιατί εγώ δεν έχω ) να μπορεί να κάνει αυτο που του κατεβαίνει και να μην σε πρηζουμε κιόλας.Πιστευω οτι και σένα σου αρέσει και γι'αυτό το κανείς άλλωστε.Καλή συνέχεια..

Υ.Γ:Με εκείνη την 4.1.2 που λέγαμε , τι θα γίνει τελικά???

 

Υπαρχει καλη 4.1.2 την εχω σε παλιοτερο σκληρο μολις την βρω θα στην στειλω.:)

 

Ενοειται οτι μαρεσει η τεχνολογια και με ξεκουραζει οταν εχω ελευθερο χρονο οσο για να την δειξω εχει τα tools στο xda. Αμα διαβασει καποιος τα βασικα θα τα μαθει ευκολα. Η ροη και η αντιληψη λειτουργιας ειναι αλλο θεμα το πως να το ρολαρει.Εγω προσωπικα κανω προσπαθεια πως να βρισκεται μια απο τις καλυτερες συσκευες που βγηκαν ποτε στα χρονια που ζουμε να υπαρχει στις πρωτες θεσεις οπως της αξιζει.

Edited by akiss_
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον παίδες....

 

Μόλις τελείωσα το σεταρισμα της resurrection remix και μπορώ να πω με βεβαιότητα ότι είναι ότι ταχύτερο εχω δει.... 5.1.1 AOSP Φυσικά....δεν έχω δει καλύτερο ρολαρισμα σε καμία άλλη ρομ...Έχει ειδική επιλογή μάλιστα για αυτο στις ρυθμίσεις, οι οποίες παρεμπιπτόντως είναι πολλές με φοβερή παραμετροποίηση.

Ειλικρινά ότι ταχύτερο εχω δει στο note2

207mb η ρομ, και άλλα 155 τα gapps

 

καλησπερα να ρωτησω στην τελαιυταια εκδοση της Resurrection-Remix-LP-v5.5.9 σου λειτουργει το xposed framework για lolipop 5.1.1?σε παλαιοτερη εκδοση της(5.4.4) εμενα μου λειτουργουσε κανονικα αλλα στην 5.5.9 συστηχως οχι ,μολις το κανω instal μεσω recovery κολαει το κινητο στο λογοτυπο της ρομ

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον παίδες....

 

Μόλις τελείωσα το σεταρισμα της resurrection remix και μπορώ να πω με βεβαιότητα ότι είναι ότι ταχύτερο εχω δει.... 5.1.1 AOSP Φυσικά....δεν έχω δει καλύτερο ρολαρισμα σε καμία άλλη ρομ...Έχει ειδική επιλογή μάλιστα για αυτο στις ρυθμίσεις, οι οποίες παρεμπιπτόντως είναι πολλές με φοβερή παραμετροποίηση.

Ειλικρινά ότι ταχύτερο εχω δει στο note2

207mb η ρομ, και άλλα 155 τα gapps

 

Με το spen τι έκανες?

Πως το βολεψες?

Same Sh..t , Different Day
Link to comment
Share on other sites

Konstadine73

Κανε μια χαρη...

 

Στο play store εχει την εφαρμογη cm s pen

Μπορεις να την τεσταρεις να μας πεις?

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Απο το θεμα της ρομ

I gota lot of my Spen functionality back with the 'Spen Command' app.

It's gr8 and I configured it to use squid (papyrus),inkredible and some other note taking apps. Got back the nice air view and screenshot from my spen. Its the closest I could get to the original (n4) Spen experience on RR... And yes with this configuration I hardly missed my Spen functionality..

Link to comment
Share on other sites

Λεω να φλασαρω και εγω σε λιγο

 

Περιμενω να κατεβουν τα αρχεια...

Την 5.5.9 εχεις βαλει ετσι?

Link to comment
Share on other sites

Με το spen τι έκανες?

Πως το βολεψες?

Εγώ σε aosp έχω και την εφαρμογή "inkredible". Σε πιο καλλιγραφικο στυλ. Τσέκαρε το. Μπορεί να σε βολέψει.

Link to comment
Share on other sites

@alexclone θέλει money για να πάρεις τα features που αναφέρεις ...Στην free version δεν σου δίνει τίποτε....

Υπάρχει κάποιο πρόγραμμα σε cm που να διαβάσει τα αρχεία του snote? Ζητάω πολλά μήπως :p

 

θελει 5 ευρω απο τι ειδα

δεν τα δινω γιαυτο το προγραμμα :p

 

 

θα ψαχτω και για κατι αλλο και βλεπουμε...

περιμενω και τον ακη για την νεα του ρομ... :p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...