Jump to content

[Επίσημο] HTC Windows Phone 8X


ταξιδιωτης22
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Έκτακτα.

Βασικά να περάσω εφαρμογές για το drive+ ήθελα, αλλά δούλεψε αυτό που μου είπες, σε υπέρευχαριστώ.

Το κινητάκι είναι τζετ και μου αρέσει που έχει καλή ανάλυση (το 625 είχε μικρή 800*480). Το μόνο κακό είναι με τα μηνύματα ο περιορισμός των χαρακτήρων. Και δεν είναι λύση να μπαίνεις σε άλλο πρόγραμμα, να κάνεις copy-paste και πάλι πίσω.

 

Με πιο πρόγραμμα το κάνεις αυτό;

Υπάρχει κατάλληλη εφαρμογή το sms 160 greek και μας έχει βολέψει πολύ.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 808
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

http://www.windowsphone.com/el-gr/store/app/greek-sms-160/0d65247e-bd67-4625-aca8-e8d32e23ae0e

 

Αυτό δε λέτε;

Ε πως λειτουργεί αυτό το πρόγραμμα για να έχουμε 160 χαρ;

Link to comment
Share on other sites

ποτε γινεται αυτο το περιβοητο update ρε παιδια, εμενα δεν το εμφανιζει καν!

 

Τέλος Ιουνίου, αρχές Ιουλίου. Εκτός κι αν θες να περάσεις την developer edition όπου είναι διαθέσιμη.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Μήπως γνωρίζει κάποιος εφαρμογή που να μπλοκάρει κλήσεις από συγκεκριμένα νούμερα;

HTC 8X :WP8.1:8.10.12359.845

HTC HD2: Rom: 3.14.482.2, Radio:2.16.50.14

iGo Primo:2.0 v9.6.2.209584-Garmin MobileXT: 5.00.20Wp,

NOKIA N95 Garmin Mobile XT v5.00.60

Link to comment
Share on other sites

Νέο update σήμερα για τα 8.1

Τι διορθώσεις γίνονται;

HTC 8X :WP8.1:8.10.12359.845

HTC HD2: Rom: 3.14.482.2, Radio:2.16.50.14

iGo Primo:2.0 v9.6.2.209584-Garmin MobileXT: 5.00.20Wp,

NOKIA N95 Garmin Mobile XT v5.00.60

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω τι διορθώσεις έγιναν με την τελευταία αναβάθμιση, εγώ διαφορά δε βλέπω. Άλλωστε δεν είχα κάποιο πρόβλημα με το 8.1 γενικότερα.
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω τι διορθώσεις έγιναν με την τελευταία αναβάθμιση, εγώ διαφορά δε βλέπω. Άλλωστε δεν είχα κάποιο πρόβλημα με το 8.1 γενικότερα.

Θα ήθελα να σε ρωτήσω κάνει το τηλέφωνό σου αυτόματα έλεγχο για νέες ενημερώσεις;

Σε μένα δεν κάνει , ενώ και τα δεδομένα μου είναι διαθέσιμα και το WiFi είναι ανοικτό και αναγκάζομαι να κάνω τσεκ πηγαίνοντας στην ενημέρωση του τηλεφώνου.

Μήπως ξέρεις τι μπορεί να συμβαίνει;

HTC 8X :WP8.1:8.10.12359.845

HTC HD2: Rom: 3.14.482.2, Radio:2.16.50.14

iGo Primo:2.0 v9.6.2.209584-Garmin MobileXT: 5.00.20Wp,

NOKIA N95 Garmin Mobile XT v5.00.60

Link to comment
Share on other sites

Το παρατήρησα κι εγώ αυτό. Ίσως κάποιο bug της developer edition?

 

Οχι δεν εχει σχεση αυτο.

Οι ενημερωσεις ερχονται κατα κυμματα απο την microsoft συγκεκριμενες ωρες.

Αν δεν τις πετυχεις και εκεινη την ωρα εχεις κλειστο wifi-data τοτε τσιφος.

Προσωπικα, καποιες φορες τις πετυχαινω.

Link to comment
Share on other sites

Οχι δεν εχει σχεση αυτο.

Οι ενημερωσεις ερχονται κατα κυμματα απο την microsoft συγκεκριμενες ωρες.

Αν δεν τις πετυχεις και εκεινη την ωρα εχεις κλειστο wifi-data τοτε τσιφος.

Προσωπικα, καποιες φορες τις πετυχαινω.

Δεν αναφέρομαι στις ενημερώσεις των εφαρμογών,αλλά στις αναβαθμίσεις του λειτουργικού.

HTC 8X :WP8.1:8.10.12359.845

HTC HD2: Rom: 3.14.482.2, Radio:2.16.50.14

iGo Primo:2.0 v9.6.2.209584-Garmin MobileXT: 5.00.20Wp,

NOKIA N95 Garmin Mobile XT v5.00.60

Link to comment
Share on other sites

νέο update σήμερα.

Μήπως γνωρίζεις τι διορθώσεις έγιναν;

HTC 8X :WP8.1:8.10.12359.845

HTC HD2: Rom: 3.14.482.2, Radio:2.16.50.14

iGo Primo:2.0 v9.6.2.209584-Garmin MobileXT: 5.00.20Wp,

NOKIA N95 Garmin Mobile XT v5.00.60

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά,

 

Ο αδερφός μου έχει ένα πολύ περίεργο πρόβλημα. Μια μέρα ξαφνικά σταμάτησε να πιάνει σήμα ενώ αναγνώριζε τη SIM (δοκίμασα τη δική μου SIM που είναι σε άλλο πάροχο και πάλι δεν είχε, η δική του δουλεύει σε άλλα κινητά). Το έστειλε πίσω, του άλλαξαν μητρική και πάλι δεν έχει! Τι γίνεται; Ξέρετε τίποτα; Θα το ξαναστείλει πίσω κάποια στιγμή αλλά δουλεύει και δεν μπορεί τώρα.

Link to comment
Share on other sites

Make the 8.1 update today

 

Αν σου είναι εύκολο μπορείς να μας πεις πως έκανες update στην 8.1? Εγώ κάνω συχνά check for updates(έλεγχο για ενημερώσεις). Αλλά μου έχει μείνει στην 8.0.10501.127 Os Version. Επίσης βλέπω στο επίσημο σίτε της Ms και λέει επίσημη μέρα για το update στην 8.1 24/6/2014 για την Αγγλία!!!!!! Ξέρεις κάτι για αυτό? Ευχαριστώ πολύ!

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Το HTC 8X το έβλεπα συχνά στο e-shop. Μέχρι που το βρήκα γύρω στα 212 ευρώ(τον νοέμβριο 2013 μαύρο με αγγλικό μενού, το οποίο δεν με ενοχλεί το έχω συνηθήσει αλλά με ΦΠΑ 16%) και το παρήγγειλα χωρις δεύτερη σκέψη! Μέχρι τώρα δεν μου έχει βγάλει τίποτα και πάει σφαίρα! Η μπαταρία με wifi και games τελειώνει σε μία μέρα! Αλλιώς με τη χρήση που του κάνω με βγάζει και 2 μέρες!!! Στο γερμανό το βλεπω τώρα 549! Τόσο έχει φτάσει???

Link to comment
Share on other sites

Αν σου είναι εύκολο μπορείς να μας πεις πως έκανες update στην 8.1? Εγώ κάνω συχνά check for updates(έλεγχο για ενημερώσεις). Αλλά μου έχει μείνει στην 8.0.10501.127 Os Version. Επίσης βλέπω στο επίσημο σίτε της Ms και λέει επίσημη μέρα για το update στην 8.1 24/6/2014 για την Αγγλία!!!!!! Ξέρεις κάτι για αυτό? Ευχαριστώ πολύ!

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Το HTC 8X το έβλεπα συχνά στο e-shop. Μέχρι που το βρήκα γύρω στα 212 ευρώ(τον νοέμβριο 2013 μαύρο με αγγλικό μενού, το οποίο δεν με ενοχλεί το έχω συνηθήσει αλλά με ΦΠΑ 16%) και το παρήγγειλα χωρις δεύτερη σκέψη! Μέχρι τώρα δεν μου έχει βγάλει τίποτα και πάει σφαίρα! Η μπαταρία με wifi και games τελειώνει σε μία μέρα! Αλλιώς με τη χρήση που του κάνω με βγάζει και 2 μέρες!!! Στο γερμανό το βλεπω τώρα 549! Τόσο έχει φτάσει???

 

Ο φιλος πιο πανω εχει την developer 8.1. Αδικος κοπος να σου πουμε πως να την βαλεις. Πιστευω σε 10 μερες περιπου να μας ερθει επισημα η 8.1

Το κινητο ειναι παρα πολυ καλο. Δε το μετανοιωνω που το πηρα.

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κάποιος πως αυξάνουμε τους χαρακτήρες στα sms? Αυτή τη στίγμη μπορώ να στείλω γύρω στους 70.

Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κάποιος πως αυξάνουμε τους χαρακτήρες στα sms? Αυτή τη στίγμη μπορώ να στείλω γύρω στους 70.

Ευχαριστώ!

 

greek SMS 160 αυτή είναι η εφαρμογή που μας έχει λύσει τα χέρια

Link to comment
Share on other sites

το τελευταιο χρονικο διαστημα μου βγαζει μηνυμα σε ανυποπτα σημερια σφαλμα καρτας sim κατι το οποιο δεν το εκανε μεχρι τωρα η sim ειναι κανονικη οχι κομμενη εχω δοκιμασει και hard reset τα ιδια καμια ιδεα
Link to comment
Share on other sites

το τελευταιο χρονικο διαστημα μου βγαζει μηνυμα σε ανυποπτα σημερια σφαλμα καρτας sim κατι το οποιο δεν το εκανε μεχρι τωρα η sim ειναι κανονικη οχι κομμενη εχω δοκιμασει και hard reset τα ιδια καμια ιδεα

 

Ειχα και εχω το ιδιο προβλημα το οποιο αρχισε σε ανυποποτο χρονο και μετα απο καμια εβδομαδα σταματησε απο μονο του

Link to comment
Share on other sites

Μου το έκανε το sony X10 mini. Το έκλεινα και το άνοιγα και λειτουργούσε κανονικά! Πάνω από 10 χρονών η sim. Αλλαξα sim και σταμάτησε το πρόβλημα!!! Δοκίμασε άλλη sim για αρχή, πριν πληρώσεις για καινούρια!!!!!
Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
Μήπως υπάρχει κάποιο νέο σχετικά με την τελική αναβάθμιση σε windows 8.1;

HTC 8X :WP8.1:8.10.12359.845

HTC HD2: Rom: 3.14.482.2, Radio:2.16.50.14

iGo Primo:2.0 v9.6.2.209584-Garmin MobileXT: 5.00.20Wp,

NOKIA N95 Garmin Mobile XT v5.00.60

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...