Jump to content

iPhone 5


Itchrist86
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μισό βρε παιδιά,δεν έχει γίνει και χαμός από τις γρατζουνιές,αν υπήρχε πρόβλημα θα είχε δημοσιευθεί.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εγώ πάντως έχω το λευκό εδώ και 2 μήνες περίπου χωρίς θήκη και χωρίς να το προσέχω ιδιαίτερα και δεν έχει καμιά γρατζουνιά. Εκτός από μερικά χτυπηματάκια βέβεαια αλλά για καθημερινή χρήση το κινητό δεν έχει κανένα πρόβλημα. Πιο στιβαρό από το 4S κατά τη γνώμη μου. Edited by sakiss
Nokia 3310 | Nokia 5510 | Nokia 6100 | SE K700i | SE K500i | Motorola V3i | Samsung U700 | SE C902 | SE G900 | HTC Desire HD | Apple iPhone 4S 64GB | Apple iPhone 5 64GB | Apple iPhone 6 128GB
Link to comment
Share on other sites

Μισό βρε παιδιά,δεν έχει γίνει και χαμός από τις γρατζουνιές,αν υπήρχε πρόβλημα θα είχε δημοσιευθεί.

 

Δεν υπάρχει κανένα ουσιαστικό πρόβλημα στο τηλέφωνο. Ας σκεφτούμε ότι πουλήθηκαν σε λίγες ημέρες 5.000.000 τεμάχια. Αν υπήρξε ένα ποσοστό ελαττωμάτων 0,1% που έιναι πολύ μικρό για βιομηχανικό προϊόν, τότε μιλάμε για 5.000 κομμάτια με κάποιο πρόβλημα. Ενα μέρος από αυτούς που τα πήραν να το ανέφερε σε φόρουμ, έγινε χαμός! Η ουσία είναι ότι είναι το καλύτερα κατασκευασμένο τηλέφωνο, που πολλοί προσπαθούν να βρουν πρόβλημα κάνοντας ακραία τεστ.

Link to comment
Share on other sites

Τελικά εάν κάποιος φέρει το τηλέφωνο κοντά στο αυτί του και το κουνήσει τότε θα ακούσει έναν μικρό θόρυβο.

Αυτός ίσως προέρχεται από τον δονητή.

Όσοι έχουν το τηλέφωνο ας το τσεκάρουν αν είναι έτσι και να μας πουν εάν ισχύει.

 

edit

Μετά από έλεγχο που έκανα σε τέσσερα iPhone 5 ο θόρυβος προέρχεται από το μπουτόν on/off.

Αν πατήστε μαλακά το μπουτόν και κουνήστε το τηλέφωνο τότε δεν ακούγεται ο θόρυβος.

Edited by sakiss
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

το ιδιο υπηρχε και στο 4αρι. οχι μονο στο δικο μου αλλα και σε αλλα 2-3 που ειχα δει.

δεν ειναι ουσιαστικο προβλημα αλλα οταν σκας τοσα πολλα θελεις να ειναι το απολυτο τελειο.

iphone xs max ipad 6th gen
Link to comment
Share on other sites

Παρέλαβα χθές το δικό μου μαύρο 32άρι.

Απολύτως κανένα πρόβλημα!

http://i18.tinypic.com/5zbc3mu.jpg...Κωστής

iPhone 6 64GB-Mac Mini 2011-iPad Air 2 64GB

"Απο τη Χώρα το Σφακιό να πάει στο Τυμπάκι, με έβαλε να τσι κουβαλώ νερό με ένα σταμνάκι"

Link to comment
Share on other sites

Παρέλαβα χθές το δικό μου μαύρο 32άρι.

Απολύτως κανένα πρόβλημα!

Καλορίζικο, δες λίγο αυτό που γράφω πιο πάνω

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

εσεις που το εχετε σε μαυρο ολα ειναι οκ??

βρηκα μαυρο και λεω να το παρω θα το εχω σε θηκη βεβαια

αλλα φοβαμαι με αυτα που βλεπω στο net περι χρωματος.:ninja:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

εσεις που το εχετε σε μαυρο ολα ειναι οκ??

βρηκα μαυρο και λεω να το παρω θα το εχω σε θηκη βεβαια

αλλα φοβαμαι με αυτα που βλεπω στο net περι χρωματος.:ninja:

 

Εγώ με 32αρι μαύρο εδώ και κανά μήνα απο Αμερική δεν εχω δει ούτε ενα σημαδακι και είμαι με σκληρή snap on θήκη!

Μπορείτε να προσθέσετε μια εικόνα μέγιστων διαστάσεων 420 x 150 pixels και μέγιστου μεγέθους 16,3Kb
Link to comment
Share on other sites

εγω το φοβηθηκα το μαυρο αν και πολλοι οπως εδω λενε οτι δεν εχει προβλημα αλλα και επειδη ποτε δεν ειχα παρει ασπρο ειπα αυτη την φορα να παρω ενα ασπρουλιαρικο
iphone xs max ipad 6th gen
Link to comment
Share on other sites

εγω το φοβηθηκα το μαυρο αν και πολλοι οπως εδω λενε οτι δεν εχει προβλημα αλλα και επειδη ποτε δεν ειχα παρει ασπρο ειπα αυτη την φορα να παρω ενα ασπρουλιαρικο

+1 από μένα. Αν και περιμένω ακόμα να επιβεβαιωθεί η αγορά του στην άλλη άκρη του Ειρηνικού!

Link to comment
Share on other sites

τελικα κατεληξα σε μαυρο και ειναι τελειο...

σε σχεση που ελεγα για λευκο δεν το μετανιωσα καθολου.:happy::happy:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

εγω το φοβηθηκα το μαυρο αν και πολλοι οπως εδω λενε οτι δεν εχει προβλημα αλλα και επειδη ποτε δεν ειχα παρει ασπρο ειπα αυτη την φορα να παρω ενα ασπρουλιαρικο

 

και πολυ καλα το εκανες,και μονο η υποψια φτανει.

παντως ειδα μαυρο 5αρι και οντως ειχε σημαδακια στο πλαισιο του,σαν να ξεφτιζει βασικα.

τυχαιο που υπαρχουν μερικα διαθεσιμα μαυρα κομματια???

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

+1 από μένα. Αν και περιμένω ακόμα να επιβεβαιωθεί η αγορά του στην άλλη άκρη του Ειρηνικού!

 

Του Ατλαντικού εννοείς μάλλον ;)

Nokia 3310 | Nokia 5510 | Nokia 6100 | SE K700i | SE K500i | Motorola V3i | Samsung U700 | SE C902 | SE G900 | HTC Desire HD | Apple iPhone 4S 64GB | Apple iPhone 5 64GB | Apple iPhone 6 128GB
Link to comment
Share on other sites

Του Ατλαντικού εννοείς μάλλον ;)

Το πήρε ανάποδα από τον Κολόμβο:p

Σήμερα τα είδα στα mediamark. Εννοείται πολύ όμορφο, και το πίσω μέρος είναι ξεχωριστό, αλλά το λευκό είχε σημαδάκια στο αλουμίνιο στην πάνω πλευρά, κοντά στην οθόνη.

Το μαύρο πάλι ήταν άψογο.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Του Ατλαντικού εννοείς μάλλον ;)

Αν υποθέσουμε ότι είμαστε ένα νησί από εδώ μέχρι την Ιαπωνία, τότε καλά υπέθεσα ότι στην ανατολική πλευρά του Ειρηνικού (δυτική ακτή των ΗΠΑ, California), περιμένω να επιβεβαιωθεί :D

Όντως ανάποδα Γιάννη!

 

Εμένα το μαύρο μου θύμισε κάτι από Dark Knight καταστάσεις. Αλλά το φοβήθηκα. Ενώ το λευκό θα ταιριάζει και με τα λευκά a-jays four. Και την λευκή ρόμπα

Link to comment
Share on other sites

Πάντως από μπαταρία απλά μαμαει!!!

 

Οντως τα παει καλά,το τσεκαρα και προσωπικά πριν δωθει

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα και εγώ παρέλαβα το δικό μου iphone5 μαύρο 16αρι...μια χαρα το κινητακι, απλά το μόνο πρόβλημα που διαπίστωσα όταν πήγα να το φορτίσω απο την μπριζα κανονικά την πρώτη φορά φόρτισε...και αφού το επαιξα αρκετά την δεύτερη φορά δεν φόρτιζε σε οποία πριζα και αν το πήγα...με το usb συνδεδεμένο με το laptop φορτίζει κανονικά..και ένα πρόβλημα ακόμα... όταν πάω στο εικονίδιο phone για να πάρω τηλ και πατάω search για να βρω επαφή πρεπει να το πατησω 3-4 φορές για να ψαξει..
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα και εγώ παρέλαβα το δικό μου iphone5 μαύρο 16αρι...μια χαρα το κινητακι, απλά το μόνο πρόβλημα που διαπίστωσα όταν πήγα να το φορτίσω απο την μπριζα κανονικά την πρώτη φορά φόρτισε...και αφού το επαιξα αρκετά την δεύτερη φορά δεν φόρτιζε σε οποία πριζα και αν το πήγα...με το usb συνδεδεμένο με το laptop φορτίζει κανονικά..και ένα πρόβλημα ακόμα... όταν πάω στο εικονίδιο phone για να πάρω τηλ και πατάω search για να βρω επαφή πρεπει να το πατησω 3-4 φορές για να ψαξει..

 

Ο φορτιστής σου χάλασε να τον πας πίσω. Το είχε πάθει και κάποιος γνωστός μου την πρώτη μέρα.

Link to comment
Share on other sites

Ο φορτιστής σου χάλασε να τον πας πίσω. Το είχε πάθει και κάποιος γνωστός μου την πρώτη μέρα.

 

ελεος ρε. τουλαχιστον σου δινουν αμεσως καινουργιο φορτιστη ή πρεπει να στο στειλουν στα κεντρικα και μετα απο κανα μηνα να δουν τι γινεται?

iphone xs max ipad 6th gen
Link to comment
Share on other sites

ελεος ρε. τουλαχιστον σου δινουν αμεσως καινουργιο φορτιστη ή πρεπει να στο στειλουν στα κεντρικα και μετα απο κανα μηνα να δουν τι γινεται?

Kαι εμένα μου είχε χαλάσει ο φορτιστής του Ipad. :blink: Κουλό. και θυμάμαι ένα άρθρο του myphone για το πόσο προχωρημένη τεχνολογία έχουν οι φορτιστές της άπλ....:shifty::shifty:

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Το ειχε ενας φιλος και το επεξεργαστηκα για αρκετη ωρα και οι εντυπωσεις ηταν οι καλυτερες. Δεν μου φανηκε μαρκοστενο και ολα αυτα, μου φανηκε πραγματικα "ιδανικο", καθοταν πανεμορφα στο χερι μου, η ποιοτητα κατασκευης αψογη και δοξα το Θεο ειναι σε λευκο και το ερωτευτηκα. Λευκο ηθελα και πιο πριν αλλα φοβομουν μηπως απο κοντα δεν μου αρεσε αλλα ειναι τελειο σε ασπρο και η διχρωμια πισω πολυ ωραια!

Αντε να το τσιμπησω κι εγω σιγα σιγα.

:D

Άρης

Follow me

Link to comment
Share on other sites

Αντε να το τσιμπησω κι εγω σιγα σιγα.

Αν το βρείς πουθενά...

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

ελεος ρε. τουλαχιστον σου δινουν αμεσως καινουργιο φορτιστη ή πρεπει να στο στειλουν στα κεντρικα και μετα απο κανα μηνα να δουν τι γινεται?

 

Έκανε περίπου ένα μήνα όλη η διαδικασία.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone 5
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...