Jump to content

Suits (USA Network)


slash7
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Υποθεση

Ο Harvey Specter, ένας απο τους κορυφαίους δικηγόρους στην Νέα Υόρκη θα προσλάβει για βοηθό του τον Mike Ross έναν νεαρό με εκπληκτικό μυαλό που όμως δεν έχει κάμια σχέση με την δικηγορία.Έτσι θα πείσουν τους πάντες οτι ο Mike είναι δικηγόρος που αποφοίτησε απο το Harvard.

http://ia.media-imdb.com/images/M/MV5BMTQ0ODY1Nzg0MF5BMl5BanBnXkFtZTcwODA4NDA4Nw@@._V1._SY317_CR15,0,214,317_.jpg

Imdb 8.9

Εχει ηδη 2 σεζον. Πραγματικα παρα πολυ καλη σιερα..

Ετσι ξεκιναω αυτο το θεμα για να τα πουμε για το Suits.

:D

Άρης

Follow me

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 150
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Να τα πούμε να τα πούμε!! Τρελό summer finale :happy: Αγαπημένη σειρά, αυτή και το White Collar!
Link to comment
Share on other sites

Πολύ ευχάριστη σειρά πάντως. Δε κουράζει καθόλου σε σχέση με αντίστοιχες ''δραματικές'' σειρές. Μάλλον έχει να κάνει και με τα χιουμοριστικά στοιχεία και με την ποιότητα των ηθοποιών!
:superman:
Link to comment
Share on other sites

Πολυ ωραιο φιναλε οντως. Δεν περιμενα να δειξει θα γινοταν με την ΚΜ στο τελος αλλα παλι καλα γιατι δεν θα μπορουσα να περιμενω και γι αυτο εως τον Ιανουαριο.

Ο Λουης παιδες ειναι εκπληκτικος. Οι φατσες που παιρνει και οι ατακες του ειδικα στους αρχαριους δικηγορους ειναι απιστευτες.

Συμφωνω, δεν κουραζει καθολου με αντιστοιχες του ειδους.

Ιανουαριο δεν βγαινει η τριτη;:confused:

:D

Άρης

Follow me

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

And its on!!!!

Δεν το ειχα παρει χαμπαρι μαγκες αλλα το 11ο επεισοδιο της 2ης σεζον παιχτηκε στις 17-1-13 και το 12ο στις 24-1-13. Μολις το πηρα χαμπαρι και ηδη κατεβαινουν!!!

 

episode 11 promo

:D

Άρης

Follow me

Link to comment
Share on other sites

And its on!!!!

Δεν το ειχα παρει χαμπαρι μαγκες αλλα το 11ο επεισοδιο της 2ης σεζον παιχτηκε στις 17-1-13 και το 12ο στις 24-1-13. Μολις το πηρα χαμπαρι και ηδη κατεβαινουν!!!

 

episode 11 promo

 

Πως σου φάνηκαν τα νέα επεισόδια; Εμένα οκ αλλά περιμένω περισσότερα.

 

Οι ατάκες-διάλογοι φοβεροί. Μαζί με το person of interest είναι οι αγαπημένες μου σειρές σε αυτό το κομμάτι.

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου δεν τα εχω δει ακομα. Πριν απο λιγο κατεβηκαν αλλα θα τα δω με την "γυναικα" σημερα το βραδυ αλλιως με "σκοτωσε" αφου ειναι ισως η πλεον αγαπημενη της σειρα. :lol::p

Θα επιστρεψω ομως με τα reviews μου.

:D

Άρης

Follow me

Link to comment
Share on other sites

Να σαι καλα φιλε Paris. :p;)

Λοιπον τα ειδα χθες το βραδυ. Μου αρεσαν αρκετα μπορω να πω. Οι διαλογοι ηταν πανω κατω οπως τους θυμομουν, συγκινηθηκα κιολας στο 12ο με το ολο σκηνικο με τον Λουις, γελασα κιολας με τον Χαρολντ δηλαδη γενιακ και τα δυο επεισοδια μου αρεσαν αρκετα.

Πιστευω οτι το "αιτημα" του Χαρβι στην Πηρσον ηταν αναμενομενο οπως αναμενομενη ηταν και η απαντηση που πηρε ο Χαρβει.

:D

Άρης

Follow me

Link to comment
Share on other sites

Το τελευταιο επεισοδιο παρα πολυ καλο και απ οτι ειδα στο τελος που σου δινει ενα preview για το επομενο το περιμενω σαν τρελος. Πρεπει να γινει πολεμος.

:D

Άρης

Follow me

Link to comment
Share on other sites

Μου την εχουν προτεινει κ εμενα τη σειρα και με τα καλα σχολια που βλεπω εδω μεσα , μολις τελειωσει η εξεταστικη τη βαζω να κατεβαινει
Link to comment
Share on other sites

Καταπληκτική σειρά, όπως οι περισσότερες του USA Network. Μαζί με το White Collar το αγαπημένο μου δίδυμο εδώ και 2 χρόνια! :happy: Την συστήνω ανεπιφύλακτα σε όλους!

You've just been closed by Harvey Specter..!

--- Sony Xperia 5 II ---
Link to comment
Share on other sites

Φίλε taketrance πραγματικά αξίζει. Προτείνεται ανεπιφύλακτα!!

Τα 2 πρώτα μετά την επανέναρξη έτσι κ έτσι ήταν. Το 13 ήταν πολύ ωραίο!

Βγήκε και το 14 σήμερα ε μην ξεχνιόμαστε!

[sIGPIC][/sIGPIC]

goto fail;

goto fail;

Link to comment
Share on other sites

Ξεκινησε ο πολεμος!!!!!:D:D:cool:

Ανυπομονω για τα 2 τελευταια της 2ης σεζον, φαινεται οτι θα ειναι τουμπανα και ανυπομονω να δω πως θα την βγαλει αυτη τη φορα ο harvey..

:D

Άρης

Follow me

Link to comment
Share on other sites

Η σειρά έκλεισε δυνατά την 2η σαιζόν..!

Ποιος περιμένει το καλοκαίρι τώρα.... :(

--- Sony Xperia 5 II ---
Link to comment
Share on other sites

Νομίζω όλοι κάπως έτσι το περιμέναμε το τελευταίο επεισόδιο, καθόλου κακό δεν ήταν φυσικά, κάθε άλλο, πολύ ωραίο. Παιδιά το καλοκαίρι είναι κοντά μη μασάτε!

[sIGPIC][/sIGPIC]

goto fail;

goto fail;

Link to comment
Share on other sites

Εγώ παίδες τη σειρά την ξεκίνησα εντελώς από σπόντα, όταν κάπου διάβασα για το βασικό σεναριακό με την eidetic (ελληνικότατη λέξη) memory του πρωταγωνιστή.

 

Μιλάμε... ΚΟΛΛΗΣΑ !!!

 

Τα βλέπω δύο δύο τα επεισόδια και ειλικρινά ευχόμουν να το έπαιρνα χαμπάρι... πιο αργότερα (κάπως όπως έκανα με το justified, εδώ και δύο βδομάδες), ώστε να έχω μία γερή δόση μετά το τέλος και του πιο πρόσφατου επεισοδίου.

 

Τουλάχιστον έχω έναν ολόκληρο κύκλο (το 2ο) να δω και να διασκεδάσω !!!!!!!

 

Πολύ σπιντάτη και εξυπνότατη σειρά, καθένας απ' το καστ σπέρνει στην κυριολεξία με το ρόλο του !!!!

MONEY MAKES THE WORLD GO ROUND...

Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλή σειρά όντως, νομίζω η καλύτερη στο είδος της που παίζεται αυτή την περίοδο. Καλή η Ντόνα, αλλά αδυναμία δικιά μου είναι η Ρειτσελ! Ερωτεύτηκα... :lol: http://www.imdb.com/name/nm1620783/?ref_=tt_cl_t4
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...