Jump to content

Suits (USA Network)


slash7
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πιο χαλαρό σε σχέση με τα καταπληκτικά προηγούμενα, αλλά στο επόμενο θα γίνει χαμός σύμφωνα με ότι έδειξε το promo. :cool:
--- Sony Xperia 5 II ---
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 150
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Tι γυναικαρα αυτη η Τζεσικα,τι στυλ τι φινετσα,δε χορταινω να την βλεπω,εχει και φοβερη εκφραση προσωπου οταν στης σκηνες!
Link to comment
Share on other sites

Αναμένεται κορυφαίο τέλος με 2 επεισόδια ακόμα να περιμένουμε!!!

 

Καλησπέρα. Τέλος της season ή της σειράς? Αν είναι της σειράς να ξεκινήσω να το βλέπω.

Link to comment
Share on other sites

Με ένα γρήγορο γκουγκλάρισμα δεν βρήκα ειδήσεις για την 4η σαιζόν, αλλά πιστέυω α συνεχιστεί.

[sIGPIC][/sIGPIC]

goto fail;

goto fail;

Link to comment
Share on other sites

Με ένα γρήγορο γκουγκλάρισμα δεν βρήκα ειδήσεις για την 4η σαιζόν, αλλά πιστέυω α συνεχιστεί.

 

Στάνταρ θα συνεχιστεί..! :D

Season Finale θα είναι.

 

ok σας ευχαριστώ και τους δύο. περιμένω λοιπόν γιατί δεν μπορώ να ξεκινήσω κι άλλη σειρά και να βλέπω επεισόδιο - επεισόδιο κάθε εβδομάδα :(

Link to comment
Share on other sites

Κανείς μας δεν νομίζω να ξέρει μέχρι στιγμής, αλλά χλωμό το βλέπω να τελειώνει οριστικά. Και εγώ την βλέπω τακτικά και άνετα μπορώ να πω πως είναι μια από τις αγαπημένες μου σειρές! Πολύ καλός ρυθμός και διάλογοι...
Link to comment
Share on other sites

Αλλο ενα επεισοδιο μενει δυστυχως.

Ετσι οπως παει σιγουρα θα βγει 4η σαιζον. Πιστευω οτι κατα 99% δλδ θα βγει 4η.

:D

Άρης

Follow me

Link to comment
Share on other sites

Αλλο ενα επεισοδιο μενει δυστυχως.

Ετσι οπως παει σιγουρα θα βγει 4η σαιζον. Πιστευω οτι κατα 99% δλδ θα βγει 4η.

 

Τι; τελείωσε κιόλας; Μήπως είναι λίγα σε σύγκριση με τις προηγούμενες;;;

Link to comment
Share on other sites

Μπα στα ίδια επίπεδα με τις προηγούμενες κυμαίνεται. Η πρώτη είχε 12, αυτή εδώ 10. Η δεύτερη που είχε 16 τα είχε σπάσει ουσιαστικά. 10 παίξανε πέρσι το καλοκαίρι και 6 τώρα το Γενάρη-Φλεβάρη. Οπότε πάνω κάτω τα ίδια είναι.

[sIGPIC][/sIGPIC]

goto fail;

goto fail;

Link to comment
Share on other sites

Μπα στα ίδια επίπεδα με τις προηγούμενες κυμαίνεται. Η πρώτη είχε 12, αυτή εδώ 10. Η δεύτερη που είχε 16 τα είχε σπάσει ουσιαστικά. 10 παίξανε πέρσι το καλοκαίρι και 6 τώρα το Γενάρη-Φλεβάρη. Οπότε πάνω κάτω τα ίδια είναι.

 

Να μην ανησυχώ ότι θα κοπεί πρόωρα λοιπόν...

 

Και αυτός ο μλκ, αφού μπορεί να μπει σε κολέγιο (ίσως και Χάρβαρντ αν διορθώσει ισχυριζόμενος την εκ παραδρομής λανθασμένη συμπερίληψη του ονόματος του στους πτυχιούχους) να σπουδάσει να πάρει το πτυχίο νομικής και να χαθεί η σκοτούρα του; Γιατί αργά ή γρήγορα κινδυνεύει να αποκαλυφθεί...!

 

Όλα τα λεφτά, για μένα είναι ο ηθοποιός που ενσαρκώνει τον Harvey...Πολύ καλός στον ρόλο του.

Link to comment
Share on other sites

Μα αν πρόσεξες στο επεισόδιο που διηγούνταν το παρελθόν των χαρακτήρων, θα έμπαινε στο Harvard αλλά ο διευθυντής στο προηγούμενο σχολείο που ήταν του έκοψε την είσοδο εκεί γιατί είχε πουλήσει κάτι απαντήσεις στην κόρη του. Οπότε ουσιαστικά αποκλείεται να τον δεχτούν ξανά στο Harvard.

[sIGPIC][/sIGPIC]

goto fail;

goto fail;

Link to comment
Share on other sites

Μα αν πρόσεξες στο επεισόδιο που διηγούνταν το παρελθόν των χαρακτήρων, θα έμπαινε στο Harvard αλλά ο διευθυντής στο προηγούμενο σχολείο που ήταν του έκοψε την είσοδο εκεί γιατί είχε πουλήσει κάτι απαντήσεις στην κόρη του. Οπότε ουσιαστικά αποκλείεται να τον δεχτούν ξανά στο Harvard.

 

Τόσα χρόνια έχουν περάσει και στην τελική το Harvard δεν έχει τίποτα να χωρίσει μαζί του αν πληρώσει. Επίσης μην ξεχνάς ότι έστω και παράνομα έχει μπει ήδη αφού το όνομα του αναφέρεται στους ηλεκτρονικούς τους καταλόγους. Δεν είναι και δα μεγάλο βήμα (η άλμα λογικής) και να πάει και ο ίδιος λοιπόν. Και άμα χρειαστεί, ζητάει και μια συστατική επιστολή από Jessica, Harvey ότι διέγνωσαν την μεγάλη του ικανότητα και καταλληλότητα και θα πάει συστημένος! Μα να βρίσκω τις λύσεις όλες;;;:p

Link to comment
Share on other sites

Τόσα χρόνια έχουν περάσει και στην τελική το Harvard δεν έχει τίποτα να χωρίσει μαζί του αν πληρώσει. Επίσης μην ξεχνάς ότι έστω και παράνομα έχει μπει ήδη αφού το όνομα του αναφέρεται στους ηλεκτρονικούς τους καταλόγους. Δεν είναι και δα μεγάλο βήμα (η άλμα λογικής) και να πάει και ο ίδιος λοιπόν. Και άμα χρειαστεί, ζητάει και μια συστατική επιστολή από Jessica, Harvey ότι διέγνωσαν την μεγάλη του ικανότητα και καταλληλότητα και θα πάει συστημένος! Μα να βρίσκω τις λύσεις όλες;;;:p

 

Ε, δεν είναι όποιο και όποιο το Harvard..

Ναι γεία σας! Mike Ross είπατε, ε;

Ναι από ότι βλέπω σας είχαμε διώξει γιατί κλέψατε σε ένα τεστ. Α, και από ότι βλέπω πήρατε τελικά και πλαστό πτυχίο χωρίς να έχετε γίνει ποτέ δεκτός, αλλά ζητάτε συγνώμη;

Βεβαίως, ελάτε να σπουδάσετε. :lol: :lol:

[sIGPIC][/sIGPIC]

goto fail;

goto fail;

Link to comment
Share on other sites

Ε, δεν είναι όποιο και όποιο το Harvard..

Ναι γεία σας! Mike Ross είπατε, ε;

Ναι από ότι βλέπω σας είχαμε διώξει γιατί κλέψατε σε ένα τεστ. Α, και από ότι βλέπω πήρατε τελικά και πλαστό πτυχίο χωρίς να έχετε γίνει ποτέ δεκτός, αλλά ζητάτε συγνώμη;

Βεβαίως, ελάτε να σπουδάσετε. :lol: :lol:

 

Δεν τον έδιωξε το Harvard αλλά στο κολέγιο πριν από αυτό, ο διευθυντής του κολεγίου χάλασε την αίτηση του. Για το πλαστό πτυχίο θα αποποιηθεί οποιαδήποτε ευθύνη και θα πει ότι τον έγραψαν εκ παραδρομής. Όπως γίνεται και στο ελληνικό δημόσιο! Ε, και με μια συστατική επιστολή την έκανε τη δουλειά...Προλαβαίνω να κατοχυρώσω την ιδέα μου;

 

 

Υ.Σ. Εγώ προτιμώ την Ρέιτσελ γιατί η Ντονα μου πέφτει μεγάλη. Αλλά χωρίς την ελιά, θα την στείλω σε φίλο μου πλαστικό πρώτα...:-P

Link to comment
Share on other sites

ΘΕΙΚΟ το φινάλε, απλά! Τι ατάκες θεέ μου και η Donna θεά!

Κανένα παράπονο πλέον από τη σειρά. Κανένα απολύτως!

Link to comment
Share on other sites

Ε όχι! Ε όχι να τελειώσει έτσι και να με αφήνει εμένα σε αναμμένα κάρβουνα!

Τέλειο και το τελευταίο επεισόδιο, έχουμε πολλά να δούμε την επόμενη σαιζόν με αποκορύφωμα το τι θα κάνει ο Λούις.

:D

Άρης

Follow me

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
oh yeah....http://au.ibtimes.com/articles/508261/20130923/suits-season-3-winter-episodes-new.htm#.UrrPqtJdWSo :D

 

The second instalment of "Suits" Season 3 will return sometime in January, 2014 δεν χρειάζεται κάτι άλλο, αναμένουμε απλά.

Shining like a work of art

Hanging on a wall of stars

Are you what I think you are?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...