Jump to content

[Επίσημο] Nokia Lumia 820


stendor
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Φίλοι μου χρειάζομαι τα φώτα σας.

Σήμερα που έψαχνα τις φωτογραφίες (αποθηκεύονται στην micro sd), παρατήρησα ότι την μια φωτό, μου την δείχνει στο άλμπουμ της κάμερας τριπλή (σαν να έχω φωτογραφίςει τρεις φορές την ίδια πόζα).

Παρακαλώ αν γνωρίζει κάποιος πιθανή λύση ας απαντήσει.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων, καληνύχτα.

 

Μήπως την έβγαλες μέσω κάποιας εφαρμογής της κάμερας, σε διαδοχικές γρήγορες συνεχόμενες λήψεις; Κάπου είδα ψάχνοντας τις ρυθμίσεις οτι παίζει αυτή η δυνατότητα.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Σε ευχαριστώ για την απάντηση.

Για τις τραβηγμένος φωτό με την αντίστοιχη εφαρμογή το φανταζόμουν,

αλλά όλες είναι τριπλές.

Link to comment
Share on other sites

δεν υπαρχει δονηση στον ηχο κλησης και στο ξυπνυτιρι???ειναι βλαβη ?

 

έχει. Ρυθμισεις->ήχοι κλήσης->δόνηση

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον δυο προβληματακια που διαπιστωσα:

 

1ον.Οταν περνας το οριο των 45 εφαρμογων τοτε η συσκευη τις χωριζει αλφαβητικα εμφανιζοντας το γνωστο πλεον "αλφαβηταρι".Ακομα ομως και οταν σβησεις καποιες ωστε να πεσει το οριο των 45 για να φυγει το αλφαβηταρι αυτο παραμενει εκει.Εχω 38 εφαρμογες αυτη τη στιγμη.Στο παρελθον το ειχα εξαφανισει.Τωρα ομως αρνειται πεισματικα να φυγει! :lol:

 

2ον.Οταν ανοιξω ενα βιντεακι απο αυτα που εχω τραβηξει με τη συσκευη τοτε ο προσανατολισμος της οθονης παθαινει κoκομπλοκο.Kλειδωνει σε portrait και για να επανελθει ωστε να μπορει να γυρναει και σε landscape η οθονη ξανα χρειαζεται reboot η συσκευη!

 

Προς το παρον δεν θα κανω τιποτα.Θα πεpιμενω μηπως λυθουν τα θεματακια με το update της Βlack.

Nokia 5800-> LG Αrena km900-> Samsung Galaxy S-> Nokia Lumia 820-> Sony Xperia Z2-> Samsung Galaxy A5(2017)-> Xiaomi Mi A1

iPad mini-> iPad Air 2

Sony Smartwatch2-> Moto 360-> Xiaomi mi Band 2-> Xiaomi Mi Band 3-> Xiaomi Amazfit Bip

Link to comment
Share on other sites

Για εμας στο 920 ξεκίνησε η αναβάθμιση σε black, δεν το κοιτάτε και εσείς παιδιά?
Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

Και γω απο Vodafone, χωρίς να το χω πειράξει,μου έχει έρθει ενημέρωση,αλλα λέω να περιμένω λίγο πριν την κάνω.
Link to comment
Share on other sites

Μήπως όσοι έχουμε preview πρέπει να κάνουμε κάτι για να έρθει;

Εγώ το 520 έχω, αλλά βλέπω ότι γίνεται θέμα σε όλα τα lumia με την preview.

 

Για πείτε...

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ ελληνικό Vodafone...

 

Μου τη βρισκει, την κατεβάζει, κάνει prepare to install αλλα μετά βγαζει αυτο το πρόβλημα: http://answers.microsoft.com/en-us/winphone/forum/wp8-wpupdate/update-was-downloaded-but-could-not-be-opened/1d93ffb1-0419-4fbf-a62a-e4167c8f25d5

Lumia 1020 προς πώληση. Link
Link to comment
Share on other sites

εγω εχω βαλει σαν ρομ την ελληνικη ομως για να εχω το datasense..δεν ξερω αν παιζει καποιο λογο..

 

δεν στην βρίσκει ούτε αν δοκιμάσεις από το PC;

Link to comment
Share on other sites

Και σε μένα αγγλικο unbranded έχει έρθει η ενημέρωση αλλα δεν μπορώ να την περάσω γιατι ειμαι μέσα (ελληνικά στράτα :p)

δεν κρατιεμαιιιιι :D

 

πάντως η διανομή της black εγινε γρηγορα

οσα δεν φτανει η αλεπου, τα κανει κρεμασταρια... ;)
Link to comment
Share on other sites

το εβαλα την βρηκε την κατεβαζω τωρα..θα χαθουν τα παντα απο το τηλ??

 

ναι δυστυχώς.κανε back up απο τις ρυθμίσεις. Περιμένουμε εντυπώσεις.

Link to comment
Share on other sites

οκ να καθαρισει και λιγο..εκανα συνχρονισμο το καταλογο μονο..τα αλλα παλι απο την αρχη..η nokia camera θα ειναι διαθεσιμη για εμας??αλλα εβαλε της βοντα χωρις data sense..
Link to comment
Share on other sites

Και εμενα παει μεχρι το 94% στην προετοιμασια εγκαταστασης και βγαζει σφαλμα.Παντως κοιταξα τωρα στο site της nokia και σε οτι εχει να κανει με αυτα της vodafone η κατασταση ειναι ακομη στο "coming soon"

Nokia 5800-> LG Αrena km900-> Samsung Galaxy S-> Nokia Lumia 820-> Sony Xperia Z2-> Samsung Galaxy A5(2017)-> Xiaomi Mi A1

iPad mini-> iPad Air 2

Sony Smartwatch2-> Moto 360-> Xiaomi mi Band 2-> Xiaomi Mi Band 3-> Xiaomi Amazfit Bip

Link to comment
Share on other sites

Μου έβγαλε και μένα οτι "Μια ενημέρωση είναι έτοιμη για λήψη"(συσκευή vodafone),αλλά με όλα αυτά που διαβάζω εδώ διστάζω να τη κάνω προς το παρόν. Την έκανε κάποιος με επιτυχία;;;
Link to comment
Share on other sites

Στο ιταλικό unbranded 820 μου, που το είχα developer unlocked η black κατέβηκε και εγκαταστάθηκε κανονικά χωρίς κανένα πρόβλημα!

Επειδή όμως προσπαθώ να κατεβάσω το storyteller και δεν με αφήνει μήπως ξέρει κάποιος τι να δοκιμάσω; Άλλαξα χώρα αλλά δεν άλλαξε κάτι.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...