Jump to content

[Επίσημο] Nokia Lumia 820


stendor
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Στα 129 ευρω στις online προσφορες της vodaphone.Ορματε!:dance: :yahoo: :clap:

 

http://www.vodafone.gr/portal/client/eshop/handsetsList.action?productCategoryIds=7&payMonthly=false

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Στα 129 ευρω στις online προσφορες της vodaphone.Ορματε!:dance: :yahoo: :clap:

 

http://www.vodafone.gr/portal/client/eshop/handsetsList.action?productCategoryIds=7&payMonthly=false

 

Ακύρωσα στο φτερό το HTC 8s, και μόλις το τσίμπησα!!! (πήρα αριθμό παραγγελίας κανονικά, ελπίζω να δούμε φώς!)

Link to comment
Share on other sites

Ακύρωσα στο φτερό το HTC 8s, και μόλις το τσίμπησα!!! (πήρα αριθμό παραγγελίας κανονικά, ελπίζω να δούμε φώς!)

 

Δεν άντεξα και το πήρα και γω. Άλλωστε οι ρωγμές στην οθόνη του Trophy είχαν αρχίσει να πολλαπλασιάζονται επικίνδυνα.

 

Πάντως το μαύρο τελείωσε, άρα μιλάμε για πολύ λίγα κομμάτια. Εγώ χτύπησα το ασπράκι, που έτσι και αλλιώς αλλάζει ανα πάσα στιγμή.

Τα Windows Phone ήταν αποτυχία!!!
Link to comment
Share on other sites

Το χτύπησα και εγώ σε μαύρο πριν κανένα 10λεπτο, πήρα κανονικά αριθμό παραγγελίας. Η τιμή είναι καταπληκτική γι' αυτό το κινητό! Τώρα προσπαθώ να ξυπνήσω και τον αδερφό μου για να πάρει και αυτός ένα!!!!

Τελευταία ενημέρωση: όσοι προλάβαμε, προλάβαμε! Τώρα φαίνεται εξαντλημένο.

Edited by despina_83

Βοηθήματα, σημειώσεις, εκπαιδευτικά νέα, όλα συγκεντρωμένα σε ένα site! www.sofikoukouvagia.gr

 

Για να μη σας φαίνονται πια...κινέζικα!!! http://www.e-chinese.gr

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί οποιος εχει βάλει την GDR3 for Dev να κοιτάξει για να μας πει αν μπορούν να κάνουν πλέον edit email οταν το κάνουν προώθηση
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Πάει και αυτό, κρίμα δεν έχω προλάβει ακόμα τίποτα :)
-> HTC Touch Cruise->Nokia 5310 ->HTC Desire ->LG optimus 4x ->Sony Xperia P -> HTC OneX-> iphone 4s -> Galaxy S4 -> lumina 1020 + Honor 6 -> Lumia 1020 + Meizu MX4 -> LG G4-> Galaxy S7 -> Galaxy S7 + Lumia950 -> Galaxy S7 + Nexus 5x -> HTC 10 -> S7Edge -> P20Pro -> S10 -> iPhone11
Link to comment
Share on other sites

καλημερα το παρηγγηλα κ εγω ...θα ηθελα να ρωτησω αν οι εφαρμογες περιοριζονται στην μνημη του τηλεφωνου η μεταφερονται και στην sd?
Link to comment
Share on other sites

Στα 129 ευρω στις online προσφορες της vodaphone.Ορματε!:dance: :yahoo: :clap:

 

http://www.vodafone.gr/portal/client/eshop/handsetsList.action?productCategoryIds=7&payMonthly=false

 

Δεν το έχουν πια,Λούης έγινε...

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Το 820. Το πηρα σε λευκο. Ρε παιδια, δε μου βγαζει την amber... Ουτε glance screen δε μπορω να βαλω. Ξερει κανεις πως γινεται (και αν) να περασουμε αλλη ρομ για να εχουμε κανονικα τις ενημερωσεις? Ειναι vodafone branded.
Lumia 1020 προς πώληση. Link
Link to comment
Share on other sites

Ο πιο εύκολος και αυτοματοποιημένος τρόπος για φλασάρισμα είναι με το Nokia Software Updater (NSU). Κάνε ένα σχετικό search.

 

Επίσης επειδή κανόνισα να μεταβώ σε 925, όποιος από Αθήνα ενδιαφέρεται για 820 σε πολυ καλή κατάσταση ας μου στείλει ένα pm. Πιο αργά θα βάλω και σχετική αγγελία.

- Xiaomi Redmi Note 3

- Asus Vivotab Note 8

Link to comment
Share on other sites

Χανουμε την εγγυηση αν το φλασαρουμε? Οπως με το developer unlock?

 

Και ποια ρομ να προτιμησω?

Edited by alexandros82
Lumia 1020 προς πώληση. Link
Link to comment
Share on other sites

Χανουμε την εγγυηση αν το φλασαρουμε? Οπως με το developer unlock?

 

Και ποια ρομ να προτιμησω?

 

Υποτίθεται πως χάνεις την εγγύηση αλλα εγω αμφιβάλω. Ακομα και τα Nokia care σου κάνουν την αλλαγή...

Δρν νομίζω πως υπάρχουν ιδιαίτερες διαφορές.

 

g1orgos έπιασες το λόττο φίλε. Καλώς να μας έρθεις...;)

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Μπορει καποιος να μου παραθεσει link για να μπορεσω να βαλω rom αλλης χωρας ωστε να μπορεσω να περασω την amber? Ψαχνω στο google και δε βρισκω...

 

Edit: κοιταζω στο site της νοκια και λεει οτι η gdr2-amber ειναι διαθεσιμη στα 820 vodafone branded της ελλαδας.

 

Οτι η version ειναι η 3049.0000.1333.0008

 

Αυτη μπηκε με,την OTA update, αλλα δε λεει πουθενα amber και δεν εχει το menu της glance screen. Πως γινεται αυτο? Ενα link please για να απαλλαγω απο τις χαζομαρες της vodafone.

Edited by alexandros82
Lumia 1020 προς πώληση. Link
Link to comment
Share on other sites

Μπορει καποιος να μου παραθεσει link για να μπορεσω να βαλω rom αλλης χωρας ωστε να μπορεσω να περασω την amber? Ψαχνω στο google και δε βρισκω...

 

Edit: κοιταζω στο site της νοκια και λεει οτι η gdr2-amber ειναι διαθεσιμη στα 820 vodafone branded της ελλαδας.

 

Οτι η version ειναι η 3049.0000.1333.0008

 

Αυτη μπηκε με,την OTA update, αλλα δε λεει πουθενα amber και δεν εχει το menu της glance screen. Πως γινεται αυτο? Ενα link please για να απαλλαγω απο τις χαζομαρες της vodafone.

 

Ηρεμησε .. εδω ειμαστε :D

 

Το firmware που εχεις τωρα ειναι ειναι το 3049.xxxx.xxxx.xxxx ? Αν ναι εισαι μια χαρα και αυτο που μενει ειναι να να αναβαθμιστουν οι αντιστοιχες εφαρμογες και θα εμφανιστουν τα παντα.

 

Κατεβαζεις το SysAppPusher και το βαζεις να τσεκαρει ποιες εφαρμογες θελουν update ... τις βαζεις να κατεβουν και θα εχεις τα παντα ολα μετα :)

 

g1orgos έπιασες το λόττο φίλε. Καλώς να μας έρθεις...;)

 

Μπροστα σε αυτα που εχουμε χαλασει σε διαφορες τεχνολογικες αηδιες ειναι ψιλικα αλλα οκ απο το τιποτα ;)

Edited by g1orgos

- Xiaomi Redmi Note 3

- Asus Vivotab Note 8

Link to comment
Share on other sites

Ξαναπέρασα την 3049 μέσω nsu και τώρα μου εμφανίζονται όλα τα μενού και λέει και amber. Ευχαριστώ πολύ πάντως για τη βοήθεια!
Lumia 1020 προς πώληση. Link
Link to comment
Share on other sites

λογικα αυριο το παιρνω και εγω απο τη βονταφον στα 129..να παω κατευθειαν σε νοκια να μου κανουν αναβαθμιση στη τελευταια ή να την κανω ota?
Link to comment
Share on other sites

το περιμένω και εγώ σημερα/αύριο από vodafone (129 Ευρω). Χρειάζεται να κάνω κάτι πρίν περάσω τις επαφές μου, ώστε να μην κάνω διπλό κόπο, πχ αναβάθμιση ή δεν χρειάζεται?
Link to comment
Share on other sites

καμια καλή θήκη για το πίσω μέρος και κανένα σοβαρό screen protector κανεις?
Εγώ από θήκη έχω πάρει αυτήν εδώ http://www.skroutz.gr/s/3425885/Puro-Silicone-Case-Black-Lumia-820.html

Και από screen protectors αυτά εδώ http://m.ebay.com/itm/181076856928?nav=SEARCH&sbk=1

όπου είναι καλής ποιότητας.

Apple Iphone 11 Black/Ipad mini 4 space gray
Link to comment
Share on other sites

το περιμένω και εγώ σημερα/αύριο από vodafone (129 Ευρω). Χρειάζεται να κάνω κάτι πρίν περάσω τις επαφές μου, ώστε να μην κάνω διπλό κόπο, πχ αναβάθμιση ή δεν χρειάζεται?

 

Επειδή και εγώ το πρόλαβα χθες, το λες από εμπειρία ή ελπίζεις να τα έχουμε σήμερα/αύριο; Είμαι πολύ επιφυλακτικός και φοβάμαι μήπως στο τέλος δεν το πιάσουμε ποτέ στα χέρια μας.

Τα Windows Phone ήταν αποτυχία!!!
Link to comment
Share on other sites

Επειδή και εγώ το πρόλαβα χθες, το λες από εμπειρία ή ελπίζεις να τα έχουμε σήμερα/αύριο; Είμαι πολύ επιφυλακτικός και φοβάμαι μήπως στο τέλος δεν το πιάσουμε ποτέ στα χέρια μας.

 

η απάντηση τους ήταν:

Απ' ότι βλέπουμε ο κωδικός σου έχει καταχωρηθεί επιτυχώς και η παραγγελία σου θα δρομολογηθεί τις επόμενες ημέρες στην εταιρεία courier για να παραδοθεί στο κατάστημα. Θα επικοινωνήσουν μαζί σου από το κατάστημα μόλις την παραλάβουν.

 

----

Έχω σοβαρή ελπίδα νομίζω :-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...