Jump to content

[Επίσημο] Nokia Lumia 920 Μέρος Ι


stendor
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλα δεν ντρεπονται λιγακι;;

Τι αντιμετωπιση ειναι αυτη;

Μηπως εμεις που πηραμε unbranded συσκευες δωσαμε λιγοτερα και θα εχουμε 2μηνη καθυστερηση;

ΜySmartphone: Samsung Galaxy S24 Ultra

MySmartwatch:  Garmin Forerunner 965

 

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Δυστυχώς κυκλοφόρησαν μια ανέτοιμη συσκευή στην αγορα και εγώ προσωπικά που η συσκευή μου αρέσει πολύ,άλλα αυτα τα πράγματα δεν τα ανέχομαι καθόλου,να περιορίζομαι στη χρήση που θέλω και έχω απαίτηση απο ένα κορυφαίο smartphone.

Απαράδεκτο να κυκλοφορεί συσκευή full bugs,ακομα και οι εφαρμογές της Nokia θέλουν αναβάθμιση όπως το Nokia Drive η το Nokia Music.

Τι να το κάνω τώρα να μου τρέχει εκ τον ύστερον για τα αυτονόητα δηλαδή να λειτουργεί υπό νόρμα συνθήκες.

 

Edit:Να ρωτησω γινεται να φλασαρω την AT&T εκδοση στο κινητο και αν ναι πως,χανω καθολου την εγγυηση και αν μπορω να την επαναφερω τη μαμα εκδοση λιγο πριν βγει και για τις unbranded συσκευες για να την περασω και επισημα?

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς κυκλοφόρησαν μια ανέτοιμη συσκευή στην αγορα και εγώ προσωπικά που η συσκευή μου αρέσει πολύ,άλλα αυτα τα πράγματα δεν τα ανέχομαι καθόλου,να περιορίζομαι στη χρήση που θέλω και έχω απαίτηση απο ένα κορυφαίο smartphone.

Απαράδεκτο να κυκλοφορεί συσκευή full bugs,ακομα και οι εφαρμογές της Nokia θέλουν αναβάθμιση όπως το Nokia Drive η το Nokia Music.

Τι να το κάνω τώρα να μου τρέχει εκ τον ύστερον για τα αυτονόητα δηλαδή να λειτουργεί υπό νόρμα συνθήκες.

 

Edit:Να ρωτησω γινεται να φλασαρω την AT&T εκδοση στο κινητο και αν ναι πως,χανω καθολου την εγγυηση και αν μπορω να την επαναφερω τη μαμα εκδοση λιγο πριν βγει και για τις unbranded συσκευες για να την περασω και επισημα?

 

Αλεξ η κακη αυτονομία οφείλεται μάλλον στο λειτουργικό και τις αλλαγές που έχουν γίνει.

Δεν ξέρω τι παίζει με τα htc και το ativ που μόλις κυκλοφόρησε.

Πάντως προβλήματα είχαν υπάρξει και στο lumia 800 όταν κυκλοφόρησε. Λύθηκαν άργοτερα με update.

Πάντως όλα δείχνουν πως το δίδυμο nokia ms δεν πάει καλά.

Ετσι οπως εξελίσσονται τα πράγματα καθυστερούν την ανάπτυξη των wp και η νοκια δεν εχει πολυ χρόνο.

Αποδεικνύεται σωστή η απόφαση μου να μην περιμένω το 920.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Η ουσια ειναι οτι επι ενα μηνα περιμενα το 920 και τωρα μου λεει η Nokia να περιμενουμε ενα 2μηνο για να λειτουργει οπως επρεπε να λειτουργει απο την αρχη.

Εγω αυτο δεν το καταλαβαινω.

Δεν μπορει να κανει τετοιες διακρισεις σε branded και μη συσκευες.

Και ποιος εμενα μπορει να μου εγγυηθει οτι τα ολα αυτα τα bugs ειναι θεμα software και οχι hardware που καθε μερα μου εμφανιζονται και νεα οπως επανεκκινησεις 3 φορες χθες οταν το συνδεσα το κινητο στο pc οταν στη προσπαθεια να μεταφερω φακελους στο κινητο.

Παντως οι αντιδρασεις ειναι πολυ εντονες απο κατοχους unbranded συσκευων

http://conversations.nokia.com/2012/12/19/us-and-canada-update-your-nokia-lumia-920-lumia-820/:ninja:

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, δυο γρήγορες ερωτήσεις:

 

1) πως κάνω forward στον browser? (το back το πλήκτρο είναι hardware, πως πάω όμως μπροστά;)

 

2) ποιο navigator προτείνετε για Ελλάδα, γιατί το nokia drive δε μου φαίνεται και τόσο αξιόπιστο;

 

θενκς

:X
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, δυο γρήγορες ερωτήσεις:

 

1) πως κάνω forward στον browser? (το back το πλήκτρο είναι hardware, πως πάω όμως μπροστά;)

 

2) ποιο navigator προτείνετε για Ελλάδα, γιατί το nokia drive δε μου φαίνεται και τόσο αξιόπιστο;

 

θενκς

 

1.Δεν εχω δει πως κανεις forward στον ΙΕ,μαλλον δεν γινεται αυτο,αλλα δεν βαζω το χερι στη φωτια 100%

Το back ειναι παντως και πισω στο σερφαρισμα.

2.Εχει ενσωματωμενο το Nokia Drive που αξιοπιστο ειναι γενικα,αλλα δεν ειναι για χρηση λογω πρωιμης εκδοσης λογισμικου που τρωει παραπανω απο νορμαλ επιπεδα πορους και δεν συνισταται εως οτου βγει update απο Nokia.

Δεν ειναι μονο το λειτουργικο που εχει bugs αλλα και οι εφαρμογες της Nokia εξισου,

Δεν το συνιστω το κινητο σε κανεναν εως οτου βγει το πολυποθητο update που θα διορθωσει τα περισσοτερα.

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Η ουσια ειναι οτι επι ενα μηνα περιμενα το 920 και τωρα μου λεει η Nokia να περιμενουμε ενα 2μηνο για να λειτουργει οπως επρεπε να λειτουργει απο την αρχη.

Εγω αυτο δεν το καταλαβαινω.

Δεν μπορει να κανει τετοιες διακρισεις σε branded και μη συσκευες.

Και ποιος εμενα μπορει να μου εγγυηθει οτι τα ολα αυτα τα bugs ειναι θεμα software και οχι hardware που καθε μερα μου εμφανιζονται και νεα οπως επανεκκινησεις 3 φορες χθες οταν το συνδεσα το κινητο στο pc οταν στη προσπαθεια να μεταφερω φακελους στο κινητο.

Παντως οι αντιδρασεις ειναι πολυ εντονες απο κατοχους unbranded συσκευων

http://conversations.nokia.com/2012/12/19/us-and-canada-update-your-nokia-lumia-920-lumia-820/:ninja:

 

Δεν μπορούμε να πούμε τίποτα. Εχεις απόλυτο δίκιο και μπράβο σου που δεν τα μασάς παρόλο που μπορεί να χρειαστεί να το πουλήσεις....

Δεν θέλω να πώ περισσότερα γιατί θα το κάνουμε VS. Ομως με αυτά και μ αυτά δεν βλέπω να βγάζει το 2013 η ΝΟΚΙΑ παρέα με τον Elop και τα WP. Ειδικά αν το Ativ δεν παρουσιάζει τα προβλήματα των Lumia και HTC.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορούμε να πούμε τίποτα. Εχεις απόλυτο δίκιο και μπράβο σου που δεν τα μασάς παρόλο που μπορεί να χρειαστεί να το πουλήσεις....

Δεν θέλω να πώ περισσότερα γιατί θα το κάνουμε VS. Ομως με αυτά και μ αυτά δεν βλέπω να βγάζει το 2013 η ΝΟΚΙΑ παρέα με τον Elop και τα WP. Ειδικά αν το Ativ δεν παρουσιάζει τα προβλήματα των Lumia και HTC.

 

Θα προσπαθησω να ζητησω επιστροφη χρηματων η' αντικατασταση συσκευης στα πλαισια του doa 14 ημερων που παρεχουν τα γνωστα ιντερνετομαγαζα του εξωτερικου,γιατι οπως ειπα δεν ειμαι σιγουρος αν ειναι θεμα software η hardware πλεον με αυτα που βλεπω σε καθημερινη βαση μεσα σε μια εβδομαδα που το εχω.

Το λειτουργικο και το κινητο μου αρεσουν και με καλυπτουν σε αυτα που θελω,αλλα το θεμα ειναι να λειτουργουν σε νορμαλ-τυπικες συνθηκες.

Αυτο ειναι το ζητουμενο και μονο.

Αντε πες καταλαβαινω τα bugs που και αυτα αδικαιολογητα ειναι σε τετοιο μεγεθος,αλλα και η καθυστερηση στη λυση ειναι ακομα χειροτερα,εχοντας αφησει ξεκρεμαστους τοσους και τοσους καταναλωτες.

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Σημερα το εβγαλα στις 6:10 το πρωι απο το φορτιστη και μεχρι τωρα η μπαταρια ειναι στο 95% με data ανοιχτα και λιγο GPS.

Δειχνει να τα πηγαινει καλα μεχρι τωρα.

ΜySmartphone: Samsung Galaxy S24 Ultra

MySmartwatch:  Garmin Forerunner 965

 

Link to comment
Share on other sites

Σημερα το εβγαλα στις 6:10 το πρωι απο το φορτιστη και μεχρι τωρα η μπαταρια ειναι στο 95% με data ανοιχτα και λιγο GPS.

Δειχνει να τα πηγαινει καλα μεχρι τωρα.

 

Δειχνει οτι τα παει καλα,αλλα αν κανεις καμια ωρα ιντερνετ,με location στο on κανα 2ωρο μουσικης και κανα μισαωρο ομιλια,η μπαταρια φευγει αερα,2 ημερες τωρα φευγω για κανα 6ωρο απο το σπιτι με 80-90% μπαταρια και οταν φτασω στο σπιτι εχω ενα 10% περιπου,οταν με το S3 με την ιδια χρηση παει στο 40-50%.

Ειναι τρομερη διαφορα και τραγικα τα πραγματα.

Σου εκανε εως τωρα κανα παγωμα η'επανεκκινηση?

Εμενα και αυτα 2 φορες το πρωτο και 3 φορες το δευτερο οπως ανεφερα παραπανω

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Δειχνει οτι τα παει καλα,αλλα αν κανεις καμια ωρα ιντερνετ,με location στο on κανα 2ωρο μουσικης και κανα μισαωρο ομιλια,η μπαταρια φευγει αερα,2 ημερες τωρα φευγω για κανα 6ωρο απο το σπιτι με 80-90% μπαταρια και οταν φτασω στο σπιτι εχω ενα 10% περιπου,οταν με το S3 με την ιδια χρηση παει στο 40-50%.

Ειναι τρομερη διαφορα και τραγικα τα πραγματα.

Σου εκανε εως τωρα κανα παγωμα η'επανεκκινηση?

Εμενα και αυτα 2 φορες το πρωτο και 3 φορες το δευτερο οπως ανεφερα παραπανω

 

Ποτέ δε μου εχει κανει παγωμα ή επανεκκινηση και χτες περνουσα φακελους με μουσικη στο 920...

Εχω βεβαια το Locations στο off.

Χτες το βγαζω απο την πριζα στις 2 το μεσημερι και το βραδυ στις 9 ειχε 19% μπαταρια :wacko: με σερφαρισμα (με 3G και WiFi), λιγο GPS και γενικα αρκετο πειραγμα. Καθολου καλη επιδοση κατα τη γνωμη μου.

Να δω σημερα πώς θα τα παει.

ΜySmartphone: Samsung Galaxy S24 Ultra

MySmartwatch:  Garmin Forerunner 965

 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και από μένα! Έχω το λευκό 920 unbranded από Expansys. Το δουλεύω εδώ και 10 μέρες περίπου, και πραγματικά διαβάζω με έκπληξη τα όσα γράφονται εδώ.

Το τηλέφωνο αυτές τις 10 μέρες λειτουργεί ΑΨΟΓΑ. Επειδή τα περισσότερα αρνητικά που γράφτηκαν είανι για την μπαταρία, να σας πω κι εγώ την εμπειρία μου.

Καταρχήν οι πρώτες 3-4 φορτίσες, γίνανε όταν έκλεισε το κινητό από μπαταρία, μετά από πλήρη αποφόρτιση.

Δεν παρατηρήθηκαν ξαφνικές μεγάλες μειώσεις, δε ζεστένεται η μπαταρία.

Το βράδυ, με ανοιχτό μόνο το 3G χωρίς εφαρμογές να τρέχουν στο background, πέφτω για ύπνο στο 80% στις 12, και στις 8 το πρωί είναι στο 74-75%.

 

Το τηλέφωνο δουλεύει απροβλημάτιστα, δεν κολλάει, δε lagάρει, δε χρειάζεται επανεκκίνηση. Όταν είμαι σπίτι δουλεύει το viber, whatsapp, skype στο backround κανονικά, με τα notifications να έρχονται κανονικά (όχι στην οθόνη κλειδώματος όμως).

Ομολογώ ότι δεν είμαι heavy user για να το κρίνω πιο αυστηρά. Τα 3 mail accounts μου (όλη μέρα) και οι εφαρμογές που προανέφερα για 6 ώρες το απόγευμα) πάντως, δεν ξοδεύουν την μπαταρία σε 24 ώρες.

 

Επίσης στη μεταφορά φακέλων από/προς το κινητό δεν είχα ποτέ πρόβλημα, μουσική ακούω σύνολο 1 ώρα την ημέρα από/προς τη δουλειά. Το σερφάρισμα γίνεται κυρίως από το σπίτι με wifi (1-2 ώρες την ημέρα).

Link to comment
Share on other sites

Και εγω οταν περασα φακελους την πρωτη ημερα στο κινητο δεν ειχα κανενα προβλημα,οταν εκανα εχθες reset και παω να ξαναπερασω τους ιδιους φακελους 3 φορες σε διαστημα 15 λεπτων μου εκανε επανεκκινηση:blink::wacko:

Για βαλε bt σε λειτουργια διοτι εκει εμφανιζονται τα παγωματα οπως αναφερουν και στο εξωτερικο,ενω γενικα η ακροαση ειναι αψογη με 2 διαφορετικα bt της Sony.

Το ξαναεκανα παλι reset τωρα το πρωι και το παρατησα το κινητο-θα ξαναπερασω παλι τους ιδιους φακελους να δω τι θα γινει πιο μετα.

 

@aekman:Αυτα που λες με προβληματιζουν ακομα περισσοτερο οτι μπορει και να ειναι θεμα hardware και ελλατωματικης παρτιδας στο δικο μου.

 

Edit:Μολις περασα 5 φακελους στο κινητο 6gb συνολικα χωρις κανενα,θεμα-αν και να αναφερω οτι στο χθεσινο reset μου εκανα πανω απο 15 λεπτα μου φανηκε πολυ μεγαλο διαστημα και εκανα χειροκινητο soft reset εκανε επανεκκινηση συνεχισε τη διαδικασια κανονικα εως οτου να ολοκληρωθει,ενω σημερα που το εκανα το reset μου πηρε λιγοτερο απο 10λεπτο και ολοκληρωθηκε νορμαλ-δεν ξερω ισως στο χθεσινο reset επειδη το διεκοψα βιαια να μην ειχε ολοκληρωθει καλα και για αυτο να μου εκανε restart 3 φορες συνδεδεμενο στο pc.

 

Περασα και τον πιο μεγαλο εκτο φακελο 4gb και εκει εξισου νορμαλ.

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Και εγω οταν περασα φακελους την πρωτη ημερα στο κινητο δεν ειχα κανενα προβλημα,οταν εκανα εχθες reset και παω να ξαναπερασω τους ιδιους φακελους 3 φορες σε διαστημα 15 λεπτων μου εκανε επανεκκινηση:blink::wacko:

Για βαλε bt σε λειτουργια διοτι εκει εμφανιζονται τα παγωματα οπως αναφερουν και στο εξωτερικο,ενω γενικα η ακροαση ειναι αψογη με 2 διαφορετικα bt της Sony.

Το ξαναεκανα παλι reset τωρα το πρωι και το παρατησα το κινητο-θα ξαναπερασω παλι τους ιδιους φακελους να δω τι θα γινει πιο μετα.

 

@aekman:Αυτα που λες με προβληματιζουν ακομα περισσοτερο οτι μπορει και να ειναι θεμα hardware και ελλατωματικης παρτιδας στο δικο μου.

 

Edit:Μολις περασα 5 φακελους στο κινητο 6gb συνολικα χωρις κανενα,θεμα-αν και να αναφερω οτι στο χθεσινο reset μου εκανα πανω απο 15 λεπτα μου φανηκε πολυ μεγαλο διαστημα και εκανα χειροκινητο soft reset εκανε επανεκκινηση συνεχισε τη διαδικασια κανονικα εως οτου να ολοκληρωθει,ενω σημερα που το εκανα το reset μου πηρε λιγοτερο απο 10λεπτο και ολοκληρωθηκε νορμαλ-δεν ξερω ισως στο χθεσινο reset επειδη το διεκοψα βιαια να μην ειχε ολοκληρωθει καλα και για αυτο να μου εκανε restart 3 φορες συνδεδεμενο στο pc.

 

Περασα και τον πιο μεγαλο εκτο φακελο 4gb και εκει εξισου νορμαλ.

 

το πιο πιθανον να εχεις προβληματικη συσκευη. για φλασαρισμα αυτο

 

******************************

Edited by impreza_sti
Link to comment
Share on other sites

1.Δεν εχω δει πως κανεις forward στον ΙΕ,μαλλον δεν γινεται αυτο,αλλα δεν βαζω το χερι στη φωτια 100%

Το back ειναι παντως και πισω στο σερφαρισμα.

2.Εχει ενσωματωμενο το Nokia Drive που αξιοπιστο ειναι γενικα,αλλα δεν ειναι για χρηση λογω πρωιμης εκδοσης λογισμικου που τρωει παραπανω απο νορμαλ επιπεδα πορους και δεν συνισταται εως οτου βγει update απο Nokia.

Δεν ειναι μονο το λειτουργικο που εχει bugs αλλα και οι εφαρμογες της Nokia εξισου,

 

1. Αν είναι δυνατόν, δεν λέω να έχει hardware key για forward, αλλά δώσε μια δυνατότητα για forward, τουλάχιστον στο μενού, αυτό με τις τρεις τελείες. Ή μήπως καλύπτεται από το recent? Θα πρέπει να το δοκιμάσω.

 

Όσο για τη μπαταρία και μένα μου τελειώνει κάπως απότομα το βράδυ αλλά τα έχω όλα ανοιχτά, BT, WIFI, DATA etc

 

Δεν το συνιστω το κινητο σε κανεναν εως οτου βγει το πολυποθητο update που θα διορθωσει τα περισσοτερα.

 

Σ' αυτό δεν συμφωνώ γιατί παρόλο που είχα πριν το Galaxy S2, rooted γεμάτο με applications, ακόμα κι έτσι προτιμώ το 920.

:X
Link to comment
Share on other sites

Σ' αυτό δεν συμφωνώ γιατί παρόλο που είχα πριν το Galaxy S2, rooted γεμάτο με applications, ακόμα κι έτσι προτιμώ το 920.

 

Εχει ενα δικιο σ' αυτο που λεει.

Απο τη μια ο κλεισιμο του wifi οταν κλειδωσει η συσκευη και απο την αλλη το θολωμα των φωτο την ημερα ειναι 2 σοβαρα παραπτωματα.

Δε σου λεω για την μπαταρια που εχει 1.000.000 διαφορετικες παραμετρους, απο τις οποιες μπορει να επηρεαζεται.

Κατα αλλα ειναι εξαιρετικη συσκευη και τα WP ειναι κατι το εντελως διαφορετικο σε UI σε σχεση με τα υπολοιπα mobile OS.

ΜySmartphone: Samsung Galaxy S24 Ultra

MySmartwatch:  Garmin Forerunner 965

 

Link to comment
Share on other sites

alextrela έχεις κάνει hardware reset μπας και φτιάξει το πρόβλημα;

 

Σημερα το πρωι εκανα το τεταρτο,ισως διοτι το τριτο που εκανα δεν ολοκληρωθηκε σωστα και εκει οφειλεται οι επανεκκινησεις του κινητου ενω ειναι συνδεδεμενο στο pc.

Το σεταρα παλι απο την αρχη απλως εβαλα απο το store μονο 2-3 απαραιτητα application,συγχρονισμο του email acoount περασμα μουσικης,τιποτα αλλο απολυτος μονο τα πιο βασικα,θελω να το φλασαρω αλλα δεν μπορω το αναφερω πιο πανω.

Παντως ενα τεταρτο που εκανα το σεταρισμα με wifi μονο ανοιχτο/φωτεινοτητα στο low, η μπαταρια ειναι ακομα στο 100%

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Παντως κι εγω εδω και μια βδομαδα που το εχω υπερευχαριστημενος ειμαι. Κανενα απολυτως restart η κολλημα κι η μπαταρια ικανοποιητικη αν οχι καλη.. Παντα ανοιχτο wifi και location και το πειραζω ολη την ωρα με φωτεινοτητα παντα στο μεσαιο - οχι αυτοματο. Μερα φωτογραφια δεν εχω τραβηξει αλλα βραδυ μοιαζει λες και το τηλεφωνο παραγει φως απο μονο του, εχω μεινει αφωνος!!

Φυσικα κι εγω περιμενω πως και πως το update και κατι μου λεει οτι λογω αντιδρασεων θα φροντισουν να το δωσουν νωριτερα απι Φεβρουαριο.. Αλλωστε λογικα δε μπορει, πιο ευκολα θα ετοιμαζεται ενα update για unbranded συσκευες!!

Παρεπιπτοντως κι εγω το λευκο απο expansys εχω οπως ο φιλος που ειναι ευχαριστημενος, να ηταν συγκεκριμενη παρτιδα μονο προβληματικη;;;

Link to comment
Share on other sites

Οπως ανεφερα επανεκκινηση ειχα μονο οταν το συνδεσα στο pc πουθενα αλλου,και παγωμα 2 φορες η οθονη με το bt handsfree τη πρωτη φορα την πρωτη ημερα που εκανα σηζευξη με το bt και προχθες που ενω ακουγα μουσικη επι 1 ωρα συνεχομενα και σερφαροντας με δικτυο κινητης παλι παγωσε η οθονη αναμμενη παντα και του εκανα και στις 2 φορες soft reset.

Το μεγα θεμα ειναι η αποδοση της μπαταριας που οταν ανοιξω τα παντα πεφτει με γεωμετρικη προοδο.

Προσπαθω να καταλαβω μηπως ειναι καθαρο software και λυθει με το update και οχι hardware οπου τοτε παω για αντικατασταση συσκευης.

Εμενα το κινητο μου αρεσει και θελω να το κρατησω και να μην μπλεξω με αντικαταστασεις/αναμονες κτλ και η διαισθηση μου ειναι οτι ειναι θεμα software και θα λυθει,αλλα ειμαι ανοιχτο σε καθε ενδεχομενο.

Και εμενα απο το expansys ειναι αγγλικο.

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Δεν αναγνωρίζει τους υπότιτλους σε srt; Γιατί έτσι μου φαίνεται

 

Αν υπηρχε προγραμμα πχ bsplayer οπως στα windows στα pc η'και σε android δεν θα υπηρχε προβλημα.

Ματροσκα αρχειο επαιξες?

 

Edit:Μολις μου βγηκε αναβαθμιση στο Nokia Drive και τωρα θα τα εγκαταστησω να τσεκαρω πως παει.

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Να κάνω λίγο μια ενημέρωση για όσους δεν γνωρίζουν. Τα προγράμματα της Nokia που προορίζονται αποκλειστικά για τα επίσημα service της δεν είναι εμπορικό προιόν. Είναι copyrited υλικό, όπως επίσης και τα user manual αυτών, και δεν επιτρέπεται από την Nokia η διακίνηση αυτών. Το αν κάποιες άλλες ιστοσελίδες, οι οποίες κατά τα άλλα είναι απόλυτα νόμιμες και δεν διακινούν παράνομο υλικό, πράττουν διαφορετικά δεν έχει να κάνει με εμάς. Οφείλουμε, σαν forum, να είμαστε τυπικοί και προσεκτικοί σε αυτό. Οπότε δεν επιτρέπεται η δημοσίευση συνδέσμων που παραπέμπουν σε ανάλογο υλικό.

Υ.Γ. Δεν την "λέω" σε κανέναν συγκεκριμένα, μην παρεξηγηθώ. Μια απλή ενημέρωση είναι για όσους δεν γνωρίζουν. :)

Edit: Το ίδιο ισχύει και για τα αρχεία των firmware.

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

Αν υπηρχε προγραμμα πχ bsplayer οπως στα windows στα pc η'και σε android δεν θα υπηρχε προβλημα.

Ματροσκα αρχειο επαιξες?

 

Edit:Μολις μου βγηκε αναβαθμιση στο Nokia Drive και τωρα θα τα εγκαταστησω να τσεκαρω πως παει.

 

Όχι είχα κάτι ματρόσκα και τα μετέτρεψα σε mp4 για συμβατότητα. Γιατί παίζει και ματρόσκα;

:X
Link to comment
Share on other sites

Σημερα το πρωι εκανα το τεταρτο,ισως διοτι το τριτο που εκανα δεν ολοκληρωθηκε σωστα και εκει οφειλεται οι επανεκκινησεις του κινητου ενω ειναι συνδεδεμενο στο pc.

Το σεταρα παλι απο την αρχη απλως εβαλα απο το store μονο 2-3 απαραιτητα application,συγχρονισμο του email acoount περασμα μουσικης,τιποτα αλλο απολυτος μονο τα πιο βασικα,θελω να το φλασαρω αλλα δεν μπορω το αναφερω πιο πανω.

Παντως ενα τεταρτο που εκανα το σεταρισμα με wifi μονο ανοιχτο/φωτεινοτητα στο low, η μπαταρια ειναι ακομα στο 100%

 

Επείδη μ' ενδιαφέρει η συσκευή, παρακολουθώ το συγκεκριμένο thread και πραγματικά, alextrela, χαράς στο κουράγιο σου. Πάντως, αφού σου αρέσει τόσο συσκευή, μην την "παρατήσεις" εύκολα. Και μια ερώτηση, περισσότερο σαν troubleshooting: Πριν συνδέσεις το 920 με τον υπολογιστή σου, είχες κάποιο από όλα αυτα τα θέματα; Μήπως κάποιο αρχείο έκανε τη "ζημιά";

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...