Jump to content

Περί... σχολιασμού γενικά


KostasV
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλως ηλθες στο myphone. :)

 

Σε ευχαριστουμε για τα καλα σου λογια που βοηθουν τους συντελεστες -και οχι μονο- του site να συνεχισουν την προσπαθεια, και ευελπιστουμε να σε δουμε ενεργο μελος συμμετεχωντας στις συζητησεις του forum. ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Αυτα τα καλα σου λογια αποτελουν κινητηρια δυναμη για ολους μας ωστε να συνεχισουμε ακομη πιο δυνατα και με ορεξη...

 

Welcome...!!!!!! :D :)

http://briefcase.pathfinder.gr/download/O_Tifosi/22469/369781/0/3.JPG

 

Tifosi : Βοηθός Συντονιστή συζητήσεων στο forum της Nokia @ myphone.gr

 

Θες ένα πολύ καλό RCD-MP3 αυτοκινήτου της Sony,σε άψογη κατάσταση και δώρο ένα αυθεντικό Joystick της Sony για εύκολο χειρισμό...?

Εαν ναι,ρίξε μια ματιά εδώ! !

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστούμε θερμά για τα καλά σου λόγια φίλε.

Να σαι πάντα καλά και σθ.

 

Καλό Πάσχα και καλή Ανάσταση :)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος leosedf ( 7 Απρ. 2004 , 12:50)

 

Ουτε ενα hardware section δεν έχει ουαααααααααα :cry:

 

 

Τι εννοείς λέγοντας "hardware section"?

Link to comment
Share on other sites

Κάτι όπως "δεν έχω σήμα" η "μου χάλασε το κινητό" η "ξέρει κανείς τι έχει πάθει?"

Ολοι με video, με παιχνιδια και με data suite ασχολούντε

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος leosedf ( 7 Απρ. 2004 , 13:21)

 

Κάτι όπως "δεν έχω σήμα" η "μου χάλασε το κινητό" η "ξέρει κανείς τι έχει πάθει?"

Ολοι με video, με παιχνιδια και με data suite ασχολούντε

 

 

Μα, σε ολόκληρο το forum μπορείς να ρωτήσεις για όποια απορία ή πρόβλημα έχεις. ;)

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (Siemens M55: SIE-M55/10 UP.Browser/6.1.0.5.c.6 (GUI) MMP/1.0)

 

an kapoios kanei report gia kapoion,tote ti epiptoseis tha exei auto?

k genika,ti poines mporei na ypostei kapoios?

...όχι άλλο κάρβουνο... :X ...
Link to comment
Share on other sites

Αν παρατηρησεις σε καποιο thread κατι αντιθετο με τους Ορους Προσβασης και χρησης (καποιο προκλητικο post που ενοχλησε κλπ) μπορεις να το αναφερεις με το report.

 

Οι αρμοδιοι Mods του forum, θα δουν την αναφορα, θα το κοιταξουν και θα πραξουν αναλογως. Εαν οντως καποιο μελος εχει παραβει τους Ο.Π.Χ συμφωνα με αυτους :

 

Εφόσον κάποια «συζήτηση» παραβεί οποιονδήποτε από τους Όρους Πρόσβασης και Χρήσης, απαγορεύεται να συνεχιστεί η συμμετοχή των μελών του forum σε αυτήν. Εφόσον υπάρχουν οποιεσδήποτε ενστάσεις θα πρέπει να υποβάλλονται με (PM) ή e-mail στους αρμόδιους Moderators ή τον Administrator.

 

Σε αυτήν τη περίπτωση, οι αρμόδιοι διαχειριστές θα αφαιρέσουν απροειδοποίητα το προσβλητικό μήνυμα και στη συνέχεια θα στείλουν έως και 2 προσωπικά μηνύματα στο μέλος ή το διαχειριστή, που παρενέβη τους όρους.

 

Εφόσον το μέλος ή ο διαχειριστής δεν συμμορφωθεί θα απαγορευθεί η είσοδός του στο forum για χρονικό διάστημα δύο εβδομάδων ή και μεγαλύτερο. Το forum χρειάζεται ενότητα και κατανόηση. Ας προσπαθήσουμε λοιπόν όλοι μαζί για το καλύτερο!

 

Αυτο δεν σημαινει οτι σε καθε report που λαμβανουμε, ενεργουμε ετσι. Καποια reports δεν εχουν νοημα και η αιτιολογια τους μπορει να μην αληθευει. (στηριζονται σε προσωπικες διαμαχες που δεν απασχολουν το forum, ειναι υπερβολικα κλπ) Γι'άυτο καλο ειναι να προσεχουμε πολυ με αυτην την λειτουργια του forum ωστε να χρησιμευει οπου χρειαζεται και να μην χρησιμοποιειται ασκοπα.

Link to comment
Share on other sites

Εγω θα ηθελα να ρωτησω τι ειναι αυτο το sweet root και γιατι θελει κωδικο προσβασης και ποιος το εχει ανοιξει;; :worry: :D

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Βασίλης ( 7 Απρ. 2004 , 21:42)

 

Εγω θα ηθελα να ρωτησω τι ειναι αυτο το sweet root και γιατι θελει κωδικο προσβασης και ποιος το εχει ανοιξει;; :worry: :D

 

Wappy Photos.. :p

 

Pass : 18/4/04 :lol:

Link to comment
Share on other sites

polu swsta :) kai emena mou kanane katagkelia epeidh poulousa phone kai enas kurios den prolabe na parei kai me ebgale pseuti kai mou kane katagkelia alla hr8e to paidi pou ta phre kai molis eipe oti autos ta peire den 3anamilise to atomo auto :p
www.glafki.com
Link to comment
Share on other sites

Ε ωραία μπορείς να απαντήσεις σε όλο το φόρουμ :p

τα προβλήματα (Τεχνικά και μη) που έχουμε με τα κινητά μας έχουν θέση στο φόρουμ του κάθε κινητού ;(

[imgalign]http://www.rigasplastika.gr/nicolas/320ci.jpg[/imgalign]

rigasnic :: The ex-night shift ::

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος andreadakis ( 8 Απρ. 2004 , 01:33)

 

telika kseri kanis pos boro na diagrapso mia foto apo to my gallery?????????????????????????

 

 

Στέλνεις ένα PM στον MsK, του γράφεις ακριβώς ποιά φωτογραφία σου είναι και του ζητάς να τη σβήσει.

Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Link to comment
Share on other sites

Αγαπητοί myphorumίτες...,

 

Πιστεύω πως πολλοί από εμάς έχουν μπεί στη περιπέτεια να αναζητούν μέσα σε χαόδη tread τις ρυθμίσεις για MMS ή WAP over GPRS των συσκευών τους. Έτσι απλά θα ήθελα να προτείνω σε όλη τη καλή παρέα του site να γίνει μια προσπάθεια να συγκεντρωθούν σε ένα σημείο του site όλες αυτές οι ρυθμίσεις ώστε να μπορούμε να τις εντοπίζουμε εύκολα. Γνωρίζω πως αυτή είναι δουλειά των δικτύων κινητής...αλλά είμαι σίγουρος πως όλοι γνωρίζετε το μπάχαλο που επικρατεί σ'αυτον τον τομέα. Φυσικά είμαι πρόθυμος να συμβάλω με πληροφορίες σ'αυτό που προτείνω. :)

Αφού δεν μπορούμε να δώσουμε χρόνια στη ζωή μας....ας δώσουμε ζωή στα χρόνια μας.
Link to comment
Share on other sites

πολυ καλη η προταση σου φιλε μου , αλλα εχε υποψη σου οτι πλεον οι περισσοτερες εταιριες ( κατασκευαστες ) αρχιζουν και βαζουν ενα λινκ στο site τους για αυτες τις ρυθμησεις, αλλα δεν νομιζω να χαλαγε κανεναν να τις εχει σε ενα μερος ;)
Έρωτας: Κορυφαίο ιδιοτελές συναίσθημα, αναφέρεται μόνο στις ερωτικές σχέσεις (όπως δείχνει και το όνομα του). Δίνεις τα πάντα στον άλλο και περιμένεις τα πάντα από αυτόν. Παραδίδεσαι ψυχή τε και σώματι και επιθυμείς το ίδιο από το ταίρι σου. Για μένα ο αληθινός μεγαλειώδης έρωτας, αυτός που θα σταματήσει το χρόνο, είναι πιο σπάνιος και προσωπικά πιο επιθυμητός από την αγάπη.
Link to comment
Share on other sites

Πολυ καλη η ιδεα του φιλου και θα μπορουσε ευκολα να πραγματοποιηθει.Πιστευω θα βοηθουσε ολους εμας αλλα και επισκεπτες του site να βρουν ανα πασα στιγμη τις ρυθμισεις για καθε συσκευη και δικτυο. :)

Link to comment
Share on other sites

Βρε παιδια κατα την "βολτα" μου στους διαξιφισμους οχι μονο σημερα αλλα και αλλες φορες βλεπω π.χ μια συγκριση P900 vs. SX1 vs. 6600 vs. GX30 και μετα απο λιγο Sharp Gx-30 vs. Siemens SX-1 vs. SE P900 δηλαδη τα ιδια σχεδον.Συγκεκριμενα ειναι εδω και εδω .Δεν αναφερομαι για αυτα τα παιδια.Απλως βρηκα αφορμη ωστε να κανω αυτη την παρατηριση.Θα προτεινα καπως να γινοντουσαν merge 2 συγκρισεις ετσι ωστε να μην ανοιγουμε νεα thread συγκρινοντας ιδια κινητα καθε φορα.Τι λετε?

 

THANX! :)

Link to comment
Share on other sites

Αρκετά θέματα στους διαξισμούς μοιάζουν, όμως θα πρέπει να σκεφτείς ότι τα περισσότερα συγκριτικά ανοίγουν γιατί κάποιο μέλος προκειται να προβει σε μια αγορά και θέλει να πάρει την γνώμη και άλλων. Αν λοιπόν αυτό το μέλος δεν θέλει (στο παράδειγμα σου) το 6600, γιατί να του το βάλω εγώ στο thread του; ;) Υπάρχουν βέβαια και άλλα θέματα πιο γενικά, οπότε εκεί γίνεται είτε merge είτε κλέιδωμα και συνέχεια στο άλλο.

:)

[imgalign]http://www.rigasplastika.gr/nicolas/320ci.jpg[/imgalign]

rigasnic :: The ex-night shift ::

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Περί... σχολιασμού γενικά
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...