Jump to content

Περί... σχολιασμού γενικά


KostasV
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδια παντως παιζει και να μην ηταν πρωταπριλιατικο.Δεν λεω οτι απο Δευτερα θα ειναι διαθεσιμο το i-mode, αλλα δεν θα αργησουμε να το δουμε.Και το λεω αυτο γιατι μεσω της σχολης μου μου ειπαν αν θελω να παω σαν part-time απο 1/4 εως 31/5 να δουλεψω στην Cosmote και συγκεκριμενα για το testing του i-mode.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?s=&threadid=24827

 

το κλειδωσαν επειδη λενε οτι υπαρχει και αλλου παρομοιο ενω δεν ειναι καθολου παρομοιο εκεινο που λενε. το thread που ειχα κανει ειναι πολυ ωραιο και εχει θεμα με το ποιο θεωρουμε εμεις καλυτερο τραγουδι της ημερας και μπορει να αλλαζει και καθε μερα. θα ειχε μεγαλη επιτυχια πιστευω οπως εχει και μεγαλη επιτυχια και σε πολα αλλα forums που εχω δει. εγω πιστευω οτι εγινε αδικια. περιμενω απαντηση.

Link to comment
Share on other sites

Αγαπητέ Λάζαρε ,

 

στο θέμα Μικρό Faq και άλλα λέει :

 

" Χμμμ ναι. Αυτό το PM που λένε όλοι εδώ μέσα.. τι είναι?

 

PM = Personal Message , Προσωπικό Μήνυμα Ελληνιστί. Σου δίνει τη δυνατότητα να στείλεις ένα προσωπικό μήνυμα σε κάποιο άλλο μέλος. Για κάνε κλικ εδώ. Τώρα για κοίτα κάτω - κάτω αριστερά... Τι λέει? "Προσωπικά Μηνύματα" !!! Από εκεί μπορείς να στείλεις και να λάβεις προσωπικά μηνύματα.

"

 

Καλό θα ήταν τα παραπονά σου να τα κάνεις στον rigasnic με PM.

 

Σκέψου τι θα γινόταν αν 18.000 άνθρωποι άνοιγαν ο καθένας από ένα θέμα στο Σχολιασμό κάθε φορά που τους κλείδωνε κάποιος moderator ένα thread.

 

Thanks. :)

Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Link to comment
Share on other sites

Dear MsK....

 

Η οικογένεια?Τα παιδιά?Μπλαμπλαμπλαμπλα μπλα...

 

Εκεί που θέλω να καταλήξω είναι στο θέμα του software!Παραδέχομαι ότι το site μας είναι κορυφή αλλά στο software υστερεί...Π.χ προσπαθούσα να βρω το SeleQ για 6600 και δεν το βρήκα ενώ είναι πολύ βασικό application!Ίσως να είναι συμβατό αλλά να μην το έγραψε κάποιος!!Προτείνω να τα δοκιμάσω στο 6600 μου μετά το Πάσχα(όταν θα πάρω BT adaptor και θα μπορώ να τα περνώ)και να ανανεώσω τις καρτελίτσες...Ακόμη να βρω τις τελευταίες εκδόσεις και να δώσω μια λίστα σε κάποιον moderator να τις βρει...

 

Υ.Γ Δεν το λέω για γλύψιμο...Απλά "νευρίασα" όταν δεν έβρισκα αυτό που ήθελα και κατάντησα να τρέχω σε άλλα sites για να βρω αυτό που θέλω(ονόματα δεν λέμε,εσύ κατάλαβες)...

Υ.Γ2 Για να μην πείτε ότι το λέω για να γλύψω και να πάρω θέση και τέτοια απλά δεν θέλω να πάρω τίποτα...Ουτε κο-μοντερατιλικι ή κάτι(για τους χρήστες το λέω γιατί δεν θέλω να παρεξηγηθώ και να φανεί ότι θέλω)και εννοείται ούτε λεφτά...Απλά για να ανανεωθεί το software στο site...

Y.Γ3 Με τη σειρά μου κι εγώ να σε συγχαρώ για την καταπληκτική δουλειά που έκανες στη Cebit!Συγχαρητήρια!

 

 

Φιλικα

JustMe

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος JustMe! ( 3 Απρ. 2004 , 21:50)

 

Dear MsK....

 

Η οικογένεια?Τα παιδιά?Μπλαμπλαμπλαμπλα μπλα...

 

Εκεί που θέλω να καταλήξω είναι στο θέμα του software!Παραδέχομαι ότι το site μας είναι κορυφή αλλά στο software υστερεί...Π.χ προσπαθούσα να βρω το SeleQ για 6600 και δεν το βρήκα ενώ είναι πολύ βασικό application!Ίσως να είναι συμβατό αλλά να μην το έγραψε κάποιος!!Προτείνω να τα δοκιμάσω στο 6600 μου μετά το Πάσχα(όταν θα πάρω BT adaptor και θα μπορώ να τα περνώ)και να ανανεώσω τις καρτελίτσες...Ακόμη να βρω τις τελευταίες εκδόσεις και να δώσω μια λίστα σε κάποιον moderator να τις βρει...

 

Υ.Γ Δεν το λέω για γλύψιμο...Απλά "νευρίασα" όταν δεν έβρισκα αυτό που ήθελα και κατάντησα να τρέχω σε άλλα sites για να βρω αυτό που θέλω(ονόματα δεν λέμε,εσύ κατάλαβες)...

Υ.Γ2 Για να μην πείτε ότι το λέω για να γλύψω και να πάρω θέση και τέτοια απλά δεν θέλω να πάρω τίποτα...Ουτε κο-μοντερατιλικι ή κάτι(για τους χρήστες το λέω γιατί δεν θέλω να παρεξηγηθώ και να φανεί ότι θέλω)και εννοείται ούτε λεφτά...Απλά για να ανανεωθεί το software στο site...

Y.Γ3 Με τη σειρά μου κι εγώ να σε συγχαρώ για την καταπληκτική δουλειά που έκανες στη Cebit!Συγχαρητήρια!

 

 

Φιλικα

JustMe

 

 

Φοβερή αίσθηση του χιούμορ, ειδικά για την ηλικία σου :) :)

 

Δίκιο έχεις ότι δεν υπάρχει πολύ software αλλά είναι λόγω του ότι το πρόγραμμα πχ που αναφέρεις είναι με χρήματα, άρα το myphone δε θα μπορούσε να το διαθέτει δωρεάν :o

 

Άρα πρέπει να το δεχτείς ότι δε θα γίνει το myphone site με warez :whistle:

Link to comment
Share on other sites

E πειράζει να βάζουμε και κανένα πρόγραμμα cr@***d?Κακό δεν κάνει!!!Άσε που θα αποκτήσουμε πιο πολλά μέλη γιατί θα κάνουν εγγραφή για να πάρουν programs!!!Να προτείνω ακόμη κάτι!

 

Μήπως να κάναμε κάτι σαν το myfiles με ringtones?Κάτι σε mytones?

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, είναι απλό: τα όποια προγράμματα παρέχονται από το MyPhone ΔΕΝ είναι warez ή *****ed και ούτε θα είναι.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος JustMe! ( 3 Απρ. 2004 , 22:03)

 

E πειράζει να βάζουμε και κανένα πρόγραμμα cr@***d?Κακό δεν κάνει!!!

 

Όχι μωρέ, σιγά!

Τι να πειράζει, αλλά όταν αρχίσουν να κάνουν μηνύσεις για παράνομη διακίνηση, το myphone θα κλείσει οριστικά και όχι απλώς προγράμματα δεν θα έχεις, αλλά ούτε forum!!!

 

Το myphone είναι στην top λίστα των sites. Κανείς δεν θα διακινδύνευε να το οδηγήσει στην απαγόρευσή του.

Link to comment
Share on other sites

τι μπορουν να κανουν? μπορουν να ψηφιζουν σε σημοσκοπησεις περισσοτερες απο μια φορες? μπορουν να αλλαζουν στοιχεια απο προσωπικα μας στοιχεια και να μας τροποποιουν τα posts μας? :eek:
Link to comment
Share on other sites

λαζαρε αυτα που λες περι προσωπικα στοιχεια κτλ ΔΕΝ στεκουν φιλε μου , και οπως ειπε και ο φιλος πιο πανω , εχω και εγω την ιδια απορια γιατι ρωτας.

 

της τελευταιες μερες εχουν γινει καποια ερωτηματα απο τους "μικρους" ( το λεω με την καλη εννοια ) που πραγματικα εχουν αφησει αφωνο οχι μονο εμενα αλλα πιστευω και πολλους αλλους , εχουν ακουστει πολλα και διαφορα που δεν θα στα αναλυω αλλα πιστευω οτι απορια εχεις και ειχες μπορει να λυθει με ενα απλο PM ( οπως σου εχει υποδειξει ο vampyre σε ενα αλλο ΔΙΚΟ σου thread που ανοιξες σημερα )

Έρωτας: Κορυφαίο ιδιοτελές συναίσθημα, αναφέρεται μόνο στις ερωτικές σχέσεις (όπως δείχνει και το όνομα του). Δίνεις τα πάντα στον άλλο και περιμένεις τα πάντα από αυτόν. Παραδίδεσαι ψυχή τε και σώματι και επιθυμείς το ίδιο από το ταίρι σου. Για μένα ο αληθινός μεγαλειώδης έρωτας, αυτός που θα σταματήσει το χρόνο, είναι πιο σπάνιος και προσωπικά πιο επιθυμητός από την αγάπη.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος lazaross ( 3 Απρ. 2004 , 23:03)

 

τι μπορουν να κανουν? μπορουν να ψηφιζουν σε σημοσκοπησεις περισσοτερες απο μια φορες? μπορουν να αλλαζουν στοιχεια απο προσωπικα μας στοιχεια και να μας τροποποιουν τα posts μας? :eek:

 

 

Να σου το θέσω αλλιώς. Και ο admin και οι αρμόδιοι mods μπορούν να αλλάξουν τα στοιχεία κάποιας δημοσκόπησης όπως θέλουν. Γιατί όμως να κάνουν κάτι τέτοιο; Δηλαδή δεν έχει καμιά πρακτική αξία να ψηφίσεις σε κάποια δημοσκόπηση 10 φορές. Για ποιο λόγο δηλαδή, για να βγάλει κάποιος το κινητό του καλύτερο ή τις κατσαρίδες πιο αηδιαστικές από τα ποντίκια :blink: (αν υπάρχει δημοσκόπηση εκεί :p )

 

Φαντάζομαι οποιοσδήποτε σοβαρός άνθρωπος (admin και modς included) έχει πολύ σημαντικότερα πράγματα να κάνει.

 

Από εκεί και πέρα και τα άλλα που αναφέρεις, γιατί να τα κάνει πχ ο admin που είναι και πολυάσχολος άνθρωπος ή ο mod (αναφέρομαι στα posts γιατί δικαιώματα edit στα στοιχεία έχει φαντάζομαι μόνο ο admin). Να παίζουν με τα posts του καθενός; Για ποιο λόγο δηλαδή; Φαντάζομαι καταλαβαίνεις ότι αυτά τα πράγματα είναι άτοπα.

 

Posts αλλάζουν μόνο όταν υπάρχει παραβίαση που βγάζει μάτι (πχ άσεμνες φωτογραφίες, λέξεις κτλ).

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος lazaross ( 3 Απρ. 2004 , 23:03)

 

τι μπορουν να κανουν? μπορουν να ψηφιζουν σε δημοσκοπησεις περισσοτερες απο μια φορες? μπορουν να αλλαζουν στοιχεια απο προσωπικα μας στοιχεια και να μας τροποποιουν τα posts μας? :eek:

 

 

Βασικά ο Admin γιατί ένα έχουμε είναι ένα άτομο πολύ αξιόπιστο και σε καμία περίπτωση δεν θα έδινε τα προσωπικά μας στοιχεία ΠΟΥΘΕΝΑ για να εξασφαλίσει κάποια χρηματική αμοιβή.

 

Τώρα για τις δημοσκοπίσεις ο Admin έχει τις ίδιες δυνατότηατες με τους Moderators μπορούν να ψηφίζουν μια φορά φυσικά αλλά επίσης μπορούν και να τις τροποποιήσουν.

 

Τα προσωπικά μας στοιχεία παραμένουν ασφαλή καθ' όλη την διάρκεια της παραμονής μας στο forum αλλά και ακόμα όταν φύγουμε από αυτό.

ΤΙΠΟΤΑ δεν μπορεί να διαρεύσει από εδώ!!

 

Φυσικά, και μπορούν να τροποποιήσουν τα ποστ μας καθώς και να τα διαγράψουν. Που ζεις σε όλα τα forum γίνετε αυτό!

Άσε που εδώ μέσα όλοι δείχνουν μεγάλη επιήκια όσο αναφορά την τροποποίηση και διαγραφή των μηνυμάτων.

 

Is it clear? :blink:

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος johner ( 3 Απρ. 2004 , 23:28)

 

Όχι μωρέ, σιγά!

Τι να πειράζει, αλλά όταν αρχίσουν να κάνουν μηνύσεις για παράνομη διακίνηση, το myphone θα κλείσει οριστικά και όχι απλώς προγράμματα δεν θα έχεις, αλλά ούτε forum!!!

 

Το myphone είναι στην top λίστα των sites. Κανείς δεν θα διακινδύνευε να το οδηγήσει στην απαγόρευσή του.

 

Ναι συμφωνώ απόλυτα.

Πιστεύω πως τα προγράμματα που είναι *****ed κάνουν κακό στο φόρουμ μας. :)

Link to comment
Share on other sites

ολοι πανω μου πεσατε... ρωταω επειδη σε μια δημοσκοπηση που εκανα με το τιτλο τι φυλο ειστε ειχε κλειδωθει και ηταν 6-0 αγορια κοριτσια αντιστοιχα και μετα απο μιση ωρα που μπηκα ηταν 28-28 αγορια κοριτσια. αυτο εγινει απο mod ή απο admin σιγουρα...
Link to comment
Share on other sites

Ο Admin μπορεί να κάνει τα πάντα!

Είναι ο Θεός! :D

 

Πάντως, δεν έχει λόγο να επηρεάσσει ούτε δημοσκοπήσεις, αλλά μου κάνει εντύπωση που μιλάτε για προσωπικά στοιχεία!

 

Το forum δεν ζητά για την εγγραφή μας προσωπικά στοιχεία!

Τέτοιος κίνδυνος δεν υπάρχει εξ αντικειμένου.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος manos the greek ( 4 Απρ. 2004 , 03:37)

 

... ... ...

 

Μα καλά εσύ δεν αποχώρησες πριν από 1-2 βδομάδες (κάτσε να βρω το thread)... "Η αποχώρησή μου και αναπάντητα ερωτήματα" :blink:

 

Αρχίσαμε όλοι τα του tomorrow, "φεύγω", "όχι δε φεύγω", "κρατάτε με" κτλ κτλ.

 

@lazaros Αυτό που λες είναι τελείως διαφορετικό. Όταν κλειδώνει μια δημοσκόπηση έχω δει κι άλλες φορές τα αποτελέσματα να αλλάζουν και πάντα νομίζω γίνονται 50-50. (% όχι ψήφοι). Αλλά είναι φανερό όταν γίνεται αυτό και επιπλέον γίνεται μόνο στις δημοσκοπήσεις που κλειδώνουν, για προφανείς λόγους.

 

Δε μας είπες όμως για τα άλλα που ρωτάς, προσωπικά στοιχεία κτλ.

Άντε μπας και σου λύσουμε τις απορίες γρήγορα γρήγορα πριν μπει ο Mythozz και σου τα χώσει :p

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος gmac ( 4 Απρ. 2004 , 16:03)

 

Μα καλά εσύ δεν αποχώρησες πριν από 1-2 βδομάδες (κάτσε να βρω το thread)... "Η αποχώρησή μου και αναπάντητα ερωτήματα" :blink:

 

Αρχίσαμε όλοι τα του tomorrow, "φεύγω", "όχι δε φεύγω", "κρατάτε με" κτλ κτλ.

 

 

lol! o manos na figei?poios to eipe ayto? :whistle: :p :D
Link to comment
Share on other sites

Επειδή είμαι υπεύθυνος για τα Series 60 προγράμματα που ανεβαίνουν, έχω να σας πω τα εξής:

 

1) Το SeleQ ανέβηκε το καλοκαίρι, όταν δεν είχε κυκλοφορήσει το 6600 και γι' αυτό δεν υπάρχει ειδική έκδοση γι' αυτό. Νομίζω όμως πως μία από τις δύο εκδόσεις που υπάρχουν

http://www.myphone.gr/software/pafiledb.php?action=file&id=20

http://www.myphone.gr/software/pafiledb.php?action=file&id=22

κάνει και για το 6600.

 

2) Οι εφαρμογές έχουν αρχίσει να γίνονται υπερβολικά πολλές για να τις ανεβάζω πλέον. Οπότε ανεβάζω τις πιο "must" commercial και τις πιο καλές freeware. Εάν έχετε κάποια καλή εφαρμογή να προτείνετε και δεν υπάρχει ανεβασμένη, ανατρέξτε στο 4).

 

3) Το myPhone ΔΕΝ διανέμει πειρατικό software από τους servers τους. Όσοι διαβάζετε τακτικά το Series 60 forum μας, ξέρετε που θα βρείτε ότι ζητάτε.

 

4) Το email μου είναι eLeKtriK-EyE at myphone dot gr Μπορείτε να μου στείλετε εκεί οτιδήποτε αφορά την ενότητα Series 60 του myPhone software.

Link to comment
Share on other sites

Λάζαρε...

 

Μπορώ να κάνω τα πάντα (το εννοώ), ωστόσο δεν κάνω τίποτα εκτός από το να εξασφαλίζω με κάθε δυνατό τρόπο την όσο το δυνατόν πιο ομαλή λειτουργία του site, καθώς και την μετρίαση των συζητήσεων. Η συγκεκριμένη δημοσκόπηση που άνοιξες ωστόσο, έπρεπε να κλειδώσει αφού αφενός όλοι μπορούμε προαιρετικά να επιλέξουμε το φύλο μας και να το τοποθετήσουμε στο προφίλ μας. BTW, kp86 και gmac, ναι ο Manos γύρισε μετά από μια μικρή κουβεντούλα, που είχαμε πριν από μερικές ημέρες.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Neo melos kai gw sto site ayto.

Psaxnontas sto google tuxaia gia kapies plirofories sxetika me to kinito mou epesa sto site myphone.Arista kalosxediasmeno site, me foveres xrwmatikes apoxrwseis kai kurios plirofories gurw apo tin kiniti tilefwnia.Giauto kai epomeni kinisi mou itan na graftw.

 

Ta 8erma mou sugxaritiria ston Katoxo tou Site, se olous tous Mods kai genika osous douleuoun giauto.

 

Na ste oloi kala kai na pernate panta kala

 

:)

1998 - 2020: Ericsson T18, Ericsson GA318, Panasonic GD30, Panasonic GD95, Siemens M35i, Siemens S35, Siemens S45i, Siemens S55, Siemens ST60, Siemens SX1, SE K700i, SE K750i, Nokia 6670, Nokia 6680, Qtek S200, SEK8000i, SE C905, SE Xperia Arc, Xperia Z1, Xperia Z2, Xperia XZ1 dual, XZ2, Xiaomi 10T Pro
Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (Siemens s55: SIE-S55/20 UP.Browser/6.1.0.5.c.6 (GUI) MMP/1.0)

 

kalosirthes!

tetoia sxolia kanoun olous tous filous tou MyPhone na prospathoun gia kati kalitero. :)

http://www.myphone.gr/forum/image/smilies/ban.gif
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Περί... σχολιασμού γενικά
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...