Jump to content

Περί... σχολιασμού γενικά


KostasV
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Με ζητήσατε ? :)

 

Νομίζω ότι σου βρήκα λύση! Κάνε κλικ στο ακόλουθο link και πες μου αν αυτό ζητάς :) Αν αυτό είναι, αυτό που ζητάς, τότε το προσθέτω στη φόρμα του search :)

 

http://www.myphone.gr/forum/search.php?s=&action=finduserthreads&userid=3339

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

O aimilios ζητάει τα όλα ΘΕΜΑΤΑ που έχει λάβει μέρος, ακόμα και ΑΝ δεν τα έχει ξεκινήσει αυτός... Όχι μόνο τα θέματα που έχει ξεκινήσει στο forum.

Προφανώς στο Search βάλε να εμφανίζει τα THREADS που ο user aimilios έχει ποστάρει.

 

Αν δεν κάνω λάθος βέβαια με αυτά που διάβασα από τον aimilio. :)

[imgalign]http://icons.iconarchive.com/icons/iconshock/social-media/96/twitter-icon.png[/imgalign]"Some hearts are different than others. Like crystal in a world of glass... Even the way they shatter is beautiful..."

 

Wannabe Editor? Reviewer? Columnist?

Join the Unwired Revolution, now!

Link to comment
Share on other sites

@ Mythozz:

 

Δεν έχει μεγάλη διαφορά το Query, για την ακρίβεια η μετατροπή μπορεί πλέον να γίνει σε κάτι miliseconds, ωστόσο εγώ πάντα ήθελα να ξέρω ποια θέματα έχω δημιουργήσει. Ωστόσο, αυτό που ζήτησε ο Αιμίλιος μπορεί να γίνει έτσι και αλλοιώς. Πηγαίνεις στο search, γράφεις ως username Aimilios και επιλέγεις θέματα αντί για μηνύματα... Ε... θα στα εμφανίσει τα άτιμα τα μηνύματα που θέλεις...

 

Ουφ, τσάμπα μου φαίνεται παιδεύτηκα :)

 

@ Mythozz 2: διάβαζε εσύ! από την Τετάρτη το βράδυ σε περιμένει surprise :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος MsK (16 Φεβ. 2004 , 19:02)

 

Με ζητήσατε ? :)

 

Νομίζω ότι σου βρήκα λύση! Κάνε κλικ στο ακόλουθο link και πες μου αν αυτό ζητάς :) Αν αυτό είναι, αυτό που ζητάς, τότε το προσθέτω στη φόρμα του search :)

 

http://www.myphone.gr/forum/search.php?s=&action=finduserthreads&userid=3339

 

Να σου πω, σου έχω πει ότι είσαι απίστευτος; Υπήρχε αυτή η δυνατότητα και δεν την έβρισκα :o ή είναι καινούργια; :up: :D

Samsung Galaxy A52s 5G (SM-A5288/DS)

Samsung Galaxy Watch5 Pro (SM-R920)

 

★ ★ ★ ★ ★ ★

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος MsK (16 Φεβ. 2004 , 21:21)

Δεν έχει μεγάλη διαφορά το Query, για την ακρίβεια η μετατροπή μπορεί πλέον να γίνει σε κάτι miliseconds, ωστόσο εγώ πάντα ήθελα να ξέρω ποια θέματα έχω δημιουργήσει. Ωστόσο, αυτό που ζήτησε ο Αιμίλιος μπορεί να γίνει έτσι και αλλοιώς. Πηγαίνεις στο search, γράφεις ως username Aimilios και επιλέγεις θέματα αντί για μηνύματα... Ε... θα στα εμφανίσει τα άτιμα τα μηνύματα που θέλεις...

 

Ουφ, τσάμπα μου φαίνεται παιδεύτηκα :)

Ωχ, ωχ, από τη χαρά μου δεν το διάβασα αυτό! :o Ευχαριστώ πολύ πάντως! :D

Samsung Galaxy A52s 5G (SM-A5288/DS)

Samsung Galaxy Watch5 Pro (SM-R920)

 

★ ★ ★ ★ ★ ★

Link to comment
Share on other sites

Θα μπορούσε να υπάρξει κάτι άλλο MsK;

Ακου λοιπόν τι θα ήθελα. Μπαίνοντας στο myphone, ξέρουμε όλοι πως φαίνωνται με έντονο χρώμα τα θέματα στα οποία έχουν δοθεί νέες απαντήσεις. Σε αυτά με την τρυπίτσα, έχουμε μετάσχει. Θα μπορούσαμε πατώντας κάπου, να βρισκώμασταν αντί στην αρχή η στο τέλος του thread, στο σημείο που μπήκαμε για τελευταία φορά και ποστάραμε, ή διαβάσαμε; Εύκολο, δύσκολο, δεν ξέρω.

Link to comment
Share on other sites

Ναι, είχα pm. Όσο για το wap που αναφέρουν τα παιδιά, εγώ δεν μπάινω ποτέ μέσω wap.

I can't tell you what the Cuore Sportivo is...

You have to see it for yourself.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος VIDEOMIX (16 Φεβ. 2004 , 23:27)

 

Θα μπορούσε να υπάρξει κάτι άλλο MsK;

Ακου λοιπόν τι θα ήθελα. Μπαίνοντας στο myphone, ξέρουμε όλοι πως φαίνωνται με έντονο χρώμα τα θέματα στα οποία έχουν δοθεί νέες απαντήσεις. Σε αυτά με την τρυπίτσα, έχουμε μετάσχει. Θα μπορούσαμε πατώντας κάπου, να βρισκώμασταν αντί στην αρχή η στο τέλος του thread, στο σημείο που μπήκαμε για τελευταία φορά και ποστάραμε, ή διαβάσαμε; Εύκολο, δύσκολο, δεν ξέρω.

 

Το σημαδάκι αυτό http://www.myphone.gr/forum/image/firstnew.gif που σε πάει στα καινούργια μηνύματα από την τελευταία επίσκεψή σου δεν σου κάνει; Βέβαια δεν αποκλείω να μην κατάλαβα καλά πάλι, το προχωρημένο της ώρας βλέπετε... :o

Samsung Galaxy A52s 5G (SM-A5288/DS)

Samsung Galaxy Watch5 Pro (SM-R920)

 

★ ★ ★ ★ ★ ★

Link to comment
Share on other sites

Telika afto me ta dika mas themata sto profil mas iparhei???

 

Den to eiha proseksei afto to koumpi.Isos epeidi einai kapos ''krimeno''.

Mutilator :shifty:
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος aggelopas (16 Φεβ. 2004 , 23:39)

 

Telika afto me ta dika mas themata sto profil mas iparhei???

 

Αν θες να δείς τα thread που εσύ δημιούργησες πας "Αναζήτηση" -> "Τα δικά σας θέματα". Αν θες να δεις τα θέματα στα οποία έχεις λάβει μέρος πας πάλι "Αναζήτηση" αλλά βάζεις το username σου στο ανάλογο πεδίο και διαλέγεις "Εμφάνιση Αποτελεσμάτων ως Θέματα". Σωστά;

 

Α, εγώ την σελίδα που μου εμφανίζει με το 2ο τρόπο την έχω κάνει favourite και τώρα γίνεται αυτόματα η ιστορία.

Samsung Galaxy A52s 5G (SM-A5288/DS)

Samsung Galaxy Watch5 Pro (SM-R920)

 

★ ★ ★ ★ ★ ★

Link to comment
Share on other sites

Έχετε δίκιο. Δεν το είχα προσέξει. Ευχαριστώ. Καλό και αυτό που λέει ο Αιμίλιος. Δεν ήξερα πως μπορούμε να δούμε ξεχωριστά τα δημιουργημένα θέματά μας αλλα και αυτά που έχουμε λάβει μέρος. Θα δώ και πως γίνεται διότι δεν δοκίμασα ακόμα.:)
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν μπορεί να γίνει, αλλα τι θα λέγατε να υπάρχει η επιλογή στα εγγεγραμένα μέλη να μπορύν να κάνουν εκτύπωση κάποιου φορουμ, δηλαδή όλες τι σελίδες- και να μήν μας βγαίνουν τα μάτια στην οθόνη? :o :whistle:
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Geia sas,

 

Prin apo ligh ora mou hrthe ayto to e-mail:

 

From: 09959@server1.myphone.gr Add to Address Book

To: sxanthop@yahoo.com

Subject: read it immediately

Date: Thu, 19 Feb 2004 15:05:37 +0200

 

 

take it easy

 

Attachment

 

 

object.zip

.zip file

 

Scan and Download Attachment

Scan and Save to my Yahoo! Briefcase

 

 

==============================

 

peri tynos prokeitai ? :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος x8052 (19 Φεβ. 2004 , 15:53)

 

Δεν ξέρω αν μπορεί να γίνει, αλλα τι θα λέγατε να υπάρχει η επιλογή στα εγγεγραμένα μέλη να μπορύν να κάνουν εκτύπωση κάποιου φορουμ, δηλαδή όλες τι σελίδες- και να μήν μας βγαίνουν τα μάτια στην οθόνη? :o :whistle:

 

 

 

Αν θες να κάνεις εκτύπωση ενός forum, τότε δεν σου φτάνουν ούτε 5.000 σελίδες Α4 :) Αν πάλι θέλεις να κάνεις εκτύπωση ενός μεμονομένου θέματος - που και σε αυτές τις περιπτώσεις μπορεί να φθάσει τις 500 σελίδες, επιλέγεις απλά την επιλογή εκτύπωση και στη συνέχεια Εμφάνιση των Χ μηνυμάτων του θέματος σε μια σελίδα.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος x8052 (19 Φεβ. 2004 , 20:22)

 

Δεν είπα ΟΛΟοοο. π.χ του ΣΧ1 για τα Firmware.

 

 

Για την ακρίβεια είπες το ακόλουθο:

 

Δεν ξέρω αν μπορεί να γίνει, αλλα τι θα λέγατε να υπάρχει η επιλογή στα εγγεγραμένα μέλη να μπορύν να κάνουν εκτύπωση κάποιου φορουμ, δηλαδή όλες τι σελίδες- και να μήν μας βγαίνουν τα μάτια στην οθόνη

 

Για να σε βοηθήσω ώστε να μπορούμε να συννεοηθούμε: Forum είναι η κάθε ξεχωριστή περιοχή με συγκεκριμένο τίτλο, όπως για παράδειγμα Alcatel, Nokia, Siemens κ.ο.κ. Κάθε forum περιέχει θέματα (threads) και κάθε θέμα (thread) περιέχει μηνύματα (posts). Αυτό που θέλεις εσύ είναι να εκτυπώσεις όλα τα μηνύματα που περιέχονται σε ένα θέμα σε μια σελίδα. Και όπως σου απάντησα πιο πριν, αυτό ΗΔΗ ΓΙΝΕΤΑΙ, απλά επιλέγοντας εκτύπωση και στη συνέχεια κάνοντας κλικ στην επιλογή:

 

Εμφάνιση των Χ μηνυμάτων του θέματος σε μια σελίδα

 

Στην περίπτωσή σου δηλαδή θα πρέπει να κάνεις κλικ εδώ:

 

http://www.myphone.gr/forum/printthread.php?s=&threadid=14730&perpage=508

 

Υπολόγισε περίπου 40 έως 50 σελίδες Α4.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Περί ιού με spoofed address. Κατά πάσα πιθανότητα δεν σου εστάλη από το myphone και αυτό μπορείς να το επιβεβαιώσεις βλέποντας την IP του αποστολέα (προβολή προέλευσης).
Link to comment
Share on other sites

Δες τους headers του μηνύματος προσεκτικά. Λογικά θα έχει επιλογή και το Yahoo! αν και δεν το έχω χρησιμοποιήσει ποτέ στη ζωή μου. Μην ανησυχείς πάντως... ιός είναι, που χρησιμοποιεί ως e-mail, τυχαία ονόματα και διευθύνσεις αποστολής. Για περισσότερες πληροφορίες δες εδώ: http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?s=&postid=238061#post238061

 

Φυσικά, μην κατεβάσεις το αρχείο και μην το εκτελέσεις στον υπολογιστή σου γιατί θα μολυνθείς. Ακολούθησε το προηγούμενο σύνδεσμο για περαιτέρω πληροφορίες. Φυσικά, δεν εστάλη από το server του myphone.gr.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος aggelopas (19 Φεβ. 2004 , 23:00)

 

Where is that??

 

Ακριβώς κάτω από το τελευταίο post. Δίπλα στην επιλογή "Απάντηση".

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος MsK (19 Φεβ. 2004 , 21:08)

 

Δες τους headers του μηνύματος προσεκτικά. Λογικά θα έχει επιλογή και το Yahoo! αν και δεν το έχω χρησιμοποιήσει ποτέ στη ζωή μου. Μην ανησυχείς πάντως... ιός είναι, που χρησιμοποιεί ως e-mail, τυχαία ονόματα και διευθύνσεις αποστολής. Για περισσότερες πληροφορίες δες εδώ: http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?s=&postid=238061#post238061

 

Φυσικά, μην κατεβάσεις το αρχείο και μην το εκτελέσεις στον υπολογιστή σου γιατί θα μολυνθείς. Ακολούθησε το προηγούμενο σύνδεσμο για περαιτέρω πληροφορίες. Φυσικά, δεν εστάλη από το server του myphone.gr.

 

 

To fantastika oti kati tetoio paizei ;) ...safos kai den to anoigo oute to ektelo :cool: ...apla eipa kai na rotiso.... :whistle:

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Περί... σχολιασμού γενικά
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...