Jump to content

Sony Xperia T


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 6,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Φυσικά..:)

 

Σε ευχαριστώ για την άμεση απάντηση... γιατί (διαβάζοντας κάποιες από τις σελίδες του thread) σκέφτομαι να πάρω αυτό με την αναβάθμισή μου :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Μήπως γνωρίζει κάποιος τι θα γίνει με την αναβάθμιση στα Cosmote branded? :!:

 

αυτο το γνωριζει η κοσμοτε, και αν τυχαινει να παρακολουθει κανας φιλος το φορουμ που να δουλευει εκει.

Οπως εχουμε πει και παραπανω, θα προτεινα να βαλετε την ευρωπαικη ρομ που κυκλοφορει, ειναι οκ και ξενοιαζεις.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

αυτο το γνωριζει η κοσμοτε, και αν τυχαινει να παρακολουθει κανας φιλος το φορουμ που να δουλευει εκει.

Οπως εχουμε πει και παραπανω, θα προτεινα να βαλετε την ευρωπαικη ρομ που κυκλοφορει, ειναι οκ και ξενοιαζεις.

 

Ναι αλλά αν βγάλει κάποιο πρόβλημα δεν θα μπορούμε να ζητήσουμε ευθύνες από κάποιον.

Επίσης ο τρόπος κάπου με μπερδεύει υπάρχουν αναλυτικά βήματα κάπου? Γιατί από τις αγγλικές σελίδες κάπου κόλλαγα για να το ξεκινήσω.

Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλά αν βγάλει κάποιο πρόβλημα δεν θα μπορούμε να ζητήσουμε ευθύνες από κάποιον.

Επίσης ο τρόπος κάπου με μπερδεύει υπάρχουν αναλυτικά βήματα κάπου? Γιατί από τις αγγλικές σελίδες κάπου κόλλαγα για να το ξεκινήσω.

 

τι εννοεις? δε χανεις εγγυηση αν περασεις επισημη ρομ χωρις ρουτ κτλ.

Απο εκει και περα, αν θες νασαι σιγουρος, βρισκεις και την δικη του ρομ και την ξαναπερνας οταν χρειαστεις.

τα βηματα ειναι τουλαχιστον αστεια.

ΚΑταρχην περα απο back up Κτλ που εννοειται οτι θα παρεις (αν δεν ξερεις για ΣΜΣ καταλογο, ημερολογιο σου λεμε, τα αρχεια με copy paste)

Απο εκει και περα, κατεβαζεις την ρομ, το αρχειο εγω το αφηνω στην επιφανεια εργασιας και με το flashtool την περνας στο κινητο.

το βρισκεις εδω:

http://www.flashtool.net/download.php

και με googlarisma επισης, οχι το emma flashtool (δεν θυμαμαι για τι συσκευες ειναι αυτο, εμεις θελουμε την εκδοση 0.9.13 ή νεοτερη κτλ.)

Αφου το ανοιξεις το προγραμμα πατας την πρωτη επιλογη νομιζω, fastboot (δεν θυμαμαι απεξω γιατι παω μηχανικα), και σε βγαζει να κανεις browse το αρχειο που κατεβασες.Πατας να το φλασαρεις και εχοντας κλειστο το κινητο πατας volume down και το συνδεεις στο pc.

σου περναει την νεα ρομ και ετοιμος.

Αν θες να εισαι ακομα πιο σιγουρος, κατεβαζεις και το SUS, και του λες να σου ξαναπερασει την ρομ, οποτε αυτο βλεπει την καινουρια που εχεις βαλει και στην ξαναεγκαθιστα κατεβαζοντας τη απο την σονυ. Ετσι εισαι σιγουρος οτι θα εχεις καλη ρομ ακομα και αν η συγκεκριμενη δεν ηταν η καλυτερη (λογω κακου αρχειου πχ)

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Τελικά πέρασα την 4.3 με flashtool και τελείωσε το παραμύθι της αναμονής..

 

Και εγώ μόλις τώρα αλλά το root το βλέπω απίθανο να το κάνω...

Απορία 1 τι είναι το cwm?

Απορία 2 για να το κανω root την 4.3 πρέπει να έχω μέσα την 4.1.2?

 

Αν μπορουσε καποιος να δωσει μερικες οδηγιες για το rootαρισμα λίγο πιο αναλυτικες απο ότι εδώ.... http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2646904

:cry::cry:

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχει παρατηρήσει και άλλος πρόβλημα στην λειτουργία του BT με την 4.3;

Προσωπικά εμένα πολύ δύσκολα εως καθόλου για να συνδεθεί με άλλες συσκευές ή για να το

εντοπίσουν άλλες συσκευές..

 

Υ.Γ. Τελικά έπρεπε να το σβήσω από όλες τις συσκευές με τις οποίες είχε γίνει ζεύξη με την 4.1.2 έκδοση

και να το κάνω ζεύξη από την αρχή...

Edited by stakyr_7
Link to comment
Share on other sites

τι εννοεις? δε χανεις εγγυηση αν περασεις επισημη ρομ χωρις ρουτ κτλ.

Απο εκει και περα, αν θες νασαι σιγουρος, βρισκεις και την δικη του ρομ και την ξαναπερνας οταν χρειαστεις.

τα βηματα ειναι τουλαχιστον αστεια.

ΚΑταρχην περα απο back up Κτλ που εννοειται οτι θα παρεις (αν δεν ξερεις για ΣΜΣ καταλογο, ημερολογιο σου λεμε, τα αρχεια με copy paste)

Απο εκει και περα, κατεβαζεις την ρομ, το αρχειο εγω το αφηνω στην επιφανεια εργασιας και με το flashtool την περνας στο κινητο.

το βρισκεις εδω:

http://www.flashtool.net/download.php

και με googlarisma επισης, οχι το emma flashtool (δεν θυμαμαι για τι συσκευες ειναι αυτο, εμεις θελουμε την εκδοση 0.9.13 ή νεοτερη κτλ.)

Αφου το ανοιξεις το προγραμμα πατας την πρωτη επιλογη νομιζω, fastboot (δεν θυμαμαι απεξω γιατι παω μηχανικα), και σε βγαζει να κανεις browse το αρχειο που κατεβασες.Πατας να το φλασαρεις και εχοντας κλειστο το κινητο πατας volume down και το συνδεεις στο pc.

σου περναει την νεα ρομ και ετοιμος.

Αν θες να εισαι ακομα πιο σιγουρος, κατεβαζεις και το SUS, και του λες να σου ξαναπερασει την ρομ, οποτε αυτο βλεπει την καινουρια που εχεις βαλει και στην ξαναεγκαθιστα κατεβαζοντας τη απο την σονυ. Ετσι εισαι σιγουρος οτι θα εχεις καλη ρομ ακομα και αν η συγκεκριμενη δεν ηταν η καλυτερη (λογω κακου αρχειου πχ)

 

Θυμισε μου Νικο σε παρακαλω πως βρισκεις ποια ηταν η εργοστασιακη του για να του την περασουμε εφοσον χρειαστει να παει ας πουμε για σερβις...

Μάριος...
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ μόλις τώρα αλλά το root το βλέπω απίθανο να το κάνω...

Απορία 1 τι είναι το cwm?

Απορία 2 για να το κανω root την 4.3 πρέπει να έχω μέσα την 4.1.2?

 

Αν μπορουσε καποιος να δωσει μερικες οδηγιες για το rootαρισμα λίγο πιο αναλυτικες απο ότι εδώ.... http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2646904

:cry::cry:

 

Καλησπέρα παιδιά.Θα συμφωνήσω με τον vagelados..

Μπορεί κάποιος ποιο έμπειρος να αναρτήσει οδηγίες για root στα Ελληνικά και να είναι λίγο πιο αναλυτικές?

Ευχαριστώ!

Keep calm it just works.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά.Θα συμφωνήσω με τον vagelados..

Μπορεί κάποιος ποιο έμπειρος να αναρτήσει οδηγίες για root στα Ελληνικά και να είναι λίγο πιο αναλυτικές?

Ευχαριστώ!

 

Δεν ξέρω αν έχετε δει αυτό το αναλυτικό ποστ . Έτσι το έκανα κι εγώ.

Link to comment
Share on other sites

Μετά την αναβάθμιση σε 4.3, έχει χρησιμοποιήσει κάνεις σας το viber για ομιλία και να του δουλέψει σωστά;

Είμαι root σε 4.3 CE καθαρή εγκατάσταση και κάθε φορά που κάνω κλήση, στα 10 με 15 δευτερόλεπτα σταματάει να με ακούει ο άλλος ή σταματάω να τον ακούω εγώ!

Όταν κλείσω την γραμμή και ξανάπροσπαθήσω δεν γίνεται τίποτα και επανέρχεται με restart

Μηνύματα γραπτά παίζουν κανονικά

Με ένα ψάξιμο στο Internet, έχουν αρκετοί αυτό το πρόβλημα, αλλά κανείς δεν ξέρει που οφείλεται και βέβαια ούτε και τη λύση...

Link to comment
Share on other sites

Παντως το προβλημα που δεν ξυπναει η οθονη οταν τραβηξω το κινητο απο το αυτι μετα απο κληση δεν εχει διορθωθει και μου εχει σπασει τα νευρα ελεος!!! Το εχει κι αλλος με την 4.3 η μονο εγω ειμαι ο γκαστονε??

 

Το είχα και πριν το έχω και τώρα.........

Λένε ότι φταίει το protector της μαμάς..

Edited by athanaso77
Link to comment
Share on other sites

τι εννοεις? δε χανεις εγγυηση αν περασεις επισημη ρομ χωρις ρουτ κτλ.

Απο εκει και περα, αν θες νασαι σιγουρος, βρισκεις και την δικη του ρομ και την ξαναπερνας οταν χρειαστεις.

τα βηματα ειναι τουλαχιστον αστεια.

ΚΑταρχην περα απο back up Κτλ που εννοειται οτι θα παρεις (αν δεν ξερεις για ΣΜΣ καταλογο, ημερολογιο σου λεμε, τα αρχεια με copy paste)

Απο εκει και περα, κατεβαζεις την ρομ, το αρχειο εγω το αφηνω στην επιφανεια εργασιας και με το flashtool την περνας στο κινητο.

το βρισκεις εδω:

http://www.flashtool.net/download.php

και με googlarisma επισης, οχι το emma flashtool (δεν θυμαμαι για τι συσκευες ειναι αυτο, εμεις θελουμε την εκδοση 0.9.13 ή νεοτερη κτλ.)

Αφου το ανοιξεις το προγραμμα πατας την πρωτη επιλογη νομιζω, fastboot (δεν θυμαμαι απεξω γιατι παω μηχανικα), και σε βγαζει να κανεις browse το αρχειο που κατεβασες.Πατας να το φλασαρεις και εχοντας κλειστο το κινητο πατας volume down και το συνδεεις στο pc.

σου περναει την νεα ρομ και ετοιμος.

Αν θες να εισαι ακομα πιο σιγουρος, κατεβαζεις και το SUS, και του λες να σου ξαναπερασει την ρομ, οποτε αυτο βλεπει την καινουρια που εχεις βαλει και στην ξαναεγκαθιστα κατεβαζοντας τη απο την σονυ. Ετσι εισαι σιγουρος οτι θα εχεις καλη ρομ ακομα και αν η συγκεκριμενη δεν ηταν η καλυτερη (λογω κακου αρχειου πχ)

 

Παιδιά βοήθεια, προσπαθώ να κάνω ότι μου έγραψες αλλά κόλλησα, ας τα πάρουμε από την αρχή.

 

Ανοίγω το πρόγραμμα και πατάω το εικονίδιο με τον κεραυνό που γράφει Flash Device

Μετά μου έχει 2 επιλογές Flashmode και Flashboot mode όπου πατάω την πρώτη Flashmode.

Σωστά μέχρι εδώ???

 

Εκεί μου γράφει ότι η συσκευή μου είναι η X10 και η έκδοση V1 με Branding BLRelock

 

ΚΑΝΩ ΚΑΤΙ ΛΑΘΟΣ??? :cry:

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά βοήθεια, προσπαθώ να κάνω ότι μου έγραψες αλλά κόλλησα, ας τα πάρουμε από την αρχή.

 

Ανοίγω το πρόγραμμα και πατάω το εικονίδιο με τον κεραυνό που γράφει Flash Device

Μετά μου έχει 2 επιλογές Flashmode και Flashboot mode όπου πατάω την πρώτη Flashmode.

Σωστά μέχρι εδώ???

 

Εκεί μου γράφει ότι η συσκευή μου είναι η X10 και η έκδοση V1 με Branding BLRelock

 

ΚΑΝΩ ΚΑΤΙ ΛΑΘΟΣ??? :cry:

 

δε νομιζω οτι σου λεει αυτο. απλα αυτη τη ρομ την εχει μεσα νομιζω και πρεπει να κανεις browse να του δωσεις αυτην που εχεις κατεβασει. (ειμαι στο γραφειο και δεν το εχω εδω να το εκανα και εγω. αν πατησεις να δεις μερικα βιντεο στο utube θα βοηθησουν).

 

Θυμισε μου Νικο σε παρακαλω πως βρισκεις ποια ηταν η εργοστασιακη του για να του την περασουμε εφοσον χρειαστει να παει ας πουμε για σερβις...

 

 

για την επισημη της cosmote θα σε γελασω καθως δεν ξερω που υπαρχει, αφου βαζω παντα τις unbranded. Απο εκει και περα, ισως να ξερει καποιος φιλος να μας πει ή να μας πουν πως μπορεις αυτη που εχεις ηδη μεσα να την παρεις σε αρχειο, να το δημιουργησεις εσυ.. Ειναι ευκολο αλλα δεν ξερω πως γινεται. Οποτε δεν χρειαζεται να βρεις αλλη, κανεις μια επαναφορα το κινητο και διαγραφη, παιρνεις το αρχειο FTF που δημιουργει οταν παει να σου την ξαναπερασει (θα πας να την ξαναπερασεις αυτη που εχεις για να την κατεβασει το SUS, οποτε καπου μες το pc υπαρχει) και μετα καποιος φιλος ας μας πει πως την παιρνεις...ή στο XDA αν το βρεις, εκει σιγουρα θα βρεις ακρη.

Και μετα φλασαρεις την αλλη ρομ και εισαι κομπλε.

Edited by Nikos_Mpl

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

δε νομιζω οτι σου λεει αυτο. απλα αυτη τη ρομ την εχει μεσα νομιζω και πρεπει να κανεις browse να του δωσεις αυτην που εχεις κατεβασει. (ειμαι στο γραφειο και δεν το εχω εδω να το εκανα και εγω. αν πατησεις να δεις μερικα βιντεο στο utube θα βοηθησουν).

 

Ok Βρήκα στην προηγούμενη σελίδα #2911 την αγγλική επεξήγηση και τώρα το φλασάρω δείχνει να τα πάει καλά.

Ευχαριστώ πολύ για τον κόπο σου Nikos_MPL. :cool:

Link to comment
Share on other sites

Ok Βρήκα στην προηγούμενη σελίδα #2911 την αγγλική επεξήγηση και τώρα το φλασάρω δείχνει να τα πάει καλά.

Ευχαριστώ πολύ για τον κόπο σου Nikos_MPL. :cool:

 

τιποτα φιλε μου, και εγω λιγες φορες το εχω κανει και δεν το θυμαμαι πολυ καλα αλλα ειναι τοσο ευκολα που παντα τα βρισκω επι τοπου. η πρωτη φορα ειναι περιεργη..καλη συνεχεια

 

edit:

Επισης θα προτεινα οταν την περασεις να την ξαναπερασεις με το SUS το οποιο θα δει την νεα που φορας και θα την κατεβασει απο τους σερβερ της σονυ, οποτε τυχον προβλημα που μπορει να εχει αυτη δε θα στο βγαλει φορωντας την επισημη απο σονυ.

Αυτο εκανα εγω καθως την μια εβδομαδα που εμεινε με την πρωτη που ειχα βαλει, δηλαδη αυτην απο το flashtool εβγαλε 2-3 θεματακια, πχ δεν συνδεοταν ο chrome κτλ που οκ, φτιαχνονταν, αλλα καλου κακο κανε το απο τωρα ετσι.

Edited by Nikos_Mpl

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

τιποτα φιλε μου, και εγω λιγες φορες το εχω κανει και δεν το θυμαμαι πολυ καλα αλλα ειναι τοσο ευκολα που παντα τα βρισκω επι τοπου. η πρωτη φορα ειναι περιεργη..καλη συνεχεια

 

edit:

Επισης θα προτεινα οταν την περασεις να την ξαναπερασεις με το SUS το οποιο θα δει την νεα που φορας και θα την κατεβασει απο τους σερβερ της σονυ, οποτε τυχον προβλημα που μπορει να εχει αυτη δε θα στο βγαλει φορωντας την επισημη απο σονυ.

Αυτο εκανα εγω καθως την μια εβδομαδα που εμεινε με την πρωτη που ειχα βαλει, δηλαδη αυτην απο το flashtool εβγαλε 2-3 θεματακια, πχ δεν συνδεοταν ο chrome κτλ που οκ, φτιαχνονταν, αλλα καλου κακο κανε το απο τωρα ετσι.

 

Ναι φίλε αυτό το έκανα είδη το διάβασα παραπάνω που το έγραφες και έτσι έπραξα.

Thanks again :D

Link to comment
Share on other sites

για την επισημη της cosmote θα σε γελασω καθως δεν ξερω που υπαρχει, αφου βαζω παντα τις unbranded. Απο εκει και περα, ισως να ξερει καποιος φιλος να μας πει ή να μας πουν πως μπορεις αυτη που εχεις ηδη μεσα να την παρεις σε αρχειο, να το δημιουργησεις εσυ.. Ειναι ευκολο αλλα δεν ξερω πως γινεται. Οποτε δεν χρειαζεται να βρεις αλλη, κανεις μια επαναφορα το κινητο και διαγραφη, παιρνεις το αρχειο FTF που δημιουργει οταν παει να σου την ξαναπερασει (θα πας να την ξαναπερασεις αυτη που εχεις για να την κατεβασει το SUS, οποτε καπου μες το pc υπαρχει) και μετα καποιος φιλος ας μας πει πως την παιρνεις...ή στο XDA αν το βρεις, εκει σιγουρα θα βρεις ακρη.

Και μετα φλασαρεις την αλλη ρομ και εισαι κομπλε.

 

Εδω δειχνει αναλυτικα πως να φτιαξεις ftf αρχεια : http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2334653

Μολις το δοιμασα και εγω και ειναι πολυ απλο αρκει να ακολουθησεις τα βηματα. βεβαια το δοκιμασα με την 4.3 εκδοση καθως την κατεβασα σημερα αλλα μεσω του SUS αντι του sony companion που λεει στο παραπανω thread. Επισης παρελειψα το πρωτο βημα.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και από εμένα. Πρώτη φορά μου έβγαλε σήμερα πρόβλημα και εμένα. Το έβαλα το βράδυ να φορτίσει και το πρωί ήταν κολλημένο στην οθόνη φόρτισης. Δεν ξεκολλάει με τίποτα, τι να κάνω;

Edit: Άνοιξε πατώντας το power button και το volume up.

 

 

...Το θέμα με τη φόρτιση φαίνεται ότι είναι κολλητικό...

Σήμερα το πρωί το κινητό το έβγαλα από το φορτιστή και παρατήρησα ότι έγραφε φόρτιση 30%. Δεν είχε κολλήσει, δούλευε κανονικά, απάντησα μάλιστα σε μία κλήση πριν το αντιληφθώ. Πρέπει να φόρτισε λίγο χτες το βράδυ, γιατι το είχα βάλει στο φορτιστή με 15%, και μετά να σταμάτησε η φόρτιση ανεξήγητα...

Του έκανα επανεκκίνηση, και τώρα φορτίζει κανονικά. Σημειωτέον ΔΕΝ έχω βάλει την καινουρια ρομ...

Link to comment
Share on other sites

Μετά την αναβάθμιση 4.3 , όταν κάνω κλήση το LED μένει αναμένο ή κλείνει μετά απο ώρα. Υπάρχει λύση για αυτό ?
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια:)

μια ερωτηση:πως εγκαθηστουμε recovery σε locked bootloader?βρηκα ενα θεμα στο xda αλλα δεν δινει αναλητικες οδηγιες;)

οποιος μπορει ας βοηθησει

Link to comment
Share on other sites

Η συσκευή έκανε για 3η φορά reset μόνη της, από τη στιγμή που πήρε την 4.3..

Αυτή η αναβάθμιση πότε έρχεται? Από μήνα σε μήνα όπως η προηγούμενη?

Edited by paschos76
Redmi Note 8T
Link to comment
Share on other sites

....Και εμένα τουλάχιστον 2 φορές την ημέρα μετά από κλήση,το τηλέφωνο κολλάει στην εικόνα της κλήσης,και κάνει restart.
Keep calm it just works.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Xperia T

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...