Jump to content

Sony Xperia T


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

......Μπαταρία εξαιρετική θα έλεγα με αρκετή χρήση Internet ,αρκετές συνομιλίες και μπόλικα μηνύματα καθημερινά.....

 

επειδη μ ενδιαφερει το θεμα..οταν λες μπαταρια εξαιρετικη κτλ..δλδ κάθε ποτε το φορτίζεις :blink:

Υπάρχουν μερικές στιγμές που είναι ικανές να σταματήσουν το χρόνο.

Μην τις ξεχάσεις ποτέ και ποτέ μην προσπαθήσεις να τις ξαναζήσεις.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Εμενα παντως με νορμαλ χρηση μου κρατα 2 μερες.Σημερα π.χ. 4 ωρες ποδηλασιας με runkeeper / gps / walkman / αρκετα τηλεφωνα δεδομενα ανοιχτα απο 100% μου πηγε στο 76 % . Καμμια απολυτως σχεση με την Ζετα που ειχα πριν οπου κρατουσε το μισο.Αλλα ενταξει ξερω δεν συγκρινεται :p:p:p:p
Στου κωφού την πόρτα , πάρε την πόρτα και φύγε...
Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω για σας αλλα εγω το εχω 2 μερες τωρα και εχει στιγμες που τρωει κολληματα δεν ξερω αν ειναι φυσιολογικο η αν φταει το τελευταιο upadate παντως εχει στιγμες που ειναι σπαστικο και δεν το περιμενα με αυτα που φοραει και με τετοιο επεξεργαστη......ισως εχω βαλει κατι λαθος στις ρυθμησεις οσον αφορα την εξοικονομιση μπαταριας δεν ξερω εχω αρχησει και φορτβωνω παντως....με το κιτ κατ ισως λυθουν αυτα αν βεβαια το παρουμε τελικα οπως διερευσε σε ενα site που βρηκα και λεει για τελη του μηνα αρχες του αλλου.........

[sIGPIC][/sIGPIC]

''ΖΗΣΕ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΡΙΟ''

"Οι απόψεις είναι σαν τις κω@@@πίδες. Όλοι έχουν από μία."

smrtphone history:HTC Desire**SONY XPERIA SP**LG G3 32Gb**LG G4**ΧΙΑΟΜΙ ΜΙ 9Τ

Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω για σας αλλα εγω το εχω 2 μερες τωρα και εχει στιγμες που τρωει κολληματα δεν ξερω αν ειναι φυσιολογικο η αν φταει το τελευταιο upadate παντως εχει στιγμες που ειναι σπαστικο και δεν το περιμενα με αυτα που φοραει και με τετοιο επεξεργαστη......ισως εχω βαλει κατι λαθος στις ρυθμησεις οσον αφορα την εξοικονομιση μπαταριας δεν ξερω εχω αρχησει και φορτβωνω παντως....με το κιτ κατ ισως λυθουν αυτα αν βεβαια το παρουμε τελικα οπως διερευσε σε ενα site που βρηκα και λεει για τελη του μηνα αρχες του αλλου.........

 

το δικο μου που τρωει κολληματα κ δεν εχει κλεισει εβδομαδα δλδ τι θα πρεπει να κανω???:cry::cry::cry:

Υπάρχουν μερικές στιγμές που είναι ικανές να σταματήσουν το χρόνο.

Μην τις ξεχάσεις ποτέ και ποτέ μην προσπαθήσεις να τις ξαναζήσεις.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια σε εσας στις φωτογραφιες κιτρινιζει τα χρωματα ?

 

Π.χ το καφε να φαινεται σκουρο κιτρινο

My third beast Xiaomi Mi 9

My second mini Sony Z3 Compact : stock

Μy first android phone LG Optimus 2x Rom : CM10.1 - tonyp - T-Build 05 with kk M1

Link to comment
Share on other sites

μονο αν χρησιμοποιησω φλας το ασπρο το βγαζει κιτρινοπο
Στου κωφού την πόρτα , πάρε την πόρτα και φύγε...
Link to comment
Share on other sites

Συγνωμη παιδια που επανερχομαι ξανα κ ξανα αλλα θελω την γνωμη σας..καθ ότι πιο ειδικοι...

το εχω ουτε βδομαδα... εχει φαει καμια 6-7 κολληματα..εκλεισε μονο του 2-3 ... και σημερα δεν ακουγα καθολου απο το ακουστικο για κανα 2ωρο παρα μονο απο το hands free ,..κ αυτο αφου εκανα restart 2 φορες ..δεν αλλαξε καθολου... για την μπαταρια το χω πει.. καθημερινα..κ οχι με τρελη χρηση...

 

εσεις τι λετε?ειναι ολα αυτα φυσιολογικα για συσκευη ουτε βδομαδας...κ με τα χαρακτηριστικα που εχει το κινητο??

Τι πρεπει να κανω???:cry:

Υπάρχουν μερικές στιγμές που είναι ικανές να σταματήσουν το χρόνο.

Μην τις ξεχάσεις ποτέ και ποτέ μην προσπαθήσεις να τις ξαναζήσεις.

Link to comment
Share on other sites

Συγνωμη παιδια που επανερχομαι ξανα κ ξανα αλλα θελω την γνωμη σας..καθ ότι πιο ειδικοι...

το εχω ουτε βδομαδα... εχει φαει καμια 6-7 κολληματα..εκλεισε μονο του 2-3 ... και σημερα δεν ακουγα καθολου απο το ακουστικο για κανα 2ωρο παρα μονο απο το hands free ,..κ αυτο αφου εκανα restart 2 φορες ..δεν αλλαξε καθολου... για την μπαταρια το χω πει.. καθημερινα..κ οχι με τρελη χρηση...

 

εσεις τι λετε?ειναι ολα αυτα φυσιολογικα για συσκευη ουτε βδομαδας...κ με τα χαρακτηριστικα που εχει το κινητο??

Τι πρεπει να κανω???:cry:

 

Αν δεν έχουν περάσει 7 μέρες πήγαινέ το πίσω για αντικατάσταση.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αν δεν έχουν περάσει 7 μέρες πήγαινέ το πίσω για αντικατάσταση.:)

 

το πηρα απο public..μπορω σ αυτους δλδ να παω για αντικατασταση?

Υπάρχουν μερικές στιγμές που είναι ικανές να σταματήσουν το χρόνο.

Μην τις ξεχάσεις ποτέ και ποτέ μην προσπαθήσεις να τις ξαναζήσεις.

Link to comment
Share on other sites

Συγνωμη παιδια που επανερχομαι ξανα κ ξανα αλλα θελω την γνωμη σας..καθ ότι πιο ειδικοι...

το εχω ουτε βδομαδα... εχει φαει καμια 6-7 κολληματα..εκλεισε μονο του 2-3 ... και σημερα δεν ακουγα καθολου απο το ακουστικο για κανα 2ωρο παρα μονο απο το hands free ,..κ αυτο αφου εκανα restart 2 φορες ..δεν αλλαξε καθολου... για την μπαταρια το χω πει.. καθημερινα..κ οχι με τρελη χρηση...

 

εσεις τι λετε?ειναι ολα αυτα φυσιολογικα για συσκευη ουτε βδομαδας...κ με τα χαρακτηριστικα που εχει το κινητο??

Τι πρεπει να κανω???:cry:

 

 

Αν μια επαναορά στις εργοστασιακές ρυθμίσεις δε λύσει τα θέματά σου τότε οπωσδήποτε επέστρεψέ το.

Xiaomi Redmi note 9s / Xiaomi Redmi 5 plus / Microsoft Lumia 650 / Nokia Lumia 930 / Microsoft Lumia 535 / ZTE Blade III / Sony Ericsson Xperia Neo V / Samsung Galaxy 3 / Nokia 5800
Link to comment
Share on other sites

Συγνωμη παιδια που επανερχομαι ξανα κ ξανα αλλα θελω την γνωμη σας..καθ ότι πιο ειδικοι...

το εχω ουτε βδομαδα... εχει φαει καμια 6-7 κολληματα..εκλεισε μονο του 2-3 ... και σημερα δεν ακουγα καθολου απο το ακουστικο για κανα 2ωρο παρα μονο απο το hands free ,..κ αυτο αφου εκανα restart 2 φορες ..δεν αλλαξε καθολου... για την μπαταρια το χω πει.. καθημερινα..κ οχι με τρελη χρηση...

 

εσεις τι λετε?ειναι ολα αυτα φυσιολογικα για συσκευη ουτε βδομαδας...κ με τα χαρακτηριστικα που εχει το κινητο??

Τι πρεπει να κανω???:cry:

 

νομιζω πως οχι δεν ειναι τιποτα φυσιολογικο το τηλεφωνο εχει προβλημα πες μας λιγο ποτε το πηρες απο ποιο καταστημα και αν εχεις εγγυηση........αν σου επεσε και τα εβγαλε αυτα η αν επεσε νερο.....η κατι που τα προκαλεσε

[sIGPIC][/sIGPIC]

''ΖΗΣΕ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΡΙΟ''

"Οι απόψεις είναι σαν τις κω@@@πίδες. Όλοι έχουν από μία."

smrtphone history:HTC Desire**SONY XPERIA SP**LG G3 32Gb**LG G4**ΧΙΑΟΜΙ ΜΙ 9Τ

Link to comment
Share on other sites

νομιζω πως οχι δεν ειναι τιποτα φυσιολογικο το τηλεφωνο εχει προβλημα πες μας λιγο ποτε το πηρες απο ποιο καταστημα και αν εχεις εγγυηση........αν σου επεσε και τα εβγαλε αυτα η αν επεσε νερο.....η κατι που τα προκαλεσε

 

απο τα παμπλικ το πηρα.. μια εβδομαδα ακριβως..δεν επεσε ουτε στο νερο ουτε πουθενα πατωμα κτλ...

 

πηγα στα public το κοιταξαν στο σερβις.. δεν τους φανηκε υποτιθετε τπτ περιεργο.. εκαναν κατι ενημερωσεις κατα την γνωμη μου αχρηστες ( πχ στα αλμπουμ κτλ ) αλλα οκ..

και μου ειπαν να το κρατησω μεχρι τεταρτη να δουν αν παρουσιαζει κ παλι τπτ περιεργο κ μετα να παω ξανα...:(

για το οτι κολλαει κ δεν μπορω ν ακουσω οταν κανω κλησεις διχως το ακουστικο..μου ειπαν οτι ειναι καποιες ρυθμισεις λεει επειδη εβαλες τ ακουστικα κ γι αυτο...:blink: κ οταν τους ειπα οτι πχ σημερα το κανε χωρις να βαλω ακουστικα δεν ειπαν τπτ...:ninja:

 

 

Αν μια επαναορά στις εργοστασιακές ρυθμίσεις δε λύσει τα θέματά σου τότε οπωσδήποτε επέστρεψέ το.

 

δλδ να τα σβησω ολα κ φτου κ απ την αρχη να περασω εφαρμογες ξανα κ να δω πως θ αντιδρασει??

Υπάρχουν μερικές στιγμές που είναι ικανές να σταματήσουν το χρόνο.

Μην τις ξεχάσεις ποτέ και ποτέ μην προσπαθήσεις να τις ξαναζήσεις.

Link to comment
Share on other sites

απο τα παμπλικ το πηρα.. μια εβδομαδα ακριβως..δεν επεσε ουτε στο νερο ουτε πουθενα πατωμα κτλ...

 

πηγα στα public το κοιταξαν στο σερβις.. δεν τους φανηκε υποτιθετε τπτ περιεργο.. εκαναν κατι ενημερωσεις κατα την γνωμη μου αχρηστες ( πχ στα αλμπουμ κτλ ) αλλα οκ..

και μου ειπαν να το κρατησω μεχρι τεταρτη να δουν αν παρουσιαζει κ παλι τπτ περιεργο κ μετα να παω ξανα...:(

για το οτι κολλαει κ δεν μπορω ν ακουσω οταν κανω κλησεις διχως το ακουστικο..μου ειπαν οτι ειναι καποιες ρυθμισεις λεει επειδη εβαλες τ ακουστικα κ γι αυτο...:blink: κ οταν τους ειπα οτι πχ σημερα το κανε χωρις να βαλω ακουστικα δεν ειπαν τπτ...:ninja:

 

 

 

 

δλδ να τα σβησω ολα κ φτου κ απ την αρχη να περασω εφαρμογες ξανα κ να δω πως θ αντιδρασει??

ναι κανε μια δοκιμη επαναφορας εργοστασιακων απλα επειδη θα σε γυρισει στο 4.1.3 αστο να τρεξει λιγο κανενα μισαωρο και μετα κανε τα update και πες μας αν δεις καμια διαφορα τωρα για τους public τσακαλαλους νομιζω πως με εκανες ειδη να γελασω γιατι σε αυτα τα καταστηματα δεν περνουν για υπαλληλους καθαρους τεχνικους περνουν ατομα που ξερουν βασικα πραγματα και απλα δουλευουν με προγραμματα που δουλευουμε και μεις που ειναι τα κλασσικα...το καλο ειναι οτι υπαρχει παντου service της sony επομενος αν οντος εχει προβλημα η συσκευη θα γινει η δουλεια αμεσως η εγγυηση αν θυμαμαι καλα ειναι για 1 χρονο σιγουρα επομενος εισαι κομπλε

[sIGPIC][/sIGPIC]

''ΖΗΣΕ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΡΙΟ''

"Οι απόψεις είναι σαν τις κω@@@πίδες. Όλοι έχουν από μία."

smrtphone history:HTC Desire**SONY XPERIA SP**LG G3 32Gb**LG G4**ΧΙΑΟΜΙ ΜΙ 9Τ

Link to comment
Share on other sites

αν εισαι αθηνα να κανονισουμε να παμε μαζι να στο αλαξουν πριν λυξει το doa τους

 

----- προσθήκη μηνύματος 114 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

για 2 χρονια ειναι η εγγυση οποιος δωσει εναν 1 χρονο ειναι παρανομο και συκωνει μυνηση στα αξεσουαρ εχει εναν 1 χρονο στην συσκευη 2

Link to comment
Share on other sites

ναι κανε μια δοκιμη επαναφορας εργοστασιακων απλα επειδη θα σε γυρισει στο 4.1.3 αστο να τρεξει λιγο κανενα μισαωρο και μετα κανε τα update και πες μας αν δεις καμια διαφορα τωρα για τους public τσακαλαλους νομιζω πως με εκανες ειδη να γελασω γιατι σε αυτα τα καταστηματα δεν περνουν για υπαλληλους καθαρους τεχνικους περνουν ατομα που ξερουν βασικα πραγματα και απλα δουλευουν με προγραμματα που δουλευουμε και μεις που ειναι τα κλασσικα...το καλο ειναι οτι υπαρχει παντου service της sony επομενος αν οντος εχει προβλημα η συσκευη θα γινει η δουλεια αμεσως η εγγυηση αν θυμαμαι καλα ειναι για 1 χρονο σιγουρα επομενος εισαι κομπλε

 

ναι..κ εγω που οπως καταλαβαινεις δεν ξερω κ πολλα..μου φανηκαν γελοία όσα μου ειπαν..αλλα..ειπα να ειμαι ευγενικη...

θα δω πως θα παει μεχρι τεταρτη με τις "ρυθμισεις τους" κ μετα θα κανω επαναφορα εργαστηριακών ρυθμίσεων κ ο Θεος βοηθος..

παντως εστειλα κ email στην σονυ γιατι δεν μπορεσα να τους παρω τηλ ηταν αργια σημερα γι αυτους...

 

 

 

αν εισαι αθηνα να κανονισουμε να παμε μαζι να στο αλαξουν πριν λυξει το doa τους

 

----- προσθήκη μηνύματος 114 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

για 2 χρονια ειναι η εγγυση οποιος δωσει εναν 1 χρονο ειναι παρανομο και συκωνει μυνηση στα αξεσουαρ εχει εναν 1 χρονο στην συσκευη 2

 

το doa τους εννοεις το 7ημερο για επιστροφη?? αν ειναι αυτο..πηγα σημερα που συμπληρωνει εβδομαδα μου ειπαν καλο θα ηταν να το κρατησω αλλο ενα 2ημερο κ οταν τους ειπα οτι θα ληξει το 7ημερο ( επειδη ειμαι επαρχια) εεεε μου λεει σε ξερω με ξερεις αυτα δεν υπαρχουν στα επαρχικα υποκαταστηματα μην ανησυχεις θα στο αλλαξω αν εχεις προβλημα :blink:

 

οσο για την εγγυηση ειναι ενας χρονος συν ενα χρονο που κανα επεκταση της εγγυησης μεσω Public :worry:

Υπάρχουν μερικές στιγμές που είναι ικανές να σταματήσουν το χρόνο.

Μην τις ξεχάσεις ποτέ και ποτέ μην προσπαθήσεις να τις ξαναζήσεις.

Link to comment
Share on other sites

το doa τους εννοεις το 7ημερο για επιστροφη?? αν ειναι αυτο..πηγα σημερα που συμπληρωνει εβδομαδα μου ειπαν καλο θα ηταν να το κρατησω αλλο ενα 2ημερο κ οταν τους ειπα οτι θα ληξει το 7ημερο ( επειδη ειμαι επαρχια) εεεε μου λεει σε ξερω με ξερεις αυτα δεν υπαρχουν στα επαρχικα υποκαταστηματα μην ανησυχεις θα στο αλλαξω αν εχεις προβλημα :blink:

 

οσο για την εγγυηση ειναι ενας χρονος συν ενα χρονο που κανα επεκταση της εγγυησης μεσω Public :worry:

 

Δεν ξέρω τι σου είπαν, αλλά το doa 7 ημερών ισχύει παντού και είναι το ίδιο. Μάλλον μετά απο 2 μέρες θα το στείλουν σε σέρβις και θα χάσεις το doa. Στη θέση σου θα το πήγαινα πίσω και θα ΑΠΑΙΤΟΥΣΑ αλλαγή. Η εγγύηση είναι 2 χρόνια, ΚΑΚΩΣ πλήρωσες επέκταση. Πόσο αν επιτρέπεται;

 

Στο site του public αναφέρει 24 μήνες πάντως...

http://www.public.gr/product/tilefonia/kinita-smartphones/smartphone-sony-xperia-sp-8gb-mayro/prod4183423pp/

 

Απο ποιό μέρος το πήρες; Είναι καλό να ενημερώσεις τον κόσμο για να ξέρει.

Edited by Takis_dm
Back In Black
Link to comment
Share on other sites

Η Sony δινει 2 χρονια εγγυηση στα smartphones της. Πω ρε φιλε ειναι πολυ ψευτες και κλεφτες! Ειπαν οτι εχει ενα χρονο για να αγορασεις εξτρα εγγυηση! Γιαυτο δεν προκειται ΠΟΤΕ να ξαναγορασω απο τετοιους κλεφτες και οσοι με ρωτανε για gadget τους κανω ψυχολογικο πολεμο να μην ψωνιζουν απο αλυσιδες!
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Η Sony δινει 2 χρονια εγγυηση στα smartphones της. Πω ρε φιλε ειναι πολυ ψευτες και κλεφτες! Ειπαν οτι εχει ενα χρονο για να αγορασεις εξτρα εγγυηση! Γιαυτο δεν προκειται ΠΟΤΕ να ξαναγορασω απο τετοιους κλεφτες και οσοι με ρωτανε για gadget τους κανω ψυχολογικο πολεμο να μην ψωνιζουν απο αλυσιδες!

 

εκει που τσιμπησα πιο πολυ ειναι για το σπασιμο της οθονης..που κανουν αντικατασταση δωρεαν ..ουφφφφφφ

 

 

Δεν ξέρω τι σου είπαν, αλλά το doa 7 ημερών ισχύει παντού και είναι το ίδιο. Μάλλον μετά απο 2 μέρες θα το στείλουν σε σέρβις και θα χάσεις το doa. Στη θέση σου θα το πήγαινα πίσω και θα ΑΠΑΙΤΟΥΣΑ αλλαγή. Η εγγύηση είναι 2 χρόνια, ΚΑΚΩΣ πλήρωσες επέκταση. Πόσο αν επιτρέπεται;

Στο site του public αναφέρει 24 μήνες πάντως...

http://www.public.gr/product/tilefonia/kinita-smartphones/smartphone-sony-xperia-sp-8gb-mayro/prod4183423pp/

 

τι να πω?? :cry:μου κανες μαυρη την καρδια... :( την εξτρα εγγυηση την πληρωσα 17 ευρω ..

ελπιζω να δουλεψει σωστα το κινητο..τι αλλο να πω...

:cry:

Υπάρχουν μερικές στιγμές που είναι ικανές να σταματήσουν το χρόνο.

Μην τις ξεχάσεις ποτέ και ποτέ μην προσπαθήσεις να τις ξαναζήσεις.

Link to comment
Share on other sites

Νταξει φθηνα την πληρωσες και μακαρι να ισχυει αυτο για την οθονη γιατι αν σου σπασει, η sony (Arvato) θα σου ζητησει οσο και το κοστος της συσκευης.

Καλυμμενη εισαι παντως.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Πω πω Κωνσταντίνε είπες Arvato και μια μαχαιριά στην καρδιά την ενιΩσα είν η αλήθεια! Αυτό τον ίδιο ψυχολογικό πόλεμο κάνω και εγώ στο θέμα αγορά γκατζετ από αλυσίδα. Έχει και η κοπέλα μου το sp και δε προχώρησε στην αναβάθμιση γιατί διάβασε πολλές κακές κριτικές. Το κινητό έχει τα θεματάκια του και δεν είναι λόγω επεξεργαστή ή ανεπαρκούς ραμ αλλά λόγω ρομ από σοΝυ. Πάντα τα έκανε μαντάρα με τις πιο "μπάτζετ"( συσκευές. Η κοπέλα μου είχε κουραστεί και σε 3,5 περίπου μήνες ήθελε να το δώσει και να πάρει nexus 5. Δε μπόρεσε τελικά καιρό κράτησε το sp. Πολύ καλό στην τιμή που κυκλοφορεί πλέον αλλά ένα κλικ καλύτερο θεωρώ το l9 ii.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά!!

 

Σήμερα βγήκε η αναβάθμιση του κινητού στην έκδοση 12.1.Α.1.205 η οποία λύνει κάποια bugs της προηγούμενης. Συγκεκριμένα:

-Λύθηκε το screen flickering bug που είχαν οι προηγούμενες εκδόσεις (σε εμένα δεν υπήρξε ποτέ, αλλά στο xda λένε οι χρήστες ότι πλέον έχει διορθωθεί).

-Η Mobile Bravia Engine 2 πλέον λειτουργεί κανονικά και στην εφαρμογή του album.

-Τα leds πλέον είναι σβηστά κατά τη διάρκεια κλήσεων όταν το κινητό είναι στο αυτί (ο proximity sensor ενεργοποιείται όταν έρχεται κάποιο εμπόδιο στα 2 εκατοστά).

-Υπάρχουν αναφορές στο xda για καλύτερη διαχείριση RAM και λιγότερα κρούσματα υπερθέρμανσης, αυτό όμως θα φανεί στην πορεία.

 

Όση ώρα την δοκίμαζα στο κινητό μου δεν αντιμετώπισα κανένα θέμα, είναι πολύ γρήγορη και πλέον δεν υπάρχουν bugs κατά τη γνώμη μου. Το android 4.3 όπως θα έπρεπε να είναι από την αρχή!

 

Δημιούργησα ένα ftf αρχείο με το οποίο μπορείτε να φλασάρετε τη rom μέσω του flashtool, η rom είναι Ελληνική generic. Πατήστε το παρακάτω link να κατεβάσετε το αρχείο από το google drive στο οποίο το έχω ανεβάσει! :up:

 

https://drive.google.com/file/d/0B_xLv5wT-Np1ckRpTFhZWjV4MFU/edit?usp=sharing

Sony Ericsson W800i --> Sony Ericsson K800i --> Sony Ericsson Yari --> Sony Ericsson Live with Walkman --> Sony Xperia SP --> Sony Xperia XZ1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, επιβεβαιώνω και εγώ που μόλις έκανα την αναβάθμιση, ότι το κινητό όντως τρέχει καλύτερα και με λιγότερη RAM. Όμορφα και απλά πλέον!
Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση προς αυτούς που έβαλαν την .205: κάνατε την γνωστή καθαρή εγκατάσταση ή απλώς αναβάθμιση από το PCCompanion;

Στην δεύτερη περίπτωση, χάθηκε τίποτα από το προσωπικά δεδομένα;

Ξέρω ότι η καθαρή εγκατάσταση είναι ο καλύτερος τρόπος αλλά αυτήν την περίοδο δεν μπορώ να στήσω ξανά το κινήτο ;)

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

εγω το εκανα με pccompanion και ως τωρα ολα μια χαρα....δεν εχω χασει τπτ απο δεδομενα η ρυθμησεις......προσωπικά παρατηρισα πιο γρηγορο ξεκλειδωμα πατοντας το κουμπη
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Xperia T

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...