Jump to content

Sony Xperia T


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εγώ που το έχω στην διαθεση μου με εχει ψιλοαπογοητευσει! Ενω στην αρχη ημουν πολυ χαρουμενος! Το timescape της sony δεν ειναι τοσο smooth, το wi-fi πολυ κουραστικο γτι δεν πιανει καλα και σε πεταει πολλες φορες, η οθονη εχει κακες γωνιες θεασης και δυστυχως ειναι στα επιπεδα του Z με πολυ ασχημο μαυρο! Ειναι κριμα μια τοσο καλη συσκευη να εχει αυτα τα θεματα! Περιμενω το update να λυθει το θεμα του wifi να γινει πιο smooth καλυτερη διαχειριση της ram αν και τωρα δεν εχω παραπονα! Δεν ξερω αν διορθώνεται κατι στην οθονη! Δλδ στην χρωματικη αναπαρασταση!
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Εγώ που το έχω στην διαθεση μου με εχει ψιλοαπογοητευσει! Ενω στην αρχη ημουν πολυ χαρουμενος! Το timescape της sony δεν ειναι τοσο smooth, το wi-fi πολυ κουραστικο γτι δεν πιανει καλα και σε πεταει πολλες φορες, η οθονη εχει κακες γωνιες θεασης και δυστυχως ειναι στα επιπεδα του Z με πολυ ασχημο μαυρο! Ειναι κριμα μια τοσο καλη συσκευη να εχει αυτα τα θεματα! Περιμενω το update να λυθει το θεμα του wifi να γινει πιο smooth καλυτερη διαχειριση της ram αν και τωρα δεν εχω παραπονα! Δεν ξερω αν διορθώνεται κατι στην οθονη! Δλδ στην χρωματικη αναπαρασταση!

 

το timescape ειναι ελεεινο καλυτερα ανοιγε μια-μια τις εφαρμογες και δες οτι θελεις... :(:mad:

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

Το πρόβλημα με την οθόνη του κινητού όπου το touch δυσλειτουργεί περιστασιακά, είναι φαινόμενο που εμφανίζεται σε όλες τις συσκευές ανεξαιρέτως?

 

Θέλει ένας φίλος να πάρει κινητό μέχρι 250€ και το Xperia SP (στα χαρτιά τουλάχιστον) φαίνεται η καλύτερη επιλογή. Αν είναι τόσο χάλια τα πράγματα, θα του προτείνω να χάσει το 4G του Xperia SP, για την αξιοπιστία του Motorola Moto G.

 

Έχω κι εγώ θέματα με το touch.. Ας ελπίσουμε ότι θα φτιάξουν.. Αλλιώς είναι σκέτη απογοήτευση

Another day in paradise...
Link to comment
Share on other sites

Έχω κι εγώ θέματα με το touch.. Ας ελπίσουμε ότι θα φτιάξουν.. Αλλιώς είναι σκέτη απογοήτευση

 

Κουράγιο φίλε και ας ελπίσουμε η αναβάθμιση να λύσει το πρόβλημά σου...

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

Τι στο καλό ρε παιδιά; Τόσα πολλά μηνύματα ξαφνικά για το touch?? Δηλαδή δεν καταλαβαίνει το δάχτυλο;; Πρώτα το wifi, τώρα αυτό... Όχι τίποτα άλλο αλλά θα πάει ο κολλητός μου αυτές τις μέρες να το πάρει! Να του πω αν είναι να κοιτάξει τίποτα άλλο..
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Τι στο καλό ρε παιδιά; Τόσα πολλά μηνύματα ξαφνικά για το touch?? Δηλαδή δεν καταλαβαίνει το δάχτυλο;; Πρώτα το wifi, τώρα αυτό... Όχι τίποτα άλλο αλλά θα πάει ο κολλητός μου αυτές τις μέρες να το πάρει! Να του πω αν είναι να κοιτάξει τίποτα άλλο..

 

Στο youtube και στο internet γενικότερα, το θέμα της περιστασιακής τρελίτσας που πιάνει την οθόνη, είναι πολύ διαδεδομένο μήνες τώρα...

 

Ήλπιζα ότι θα ήταν θέμα software και θα φτιαχνόταν με κάποιο update στο ενδιάμεσο διάστημα, αλλά απότι φαίνεται είναι θέμα hardware. Το κινητό έχει τα καλύτερα specs για τα λεφτά του (238€ σε μεγάλη αλυσίδα ηλεκτρονικών) αλλά με τέτοιο ελάττωμα, αναγκάζεται κάποιος να στραφεί σε υποδεέστερες λύσεις όπως το Motorola Moto G και το LG L9 II, που τους λείπουν 4G.

http://s4.postimg.org/kul22odml/420x150.jpg
Link to comment
Share on other sites

Εγω πάλι το μονο που με ενοχλεί είναι η πολύ μέτρια λήψη σήματος wi fi ( = αποσυνδέσεις....)δεν έχω άλλο θέμα, αντε να εχω παρατηρησει και λίγες φορες οτι παω να το ξεκλειδώσω και δεν κάνει τίποτα εκτος του οτι αναβει το φως της οθονης αλλα παραμένει μαυρη,με την 2η προσπαθεια ειναι οκ.

 

Σύμφωνα με το xda η 4.3 ίσως είναι και απο αυριο διαθέσιμη επίσημα για λήψη για να δούμε αν θα στρωσει το wifi !!!

 

rouleman

Με την μέθοδο αυτη, φορτίζει οταν είναι απενεργοποιημενο ?

Και επίσης βγάζει notifications για να ξανα κατεβάσει την 254 που ήδη έχει ?

Link to comment
Share on other sites

Τι στο καλό ρε παιδιά; Τόσα πολλά μηνύματα ξαφνικά για το touch?? Δηλαδή δεν καταλαβαίνει το δάχτυλο;; Πρώτα το wifi, τώρα αυτό... Όχι τίποτα άλλο αλλά θα πάει ο κολλητός μου αυτές τις μέρες να το πάρει! Να του πω αν είναι να κοιτάξει τίποτα άλλο..

 

Να κοιτάξει κάτι άλλο καλύτερα (προτείνω όχι σόνυ) για να έχετε και οι δύο το κεφάλι σας ήσυχο... Αυτό με το touch μου το έκανε χτες και στο Τ και δεν κατάφερα να περάσω με την πρώτη μια πίστα στο most wanted. :lol::p

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

Ήταν ανάμεσα στο SP και στο L9 II.. Φυσικά και του είπα το Sony για τους γνωστούς λόγους των specs αλλά και επειδή έχουν περάσει πάρα πολλά Sony/SE από τα χέρια μου και δεν είχα κανένα δεν είχα παράπονο. Του είχα πει για το wifi και δεν τον πείραζε καθώς σπίτι του δεν έχει θέμα αλλά αυτό με το touch αλλάζει όλα τα πλάνα!
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ήταν ανάμεσα στο SP και στο L9 II.. Φυσικά και του είπα το Sony για τους γνωστούς λόγους των specs αλλά και επειδή έχουν περάσει πάρα πολλά Sony/SE από τα χέρια μου και δεν είχα κανένα δεν είχα παράπονο. Του είχα πει για το wifi και δεν τον πείραζε καθώς σπίτι του δεν έχει θέμα αλλά αυτό με το touch αλλάζει όλα τα πλάνα!

 

ούτε το L9 II μου κάνει κλικ... Σε αυτά τα χρήματα θα πήγαινα σε κινέζικο ή στο moto g. Στα 300 προτείνω s3 αλλά μόνο αν έχετε όρεξη για πείραγμα (αν ναι είναι κινητάρα) και στα 199 το note 1 (προσφορά των ημερών) αν και μάλλον και αυτό θέλει δουλειά...

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

ούτε το L9 II μου κάνει κλικ... Σε αυτά τα χρήματα θα πήγαινα σε κινέζικο ή στο moto g. Στα 300 προτείνω s3 αλλά μόνο αν έχετε όρεξη για πείραγμα (αν ναι είναι κινητάρα) και στα 199 το note 1 (προσφορά των ημερών) αν και μάλλον και αυτό θέλει δουλειά...

 

Εχω αποψη προσωπικη για τα δυο τελευταια και μακρυα απο μας.. και επειδη ο κολλητος μου δεν ξερει καν τι θα πει root, γιαυτο τον πηγα προς l9 2 που δεν εχω διαβασει κατι πολυ τραγικο..

Μακαρι να εβρισκα το optimus g. Anyways.. ελπιζω με την μελλοντικη αναβαθμιση να στρωσει το SP γιατι εινα κουκλα και εινα κριμα να χαντακωνεται

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εχω αποψη προσωπικη για τα δυο τελευταια και μακρυα απο μας.. και επειδη ο κολλητος μου δεν ξερει καν τι θα πει root, γιαυτο τον πηγα προς l9 2 που δεν εχω διαβασει κατι πολυ τραγικο..

Μακαρι να εβρισκα το optimus g. Anyways.. ελπιζω με την μελλοντικη αναβαθμιση να στρωσει το SP γιατι εινα κουκλα και εινα κριμα να χαντακωνεται

 

optimus g υπάρχει στα 330-340 καινούριο... μεταχειρισμένο κάτω από 300. προσωπικά είδα s3 φίλου με cm 11 nightly και έπαθα πλάκα. Σαν αίσθηση (πιστεύω σημαντικότερο από τα benchmarks) πολύ καλύτερο από το Τ μου...

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

optimus g υπάρχει στα 330-340 καινούριο... μεταχειρισμένο κάτω από 300. προσωπικά είδα s3 φίλου με cm 11 nightly και έπαθα πλάκα. Σαν αίσθηση (πιστεύω σημαντικότερο από τα benchmarks) πολύ καλύτερο από το Τ μου...

 

Mόνο στο Birdphone υπάρχει διαθέσιμο από,τι βλέπω. Θα του πω να κάνει ένα τηλέφωνο πριν πάει να το πάρει.

Ναι, χαίρω πολύ και γω nightly είχα βάλει στο note για να στρώσει χαρακτήρα.. Αλλά ο κολλητός μου δεν το κατέχει για κανέναν λόγο και εγώ να κάτσω να ασχοληθώ δεν παίζει.

Τεσπά. Ευχαριστώ πολύ και συγγνώμη από τα παιδιά (και τον Γιώργο) για τα offtopic.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδιά δεν ξέρω για εσάς αλλα εγω περιμενα κατι παραπάνω απο το κινητο.....κυριος στο θεμα καμερας.......δεν γινετε 350€ κινιτο και να εχει τοσο χαλια καμερα και ενα με 200€ να τραβαει καλύτερα ....ασε που στο θεμα ηχου με το βιντεο αν τραβήξεις καπου με μεγαλη ενταση υπαρχη τρελη παραμόρφωση....θα το δειξεις σε κανενα και θα σε κοροϊδεύει κιολας...δεν ξερω αν κανεις ρουτ η περασεις καπια αλλη ρομ στρώνει το ολο θεμα προταρεις σε τετοια θεματα ειμαι αλλα θελω να πιστευω οτι με την αναβάθμιση θα διορθωθεί......τελικα θα γυρισω στην αποψη που ειχα παλια οτι τα sony/sony ericson ειναι μαπα :(:(:(:(:(
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω γιατί πλήρωσες 350 Ευρώ για το συγκεκριμένο κινητό τη στιγμή που κοστίζει περίπου 250 αλλά αυτό είναι άλλη ιστορία. Επίσης δεν καταλαβαίνω αυτούς τους γενικούς αφορισμούς του στυλ "Όλα τα Samsung είναι μάπα, όλα τα Sony είναι χάλια" κτλ κτλ. Κι επίσης όταν λέμε πολύ φασαρία τι ακριβώς εννοούμε; Μπουζούκια για παράδειγμα;

 

Έχω τα κινητό στα χέρια μου από προχτές. Μάλλον ήμουν καλό παιδί όλο το χρόνο και ο Άγιος μαζί με τον 3D printer μου μού πήρε και κινητάκι.

 

Πρίν καν του βάλω κάρτα SIM του είχα κάνει root. Πέταξα όλη τη σαβούρα που είχε μέσα (και το timescape που διάβασα παραπάνω) και το κινητό είναι αεράτο. Σύντομα θα υπάρξει οδηγός για όποιον θέλει να κάνει το ίδιο.

 

Πρόβλημα με το touch δεν διαπίστωσα αν και λίγο δύσκολο να συμβεί μιας και δεν το έχω δουλέψει εκτενώς. Δεν με ανησυχεί όμως γιατί το πιο πιθανό είναι να είναι θέμα software κι όχι hardware διαφορετικά θα ήταν κάτι πιο συχνό.

Η κάμερα, αν και όπως έχω ξανά τονίσει είμαι το ακριβώς αντίθετο από αυτό που λέμε φωτογράφος, δεν με προβλημάτισε. Έβγαλα μια φωτογραφία με φωτισμό εσωτερικού χώρου και μου η φωτογραφία μου φάνηκε ότι απεικόνιζε τα χρώματα με αρκετά φυσικό τρόπο.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

350€ εκανε οταν πρωτο βρηκε απο εκει το ανεφερα....εγω πρωσοπικα το πηρα 250.....Ναι μπουζουκια αλλα και σε κλαμπ......Δεν ξερω ουτε σαμσουγκ και αλλα απλα την σιγκριση την εκανε σε θεμα βιντεο οχι γενικα σαν συσκευη....το διατύπωσα λαθος πριν....τωρα οσο για το ρουτ και ολα τα συναφη ειμαι οχι λιγο αλλα πολυ ασχετος και δεν εχω ιδεα πως θα το κανω......απλα περιμενα την καμερα καπως καλητερη!!!!
Link to comment
Share on other sites

Ποιο ακριβώς είναι το πρόβλημα με το touch, γιατί εγώ δεν το έχω αντιμετωπίσει.
Link to comment
Share on other sites

350€ εκανε οταν πρωτο βρηκε απο εκει το ανεφερα....εγω πρωσοπικα το πηρα 250.....Ναι μπουζουκια αλλα και σε κλαμπ......Δεν ξερω ουτε σαμσουγκ και αλλα απλα την σιγκριση την εκανε σε θεμα βιντεο οχι γενικα σαν συσκευη....το διατύπωσα λαθος πριν....τωρα οσο για το ρουτ και ολα τα συναφη ειμαι οχι λιγο αλλα πολυ ασχετος και δεν εχω ιδεα πως θα το κανω......απλα περιμενα την καμερα καπως καλητερη!!!!

Οι ηχητικές συνθήκες που περιγράφεις είναι ακραίες και δεν πιστεύω ότι κάποιο κινητό θα ανταποκρινόταν. Για την κάμερα γνωρίζαμε πολύ καλά ότι δεν είναι το δυνατό του σημείο (αν και ξανά λέω ότι προσωπικά δεν βρήκα κάτι επιλήψιμο σε φυσιολογικές συνθήκες) οπότε αν κάποιος έχει απαιτήσεις από αυτή θα πρέπει να κοιτάξει αλλού.

 

Αυτή τη στιγμή το έχω βάλει να αντιγράψει 6.031 αρχεία και κάθομαι και το χαζεύω που τα πηγαίνει σφαίρα!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

την σύγκριση την εκανα με το neo V που εχει το ξαδερφακι μου....τραβηξα ταυτόχρονα το βιντεο... στο neo V

ακουγοταν καλα και στο sp ειχε παραμορφωση .....σκεφτομε να βάλω ενα σφουγγαράκι στο μικρόφωνο που εχει πησω και να το τσεκαρω

 

στο sp ακουγοταν ετσι

Edited by Nikos_sp
Link to comment
Share on other sites

Τελικά όποιος θέλει φθηνό κινητό moto g από το Amazon με 200 ευρώ. Και καλύτερη οθόνη και καλύτερη κάμερα (μπρος πίσω) και 4.4 σχεδόν stock Android. Μόνο στη gpu υστερεί. Πολλά τα θέματα με την Sony τελικά είτε είναι μεσαία κατηγορία είτε ναυαρχίδα. Ούτε οι Ιάπωνες δεν την προτιμούν!
Link to comment
Share on other sites

Ναι ας πουμε αυτο θα ειναι μια λυση για το σπιτι μου ομως θεωρω δεν αποτελει μονιμη λυση γιατι οπου και να πηγαινω πχ ταξιδια ξενοδοχεια δημοσιους χωρους κ.τ.λ θα εχω παντου προβληματα λογο χαμηλης ληψης.εχετε ακουσει τιποτα για την αναβαθμιση για σημερα?
Link to comment
Share on other sites

Εγω πάλι το μονο που με ενοχλεί είναι η πολύ μέτρια λήψη σήματος wi fi ( = αποσυνδέσεις....)δεν έχω άλλο θέμα, αντε να εχω παρατηρησει και λίγες φορες οτι παω να το ξεκλειδώσω και δεν κάνει τίποτα εκτος του οτι αναβει το φως της οθονης αλλα παραμένει μαυρη,με την 2η προσπαθεια ειναι οκ.

 

Σύμφωνα με το xda η 4.3 ίσως είναι και απο αυριο διαθέσιμη επίσημα για λήψη για να δούμε αν θα στρωσει το wifi !!!

 

rouleman

Με την μέθοδο αυτη, φορτίζει οταν είναι απενεργοποιημενο ?

Και επίσης βγάζει notifications για να ξανα κατεβάσει την 254 που ήδη έχει ?

 

Ναι κανονικα και κλειστο φορτιζει,

οχι δειχνει οτι ειναι ενημερωμενο κανονικα.

 

Στο youtube και στο internet γενικότερα, το θέμα της περιστασιακής τρελίτσας που πιάνει την οθόνη, είναι πολύ διαδεδομένο μήνες τώρα...

 

Ήλπιζα ότι θα ήταν θέμα software και θα φτιαχνόταν με κάποιο update στο ενδιάμεσο διάστημα, αλλά απότι φαίνεται είναι θέμα hardware. Το κινητό έχει τα καλύτερα specs για τα λεφτά του (238€ σε μεγάλη αλυσίδα ηλεκτρονικών) αλλά με τέτοιο ελάττωμα, αναγκάζεται κάποιος να στραφεί σε υποδεέστερες λύσεις όπως το Motorola Moto G και το LG L9 II, που τους λείπουν 4G.

 

Αυτο με το touch, μονο στο ιντερνετ μου το κανει και εμενα, και πιστευω ειναι επειδη αργει το wifi, και μεχρι να φορτοσουν οι σελιδες για να εμφανισουν τα κουμπια, δεν υπαρχει touch,

εκτος ιντερνετ το touch δουλευει τελεια,

 

Πρίν καν του βάλω κάρτα SIM του είχα κάνει root. Πέταξα όλη τη σαβούρα που είχε μέσα (και το timescape που διάβασα παραπάνω) και το κινητό είναι αεράτο. Σύντομα θα υπάρξει οδηγός για όποιον θέλει να κάνει το ίδιο.

Περιμενω να μας πεις ποια σαβουρα ειναι ασφαλεις να διαγραψουμε, εψαξα αλλα δεν μπορεσα να βγαλω ακρη και μερικα τα αφησα.

Edited by zxr
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων - Για επεξεργασία/διόρθωση/προσθήκη στοιχείων σε υπάρχον πατάμε το κουμπί "Τροποποίηση" ή κάνουμε χρήση της "Πολλαπλής παράθεσης"
Link to comment
Share on other sites

Ναι ας πουμε αυτο θα ειναι μια λυση για το σπιτι μου ομως θεωρω δεν αποτελει μονιμη λυση γιατι οπου και να πηγαινω πχ ταξιδια ξενοδοχεια δημοσιους χωρους κ.τ.λ θα εχω παντου προβληματα λογο χαμηλης ληψης.εχετε ακουσει τιποτα για την αναβαθμιση για σημερα?

 

Εγω το ειχα εναν χρονο σχεδον, αν εξαιρεσεις κατι παραλιες που στο πουθενα επιανε κανας φιλος wifi και με το ζορι ανοιγε σελιδες, δεν ειδα ποτε να πιανει καποιος με μεγαλη διαφορα σημα.απλα στο δωματιο σου σιγουρα πιανουν οριακα τα αλλα. Εγω τουλαχιστον μονο μια φορα δεν επιανα ενα δικτυο που φιλος με S3 το επιανε σταθερα, ολες τις αλλες φορες εγω μπορει να μην το εβλεπα και ο αλλος να το εβλεπε αλλα να ειχε αποσυνδεσεις κτλ. οποτε στην πραξη εβλεπα οτι οκ, μικρο το κακο. σιγουρα θα ηθελα καλυτερη εμεβελεια, αλλα οταν εχεις τοσο κακη ληψη δε νομιζω να σε νοιαζει αν το δικο σου δεν πιανει καθολου.γιαυτο θεωρω οτι ειναι μικρο προβλημα.

Σιγουρα με το 2ο Τ ειδα καλυτερη ληψη και δεν ξερω πως να το εξηγησω αυτο. απο εκει και περα, εφοσον εισαι κυριως μες το σπιτι, με το acces point θα κανεις δουλεια. για εξω, οπου πιανεις.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

πριν απο αυτο ειχα to xperia p το οποιο στο δωματιο μου εδειχνε 1 γραμμη δλδ προφανως συνδεοταν οριακα , αλλα ποτε δεν εκανε αποσυνδεση και η αληθεια ειναι οτι και απο την ταχυτητα περιηγησης δεν ειχα παρατηρησει να ειναι αργη . ειδα ενα αρθρο προηγουμενος της sony mobile για περιπτωσεις αντιστοιχες με την δικη μου που προτηνει καποιες αλλαγες ρυθμισεων στο modem ,to βραδυ που θα παω σπιτι θα της κανω και στο δικο μου αν δω οτι λυνεται το προβλημα θα της δημοσιευσω κιολας σε περιπτωση που καποιος εχει το ιδιο προβλημα.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Xperia T

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...