Jump to content

Sony Xperia T


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παίδες έχω μια απορία, ποιόν browser προτιμάτε στο Τ και γιατί? Δεν έχω δοκιμάσει καθόλου τον chrome και δεν ξέρω αν έχει διαφορά και αν αξίζει σε σχέση με τον άλλο του κινητού.. Εσείς τι λέτε?

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

δεν ξέρω για εσάς αλλά το έχει μια φίλη μου το Τ σε μαύρο ματ χωρίς θήκη και σε 3 μήνες στα σημεία που ακουμπάει το κινητό έχει φύγει το ματ και απλά είναι μαύρο πλαστικό.... :(

 

:(Νομίζω και ο φίλος Μηχανικός έχει το ίδιο ζήτημα.

Link to comment
Share on other sites

εγω μαλλον ειμαι τυχερος εχω το Τ τεσσερις μηνες χωρις θηκη γιατι μου αρεσει πολυ η αισθηση που εχει στο χερι και το ματ ειναι μια χαρα,ελπιζω να μεινει ετσι.
Link to comment
Share on other sites

:(Νομίζω και ο φίλος Μηχανικός έχει το ίδιο ζήτημα.

Ναι, μόνο που το δικό μου ξεβαψε ενώ είχε και θήκη! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Πιστεύω ότι σε αυτά τα λεφτά καλύτερο κινητό δεν υπάρχει αυτή τη στιγμή. Άραγε η τιμή του θα πέσει κι άλλο; Μέχρι που μπορεί να φτάσει μέχρι το καλοκαίρι ας πούμε; Και κάτι άλλο με το σαρ στο 0.85 αν δεν κάνω λαθος αντιμετωπίζετε πρόβλημα αν μιλάτε ώρα χωρίς handsfree;

 

Κανένα πρόβλημα, υπάρχουν και χειρότερα (πχ S) ;)

:shoot: Galaxy s10e - Apple AirPods - Gear s3 watch !
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα παιδιά, μεταξύ του Τ και του LG Optimus 4X HD P880 ποιο θα επιλέγατε?

 

https://www.skroutz.gr/s/2504972/Sony-Xperia-T.html?from=account_favorites

 

https://www.skroutz.gr/s/1975772/LG-Optimus-4X-HD-P880.html?from=account_favorites

 

Η διαφορά τους είναι μικρή (<20 ευρώ) και απ'ότι βλέπω έχουν και παρόμοια τεχνικά χαρακτηριστικά. Δεν έχω και μεγάλη επαφή με κινητά (έχω ένα ταπεινό nokia 5800), αλλά θέλω να πάρω ένα καινούργιο και είμαι ανάμεσα σε αυτά τα 2.

 

Επίσης, αξίζει να δώσω τώρα παραπάνω λεφτά να αγοράσω ένα 4G ή όχι? Σε πόσο καιρό πιστεύετε η υπηρεσία αυτή θα χρησιμοποιείται όπως το 3G τώρα?

 

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

οποιο και να παρεςι δεν θα απογοητευτεις..και τα 2 ειναι value for money

και τα 2 τα εχω πιασει στα χερια μου και ειναι lag free.

οποτε μην τα φοβασαι..ειναι κινηταρες!

Link to comment
Share on other sites

http://www.open365.gr/index.php?dispatch=products.view&product_id=119770 202 Ευρώ.... WTF? τι παίζει εδώ μάγκες?

 

Και γω αυτό αναρωτιέμαι, αλλά μάλλον θα είναι λάθος.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ το δα πριν λίγο και έπαθα; Δεν γράφει κάτι για μεταχειρισμένο πάντως στο site. Αν ενδιαφέρεται καποιος ας κάνει ένα τηλ.
Link to comment
Share on other sites

Εγώ έκανα την παραγγελία στα 202 Ευρώ και 6 Ευρώ μεταφορικά...την δέχτηκε κανονικά στο site τώρα αν με πάρουν αύριο και μου πουν οτι έγινε λάθος και η τιμή είναι 292 Ευρώ θα τους πώ κρατήστε το ! :)

 

Επίσης τώρα λέει οτι είναι μη διαθέσιμο....τι να πω... ίσως να είχε λίγα κομμάτια...θα ενημερώσω αν τελικά είναι άνθρακας ο θησαυρός....

Edited by hercules11
Link to comment
Share on other sites

Κι εγω εκανα παραγγελια κι οτι κατσει ..παντως το οτι το δειχνει τωρα μη διαθεσιμο ισως ειναι καλο σημαδι ,θα δειξει

 

Χαχαχα 302,90 ,το διορθωσαν

Edited by nick2crete

Xperia S & M2 Aqua

&Tablet Z & E1

& ,Xperia Z & Z3 & Tablet Z3

XZ Premium & L1

Link to comment
Share on other sites

Κι εγω εκανα παραγγελια κι οτι κατσει ..παντως το οτι το δειχνει τωρα μη διαθεσιμο ισως ειναι καλο σημαδι ,θα δειξει

 

Χαχαχα 302,90 ,το διορθωσαν

 

στην παραγγελία μέσα δεν άλλαξε ακόμα κάτι....παίζει να έδιναν λίγα κομμάτια σε αυτήν την τιμή...θα δούμε αύριο που θα με πάρουν τηλ αν μου το αλλάξουν...

Link to comment
Share on other sites

στην παραγγελία μέσα δεν άλλαξε ακόμα κάτι....παίζει να έδιναν λίγα κομμάτια σε αυτήν την τιμή...θα δούμε αύριο που θα με πάρουν τηλ αν μου το αλλάξουν...

 

Oυτε σε μενα ..λες ?

Xperia S & M2 Aqua

&Tablet Z & E1

& ,Xperia Z & Z3 & Tablet Z3

XZ Premium & L1

Link to comment
Share on other sites

Λαθος ειναι παιδια..εχει συμβει πολλες φορες.

Ακομα και για επισκεψιμοτητα το κανουν..

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μολις ακυρωθηκε χαχα..με απαλλαξε κι απο την σκεψη τι να το κανω ..

Xperia S & M2 Aqua

&Tablet Z & E1

& ,Xperia Z & Z3 & Tablet Z3

XZ Premium & L1

Link to comment
Share on other sites

Μολις ακυρωθηκε χαχα..με απαλλαξε κι απο την σκεψη τι να το κανω ..

 

Θα το πουλαγες σε μενα..:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Θα το πουλαγες σε μενα..:)

 

Το πιθανοτερο :) ,next time

Xperia S & M2 Aqua

&Tablet Z & E1

& ,Xperia Z & Z3 & Tablet Z3

XZ Premium & L1

Link to comment
Share on other sites

Το γύρισαν στα 302. Οπότε! :shifty:

 

Θυμάμαι λάθη όπου πωλούντουσαν σκληροί δίσκοι 1 ευρώ. Κάποιοι κάναν παραγγελίες και πέρναν 100.

Link to comment
Share on other sites

Κατά τη γνώμη μου παιδιά κάτω από τα 300 δεν πέφτει! ;) Αααα και κάτι άλλο... Super προσφορά! Cosmote - Γερμανός 599,90 :lol:
Koucos.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Xperia T

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...