Jump to content

Sony Xperia T


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το θέμα είναι να μην βγάλει προβλήματά με την οθόνη.μακάρι γιατί έχει μπει στην υποψηφιότητά για επομένη συσκευή.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Στα 467Ε + μεταφορικα κι οποιος εχει επαγγελματικο Αφμ μπορει χωρις το Φπα στα 390Ε περιπου

http://www.clove.co.uk/sony-xperia-t

Xperia S & M2 Aqua

&Tablet Z & E1

& ,Xperia Z & Z3 & Tablet Z3

XZ Premium & L1

Link to comment
Share on other sites

Στα 467Ε + μεταφορικα κι οποιος εχει επαγγελματικο Αφμ μπορει χωρις το Φπα στα 390Ε περιπου

http://www.clove.co.uk/sony-xperia-t

 

Είμαι έτοιμος να πατήσω το κουμπί :D. Έβαλα και εταιρικό ΑΦΜ κανονικά με μεταφορικά 413€ μου βγαίνει. Δεν ξέρω να περιμένω ............

Φοβάμαι τις πρώτες παρτίδες.....

Link to comment
Share on other sites

Είμαι έτοιμος να πατήσω το κουμπί :D. Έβαλα και εταιρικό ΑΦΜ κανονικά με μεταφορικά 413€ μου βγαίνει. Δεν ξέρω να περιμένω ............

Φοβάμαι τις πρώτες παρτίδες.....

 

Δεν νομιζω να εχουν κανενα θεμα ,αλλωστε καπου παγκοσμια σιγουρα εχει κυκλοφορησει ηδη και δεν εχει ακουστει κατι ,παντως εγω θα περιμενα λιγο για την James Bond εκδοση :cool:

Xperia S & M2 Aqua

&Tablet Z & E1

& ,Xperia Z & Z3 & Tablet Z3

XZ Premium & L1

Link to comment
Share on other sites

Δεν νομιζω να εχουν κανενα θεμα ,αλλωστε καπου παγκοσμια σιγουρα εχει κυκλοφορησει ηδη και δεν εχει ακουστει κατι ,παντως εγω θα περιμενα λιγο για την James Bond εκδοση :cool:

 

Έχουμε καμια ειδοποίηση για το πότε θα βγει ?

Link to comment
Share on other sites

Το ΤΧ νομιζω ειναι για την αγορα της Ρωσιας, κι αυτο λογω δικτυου εαν θυμαμαι καλα και επομενως δεν θα κυκλοφορησει εδω. Για την αλλη συσκευη φιλε μου δεν εχει ανακοινωθει κατι νομιζω.

:D

Άρης

Follow me

Link to comment
Share on other sites

Δεν νομιζω να εχουν κανενα θεμα ,αλλωστε καπου παγκοσμια σιγουρα εχει κυκλοφορησει ηδη και δεν εχει ακουστει κατι ,παντως εγω θα περιμενα λιγο για την James Bond εκδοση :cool:

 

τι παραπάνω θα έχει η έκδοση james bond?

του ταιριάζει πάντως αυτό το στυλ.

Link to comment
Share on other sites

Ένα πολύ ωραίο review http://www.androidcentral.com/sony-xperia-t-review

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχα!!!

Το κινητό είναι πάαρα πολύ μπροστά και έιτε σε έκδοση 007 είτε όχι εγώ θα το πάρω!!!

... and Justice for ... ALL ...
Link to comment
Share on other sites

http://i46.tinypic.com/148kzns.jpg

 

 

δεν ξερω ποιο να παρω απο τα τεσσερα.... καμια ιδεα;

 

ομολογω παντως οτι την καλυτερη οθονη την εχει το P...

Edited by mpekas24
Link to comment
Share on other sites

@mpekas24,

Το S ειναι best value4money τωρα ,στην θεση σου θα επαιρνα το Τ παντως ,

Xperia S & M2 Aqua

&Tablet Z & E1

& ,Xperia Z & Z3 & Tablet Z3

XZ Premium & L1

Link to comment
Share on other sites

ειμαι κατοχος του p...

 

τα εχω μπροστα μου και τα περιεργαζομαι. το acro S δεν με αγγιζει. το S δεν εχει κατι καλυτερο μπροστα στο Τ (φυσικα).

αν ειχα την ευχαιρια χρηματων, θα πουλουσα το p για το T σιγουρα... και ας μην εχει τοσο καλη οθονη!

Link to comment
Share on other sites

ειμαι κατοχος του p...

 

τα εχω μπροστα μου και τα περιεργαζομαι. το acro S δεν με αγγιζει. το S δεν εχει κατι καλυτερο μπροστα στο Τ (φυσικα).

αν ειχα την ευχαιρια χρηματων, θα πουλουσα το p για το T σιγουρα... και ας μην εχει τοσο καλη οθονη!

 

Το S ειναι καλυτερο στην τιμη στα ppi 342vs323 και στο οτι ερχεται με 32gb μνημη ενω το Τ με 16 ,εχει βεβαια το extra slot που δεν εχει το S

Xperia S & M2 Aqua

&Tablet Z & E1

& ,Xperia Z & Z3 & Tablet Z3

XZ Premium & L1

Link to comment
Share on other sites

Το S ειναι καλυτερο στην τιμη στα ppi 342vs323 και στο οτι ερχεται με 32gb μνημη ενω το Τ με 16 ,εχει βεβαια το extra slot που δεν εχει το S

 

Το t είναι καλύτερό σε όλα κι ακόμα και στα ppi πού λέμε μην παραξενευτεις αν σε συνολική απόδοσή χρωμάτων ευκρίνειας το t είναι καλύτερό από το s.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Μπορει καποιος να μου εξηγησει για ποιο λογο θα επερνε το Τ αντι για το S?

Πλεον υπαρχει μεγαλη διαφορα τιμης μεταξυ τους υπερ του S αλλα και απο specs ποσο δλδ ποιο μπροστα ειναι το Τ ωστε να αξιζει καποιος να το αγορασει?

Link to comment
Share on other sites

Το t είναι καλύτερό σε όλα κι ακόμα και στα ppi πού λέμε μην παραξενευτεις αν σε συνολική απόδοσή χρωμάτων ευκρίνειας το t είναι καλύτερό από το s.

 

Νεότερο προϊόν είναι και ετσι θα πρέπει να ειναι, εγώ βλεπω τα specks και συγκρίνω, πάντως η διαφορά στην τιμή τους είναι σαφώς υπέρ του S προσωπικά όπως γράφω και πιο πανω θα έπαιρνα το Τ, εχοντας όμως το S δεν βλέπω λόγο να το αλλάξω περαν του placebo και της εφημερης :p χαράς του καινουργιου

Xperia S & M2 Aqua

&Tablet Z & E1

& ,Xperia Z & Z3 & Tablet Z3

XZ Premium & L1

Link to comment
Share on other sites

Για μένα και μονο που εχει το κουμπι on off στα πλαγια ειναι πολυ σοβαρος(πρακτικός) λογος για προτιμησει στο Τ χωρια ολα τα αλλα οτι ειναι νεοτερο και βελτιωμενο.

Και τουτο διοτι σε τοσο μεγαλες (μακριές) συσκευές ειναι καθαρα θεμα πρακτικότητας και ανεσης στο να το δουλεύεις με το 1 χέρι το κουμπί να ειναι στα πλαγια.

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Σίγουρα κάποιος που έχει το S δεν θα είχε ιδιαίτερο λόγο να πάει στο T. Αλλά το T τα σπάει. Διπύρηνος krait. :)

 

Βέβαια με την τιμή που έχει το S πλέον αξίζει με χίλια αγορά.

Link to comment
Share on other sites

Για μένα και μονο που εχει το κουμπι on off στα πλαγια ειναι πολυ σοβαρος(πρακτικός) λογος για προτιμησει στο Τ χωρια ολα τα αλλα οτι ειναι νεοτερο και βελτιωμενο.

Και τουτο διοτι σε τοσο μεγαλες (μακριές) συσκευές ειναι καθαρα θεμα πρακτικότητας και ανεσης στο να το δουλεύεις με το 1 χέρι το κουμπί να ειναι στα πλαγια.

 

Δλδ θελεις να μου πεις οτι θα εδινες 250e περισσοτερα επειδη εχει το κουμπι on off στα πλαγια?:wacko:

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Xperia T

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...