Jump to content

LG Optimus G (E975)


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλημέρα.

Σκέφτομαι να προχωρήσω στην αγορά του εν λόγω κινητού.

Διαθέσιμο (σε χαμηλή τιμή) εμφανίζεται στο κατάστημα Smarties.gr

Τι γνώμη και εμπειρίες έχετε από το συγκεκριμένο κατάστημα; Θέματα εξυπηρέτησης-εγγύησης-γενικότερα;

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 9,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μετά από μια εβδομάδα συμβίωσης με το G, οι εντυπώσεις μου είναι άριστες.

 

Σε ότι αφορά την απόδοσή του, είναι ότι πιο γρήγορο και smooth σε android έχω χρησιμοποιήσει ποτέ μου. Ανώτερο στον τομέα αυτόν από το ΝΟΤΕ2 που είχα αμέσως πιο πριν, εννοείται και από το hox+ που είχα πιο πριν. Δεν είναι τόσο ο 4πύρηνος επεξεργαστής, ούτε η πανίσχυρη adreno 320, όσο το πολύ καλογραμμένο sw από την LG. Αυτό το λέω γιατί, ακόμα και με ενεργοποιημένο το eco mode, ο χρήστης ελάχιστα θα παρατηρήσει τη μείωση της δύναμης. Δηλαδή και 2πύρηνο να ήταν το κινητό και πάλι θα ήταν πολύ γρήγορο. Η πολύ καλή δουλειά της lg στον τομέα του λογισμικού, ο έμπειρος χρήστης την καταλαβαίνει αμέσως. Από το πρώτο άγγιγμα (και ας μην θέλουν κάποιοι να το παραδεχτούν). Όλα το μενού τρέχει γρήγορα, σαν βούτηρο. ΟΛΟ , χωρίς εξαιρέσεις. Και ο dialer και τα sms και η παραφορτωμένη μου gallery με πάνω από 3500 φωτογραφίες που έχω μέσα. Εννοείται βέβαια ότι όποιο παιχνίδι δοκίμασα το έτρεξε χωρίς κανένα απολύτως σπάσιμο. Επομένως, ως προς την εμπειρία χρήσης, οι εντυπώσεις μου είναι άριστες. Δεν θα μπορούσα να ζητήσω (ή και να βρω) τίποτα καλύτερο.

 

Σε ότι αφορά την οθόνη, οι εντυπώσεις είναι επίσης πολύ καλές. Βέβαια, είμαι λίγο μεγάλος για να εντυπωσιάζομαι πια από οθόνες και πράγματι έχουν περάσει χρόνια από τότε που είπα για τελευταία φορά «τι οθονάρα είναι αυτή». Η οθόνη του G είναι φωτεινή, πολύ φωτεινή , με άριστη ορατότητα κάτω από τον ήλιο. Ακόμα και με γυαλιά ηλίοου, ακόμα και με τη φωτεινότητα περί το 60% - 70% , η ορατότητα κάτω από τον καλοκαιρινό ήλιο είναι πολύ καλή. Η απόδοση των χρωμάτων είναι υποδειγματική και η απόκριση στις εντολές του χρήστη εντελώς απροβλημάτιστη (το λέω σε σχέση με παράπονα που έχουν ακουστεί, σχετικά με το nexus4). Άρα λοιπόν και εδώ όλα άριστα, ειδικά για εμένα που ΔΕΝ είμαι φαν των amoled.

 

Η αυτονομία της συσκευής, είναι επίσης μια ευχάριστη έκπληξη. Μετά τις πρώτες φορτίσεις, η μπαταρία δείχνει ότι μπορεί να κρατήσει άνετα μια ημέρα , με αρκετή χρήση. Δεν θα αφήσει ανικανοποίητο κανέναν. Πάντα, υπάρχει και η επιλογή του eco mode, που , χωρίς απώλειες σε επεξεργαστική ισχύ, χαρίζει επιπλέον ώρες λειτουργίας. Συγκριτικά απλά να πω ότι η μπαταρία κρατάει σχεδόν το διπλάσιο σε σχέση με το hox+, που είχε μπαταρία ίδιας χωρητικότητας.

 

Στο τηλεφωνικό μέρος, τα πράγματα είναι υποδειγματικά. Το σήμα είναι δυνατό, ακόμα και σε δύσκολες περιοχές, και το ακουστικό δυνατό και με μπόλικο μπάσο. Μου θυμίζει τα ακουστικά παλαιότερων (καλών) Motorola συσκευών. Επίσης, κανείς από τους συνομιλητές μου δεν μου έχει εκφράσει κανένα παράπονο, άρα λοιπόν και με τα μικρόφωνα όλα δουλεύουν καλά.

 

Η κάμερα της συσκευής, παρά τα όσα έχουν ακουστεί, σε καμία περίπτωση δεν απογοητεύει. Εμένα τουλάχιστον, που ποτέ δεν είχα τρελές απαιτήσεις από το κινητό μου, σε αυτόν τον τομέα. Την ημέρα οι φωτογραφίες είναι φωτεινές με μεγάλο επίπεδο λεπτομέρειας (λόγω και της κτηνώδους ανάλυσης των 13ων Mpxls) και χωρίς προβλήματα στην εστίαση. Το μόνο αρνητικό έχει να κάνει με την έκθεση, η οποία φανερά πάσχει. Το κινητό δεν συγχωρεί τη φωτογράφηση με τον ήλιο κόντρα (βγαίνει πολύ σκοτεινή). Στο σημείο αυτό ο χρήστης θα πρέπει να είναι προσεκτικός με τη γωνία λήψης και το σημείο που θα εστιάσει. Το βράδυ, οι φωτογραφίες είναι επίσης καλές και απροσδόκητα θα έλεγα φωτεινές. Αν υπάρχει και σταθερό χέρι, το αποτέλεσμα θα είναι πολύ ικανοποιητικό, πάντα λαμβάνοντας υπόψη ότι έχουμε να κάνουμε με ένα κινητό τηλέφωνο. Συμπερασματικά, η κάμερα, μπορεί να μην είναι η κορυφαία, είναι όμως ικανή και το αποτέλεσμα οπωσδήποτε πολύ άνω του μετρίου.

 

Στα παραλειπόμενα, να σημειωθεί ότι η συσκευή δεν παρουσιάζει σημαντικά προβλήματα υπερθέρμανσης, (είναι εντός των συνηθισμένων φυσιολογικών ορίων, έχουμε και 30+ βαθμούς εκεί έξω) δεν έχει κατασκευαστικές ατέλειες ή προβλήματα, τίποτα δεν έχει ακουστεί μέχρι τώρα, δεν έχει ούτε καν κάποιο bug, τουλάχιστον δεν έχω ανακαλύψει ακόμα. Οι διαστάσεις και το βάρος της είναι εξαιρετικές για συσκευή με οθόνη 4,7 ιντσών, ενώ η ποιότητά κατασκευής είναι στιβαρή, χωρίς καθόλου ασάφειες και τριγμούς. Το ηχείο που είναι στη ράχη του κινητού είναι αρκούντος δυνατό, αλλά χωρίς μπάσο. Τη δουλειά του την κάνει, χωρίς να εντυπωσιάζει, αλλά και χωρίς να προβληματίζει. Ο ήχος από τα ακουστικά πάντως είναι εξαιρετικός!

 

Το μόνο σημείο που με ενόχλησε στο κινητό είναι η αυτόματη μείωση της φωτεινότητας της οθόνης, όταν η θερμοκρασία της συσκευής αυξάνεται. Όχι πως επηρεάζεται σημαντικά η αναγνωσιμότητα της οθόνης (τις περισσότερες φορές δεν καταλαβαίνω ότι έχει μειωθεί η φωτεινότητα) είναι όμως ένας περιορισμός που θα ήθελα να μην υπάρχει.

Edited by ddr2

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

συμφωνω με οσα γραφεις και να πω οτι εχουν εντυπωσιαστει ολοι οι γνωστοι μου που εχουν iphone με το ποσο ακαριαια γρηγορο ειναι το κινητο.

Για το θεμα της μειωσης της φωτεινοτητας να πω οτι μετα απο τις πρωτες 2 μερες που το ξεσκιζα δεν μου εχει ξαναριξει την φωτεινοτητα,το εχω μονιμος σταθερα στο 75% χωρις προβλημα ουτε οταν παιζω βαρια παιχνιδια.

Link to comment
Share on other sites

Αν είναι έτσι προσεγμένο και το G2 με τον 800αρι snapdragon θα παίξει πολύ δυνατά από το φθινόπωρο.

Πάντως το κινητό(Ε975) αξίζει αν κάποιος έχει τη δυνατότητα να το πάρει από skroutzομάγαζα..

Are you with Us?
Link to comment
Share on other sites

41.ώρες μπαταρία με 2:30 ώρες οθόνη και υπόλοιπο 31%.

Λίγες κλήσεις, λίγα sms, 15-20 φωτογραφίες, μόνιμα ανοιχτό wifi και η συντριπτική πλειοψηφία του χρόνου οθόνης σε browsing μέσω wifi (σελίδες, fb, emails, viber κλπ).

Εννοείται χωρίς eco mode

Link to comment
Share on other sites

41.ώρες μπαταρία με 2:30 ώρες οθόνη και υπόλοιπο 31%.

Λίγες κλήσεις, λίγα sms, 15-20 φωτογραφίες, μόνιμα ανοιχτό wifi και η συντριπτική πλειοψηφία του χρόνου οθόνης σε browsing μέσω wifi (σελίδες, fb, emails, viber κλπ).

Εννοείται χωρίς eco mode

:clap::clap::clap:

 

αν πιασω στο δικο μου τετοιους χρονους θα κανω τουμπες ....

EVERYTHING YOU KNOW IS WRONG!
Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά τα πάει μέχρι τώρα και έκανα και το update. Μπαταρία βγάζει άνετα μια μέρα απ`ότι βλέπω. Α και φοβερή απόδοση στον ήχο και ειδικά με τα ακουστικά που εχει στο πακέτο.
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν προχθές το παρέλαβα κι εγώ για το έτερον ήμισυ και χθες το βράδυ της παραδόθηκε :p

Δε χρειάζεται να επαναλάβω τα καλά λόγια που όλοι γράφουν ισχύουν όλα, μόνο 2 παρατηρήσεις.

 

Εγώ μια χαρά το είδα να ζεσταίνεται στο ίδιο επίπεδο με το Ν4 μου, βέβαια για 2 ώρες δεν το αφήσαμε καθόλου, κατέβασμα εφαρμογών και σετάρισμα ασταμάτητα, οπότε λογικό το βρίσκω, τίποτα το ανησυχητικό.

Απλά με την πτώση της φωτεινότητας δεν έχω καταλάβει κάτι, συμβαίνει μόλις ζεσταθεί το κινητό είτε το έχεις στο αυτόματο είτε σε σταθερή φωτεινότητα? Και στις 2 περιπτώσεις?

Επίσης το άφησε για ύπνο γύρω στο 30-40% μπαταρία και όταν ξύπνησε το βρήκε στο 9%, παίζει καμιά ύποπτη εφαρμογή γι αυτό από τις μαμίσιες του κινητού? Αλλιώς να κάτσω να ψάξω αυτές που χρησιμοποιεί για καμιά περίεργη ενεργοβόρα ρύθμιση.

 

( έτσι για ενημέρωση, αγοράστηκε από Kaizer που το είχε τις προάλλες ετοιμοπαράδοτο, αποστολή και παραλαβή σε 24 ώρες, μοντέλο ολλανδικό, έβγαλε και μια ενημέρωση με το που το ανοίξαμε και σύμφωνα με το SNDeepinfo κατασκευασμένο πριν 2 μήνες )

 

Καλοδούλευτο σε όλους! :)

Link to comment
Share on other sites

Εχω το εξής πρόβλημα, ξαφνικά διαγράφηκαν όλες οι εικόνες των επαφών, τις βάζω ξανά και μετά από λίγο διαγράφονται πάλι! Έχει κανείς ιδέα τι συμβαίνει ή είναι κόλλημα του κινητού;
Link to comment
Share on other sites

Εχω το εξής πρόβλημα, ξαφνικά διαγράφηκαν όλες οι εικόνες των επαφών, τις βάζω ξανά και μετά από λίγο διαγράφονται πάλι! Έχει κανείς ιδέα τι συμβαίνει ή είναι κόλλημα του κινητού;

Τις επαφές (όπως και τις εικόνες) τις έχω συγχρονισμένες με το google contacts και δεν έχω κάποιο πρόβλημα.

Μήπως μετακινείς κανέναν φάκελο (που είναι μέσα οι φωτογραφίες αυτές) ή συνδέεις το κινητό στο pc ?

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Εννοείτε ότι τις έχω συντονισμένες με την Google, τίποτα δενέχω κάνει. Ξαφνικά από προχθές σβήστηκαν όλες οι εικόνες που είχα ρυθμίσει όταν πήρα το κινητό, τις περνάω ξανά και μόλις έγινε συγχρονισμός τον επαφών με την Google χάθηκαν.

Λες και επαφές να είναι κλειδωμένες να μην δέχονται αλλαγή!

Link to comment
Share on other sites

Εννοείτε ότι τις έχω συντονισμένες με την Google, τίποτα δενέχω κάνει. Ξαφνικά από προχθές σβήστηκαν όλες οι εικόνες που είχα ρυθμίσει όταν πήρα το κινητό, τις περνάω ξανά και μόλις έγινε συγχρονισμός τον επαφών με την Google χάθηκαν.

Λες και επαφές να είναι κλειδωμένες να μην δέχονται αλλαγή!

 

Δε φταιει το κινητο. Τα google contacts εχουν θεμα καμια φορα, χανουν τις ρυθμισεις.

Link to comment
Share on other sites

Εννοείτε ότι τις έχω συντονισμένες με την Google, τίποτα δενέχω κάνει. Ξαφνικά από προχθές σβήστηκαν όλες οι εικόνες που είχα ρυθμίσει όταν πήρα το κινητό, τις περνάω ξανά και μόλις έγινε συγχρονισμός τον επαφών με την Google χάθηκαν.

Λες και επαφές να είναι κλειδωμένες να μην δέχονται αλλαγή!

 

Εγώ, έχω προσθέσει εικόνες στις επαφές μου απο παλιά.

Όταν πήρα το κινητό και έκανε συγχρονισμό, πέρασαν όλες οι επαφές, μαζί με τις εικόνες τους. Δεν τις έβαλα μια μια όταν αγόρασα το κινητό. Και ούτε αντιμετώπισα θέμα μέχρι τώρα.

Δοκίμασε να περάσεις τις εικόνες στις επαφές από το pc σου. Δηλαδή, άνοιξε το google contacts στο pc ,μέσω browser (google--> gmail--> contacts) αντιστοίχισε εκεί τις εικόνες στις επαφές σου και λογικά, μετά, μόλις συγχρονίσει το κινητό, θα περαστούν και οι φώτο.

 

Κάποιος;;; Στο παραπάνω ερώτημα μου σχετικά με το smarties.gr ???

Προσωπικά, δεν έχω αγοράσει απο το κατάστημα, οπότε τι να σου πω...

Ρώτησε τους αν είναι ευρωπαικής χώρας και αν είναι σφραγισμένες οι συσκευασίες. Αν είναι έτσι, δεν έχεις να φοβάσαι τίποτα.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Εννοείτε ότι τις έχω συντονισμένες με την Google, τίποτα δενέχω κάνει. Ξαφνικά από προχθές σβήστηκαν όλες οι εικόνες που είχα ρυθμίσει όταν πήρα το κινητό, τις περνάω ξανά και μόλις έγινε συγχρονισμός τον επαφών με την Google χάθηκαν.

Λες και επαφές να είναι κλειδωμένες να μην δέχονται αλλαγή!

 

Λαλακίες του google! To είχα πάθει κάμποσες φορές, όπως και να μου τις αλλάζει με παλιότερες φώτο. Εγώ να βάζω τις καινούργιες και ως δια μαγίας σε άσχετο χρόνο, τσουπ οι παλιές πάλι! Σε άλλες τις κρατούσε, σε άλλες όχι! :blink:

Μέχρι που βαρέθηκα και δεν ξανασχολίθηκα! Τώρα νομίζω ότι δεν θα πρέπει να έχει καμιά επαφή φωτό!

 

Εγώ, έχω προσθέσει εικόνες στις επαφές μου απο παλιά.

Όταν πήρα το κινητό και έκανε συγχρονισμό, πέρασαν όλες οι επαφές, μαζί με τις εικόνες τους. Δεν τις έβαλα μια μια όταν αγόρασα το κινητό. Και ούτε αντιμετώπισα θέμα μέχρι τώρα.

Δοκίμασε να περάσεις τις εικόνες στις επαφές από το pc σου. Δηλαδή, άνοιξε το google contacts στο pc ,μέσω browser (google--> gmail--> contacts) αντιστοίχισε εκεί τις εικόνες στις επαφές σου και λογικά, μετά, μόλις συγχρονίσει το κινητό, θα περαστούν και οι φώτο.

 

 

Αυτό δεν το έχω κάνει. Θα το δοκιμάσω!

Edited by fanatikos

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Κάποιος;;; Στο παραπάνω ερώτημα μου σχετικά με το smarties.gr ???

Απ`αυτό ειχα καταλήξει να αγοράσω, μετά την παραγγελία μου λένε πέμπτη΄, τηλ. την πέμπτη, τίποτε, μετά μου είπαν την δευτέρα, τίποτε, ακυρο και αντε γειά..(το Μαιο)

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.

Σκέφτομαι να προχωρήσω στην αγορά του εν λόγω κινητού.

Διαθέσιμο (σε χαμηλή τιμή) εμφανίζεται στο κατάστημα Smarties.gr

Τι γνώμη και εμπειρίες έχετε από το συγκεκριμένο κατάστημα; Θέματα εξυπηρέτησης-εγγύησης-γενικότερα;

 

Eχω αγορασει ενα optimus 4x (δεν εχω το g ασχετα αν παρακολουθω το thread) απο εκει και 2 αλλα πραγματακια.mp3 και κατι αλλο.

Προσωπικα σε εμενα τα παντα ηταν τζιτζι.

τιμη πιο χαμηλα απο ολους τοτε, παραδοση εντος των ημερων που ελεγαν, καλη επικοινωνια,καλο πακεταρισμα κτλ.

Προσωπικα (ξαναλεω) αν ηταν να παρω κατι και το ειχε σε χαμηλη τιμη θα ξαναγοραζα απο εκει.

Link to comment
Share on other sites

Απ`αυτό ειχα καταλήξει να αγοράσω, μετά την παραγγελία μου λένε πέμπτη΄, τηλ. την πέμπτη, τίποτε, μετά μου είπαν την δευτέρα, τίποτε, ακυρο και αντε γειά..(το Μαιο)

 

Εχω κανει παραγγελια για το Optimus G χθες, επειτα απο επικοινωνια μαζι τους οπου με ενημερωσαν οτι χθες το απογευμα ή σημερα το πρωι θα παραλαμβαναν ενα optimus g. Σημερα ξαναεπικοινωνησα και μου ειπαν οτι θα ερχοταν το μεσημερι και οτι θα με ενημερωναν.

 

Μεχρι τωρα δεν υπηρξε καποια ενημερωση. Αυτα ξερω να σου πω. :)

Ο αρνηθείς δεν μετανοιώνει. Aν ρωτιούνταν πάλι,

όχι θα ξαναέλεγε. Κι όμως τον καταβάλλει

εκείνο τ’ όχι — το σωστό — εις όλην την ζωή του.

Link to comment
Share on other sites

Υποψιάζομαι ότι θα την πατήσει κόσμος. Λέει 1-3 μέρες, δηλαδή όχι άμεσα διαθέσιμο, οι προμηθευτές δεν το έχουν, κι αυτοί πουλάνε στην καλύτερη με διάφορα τιμή της αγοράς. Θα λαμβάνουν δηλαδή πάρα πολλές παραγγελίες
Link to comment
Share on other sites

Υποψιάζομαι ότι θα την πατήσει κόσμος. Λέει 1-3 μέρες, δηλαδή όχι άμεσα διαθέσιμο, οι προμηθευτές δεν το έχουν, κι αυτοί πουλάνε στην καλύτερη με διάφορα τιμή της αγοράς. Θα λαμβάνουν δηλαδή πάρα πολλές παραγγελίες

 

Δεν αμφιβαλλω. Προσωπικα δεν εχω καν θεμα να περιμενω. Απλα προτιμω να μου πει ο αλλος "θα το εχουμε σε 5-6 μερες" λογω ελλειψης στον προμηθευτη, ή "δεν ξερω ποτε θα το εχουμε, αν θες παραγγειλε το αλλα λογικα δεν θα το παραλαβεις συντομα" απο το να μου το πηγαινουν απο μερα σε μερα συνεχεια.

 

Παρεμπιπτοντως εγω εχω κανει κανονικα την πληρωμη με καρτα. ;)

Ο αρνηθείς δεν μετανοιώνει. Aν ρωτιούνταν πάλι,

όχι θα ξαναέλεγε. Κι όμως τον καταβάλλει

εκείνο τ’ όχι — το σωστό — εις όλην την ζωή του.

Link to comment
Share on other sites

Για όσους τυχόν αντιμετωπίζουν πρόβλημα με τη θήκη σιλικόνης που ανασηκώνει το screen saver, έχω λύση: :)

Βγάλτε τη θήκη

Βάλτε καλά το προστατευτικό οθόνης.

Μετά, βάλτε τη θήκη, πρώτα από την πλευρά που ανασηκωνόταν το screensaver.Δηλαδή, αν σηκωνόταν από τα δεξιά (όπως σε εμένα) βάλτε μέσα στη θήκη πρώτα τη δεξιά πλευρά. Βάλτε τη καλά-καλά, να μπεί το κινη:)ό κάτω από τη θήκη, ώστε να μην ανασηκώνεται η ζελατίνα.

Μετά, βάλτε και το υπόλοιπο κινητό μέσα στη θήκη και λογικά δεν θα έχετε θέμα...:)

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Το θέμα με τις εικόνες των επαφών φτιάχτηκε, απλά έκανα διαγραφή των δεδομένων των εφαρμογών που είναι υπεύθυνες για τις επαφές και πέρασε από μόνο του τις φωτο που είχα πριν.
Link to comment
Share on other sites

Έχω ένα θέμα με τον μαμισιο browser. Ενώ γενικώς είναι πάρα πολύ γρήγορος ,σε κάποιες σελίδες δεν πάει πάνω κάτω με την μία. Πρέπει δηλαδή να το κάνω δύο φορές τον αντίχειρα για να κάνω scroll down.

Οπότε χρησιμοποιώ τον chrome που είναι μια χαρά , αλλά θα προτιμούσα τον στοκ.

Έχει κανείς άλλος το ίδιο θέμα; Το περίεργο είναι ότι δεν το κάνει σε όλες. Στο εδώ φόρουμ ας πούμε είναι μια χαρά.

Κατά κύριο λόγο το κάνει σε σελίδες του .blogspot.com

Edited by giannis12a

[sIGPIC][/sIGPIC]

flickr-htc one black

cyber gull

Link to comment
Share on other sites

Έχω ένα θέμα με τον μαμισιο browser. Ενώ γενικώς είναι πάρα πολύ γρήγορος ,σε κάποιες σελίδες δεν πάει πάνω κάτω με την μία. Πρέπει δηλαδή να το κάνω δύο φορές τον αντίχειρα για να κάνω scroll down.

Οπότε χρησιμοποιώ τον chrome που είναι μια χαρά , αλλά θα προτιμούσα τον στοκ.

Έχει κανείς άλλος το ίδιο θέμα; Το περίεργο είναι ότι δεν το κάνει σε όλες. Στο εδώ φόρουμ ας πούμε είναι μια χαρά.

Γιάννη, αυτη τη στιγμή, ο dolphin ειναι οτι καλυτερο υπαρχει. τον μαμισιο δεν τον εχω δει καθολου.

για πες μια σελιδα που εχει προβλημα?

 

Η φωτογραφικη του με εκπλησει ευχαριστα.

Ηδου φωτογραφια ππυ εβγαλα τωρα με νυχτερινη ρυθμιση + φλας

http://db.tt/qQu0dfRb

 

Ειναι σε χωρο με ελαχιστο φωτισμο.

Edited by ddr2

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to LG Optimus G (E975)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...