Jump to content

Xiaomi Mi 2


navi55
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

 

Ακριβούτσικο... Πάντως στα 320$ περίπου που κοστίζει το Mi2s αν έβγαινε εκτός Κίνας θα τα είχε μ@μησει τα πάντα, οπότε κρατάω μια επιφύλαξη για το αν ποτέ βγει σε αυτή την τιμή...

Link to comment
Share on other sites

Ακριβούτσικο... Πάντως στα 320$ περίπου που κοστίζει το Mi2s αν έβγαινε εκτός Κίνας θα τα είχε μ@μησει τα πάντα, οπότε κρατάω μια επιφύλαξη για το αν ποτέ βγει σε αυτή την τιμή...

 

Δεν πρόκειται να βγεί εκτός κίνας για το πολύ απλό λόγο ότι αν βγεί θα τους μαμήσουν στις αγωγές για καταπάτηση πατεντών. Δεν βλέπεται τι γίνεται εδώ και χρόνια μεταξύ των εταιριών???

Όσο είναι μόνο κίνα δεν ασχολείται κανείς μαζί τους....

Link to comment
Share on other sites

Ακριβούτσικο... Πάντως στα 320$ περίπου που κοστίζει το Mi2s αν έβγαινε εκτός Κίνας θα τα είχε μ@μησει τα πάντα, οπότε κρατάω μια επιφύλαξη για το αν ποτέ βγει σε αυτή την τιμή...

320$ δεν πουλιέται ούτε εντός κίνας

Δεν πρόκειται να βγεί εκτός κίνας για το πολύ απλό λόγο ότι αν βγεί θα τους μαμήσουν στις αγωγές για καταπάτηση πατεντών. Δεν βλέπεται τι γίνεται εδώ και χρόνια μεταξύ των εταιριών???

Όσο είναι μόνο κίνα δεν ασχολείται κανείς μαζί τους....

αυτό είναι το λιγότερο που τους νοιάζει. Δεν κάνεις μήνυση-αγωγή σ αυτόν που ελέγχει τα εργοστάσιά σου:rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

320$ δεν πουλιέται ούτε εντός κίνας

αυτό είναι το λιγότερο που τους νοιάζει. Δεν κάνεις μήνυση-αγωγή σ αυτόν που ελέγχει τα εργοστάσιά σου:rolleyes:

 

Η επίσημη τιμή αν προλάβαινες να το πάρεις από το σιτε τους περίπου αυτή ήταν.

Link to comment
Share on other sites

320$ δεν πουλιέται ούτε εντός κίνας

αυτό είναι το λιγότερο που τους νοιάζει. Δεν κάνεις μήνυση-αγωγή σ αυτόν που ελέγχει τα εργοστάσιά σου:rolleyes:

 

Δεν διαφωνώ καθόλου το ίδιο λέμε . Τους αφήνουν να τους κλέβουν με συμφωνίες να μην τους τρώνε το ψωμάκι στις αγορές εκτός Κίνας

Link to comment
Share on other sites

Aυτή είναι λειτουργία της sam μόνο???

 

Από αντιγραφή sam s4:

 

Να ξέρετε ότι υπάρχει ο κωδικός *#0228# που γράφετε στον dialer και μας δείχνει τόσο την θερμοκρασία της μπαταρίας όσο και του επεξεργαστή.

Link to comment
Share on other sites

Aυτή είναι λειτουργία της sam μόνο???

 

Από αντιγραφή sam s4:

 

Να ξέρετε ότι υπάρχει ο κωδικός *#0228# που γράφετε στον dialer και μας δείχνει τόσο την θερμοκρασία της μπαταρίας όσο και του επεξεργαστή.

 

Δουλεύει και σε μας;;; Γιατί το δοκιμάζω και δε κάνει κάτι...

Link to comment
Share on other sites

Order No. 20130411230829

Total Amount EU€333.62

Shipping Charge EU€22.80

απο ibuygou

It was shipped via EMS : EE669775815CN δες το απο εδω τωρα αν πιστευεις οτι με εξαπατησε το ibuygou που το miuiandroid το λεει σαν ''επισημο'' και ασφαλες site για original xiaomi τι να σου πω αν ηξερα πως να ανεβασω φωτογραφιες θα στο εδειχνα το κουτι και ολα.. και το antutu τουλαχιστον το διαβαζει original δεν πιστευω να λεει μαμακιες και αυτο...

Xiaomi M2S

Original Xiaomi Mi2S 3G Android 4.1 Quad Core 1.7GHz 2GB RAM 16GB ROM 4.3 Inch Capacitive Touchscreen GPS WIFI

EU€323.75

1

EU€323.8

 

Μπορεις να ανεβασεις φωτογραφιες από το πίσω μέρος του κινητου χωρις την μπαταρια?

 

http://www.soomal.com/images/doc/20130415/00029788_01.jpg

μπορείς να μας πεις αν ειναι ιδιο?

 

 

-Ομάδα Διαχείρισης- Μην κάνεις συνεχόμενα posts. Χρησιμοποίησε την τροποποίηση αν θέλεις να διορθώσεις κάτι ή την πολλαπλή παράθεση αν θέλεις να απαντήσεις σε περισσότερα από ένα άτομα.

Edited by navi55
Link to comment
Share on other sites

Ετσι είναι κ εμενα. Απο το Ibuygoo το πήρες?

 

 

Εdit: *#0228# δε δουλεύει στο Mi αλλα στο Galaxy Ace μια χαρά......

Be a leader of your mind and your heart, believe in yourself and change your destiny..... :cool: The Dreams always came true!Be a Dreamer :zzz:


Link to comment
Share on other sites

ναι δεν το εχω στα χερια μου, το περιμενω

 

εσυ απο που το πειρες, μπορεις να στείλεις φωτο? φοβαμε μην φαω καμια φολα και ειναι fake

 

μπορεις να δοκιμασεις *#*#6484#*#*

 

και να μας στείλεις τι πληροφοριες εχει?

 

 

-Ομάδα Διαχείρισης- Μην κάνεις συνεχόμενα posts. Χρησιμοποίησε την τροποποίηση αν θέλεις να διορθώσεις κάτι ή την πολλαπλή παράθεση αν θέλεις να απαντήσεις σε περισσότερα από ένα άτομα.

Edited by navi55
Link to comment
Share on other sites

ναι δεν το εχω στα χερια μου, το περιμενω

 

εσυ απο που το πειρες, μπορεις να στείλεις φωτο? φοβαμε μην φαω καμια φολα και ειναι fake

 

μην αγχώνεσαι το ibuygo ολοι απο το http://miuiandroid.com/ απο εκεί το πήραμε.... ειναι safe...

Be a leader of your mind and your heart, believe in yourself and change your destiny..... :cool: The Dreams always came true!Be a Dreamer :zzz:


Link to comment
Share on other sites

μπορεις να δοκιμασεις *#*#6484#*#*

 

και να μας στείλεις τι πληροφοριες εχει?

 

κουραστικό αυτο το τεστ..... βαλε βγάλε....αναψε σβήσε πιεφ!

 

 

Edit: Γαμώτο δε πέρασα μερικα Τ_Τ θα ξανα προσπαθήσω Σεπτέμβρη χεχεχε. ολα οκ εκτος απο τα ακουστικα γιατι δεν εχουν κουμπια πανω και το OTG...

Edited by cableguy

Be a leader of your mind and your heart, believe in yourself and change your destiny..... :cool: The Dreams always came true!Be a Dreamer :zzz:


Link to comment
Share on other sites

απο ibuygou εχω αγορασει και εγω το Mi2A και ειμαι απολυτα ευχαριστημενος.

 

Αγορασα με DHL και σταλμενο στην Ιταλια χωρις τελωνειο (μια και εβαλε στο invoice παιχνιδια για παιδια) .

 

Το μονο που αργουν λιγο ειναι η αποστολη αλλα κατα τα αλλα αυτα που δινουν ειναι απολυτα 100% αυθεντικα.

 

 

αληθεια ποσοι απο εσας με Mi2/Mi2s χρησιμοποιητε ζελατινα στην οθονη;

Γενικα το κινητο αν δεν βαλω screenptotector μαζευει γρατζουνιες;

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

Έκανα πάντως δεν άργησε καθόλου. Κυριακή έκανα το order και μέσα σε 2 μέρες το έστειλαν με EMS και έκανε μόλις 9 μέρες.

Be a leader of your mind and your heart, believe in yourself and change your destiny..... :cool: The Dreams always came true!Be a Dreamer :zzz:


Link to comment
Share on other sites

Και στην δικιά μου περίπτωση έχει γίνει το ίδιο, σε 2 μερες είχε φυγει από ibuyggg και από EMS εφυγε την κυριακή μάλλον θα το παραλάβω την επόμενη Τρίτη-Τεταρτη.

 

Παρόλα τα καλά λόγια θα το περάσω μια από όλα τα τεστ που έχω διαβάσει για την γνησιότητα.

 

Αν θέλει κάποιός που έχει πάρει από ibuyggg ας μου στείλει me PM :X το ΙΜΙΕ και S/N να δώ τι βγάζει στο site της xiaomi.

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω είχε διαβάσει κάπου ότι υπάρχει κ ένα site της xiaomi που βάζεις το imei από το κινητό και σου δείχνει αν είναι γνήσιο....για γκουγκλαρετο λ.....

Be a leader of your mind and your heart, believe in yourself and change your destiny..... :cool: The Dreams always came true!Be a Dreamer :zzz:


Link to comment
Share on other sites

To ξερω το site απλα ΙΜΙΕ και Σ/Ν δεν έχω από Ibuygou, και ρωτάω κάποιος που έχει αγοράσει από εκει να μου το δωσει και να τα δω στο σιτε της ΧΙΑΟΜΙ

 

http://order.xiaomi.com/service/imei

 

και ότι βγαλει μετά στο google translate

 

http://translate.google.com/#zh-CN/el/

Edited by ninjatunes
Link to comment
Share on other sites

To ξερω το site απλα ΙΜΙΕ και Σ/Ν δεν έχω από Ibuygou, και ρωτάω κάποιος που έχει αγοράσει από εκει να μου το δωσει και να τα δω στο σιτε της ΧΙΑΟΜΙ

 

http://order.xiaomi.com/service/imei

 

και ότι βγαλει μετά στο google translate

 

http://translate.google.com/#zh-CN/el/

 

Το περάσαμε το τεστ :)

 

Results

Phone name: millet phone 2S Standard Edition (32G)

IMEI code: xxxxxxxxxxxxxxxxx

Sales time (the next single) :2013 -05-07 10:17:39

 

Στης 2013-5-9 εκανα την παραγγελία μου..... φρέσκο πράγμα

Be a leader of your mind and your heart, believe in yourself and change your destiny..... :cool: The Dreams always came true!Be a Dreamer :zzz:


Link to comment
Share on other sites

θα το χω υποψη για να ερευνησω την γνησιοτητα του mi2s που πηρα απο merimobiles

Όσοι θυσιάζουν στοιχειώδεις ελευθερίες για λίγη ασφάλεια, δεν αξίζουν ούτε ελευθερία ούτε ασφάλεια.

Μη πάντα επίστασθαι προθύμεο, μη πάντων αμαθής γένη.

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς πως βάζω ελληνικό πληκτρολόγιο στην αγγλική την έκδοση από τις ρυθμίσεις (όχι έξτρα εφαρμογή);

 

Οι μανίσιες εφαρμογές της Χιαομι ποιες είναι;

 

Το cloud της Χιαομι πως το βρίσκω/ενεργοποιώ/χρησιμοποιώ;

Link to comment
Share on other sites

Το περάσαμε το τεστ :)

 

Results

Phone name: millet phone 2S Standard Edition (32G)

IMEI code: xxxxxxxxxxxxxxxxx

Sales time (the next single) :2013 -05-07 10:17:39

 

Στης 2013-5-9 εκανα την παραγγελία μου..... φρέσκο πράγμα

 

WTF???? Εμένα μου βγάζει:

 

查询结果

 

您输入的信息在小米网暂无销售记录,请验证后再查询。

 

Results

 

The information you enter in the millet network no sales records, verify and then query.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...