Jump to content

Xiaomi Mi 2


navi55
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το πηρα απο το ibυygou. ειναι το xiaomi mi2 32gb και παρατηρησα οτι οταν μιλαω μια χανετε μια ερχετε ο ηχος . πως απενεργοποιω το 3g ειναι καλητερα χωρις αυτο??σε ευχαριστω για το ενδιαφερον!
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Πρώτον βγάλε από την οθόνη το screen protector. Δεύτερον όταν μιλάς βεβαιωσου ότι έχεις καλό σήμα. Όπως το περιγράφεις μάλλον είσαι σε 3g και με χαμηλό σήμα. Τρίτον πες μας πιο κινητό πήρες και από πού;

 

φιλε μου μαλλον ητανε ο αισθητηρας με το προσταευτικο!!σε ευαριστω θα σας πω το βραδυ για σιγουρα!!που μπορουμε να βρουμε ζελατινεσ και προστατυτικα που να μην το αγοραζουμε απο εξωτερικο τωρα ππου να τεριαζουνε σε αυτο το κινητο??

Link to comment
Share on other sites

Δεν νομίζω ότι χρειάζεσαι προστασία οθόνης. Εγώ το έχω χωρίς και δεν έχει την παραμικρή γρατζουνιά. Και δεν το προσέχω ιδιαίτερα, μου έχει πέσει κάτω κανα δυο φορές.
Link to comment
Share on other sites

φιλε μου μαλλον ητανε ο αισθητηρας με το προσταευτικο!!σε ευαριστω θα σας πω το βραδυ για σιγουρα!!που μπορουμε να βρουμε ζελατινεσ και προστατυτικα που να μην το αγοραζουμε απο εξωτερικο τωρα ππου να τεριαζουνε σε αυτο το κινητο??

 

Όσο για την Ομιλία σε κλήση πρόσεχε μην κλεινεις κατά λάθος με το δάχτυλο το δεύτερο μικρόφωνο δίπλα στο βύσμα φορτισης γιατί κάνει διαφορά περίεργα.

Link to comment
Share on other sites

Όσο για την Ομιλία σε κλήση πρόσεχε μην κλεινεις κατά λάθος με το δάχτυλο το δεύτερο μικρόφωνο δίπλα στο βύσμα φορτισης γιατί κάνει διαφορά περίεργα.

 

Ναι ε γιατι??

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και χρονια πολλα. Υπαρχει στο GSMArena.com

 

Στείλε λινκ γιατί εξακολουθώ να μην μπορώ να το βρω... :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Παιδια κατι να ρωτησω κι εγω κατι μια και περιμενοντας πολυ καιρο να παρω το G4 απογοητευτηκα οπως πολλοι αλλοι οποτε τωρα φλερταρω σοβαρα πλεον το Μι2.

Ρωταω λοιπον εσας που το εχετε ηδη παρει αλλα και εσας που ειστε ετοιμοι για την αγορα του, για ποιο λογο το διαλεξατε εναντι αλλων της ιδιας κατηγοριας (αν υπαρχουν) και ποια ειναι αυτα τα υποτιθεμενα.

Διαβαζω για Oppo, Meizu κλπ τα οποια ειναι ακριβα επισης, ειναι αυτα συγκρισιμα με το Mi2?

Σημειωτεον οτι δεν τα εχω σκαλισει ιδιαιτερα.

Ευχαριστω για τις απαντησεις εκ των προτερων.

Edited by guideman

ΓΙΩΡΓΟΣ:clap:

Link to comment
Share on other sites

Το πηρα απο το ibυygou. ειναι το xiaomi mi2 32gb και παρατηρησα οτι οταν μιλαω μια χανετε μια ερχετε ο ηχος . πως απενεργοποιω το 3g ειναι καλητερα χωρις αυτο??σε ευχαριστω για το ενδιαφερον!

 

ποσες μερες σου εκανα για να ερθει? το παριγγηλα και εγω απο το Ibuygou...εγινε shipping τιν παρασκευη...απλα ροταω για να εχω μια ιδεα :D

Link to comment
Share on other sites

Παιδια ακομα εχς το προβλημα τελικα μηλαω μια χανετε μια ερχετε..κληνη η οθονη μονη της και διαφορα κουλα οπως οταν γραφω ελληνικα δν μου δυχνει το (Σ) και γραφει με κουτακια βρε παιδια τι γινετε???θα μετανιωσω που το πηρα.. Α και το σιτε ibuygou δεν απανταει στα mail που του στελνω..υποστιριξη που βρισκω τωρα????
Link to comment
Share on other sites

Παιδια κατι να ρωτησω κι εγω κατι μια και περιμενοντας πολυ καιρο να παρω το G4 απογοητευτηκα οπως πολλοι αλλοι οποτε τωρα φλερταρω σοβαρα πλεον το Μι2.

Ρωταω λοιπον εσας που το εχετε ηδη παρει αλλα και εσας που ειστε ετοιμοι για την αγορα του, για ποιο λογο το διαλεξατε εναντι αλλων της ιδιας κατηγοριας (αν υπαρχουν) και ποια ειναι αυτα τα υποτιθεμενα.

Διαβαζω για Oppo, Meizu κλπ τα οποια ειναι ακριβα επισης, ειναι αυτα συγκρισιμα με το Mi2?

Σημειωτεον οτι δεν τα εχω σκαλισει ιδιαιτερα.

Ευχαριστω για τις απαντησεις εκ των προτερων.

 

Τιμή, υποστήριξη, τεχνικά χαρακτηριστικά, κατασκευή καλή. Τα υπόλοιπα στα ίδια χαρακτητιστικά είναι σαφώς πιο ακριβά και με μικρότερη υποστήριξη.

 

//edit: Ξέχασα το λογικό μέγεθος 4,3 ίντσες, κάτι βέβαια που είναι πολύ υποκειμενικό...

Edited by margomenos13
Link to comment
Share on other sites

:wacko: λες να μην ξέρω το σιτε; Ακριβώς που είναι θέλω λινκ...

 

Δες αυτό http://www.engadget.com/2012/11/14/xiaomi-phone-2-mi-two-review/

http://www.miui.gr Τα πάντα για τις MIUI ROMs αλλά και ελληνική μετάφραση!

 

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Ναι ε γιατι??

 

Έχει παρατηρηθεί να κάνει μικροφωνισμους και να μην ακουγεσαι καθαρά όταν κλείνεις με το χέρι το δεύτερό mic.

Link to comment
Share on other sites

Χρονια Πολλα.Πηγαινε Review μετα στο all brands βρισκεις xiaomi και εχει 3review.το πρωτο ειναι για το s.

 

Σοβαρά τώρα, ή δεν ξέρεις τι εστί review ή τρολαρεις απίστευτα... :mad:

 

Κανείς να έχει πάρει το μάτι του κανά review του Mi-2S;

Edited by margomenos13
Link to comment
Share on other sites

Σοβαρά τώρα, ή δεν ξέρεις τι εστί review ή τρολαρεις απίστευτα... :mad:

 

Κανείς να έχει πάρει το μάτι του κανά review του Mi-2S;

 

Ναι εχεις δικιο.sorry που ασχοληθηκα μαζι σου.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια με χαρτες (gps)τι κανατε??υπαρχει καπιο προγραμμα?

 

Το sygic GPS λειτουργεί άψογα και έχει και μια εβδομάδα ελεύθερη δοκιμή.

Link to comment
Share on other sites

IN STOCK M2S & M2A & Χ2

http://www.fastcardtech.com/Xiaomi-Mi2s

Τι κανουμε, δοκιμαζουμε την τυχη μας?

Ποιες οι διαφορες του M2S vs Χ2? vs M2A?

Edited by vasilis_hd2
Οσο μεγαλωνω μαθαινω.......!!!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...