Jump to content

Xiaomi Mi 2


navi55
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πόσες μέρες κάνει για να εμφανιστεί στο tracking μες το απλό airmail? Γιατί από Πέμπτη πρωί που το στείλανε δεν έχει φανεί ακόμα...

 

μετα απο 3-4 μερες θα το δεις,απο Δευτερα λογικα.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Xiaomi Mi2S 32GB

 

http://www.ibuygou.com/p-original_xiaomi_mi2s_3g_android_4_1_quad_core_1_7ghz_2gb_ram_32gb_rom_4_3_inch_capacitive_touchscreen_gps_wifi-4647-eur.html

 

 

Το φονι το βρηκαμε τα 370 που ειναι οεο

Edited by kostr
Link to comment
Share on other sites

( Shipping notice : Ibuygou will ship your Xiaomi M2S order around 1-8 business days according to order sequence. it's the pre-order at present.Thank you for all the understandings )

 

Αυτό είναι από το Ibuygou. Το τι μουφιές γράφουν στα μαζάκια τους οι κινεζοι είναι μεγάλη ιστορία. Η εταιρία αν έχει δόσει ημερομηνία μετράει μόνο.

Link to comment
Share on other sites

Θα το διαφημίσω για μια ακόμα φορά γιατί έμεινα πολύ ευχαριστημένος. Aπο ibuygou ψώνισα και εγώ και σε 3 μέρες περίπου εμφανίστηκε στην ems. Σε συνολικά 8 μέρες ήταν στην πόρτα μου. Απίστευτα γρήγοροι.
Link to comment
Share on other sites

διαβαζω οτι εχει και μικρο SAR το Μι2 αρα και το s ειναι μια χαρα...

ωραια.

 

0,34 εχει.

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

Όσοι έχετε παραγγείλει από ibuygou στις παραγγελίες στον λογαριασμό σας έχει τα σωστά στοιχεία στο shipping; Γιατί εμένα μου βγάζει ότι νά'ναι... Επίσης αν το έχει παραγγείλει κανείς με Singapore Post μετά την είσοδο στην Ελλάδα του εμφανίζει το δέμα στα ΕΛΤΑ;
Link to comment
Share on other sites

Όσοι έχετε παραγγείλει από ibuygou στις παραγγελίες στον λογαριασμό σας έχει τα σωστά στοιχεία στο shipping; Γιατί εμένα μου βγάζει ότι νά'ναι... Επίσης αν το έχει παραγγείλει κανείς με Singapore Post μετά την είσοδο στην Ελλάδα του εμφανίζει το δέμα στα ΕΛΤΑ;

 

Χρησιμοποιεί την διεύθυνση του paypal. Είχε check box που φαντάζομαι πάτησες. Και εμένα ότι να ναι έβγαζε άλλα μια χαρά ήρθε. Για το άλλο εγώ χρησιμοποίησα EMS όποτε δεν ξέρω

Edited by dgraps
Link to comment
Share on other sites

μου φαινεται εξαιρετικη προσπαθεια και πραγματικα καλη συσκευη.Ειμαι στη φαση αναζητησης νεας συσκευης και το μι2ς μου αρεσει σε ολους τους τομεις συν τις εξαιρετικες και αμεσες ενημερωσεις που θα δεχεται.Λετε να παρει και το 5.0 καποια στιγμη.? Edited by kostass88
Link to comment
Share on other sites

μου φαινεται εξαιρετικη προσπαθεια και πραγματικα καλη συσκευη.Ειμαι στη φαση αναζητησης νεας συσκευης και το μι2ς μου αρεσει σε ολους τους τομεις συν τις εξαιρετικες και αμεσες ενημερωσεις που θα δεχεται.Λετε να παρει και το 5.0 καποια στιγμη.?

Περιμενω και το G4 (αρκετα φθηνοτερο) παραλληλα να κυκλοφορησει..

Τι εννοεις? Το Mi2S γραφει οτι MIUI V5 θα εχει.

Edited by guideman

ΓΙΩΡΓΟΣ:clap:

Link to comment
Share on other sites

Περιμενω και το G4 (αρκετα φθηνοτερο) παραλληλα να κυκλοφορησει..

Τι εννοεις? Το Mi2S γραφει οτι MIUI V5 θα εχει.

 

Εννοει Key lime Pie.

LG G2 D802 32GB, NEU, S/N 309..., ROM: Google Edition 1.5, KERNEL: Xceed LP-prod-bld14-wpr, RECOVERY: TWRP 2.8.7.3

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Περιμενω και το G4 (αρκετα φθηνοτερο) παραλληλα να κυκλοφορησει..

 

πιο ειναι το G4? ενα λινκ....

 

Οσοι εχετε το xiaomi m2 ειστε ευχαριστημενοι με την επιλογη σας? ρωτω γιατι ειμαι στην φαση αναζητησης νεας συσκευης εως τα 370 € και εχω καποιους ενδιασμους για τα κινεζικα. προσανατολιζομαι προς το xiaomi m2 s και καπου διαβασα οτι υπαρχει και δευτερη εκδοση του με 32gb kai 13 mpixels φωτογραφικη αλλα δεν το βρισκω. σε αυτο το badjet θα το προτεινατε ή να παω σε κατι πιο "επωνημο"? ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

πιο ειναι το G4? ενα λινκ....

 

Οσοι εχετε το xiaomi m2 ειστε ευχαριστημενοι με την επιλογη σας? ρωτω γιατι ειμαι στην φαση αναζητησης νεας συσκευης εως τα 370 € και εχω καποιους ενδιασμους για τα κινεζικα. προσανατολιζομαι προς το xiaomi m2 s και καπου διαβασα οτι υπαρχει και δευτερη εκδοση του με 32gb kai 13 mpixels φωτογραφικη αλλα δεν το βρισκω. σε αυτο το badjet θα το προτεινατε ή να παω σε κατι πιο "επωνημο"? ευχαριστω

 

Κάτοχος μιας εβδομάδας περίπου του Mi2 είμαι πολύ ευχαριστημένος σε σχέση με το iphone4 που είχα. Το μόνο που δεν μου αρέσει και τόσο έιναι η ποιότητα των φωτογραφιών (πάντα σε σχέση με το iphone) αλλά ακόμα δεν έχω ολοκληρωμένη άποψη λόγο μικρής χρήσης.

Link to comment
Share on other sites

Κάτοχος μιας εβδομάδας περίπου του Mi2 είμαι πολύ ευχαριστημένος σε σχέση με το iphone4 που είχα. Το μόνο που δεν μου αρέσει και τόσο έιναι η ποιότητα των φωτογραφιών (πάντα σε σχέση με το iphone) αλλά ακόμα δεν έχω ολοκληρωμένη άποψη λόγο μικρής χρήσης.

 

Από που αδερφέ το πήρες???

Πόσο σου έκανε για να έρθει ???

Ευχαριστώ

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Από που αδερφέ το πήρες???

Πόσο σου έκανε για να έρθει ???

Ευχαριστώ

 

Όλα αυτά αναφέρονται λίγες σελίδες πίσω, σου προτείνω να το διαβάσεις το post αν σκοπευεις να το πάρεις για να έχεις πιο σφαιρική άποψη.

Το πήρα απο ibuygou.com και έκανε 8-9 μέρες αν θυμάμαι καλά απο την ημέρα παραγγελίας του. Ήμουν τυχερός βέβαια και μου ήρθε πιο γρήγορα απο άλλους που ήταν 12-14 μέρες. Πάντα όμως μέσω EMS που είναι 22€ νομίζω επιπλέον αλλά έχεις tracking number

Link to comment
Share on other sites

πιο ειναι το G4? ενα λινκ....

 

Οσοι εχετε το xiaomi m2 ειστε ευχαριστημενοι με την επιλογη σας? ρωτω γιατι ειμαι στην φαση αναζητησης νεας συσκευης εως τα 370 € και εχω καποιους ενδιασμους για τα κινεζικα. προσανατολιζομαι προς το xiaomi m2 s και καπου διαβασα οτι υπαρχει και δευτερη εκδοση του με 32gb kai 13 mpixels φωτογραφικη αλλα δεν το βρισκω. σε αυτο το badjet θα το προτεινατε ή να παω σε κατι πιο "επωνημο"? ευχαριστω

 

Φυσικα ειναι ευχαριστημενοι ολοι με το Mi2, δεν το συζηταμε, ειναι κορυφαιο. Βεβαια το Mi2S ακομα δεν κυκλοφορησε αν δεν κανω λαθος.

To 32αρι Mi2S εδω

http://www.ibuygou.com/p-original_xiaomi_mi2s_3g_android_4_1_quad_core_1_7ghz_2gb_ram_32gb_rom_4_3_inch_capacitive_touchscreen_gps_wifi-4647-usd.html

Το G4 με 2/32 RAM/ROM και 3000mAh μπαταρια εδω

http://www.pandawill.com/jiayu-g4-advanced-smart-phone-mtk6589-quad-core-2g-32g-47-inch-hd-ips-retina-screen-android-41-13mp-camera-gyroscope-p71208.html για μια οικονομικη επιλογη, στα μεσα Μαιου βεβαια η κυκλοφορια του συμφωνα με την Jiayu (!)

Υπαρχει σχετικο thread στο φορουμ μας, διαβασε το.

Edited by guideman

ΓΙΩΡΓΟΣ:clap:

Link to comment
Share on other sites

παιδια υπαρχει καποιος στο forum που να εχει παραγγεικει το xiaomi mi2 απο fastcardtech και αν του εχει ερθει? Εχω κανει την παραγγελια πανω απο 2 μηνες κ ουτε το εχει στειλει ακομα...! Ευχαριστω...
Link to comment
Share on other sites

παιδια υπαρχει καποιος στο forum που να εχει παραγγεικει το xiaomi mi2 απο fastcardtech και αν του εχει ερθει? Εχω κανει την παραγγελια πανω απο 2 μηνες κ ουτε το εχει στειλει ακομα...! Ευχαριστω...

 

Και γιατί ρε αδερφέ δεν έκανες dispute (Paypal υποθέτω θα χρησιμοποίησες). Επικοινώνησες με το κατάστημα????

Link to comment
Share on other sites

Και γιατί ρε αδερφέ δεν έκανες dispute (Paypal υποθέτω θα χρησιμοποίησες). Επικοινώνησες με το κατάστημα????

 

εκανα το μεγιστο λαθος να του τα στειλω με western union. δεν δεχεται πληρωμη με paypal πανω απο 300 δολαρια... επικοινωνησα μαζι τους κ μου απανταει συνεχως οτι δεν το εχει σε stock κ οτι θα μου το στειλει οταν εχει...καμια ιδεα, εκτος το οτι εχω χασει τα χρηματα μου!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...