Jump to content

Xiaomi Mi 2


navi55
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

το merimobiles πάντα στέλνει αντάπτορα πρίζας, όπως και τα περισσότερα σοβαρα μαγαζιά

Η παραγγελία μου είναι από εχθές σε Awaiting Fulfillment ελπίζω να μην υπάρχει κάποιο πρόβλημα γιατί τα χρήματα τα έχουν είδη πάρει από την κάρτα μου.
αυτοί δεν έχουν πάρει cent, το paypal έχει τα λεφτά σου, κι αν δεν το χεις λάβει μέσα σε 40 μέρες μπορείς με dispute να τα πάρεις πίσω
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

wow πολύ γρήγορος. Ευχαριστώ πολύ. είναι η πρώτη μου αγορά από Κίνα και έχω κάποια ανησυχία. Ελπίζω να πάνε όλα καλά.
Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Xiaomi Mi11 Lite 8/128, Xiaomi Mi11 8/256, Xiaomi Mi11i, Xiaomi Mi10T 8/128, Xiaomi Note 10 Lite, Xiaomi Redmi Note 9 Pro, Xiaomi Mi8 lite, Xiaomi Mi6 6/64, Xiaomi Mi4 3/16, Xiaomi Redmi 4A, Xiaomi Mi MAX 3/32, Xiaomi Mi2A 16gb, Xiaomi Mi2S 32gb,

Link to comment
Share on other sites

ο κύριος τρόπος να το ξεχωρίσεις είναι το recovery mode

Link to comment
Share on other sites

το merimobiles πάντα στέλνει αντάπτορα πρίζας, όπως και τα περισσότερα σοβαρα μαγαζιά

αυτοί δεν έχουν πάρει cent, το paypal έχει τα λεφτά σου, κι αν δεν το χεις λάβει μέσα σε 40 μέρες μπορείς με dispute να τα πάρεις πίσω

Μπα δεν νομιζω αν εδωσε -εκανε αγορα μεσω πιστωτικης η χρεωστικης καρτας......

Οσο μεγαλωνω μαθαινω.......!!!
Link to comment
Share on other sites

ο κύριος τρόπος να το ξεχωρίσεις είναι το recovery mode

 

Που σημαίνει ότι πρέπει να το έχουμε στα χέρια μας πρώτα, αφού την έχουμε πατήσει.

Link to comment
Share on other sites

 

Αν είναι έτσι όπως το δείχνει αυτός στη φωτό από το εσωτερικό του, τότε έχω το μαιμού!!! (γιατί το δικό μου μοιάζει με το αριστερό εσωτερικά).

 

Το άλλο πάλι που λέει ότι το αυθεντικό πρέπει να έχει και ένα αστέρι δίπλα στο logo, πρέπει να έχει πιεί πολύ ποτό ο τύπος!!!

 

Ωστόσο στο review εδώ http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2083745, η φωτό από το εσωτερικό του, μοιάζει με το δικό μου :mad:

 

Δε βαριέσαι..., και το μαιμού να έχω πάλι μαιμού τούμπανο είναι :lol:

Link to comment
Share on other sites

Πόσοι το έχουν πάρει το κινητό αυτό παιδιά???

 

Τελικά φίλε το δικό σου είναι ορίτζιναλ η αντίγραφο?

 

Από κολλήματα πώς πάει?

Θα ’θελα να ’μουνα παιδί…
Link to comment
Share on other sites

Αν είναι έτσι όπως το δείχνει αυτός στη φωτό από το εσωτερικό του, τότε έχω το μαιμού!!! (γιατί το δικό μου μοιάζει με το αριστερό εσωτερικά).

 

Το άλλο πάλι που λέει ότι το αυθεντικό πρέπει να έχει και ένα αστέρι δίπλα στο logo, πρέπει να έχει πιεί πολύ ποτό ο τύπος!!!

 

Ωστόσο στο review εδώ http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2083745, η φωτό από το εσωτερικό του, μοιάζει με το δικό μου :mad:

 

Δε βαριέσαι..., και το μαιμού να έχω πάλι μαιμού τούμπανο είναι :lol:

Δεν έχεις μαϊμού φυσικά. Αφού έκανες αναβάθμιση, έβγαλες και 21000+ στο antutu
Link to comment
Share on other sites

Βλεπω ενα πανικο σε μερικους...παιδια τα αξιοπιστα sites τα γνωριζουμε..απο εκει υπαρχουν Original Χιaomi mi2...Ειναι απλα τα πραγματα...μη αναλωνεστε σε κατι ανουσιο!!
Sony Ericsson W900,Sony Ericsson P990i , Nokia N95,Sony Ericsson Satio,Iphone 4 ,Samsung Galaxy Note ,Samsung Galaxy Nexus ,Lg Optimus 3D,Samsung Galaxy Note II, Huawei Ascend Mate,LG G, LG G PRO,Samsung Galaxy Note III ,Oneplus One, Huawei Ascend Mate 7,Xiaomi Mi4 ,OnePlus One ,LG G3 ,Iphone 6 Plus ,Samsung Galaxy Note Edge,Samsung Galaxy S6,Samsung Galaxy Note 4 Xiaomi Mi Note Pro
Link to comment
Share on other sites

Βλεπω ενα πανικο σε μερικους...παιδια τα αξιοπιστα sites τα γνωριζουμε..απο εκει υπαρχουν Original Χιaomi mi2...Ειναι απλα τα πραγματα...μη αναλωνεστε σε κατι ανουσιο!!

απο που τον ειδες τον πανικο?

δεν μπορει καποιος να ρωτησει κατι δηλαδη?

Και ποια ειναι τ αξιοπιστα σαιτ,τα μαθαμε ετσι απο μονοι μας η ο ενας με τον αλλον συζητωντας>?

Link to comment
Share on other sites

απο που τον ειδες τον πανικο?

δεν μπορει καποιος να ρωτησει κατι δηλαδη?

Και ποια ειναι τ αξιοπιστα σαιτ,τα μαθαμε ετσι απο μονοι μας η ο ενας με τον αλλον συζητωντας>?

1)Eννοειται πως μπορει φιλε μου...αυτο θα ελειπε..απλα οτι xiaomi mi2 παρραγελνετε δε σημαινει οτι ειναι fake..αυτο το ειπα για να μη δημηουργηθει λαθος αντιληψη απο καποιους...μη το παιρνεις προσωπικα..

2)Υπαρχει thread συγκεκριμενο στο φορουμ που αναφερονται ολα τα αξιοπιστα sites για αγορες μεσω internet...

Sony Ericsson W900,Sony Ericsson P990i , Nokia N95,Sony Ericsson Satio,Iphone 4 ,Samsung Galaxy Note ,Samsung Galaxy Nexus ,Lg Optimus 3D,Samsung Galaxy Note II, Huawei Ascend Mate,LG G, LG G PRO,Samsung Galaxy Note III ,Oneplus One, Huawei Ascend Mate 7,Xiaomi Mi4 ,OnePlus One ,LG G3 ,Iphone 6 Plus ,Samsung Galaxy Note Edge,Samsung Galaxy S6,Samsung Galaxy Note 4 Xiaomi Mi Note Pro
Link to comment
Share on other sites

1)Eννοειται πως μπορει φιλε μου...αυτο θα ελειπε..απλα οτι xiaomi mi2 παρραγελνετε δε σημαινει οτι ειναι fake..αυτο το ειπα για να μη δημηουργηθει λαθος αντιληψη απο καποιους...μη το παιρνεις προσωπικα..

2)Υπαρχει thread συγκεκριμενο στο φορουμ που αναφερονται ολα τα αξιοπιστα sites για αγορες μεσω internet...

 

δεν ειπα οτι ειναι αξιοπιστο,μια ερωτηση αν το ξερει καποιος,υπαρχει αναλογο κινεζικο σαιτ του οποιου λεει οτι ειναι αντιπροσωπος,απο εκει δεν μπορουμε να αγορασουμε οι εκτος Κινας,εκει αν δεις τιμες θα καταλαβεις οτι τα αξιοπιστα κερδιζουν παρα πολυ,φυσικα για εμας ειναι φθηνα με τιε τιμες που εχουμε εδω

Link to comment
Share on other sites

http://www.go2tao.com/search.html?q=XIAOMI+M2&lang=en&page=2 Εχει κανεις αγορασει απο αυτο το σαιτ>? το εχει απο πολλους ,και αρκετα φθηνοτερα

 

τι ειναι αυτο. Xiaomi mi2 κλωνος?

ΓΙΩΡΓΟΣ:clap:

Link to comment
Share on other sites

τι ειναι αυτο. Xiaomi mi2 κλωνος?

το πιο πιθανό. όπου το βλέπετε πολύ φθηνά, είναι σίγουρα κλώνος. τώρα, για αυθεντικά και σίγουρα, merimobiles

Link to comment
Share on other sites

το πιο πιθανό. όπου το βλέπετε πολύ φθηνά, είναι σίγουρα κλώνος. τώρα, για αυθεντικά και σίγουρα, merimobiles

 

κι ομως δεν ειναι ψαξτε τι εινσι το taobao,μονο κινεζοι μπορουν να αγορασουν.,δειτε τις τιμες και αλλων γνωστων κινητων και μετα καντε συγκριση με τα κινεζικα σαιτ που πλουτιζουν με εμας.

Link to comment
Share on other sites

γιατι μονο κινεζοι?αφου δειχνει και μεταφορικα για ελλαδα
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

γιατι μονο κινεζοι?αφου δειχνει και μεταφορικα για ελλαδα

Aυτος ειναι αντζεντης τους,με προμηθεια,στο κινεζικο σαιτ ειναι τζαμπα ολα αλλα μονο κινεζοι μπορουν να ψωνισουν,δες...http://www.taobao.com βαλε στο search xiaomi m2 και δες τις τιμες.

Link to comment
Share on other sites

κι ομως δεν ειναι ψαξτε τι εινσι το taobao,μονο κινεζοι μπορουν να αγορασουν.,δειτε τις τιμες και αλλων γνωστων κινητων και μετα καντε συγκριση με τα κινεζικα σαιτ που πλουτιζουν με εμας.

Αυτό δεν σημαίνει ότι ο άλλος πουλάει το αυθεντικό

Link to comment
Share on other sites

Aυτος ειναι αντζεντης τους,με προμηθεια,στο κινεζικο σαιτ ειναι τζαμπα ολα αλλα μονο κινεζοι μπορουν να ψωνισουν,δες...http://www.taobao.com βαλε στο search xiaomi m2 και δες τις τιμες.

 

Αρα κι εμεις πρεπει να αρχισουμε "να κανουμε τους κινεζους"..

:lol::lol::lol:

ΓΙΩΡΓΟΣ:clap:

Link to comment
Share on other sites

Σωστός. Εξακολουθούμε βέβαια να μην ήμαστε 100% σίγουροι για οτιδήποτε. Πάντως, το Xiaomi πολλοί το πουλάνε πανάκριβα, γιατί είναι δύσκολο να το εξασφαλίσουν.
Link to comment
Share on other sites

Εγώ το βρήκα 440$ συμφέρει η να πάω για το s3 mini?

τι να πιάσει το s3 mini μπροστα στο Mi2 ??:lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...