Jump to content

Xiaomi Mi 2


navi55
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Όχι Google now Ρώτησα αν έχει. Καλορυζικο να ειναι

 

Εμείς οι γέροι νομίζουμε πώς τα ξέρουμε όλα !!! :lol:

 

Βαριέμαι να διαβάσω να μάθω και τι είναι αυτό το google now :p

-----------

 

Όσο για τα Ελληνικά φίλε Finn, χρησιμοποιώ μονίμως αγγλικά (και τώρα με το μαιδύο κινέζικα :lol:)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Xiaomi mi2 με κλειστα τα ματια αναμεσα σε αυτα τα 2 που σκεφτεσαι!!

 

Μπορω να ρωτησω γιατι "Xiaomi mi2 με κλειστα τα ματια" ??

ΓΙΩΡΓΟΣ:clap:

Link to comment
Share on other sites

Όσοι έχετε mi2 και θέλετε ελληνικά μπορειτε να κατεβάσετε language pack.Έχει καιρό που τελείωσα τη μετάφραση :)

λεπτομέρειες, πώς το βρίσκουμε?:p

Link to comment
Share on other sites

Μπορω να ρωτησω γιατι "Xiaomi mi2 με κλειστα τα ματια" ??

 

Στα συγκεκριμενα 2 ...Υπερεχει παντου...

Sony Ericsson W900,Sony Ericsson P990i , Nokia N95,Sony Ericsson Satio,Iphone 4 ,Samsung Galaxy Note ,Samsung Galaxy Nexus ,Lg Optimus 3D,Samsung Galaxy Note II, Huawei Ascend Mate,LG G, LG G PRO,Samsung Galaxy Note III ,Oneplus One, Huawei Ascend Mate 7,Xiaomi Mi4 ,OnePlus One ,LG G3 ,Iphone 6 Plus ,Samsung Galaxy Note Edge,Samsung Galaxy S6,Samsung Galaxy Note 4 Xiaomi Mi Note Pro
Link to comment
Share on other sites

Στα συγκεκριμενα 2 ...Υπερεχει παντου...

εκτός από οθόνη και μπαταρία

Link to comment
Share on other sites

Βασικά απο ενα video που είδα το honor 2. Είναι πιο γρήγορο απο mi two

ούτε γι αστείο:p

Link to comment
Share on other sites

λεπτομέρειες, πώς το βρίσκουμε?:p

 

Ορίστε http://miuiandroid.com/community/threads/miui-multi-lang-2-12-28-29-ics-jb.19160/

http://www.miui.gr Τα πάντα για τις MIUI ROMs αλλά και ελληνική μετάφραση!

 

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Δε ρωτησες αν παιρνει Google play?

 

Ρυθμισεις internet αυτοματα (δες σε προηγουμενες σελιδες για APN)

 

Sim η ιδια που χρησιμοποιουσα σε iPhone 3G, galaxy sii.

 

Δηλαδή βάζω στο ΑPN σκέτο "ïnternet" και τα υπόλοιπα τα παίρνει αυτόματα? Δεν βρήκα κάτι άλλο σχετικό. Είπες ότι το ggoglάρισες αλλά μετά δεν έδωσες κάποια λεπτομέρεια. Μπορείς να μου στείλεις κάποιο link με pm?

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή βάζω στο ΑPN σκέτο "ïnternet" και τα υπόλοιπα τα παίρνει αυτόματα? Δεν βρήκα κάτι άλλο σχετικό. Είπες ότι το ggoglάρισες αλλά μετά δεν έδωσες κάποια λεπτομέρεια. Μπορείς να μου στείλεις κάποιο link με pm?

Να σου στείλω pm τις ρυθμίσεις σε screenshot?

Link to comment
Share on other sites

κανενα αξιοπιστο site για το γνησιο κινητο υπαρχει ή θα παιξουμε τζοκερ?

φυσικά, τα γνωστά μας μαγαζιά το αυθεντικό πουλάνε, αλλά με τσιμπημένη τιμή. merimobiles πχ

Δείτε αυτόν http://forum.xda-developers.com/showthread.php?p=36377296

Link to comment
Share on other sites

Εσείς που το έχετε το κινητό, έχετε κανένα πρόβλημα με το GPS ? το Geo location λειτουργεί?
Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Σφαίρα πάει το gps του στο navigon και στο googlemaps επίσης.

 

Επίσης το wifi του έχει φοβερή εμβέλεια (άσχετο με την ερώτηση αλλά αξίζει να αναφερθεί).

Link to comment
Share on other sites

φυσικά, τα γνωστά μας μαγαζιά το αυθεντικό πουλάνε, αλλά με τσιμπημένη τιμή. merimobiles πχ

Δείτε αυτόν http://forum.xda-developers.com/showthread.php?p=36377296

 

Kαταπληκτικο review..

Sony Ericsson W900,Sony Ericsson P990i , Nokia N95,Sony Ericsson Satio,Iphone 4 ,Samsung Galaxy Note ,Samsung Galaxy Nexus ,Lg Optimus 3D,Samsung Galaxy Note II, Huawei Ascend Mate,LG G, LG G PRO,Samsung Galaxy Note III ,Oneplus One, Huawei Ascend Mate 7,Xiaomi Mi4 ,OnePlus One ,LG G3 ,Iphone 6 Plus ,Samsung Galaxy Note Edge,Samsung Galaxy S6,Samsung Galaxy Note 4 Xiaomi Mi Note Pro
Link to comment
Share on other sites

Είμαι ένα κλικ πριν το πάρω αλλά σκέφτομαι ότι με την αναβάθμιση θα μου έρθει περίπου όσο το galaxy s3 αξίζει? έχω περίπου 200€ αναβάθμιση

το http://www.ibuygou.com είναι καλό site?

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Είμαι ένα κλικ πριν το πάρω αλλά σκέφτομαι ότι με την αναβάθμιση θα μου έρθει περίπου όσο το galaxy s3 αξίζει? έχω περίπου 200€ αναβάθμιση

το http://www.ibuygou.com είναι καλό site?

To αν αξίζει έχει να κάνει με τις ανάγκες σου. Χρειζεσαι την μεγαλύτερη οθόνη του S3 και την υποδοχή κάρτας μνήμης πχ, ή την κορυφαία ταχύτητα του Mi2? Και πολλά άλλα. Εγώ θα προτιμουσα το Mi2, και την επιδότηση ως έκπτωση στο πάγιο φυσικά, που πάντα συμφέρει περισσότερο

Το site δεν το πολυξέρω, είναι αξιόπιστο βέβαια αλλά δεν ξέρω τι παίζει με εξυπηρέτηση κλπ. Αφού ο άλλος στο xda το πήρε από κει, και λένε ότι έχουν και στοκ κοντά 100 κομμάτια

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ όλους σας για τις απαντήσεις. Το παράγγειλα και εγώ, και περιμένω. από merimobiles
Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ όλους σας για τις απαντήσεις. Το παράγγειλα και εγώ, και περιμένω. από merimobiles

 

Ποια έκδοση πήρες?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

στη συσκευασία το φις του φορτιστή είναι Κίνας...να τους πεις να σου βάλουν αντάπτορα για το φορτιστή για Ευρώπη

OnePlus 3T

LeTV X800 CN

Link to comment
Share on other sites

Η παραγγελία μου είναι από εχθές σε Awaiting Fulfillment ελπίζω να μην υπάρχει κάποιο πρόβλημα γιατί τα χρήματα τα έχουν είδη πάρει από την κάρτα μου.
Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...