Jump to content

[Επίσημο] Vodafone Smart II (Alcatel V860)


ταξιδιωτης22
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

σκευτομαι να περασω ρομ απο alcatel στο κινητο. υπαρχει περιπτωση να καει το κινητο? αν ναι τοτε σταματιστεμε πριν ειναι αργα :p
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

προσωπικα κ τη δεν εχω δοκιμασει :) μακαρι να μου δουλευαν τα 4 buttons απο την recovery...ο καθενας για την παρτι του ομως.

Motorola Moto X 2014

Samsung Galaxy Note II GT-N7100(Rom stock Jb 4.3)Lost imei :blink:

Vodafone smart 2 (DDESIGN ROM V1.0)http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=340377

LG V490 4G

Link to comment
Share on other sites

αναμεινατε μεχρι νεοτερας αν υπαρξει βεβαια!!! :):):) Edited by ddesign

Motorola Moto X 2014

Samsung Galaxy Note II GT-N7100(Rom stock Jb 4.3)Lost imei :blink:

Vodafone smart 2 (DDESIGN ROM V1.0)http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=340377

LG V490 4G

Link to comment
Share on other sites

Εχω τη συσκευη Vodafone smart 2 ολοκαινουργια αλλα ψαχνομαι εδω και μερες για ροοτ..Tι να κανω ετσι ωστε να υπαρχει "αθικτη" για οποιοδηποτε πειραματισμο απο ολους τους χρηστες που το ψαχνουν??
Link to comment
Share on other sites

απο εδω http://www.easybytez.com/5qeynvaklxv3 κατεβασε την rom αλλα ειναι root να ξερεις

και απο εδωhttp://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1144773 διαβασε πως θα φλασαρεις ενω πρωτα θα εχεις

εγκαταστησει τους drivers απο εδω http://www.mirrorcreator.com/files/PHT9ZNLJ/

αυτα εδω https://rapidshare.com/files/2332994584/adb.rarτα κανεις αποσυμπιεση χυμα στον c: τουλαχιστον ετσι τα εχω εγω για να μην πληκτρολογω περισοτερα.

 

αφου τα κανεις ολα τα παραπανω αρχιζουμε παμε εναρξη ,εκτελεση,και γραφεις cmd θα ανοιξει ενα παραθυρο

εκει γραφεις μεσα;

cd/ (enter)

fastboot (enter)

fastboot flash custpack custpack.img (enter) (θα περιμενεις μεχρι να σου πει το οκ!)

το παραπανω ετσι το κανεις για τα περισοτερα αρχεια system,boot,bootloader,data,recovery

αντι να γραψεις ομως fastboot flash custpack custpack.img

γραφεις πχ fastboot flash system system.img και ου το καθεξης!

ελπιζω να βοηθησα και να μην σε μπερδεψα

ολα τα παραπανω τα κανεις με δικη σου ευθυνη δεν φερω ευθυνη για το κινητο του καθενος.

 

σημερα βρηκα χρονο να το κανω..περασα τους drivers,το κινητο το εχω σε fastboot και οταν πληκτρολογω fastboot στο παραθυρο που ανοιγει μου λεει οτι δεν αναγνωριζεται ωσ εσωτερικη η εξωτερικη εντολη,εκτελεσιμο προγραμμα η αρχειο δεσμης ενεργειων..τι κανω λαθος?

Edited by navi55
Link to comment
Share on other sites

σβησε το κινητο σου. στιν συνεχεια πατα volume down + power . θα δεις εκινο το πρασινο ρομποτακι αφου δεις αυτο εισαι στο fastboot mode συνδεσε το καλοδιο του υπολογιστη με το κινητο σου.. θα γινει αυτοματι εγκατασταση των drivers. αφου γινει και αυτο, πανε cmd > cd.. > cd.. > cd.. και αφου λεει στην γραμη εντολων σκετο c:\ τοτε πατα "fastboot" και μετα εντερ θα σου εμφανισει εκει κατι στα γριγορα... μετα πατα "fastboot flash custpack custpack.img" και θα περιμενεις να κανει την εξης διεργασια

install custpack .. ok

writting custpack ... ok .....

μετα απο αυτο πατα " fastboot reboot" . η συσκευη σου τοτε θα πραγματοποιησει επανεκκινηση.. θα ανοιξει κανονικα η συσκευη σου και δεν θα εχεις αλλο ποια εκινο το crash και ολα θα κυλανε ok ;)

σε περιπτωση που κολλησεις παλι πες το μου να ανευασω ενα video tutorial =) ...

Link to comment
Share on other sites

Μου φέραν ενα v860 σήμερα απο αλβανια. και οταν βαζω ελληνικη μου ζηταεi εισαγωγη PIN ξεκλειδωματος. το εκανα hard reset και το μονο που καταφερα ηταν να αλαξει η γλώσσα στα αλβανικα. με αποτελεσμα να εισαγω αλβανικη καρτα να μπει κανονικα στο μενου και να ξανα αλαξω την γλώσσα.

Ακουω ιδεες

Link to comment
Share on other sites

τελικα το κινητο χαλασε ανοιγει κ σταματα στο σημματακι και το βλεεπει σαν αγνωστη συσκευη .τερμα τα πειραματα για μια εβδομαδα αυριο το στελνω vodafone service .τρομαρα μου ηθελα να περασω και custom kernel :lol:

Motorola Moto X 2014

Samsung Galaxy Note II GT-N7100(Rom stock Jb 4.3)Lost imei :blink:

Vodafone smart 2 (DDESIGN ROM V1.0)http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=340377

LG V490 4G

Link to comment
Share on other sites

τελικα το κινητο χαλασε ανοιγει κ σταματα στο σημματακι και το βλεεπει σαν αγνωστη συσκευη .τερμα τα πειραματα για μια εβδομαδα αυριο το στελνω vodafone service .τρομαρα μου ηθελα να περασω και custom kernel :lol:

 

κρίμα αλλά του είχες πιει το αίμα!!! :lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

ουτε στο fastboot δεν εχεις προσβαση? αν οχι τοτε θα κανεις τα εξης βηματα.

 

1. αφερεσε την μπαταρια.

2 σφηξε το κινητο δυνατα στα χερια σου

3. σκαστο με δυναμη στον τοιχο...

πιστεψε με πιανει ;) .. το εχω κανει :p

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα!Δεν μπορω με ΤΙΠΟΤΑ να μπω στο recovery mode αυτο που λενε, οτι πατας volume + και power, μετα αφηνεις το power button οταν αρχισει να δονειται ,συνεχιζεις να κρατας το volume + μεχρι να μπει στο recovery mode.Αλλα εμενε μπαινει στην οθονη με τις πολλες γλωσσες για να κανει format! Και φυσικα σαν βλαξ την πατησα!Εχω προσπαθησει και με το volume - και power και μετα μου βγαζει το ρομπτακι και κολλαει! Τι στο Π....ο!Με τιποτα να μην μπορω να το καταφερω.εχω κατεβασει απειρα αρχεια (εχω βασικα μπερδευτει και με ολα αυτα που εχω κατεβασει ,ΤΙ να τα κανω) Δωστε μου μια λυση ρε guys , γιατι το κινητακι ειναι καλο αλλα αν δεν σβηστουν οι applications που εχει προεγκατεστημενες στην ουσια ειναι αχρηστο , γιατι γεμιζει με την καμια και μετα ειναι ΘΕΟΑΡΓΟ!Μπορει καποιος fellow user να μου εξηγησει την ολη διαδικασια ΑΛΛΑ οχι περιλιπτικα γιατι εχω διαβασει τοσα πολλα που πλεον το εχω καψει το κεφαλι μου να προσπαθω μεχρι τις 3 το βραδυ να βρω ακρη..Αν καποιος μπορουσε εκτενως και με απλα και κατανοητα λογια να εξηγησει την διαδηκασια να κανουμε root στο κινητακι ,Θα ηταν καλο και για οσους αλλους εχουν σπασει το κεφαλι τους να βγαλουν ακρη..Και στην τελικη μην γινει Η ΜΕΓΑ βλακεια και χαλασει το κινητο εντελως.Someone HELP PLZ....!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα!Δεν μπορω με ΤΙΠΟΤΑ να μπω στο recovery mode αυτο που λενε, οτι πατας volume + και power, μετα αφηνεις το power button οταν αρχισει να δονειται ,συνεχιζεις να κρατας το volume + μεχρι να μπει στο recovery mode.Αλλα εμενε μπαινει στην οθονη με τις πολλες γλωσσες για να κανει format! Και φυσικα σαν βλαξ την πατησα!Εχω προσπαθησει και με το volume - και power και μετα μου βγαζει το ρομπτακι και κολλαει! Τι στο Π....ο!Με τιποτα να μην μπορω να το καταφερω.εχω κατεβασει απειρα αρχεια (εχω βασικα μπερδευτει και με ολα αυτα που εχω κατεβασει ,ΤΙ να τα κανω) Δωστε μου μια λυση ρε guys , γιατι το κινητακι ειναι καλο αλλα αν δεν σβηστουν οι applications που εχει προεγκατεστημενες στην ουσια ειναι αχρηστο , γιατι γεμιζει με την καμια και μετα ειναι ΘΕΟΑΡΓΟ!Μπορει καποιος fellow user να μου εξηγησει την ολη διαδικασια ΑΛΛΑ οχι περιλιπτικα γιατι εχω διαβασει τοσα πολλα που πλεον το εχω καψει το κεφαλι μου να προσπαθω μεχρι τις 3 το βραδυ να βρω ακρη..Αν καποιος μπορουσε εκτενως και με απλα και κατανοητα λογια να εξηγησει την διαδηκασια να κανουμε root στο κινητακι ,Θα ηταν καλο και για οσους αλλους εχουν σπασει το κεφαλι τους να βγαλουν ακρη..Και στην τελικη μην γινει Η ΜΕΓΑ βλακεια και χαλασει το κινητο εντελως.Someone HELP PLZ....!

Οχι VOLUME + VOLUME DOWN ;) ετσι θα μπεις στο fastboot mode και απο εκει θα κανεις την δουλεια σου ;) οτι διποτε χρειαστεις πες μου :) .

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα!Δεν μπορω με ΤΙΠΟΤΑ να μπω στο recovery mode αυτο που λενε, οτι πατας volume + και power, μετα αφηνεις το power button οταν αρχισει να δονειται ,συνεχιζεις να κρατας το volume + μεχρι να μπει στο recovery mode.Αλλα εμενε μπαινει στην οθονη με τις πολλες γλωσσες για να κανει format! Και φυσικα σαν βλαξ την πατησα!Εχω προσπαθησει και με το volume - και power και μετα μου βγαζει το ρομπτακι και κολλαει! Τι στο Π....ο!Με τιποτα να μην μπορω να το καταφερω.εχω κατεβασει απειρα αρχεια (εχω βασικα μπερδευτει και με ολα αυτα που εχω κατεβασει ,ΤΙ να τα κανω) Δωστε μου μια λυση ρε guys , γιατι το κινητακι ειναι καλο αλλα αν δεν σβηστουν οι applications που εχει προεγκατεστημενες στην ουσια ειναι αχρηστο , γιατι γεμιζει με την καμια και μετα ειναι ΘΕΟΑΡΓΟ!Μπορει καποιος fellow user να μου εξηγησει την ολη διαδικασια ΑΛΛΑ οχι περιλιπτικα γιατι εχω διαβασει τοσα πολλα που πλεον το εχω καψει το κεφαλι μου να προσπαθω μεχρι τις 3 το βραδυ να βρω ακρη..Αν καποιος μπορουσε εκτενως και με απλα και κατανοητα λογια να εξηγησει την διαδηκασια να κανουμε root στο κινητακι ,Θα ηταν καλο και για οσους αλλους εχουν σπασει το κεφαλι τους να βγαλουν ακρη..Και στην τελικη μην γινει Η ΜΕΓΑ βλακεια και χαλασει το κινητο εντελως.Someone HELP PLZ....!

 

ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙΣ ΑΝ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΤΟ RECOVERY

Κλείνεις το κινητό

Πατάς ταυτόχρονα power και Vol+. Οταν εμφανιστει το ρομποτάκι και δονήσει το κινητό αφήνεις το power και κρατάς το Vol+ μέχρι να εμφανιστεί το recovery. Αν σου βγάλει μια λίστα με επιλογές και η πρώτη είναι reboot system now τότε έχεις recovery. Οσο είναι μαρκαρισμένο το reboot system now αμα πατήσεις το πρώτο touch button με το σπιτάκι και το κινητό κλείσει και ανοίξει, δουλεύουν και τα κουμπιά, έχεις κανονικά recovery.

Link to comment
Share on other sites

Έχω πάρει ένα smart ii φίλου να το rootαρω. Αν και δεν έχω χρόνο προσπαθώ να παρακολουθησω το φόρουμ για να καταλάβω το τρόπο.

Δυστυχώς, αν και έχω rootαρει πολλές συσκευές στη ζωή μου, δε μπορώ να βγάλω άκρη από τα λεγόμενά σας. Δεν είναι ότι δε ξέρετε, αλλά δε το αποδίδετε σωστά πιστεύω.

Όπως ο φίλος billis παραπάνω έχω το θέμα ότι δε μπαίνει recovery ούτε με Volume+,ούτε με Volume- (και power button εννοείται).

Απ ότι καταλαβαίνω υπάρχουν 2 ειδών παρτίδες, όπου μπαίνει recovery με τον παραπάνω τρόπο, κι όπου δε μπαίνει.

Σε εμάς που δε μπαίνει έτσι recovery, και βγάζει τη λίστα με το factory reset στις διάφορες γλώσσες, υπάρχει τρόπος να μπουμε recovery χωρίς cdm commands?Κι αν ναι υπάρχει ή μπορεί να φτιάξει κάποιος έναν οδηγό?

Επίσης έχω δει 2-3 τρόπους root. Ποιος είναι ο πιο safe και αποτελεσματικος?

 

Ο φίλος το πήρε από service μιας και προσπάθησε να το rootαρει χωρίς αποτέλεσμα και brickαρε. Δε θέλω να το πάθει πάλι ιδίως στα χέρια μου.

Ευχαριστώ.

Apparently we love our own cell phones but we hate everyone else's...

Follow me on XDA

Link to comment
Share on other sites

H λυση ειναι απλη.

Κατεβασε το αρχειο απο την περιγραφη του video εδω:

μετονομασε το σε update.zip και βαλτο στην SD.

Κατεβασε τους drivers (πρεπει να υπαρχουν και στην SD), συνδεσε το στο PC και εγκατεστησε τους drivers.

Απο adb, πληκτρολογησε adb reboot recovery

Πατησε enter καιιιιι tadaaah! Θα κανει επανεκκινηση σε recovery!

 

Ειτε σου εμφανιζει το recovery menu ειτε οχι, ετσι θα μπει σε recovery mode.

Εσυ μετα θα πατησεις να περασει το update.zip και μετα απο μερικα δευτερολεπτα θα κανεις επανεκκινηση και θα εισαι rooted! :D

Link to comment
Share on other sites

H λυση ειναι απλη.

Κατεβασε το αρχειο απο την περιγραφη του video εδω:

μετονομασε το σε update.zip και βαλτο στην SD.

Κατεβασε τους drivers (πρεπει να υπαρχουν και στην SD), συνδεσε το στο PC και εγκατεστησε τους drivers.

Απο adb, πληκτρολογησε adb reboot recovery

Πατησε enter καιιιιι tadaaah! Θα κανει επανεκκινηση σε recovery!

 

Ειτε σου εμφανιζει το recovery menu ειτε οχι, ετσι θα μπει σε recovery mode.

Εσυ μετα θα πατησεις να περασει το update.zip και μετα απο μερικα δευτερολεπτα θα κανεις επανεκκινηση και θα εισαι rooted! :D

Είμαι καινούργιος στο foroum και στα smartphones. Το συγκεκριμένο τηλ. είναι το πρώτο με το οποίο ασχολούμαι. Καθότι λοιπόν άσχετος, αν μπορούσες φίλε GeorgeManim να φτιάξεις ένα βιντεάκι, η να επισυνάψεις μαζί με οδηγίες και κάποιες φωτογραφίες, θα ήταν πολύ διαφωτιστικό. Ευχαριστώ για την προσοχή σας.

Link to comment
Share on other sites

Τότε μια διευκρίνιση: Όταν λές "Απο adb, πληκτρολόγησε adb reboot recovery", θα μπορούσες να γίνεις πιο λεπτομερής; 'εχω κατεβάσει το android SDK tools, και έχω περάσει τους drivers στον υπολογιστή μου. Θα ανοίξω το cmd και από κει και πέρα;;;;;; Αν θέλεις βοήθησε από αυτό το σημείο και μετά.
Link to comment
Share on other sites

Θα ανοιξεις το cmd και θα κανεις cd (change directory) στη διαδρομη που εχεις το sdk tools.

Π.χ. εγω γραφω cd C:\sdk-tools γιατι εκει το εχω αποθηκευσει.

Απο εκει και περα τιποτα. adb reboot recovery και enter! :D Και θα δεις το κινητο να κανει επανεκκινηση σε recovery.

Αν θελεις πρωτα πατησε adb devices. Εαν σου εμφανισει μια ακολουθια (μια ομως μονο!) απο 16δικα, τοτε εχει "δει" το κινητο σου κανονικα.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια ειικρινα δοκιμασα τα ΠΑΝΤΑ οπως ακριβως τα περιγραφετε (που στην ουσια -επειδη εσεις τα ξερετε- δεν τα μεταφερετε καλα).Και ειναι δυσκολο για τους υπολοιπους που δεν εχοθν ξανα ρουταρει συσκευη να το καταφερουν..Ειναι ΤΟΣΟ δυσκολο καποιος να γραψει ενα ενα τα βηματα εκτενως και με σηναφεια( ακομα και με εικονες η και βιντεο -οκ too much- , αλλα να βγαινει ακρη).Κατεβασα 100 αρχεια τα "πεταξα στο "C" πατησα εναρξη , run -> cmd (προφανως command) μερα cd , enter , οκ μεχρι εδω , και μετα που αρχιζει ο ενας και λεει γραψε αυτο, γραψε εκεινο (αποφασιστε -με το συμπαθειο- τι ακριβως πρεπει να γραψουμε στη συνεχεια) , γιατι το pc οταν το κινητο ειναι σε "recovery - και καλα- mode" το συνδεεις με το USB και πατας start -> run,-> cmd , -> cd μετα enter (OK) και μετα οτι εχετε γραψει λεει οτι δεν αναγνωριζεται ως εσωτερικη η εξωτερικη εντολη,εκτελεσιμο προγραμμα η αρχειο δεσμης ενεργειων κτλ κτλ.ΟΠΟΤΕ διερωτομαι?Μηπως υπαρχουν ΔΥΟ ΓΕΝΙΕΣ΅κινητων vodafone smart 2 και απλα η ΜΙΑ απο αυτες ειναι για ρουταρισμα???Δηλαδη κατι που καποιος το εχει κανει, ειναι ΤΟΣΟ δυσκολο να το περιγραψει με ογια, βηματα , εικονες η ΑΚΟΜΑ και με Βιντεο??Διερωτομαι απλα..Γιατι αν παμε στη Vodafone θα πουν αει καντο και χαλασε το κινητο σου!Και μετα bye bye εγγυηση!Μα τοσο δυσκολο?Ενας fellow user να μαζεψει τα αρχεια με τα ""link" τους κανονικα και με απλα βηματακια να γραψει πως γινεται!!Και μια σωστη ορθογραφια ρα παιδια..ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ..Ελληνικο forum ειναι goddamit..! :-)
Link to comment
Share on other sites

Παιδια ειικρινα δοκιμασα τα ΠΑΝΤΑ οπως ακριβως τα περιγραφετε (που στην ουσια -επειδη εσεις τα ξερετε- δεν τα μεταφερετε καλα).Και ειναι δυσκολο για τους υπολοιπους που δεν εχοθν ξανα ρουταρει συσκευη να το καταφερουν..Ειναι ΤΟΣΟ δυσκολο καποιος να γραψει ενα ενα τα βηματα εκτενως και με σηναφεια( ακομα και με εικονες η και βιντεο -οκ too much- , αλλα να βγαινει ακρη).Κατεβασα 100 αρχεια τα "πεταξα στο "C" πατησα εναρξη , run -> cmd (προφανως command) μερα cd , enter , οκ μεχρι εδω , και μετα που αρχιζει ο ενας και λεει γραψε αυτο, γραψε εκεινο (αποφασιστε -με το συμπαθειο- τι ακριβως πρεπει να γραψουμε στη συνεχεια) , γιατι το pc οταν το κινητο ειναι σε "recovery - και καλα- mode" το συνδεεις με το USB και πατας start -> run,-> cmd , -> cd μετα enter (OK) και μετα οτι εχετε γραψει λεει οτι δεν αναγνωριζεται ως εσωτερικη η εξωτερικη εντολη,εκτελεσιμο προγραμμα η αρχειο δεσμης ενεργειων κτλ κτλ.ΟΠΟΤΕ διερωτομαι?Μηπως υπαρχουν ΔΥΟ ΓΕΝΙΕΣ΅κινητων vodafone smart 2 και απλα η ΜΙΑ απο αυτες ειναι για ρουταρισμα???Δηλαδη κατι που καποιος το εχει κανει, ειναι ΤΟΣΟ δυσκολο να το περιγραψει με ογια, βηματα , εικονες η ΑΚΟΜΑ και με Βιντεο??Διερωτομαι απλα..Γιατι αν παμε στη Vodafone θα πουν αει καντο και χαλασε το κινητο σου!Και μετα bye bye εγγυηση!Μα τοσο δυσκολο?Ενας fellow user να μαζεψει τα αρχεια με τα ""link" τους κανονικα και με απλα βηματακια να γραψει πως γινεται!!Και μια σωστη ορθογραφια ρα παιδια..ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ..Ελληνικο forum ειναι goddamit..! :-)

 

Εγώ πάντως συμφωνώ ότι δεν είναι εφαρμόσιμες οι οδηγίες για κάποιον αρχάριο και θα ήταν καλύτερο αντί να πούμε κάτι χωρίς να έχουμε τον χρόνο, τον τρόπο ή την όρεξη να γίνει κατανοητό σ' αυτόν που απευθυνόμαστε, να μην το κάνουμε γιατί νομιζω πως τον μπερδεύουμε περισσότερο.

Για την ορθογραφία τώρα αν και συμφωνώ πως δεν είναι ωραίο στο μάτι και "χτυπάει", εν τούτης δεν μπορούμε να απαγορεύσουμε σε κάποιον που έχει μια απορία ή την διάθεση να βοηθήσει στο να γράψει! :cool:

Ειδικά στα νέα παιδιά που έχουν μάθει την μέθοδο της κωδικοποίησης των greeklish.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ φίλε GeorgeManim. μπήκα σε recovery mode ακριβώς όπως μου είπες, αλλά όταν πάτησα για να κάνει install το update.zip, μου γράφει στο κάτω μέρος της οθόνης "Can't open /sdcard/uptade.zip (no such file or directory) Instalation aborted. Πάντως οι οδηγίες σου για το recovery mode ήταν σωστές και σε ευχαριστω και πάλι.
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει υποστήριξη στο xda για την παρούσα συσκευή; Μπορεί να φλασαριστεί άλλος kernel να ανεβεί λίγο η συχνότητα;
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ φίλε GeorgeManim. μπήκα σε recovery mode ακριβώς όπως μου είπες, αλλά όταν πάτησα για να κάνει install το update.zip, μου γράφει στο κάτω μέρος της οθόνης "Can't open /sdcard/uptade.zip (no such file or directory) Instalation aborted. Πάντως οι οδηγίες σου για το recovery mode ήταν σωστές και σε ευχαριστω και πάλι.

 

To αρχειο που κατεβασες απο το video πρεπει να το μετονομασεις σε update.zip (μονο μετονομασια, οχι εξαγωγη αρχειων) και να το βαλεις στον ριζικο καταλογο της καρτας SD του κινητου. :)

Ετσι θα το δει και θα κανει το update.

 

Αν οχι, πες μου να στο ανεβασω εγω.

Edited by GeorgeManim
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...