Jump to content

Sony Ericsson K700i


gbil
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος paokaras45 (23 Ιούλ. 2004 , 16:55)

 

Να και κάτι καινούριο!

 

Μπείτε στο media player και την ώρα που παίζει έναν ήχο/βίντεο, πατήστε το 1 (ή απλά την ώρα που είναι επιλεγμένο αλλα θα χρειαστεί να κάνετε μία κάτο-πάνω το joystick)! Δείχνει τον υπολειπόμενο χρόνο του κομματιού. Με το 2 επιστρέφει στην κανονική μορφή!

 

Υπενθυμίζω πώς έχω την R2E έκδοση λογισμικού. Πείτε μου please αν παίζει και με την R1E.

 

 

Έχωτην αρχική έκδοση με την οποία αγόρασα το τηλέφωνο και όντως αυτό ισχύει! Χρήσιμη δυνατότητα!

myphone.gr Legal Advisor

Phones: iPhone XsMax 64GB Silver, iPhone X 64GB Silver, Pocophone F1 64GB

Tablets: iPad Pro 12,9 128GB WiFi, iPad mini 4 64GB WiFi & 4G

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Συγγεκριμένη διαφορά δεν έχω προσέξει! Τί να πω...! Δεν το έχω φορτίσει ακόμα για να δω τι κάνει με την ένδειξη! Πάντως έχουν λεπτίνει το εικονίδιο της μπαταρίας. Εκτός και άν αλλάζει ανάλογα το θέμα
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Georgel (23 Ιούλ. 2004 , 16:57)

 

Παιδία πια είναι η τελευταία έκδοση λογισμικού? Εγώ έχω τη R2A. έχει δει κανείς διάφορα με την αναβάθμιση?

 

 

Κάνε τον κόπο να διαβάσεις 10-15 posts πριν από το δικό σου.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σας!Μπηκα στο σιτε του πλ***ιο επειδη ενδιαφερομαι να αγορασω το κ700ι αλλα ως σκετη συσκευη.Με παραξενεψε γιατι γραφει οτι το κ700ι που το εχει κλειδωμενο vodafon live εχει radio,mp3 ενω το κ700 το δεν εχει. :mad: Ειναι οντως αλλη συσκευη η μια απο την αλλη??? :blink: Αλλη η Κ700 και αλλη η Κ700ι???? :wacko: Δειτε στο παρακατω σιτε και πειτε μου,για να καταλαβω.Δεν εχω διαβασει τα προηγουμενα ποστ κακος,το ξερω αλλα εχουν γραφτει πολλα.Οποιος μπορει ας βοηθησει.Αν υπαρχει καποιο καλητερο σε τιμη μαγαζακι απο το πλ***ιο ας πει :whistle: !thanksssss!!!!

 

 

http://www.plaisio.gr/EC_CompareProducts.process?Catalog_Id=10&Section_Id=13&Prod_Id=203500&Prod_Id=206394&x=31&y=26

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος paokaras45 (23 Ιούλ. 2004 , 16:55)

 

Να και κάτι καινούριο!

 

Μπείτε στο media player και την ώρα που παίζει έναν ήχο/βίντεο, πατήστε το 1 (ή απλά την ώρα που είναι επιλεγμένο αλλα θα χρειαστεί να κάνετε μία κάτο-πάνω το joystick)! Δείχνει τον υπολειπόμενο χρόνο του κομματιού. Με το 2 επιστρέφει στην κανονική μορφή!

 

Υπενθυμίζω πώς έχω την R2E έκδοση λογισμικού. Πείτε μου please αν παίζει και με την R1E.

 

 

O Μedia player παρ'όλα αυτά είναι πολύ απλοϊκος... :worry:

http://www.danasoft.com/sig/Da_I3oSS.jpg
Link to comment
Share on other sites

Το διαβασα.Το κ700ι ειναι το ιδιο με το κ700.Χμμ...οποτε εχει κανει λαθος το site του πλαισιου,να συμπερανω.οκ.
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον στο ΒΤ κολλάει οταν θελω να στειλω από το Κ700 στο Νοκια 3650 μια φωτογραφια και δεν ξερω το γιατι. ΕΠισης η αναβαθμιση που μπορει να γινει και να υπαρχει δυνατοτητα να την κανουμε μονοι μας..
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος iceman (23 Ιούλ. 2004 , 15:56)

 

Καλή ερώτηση, αν και δεν νομίζω να αναγνωρίζεται από το software του κινητού!

 

by the way έχει βρει κανείς κάπου θήκη διάφανη για τι κινητό;

 

 

Το έχω αναφέρει ξανά αλλά τέλος πάντων :rolleyes: :rolleyes: στα καταστήματα της vodafon με φερμουάρ στα 8,20 € καλή πολύ καλή!!!

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος IVIetaCreatoR (22 Ιούλ. 2004 , 14:57)

 

Να το, το καμάρι μου ;) δίπλα σε ένα t65.

 

 

Λοιπόν μάγκες τέρμα η πλάκα με το πρώτο κινητό μου, ντάξει????? :D :D

Οποιος γουστάρει το πουλάω ως μουσειακό σε πολύ καλη τιμή!!!!

 

ΑΚΟΥΩ ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ!!!!!!!!!!!

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Το Ericsson 197 εννοεί! Taliban σου είχα στείλει ένα ringtone πρόσφατα, μου χρωστάς αντάλλαγμα νομίζω... :whistle: :p!

Κλάψαμε με στίχους που γραφτήκαν για τις πτώσεις των όμορφων, ανέγγιχτων, απόμακρων ονείρων...

Current User of: Samsung Omnia II

Previous User of: Siemens C11, Siemens S6, Nokia 3210, Ericsson T28s, Ericsson T29s, Sony Ericsson T68i, Sony Ericsson T610, Sony Ericsson P800, Qtek 8310

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

Έχω της έξεις απορίες,

1.Πως μπορώ να αποθηκεύσω τα εισερχόμενα SMS στο τηλέφωνο για τη τώρα τα αποθηκεύει στην SIM όποτε με 30 μηνύματα η κάρτα είναι γεμάτη. Και πως θα το κάνω?

2.Aν θυμάμαι καλά στο 610 και 630 μπορούσαμε να ρυθμίσουμε φωτεινότητα οθόνης. Αυτό ισχύει στο Κ700?

3.H διάφορα του Κ700 με το S700 είναι μόνο ότι η κάμερα το S700 είναι 1Μp?

Ευχαριστώ εκ τον πρότερων.

Link to comment
Share on other sites

Σε μια προσπαθεια που εκανα να μπω ιντερνετ απο το κινητο δεν μου εμφανισε ελληνικους χαρακτηρες στις σελιδες, πως διορθωνεται αυτο.

Και αν υπαρχει opera broswer για το Κ700.

 

Αν μπορειτε να δωσετε απαντησεις παρακαλω την βοηθεια σας.

Link to comment
Share on other sites

ερωτησεις>>>1.το μενου του κ700 ειναι το ιδιο αργο με του τ610?2.οι φωτο βγαινουν καλυτερες?3.τελικα δεν μου απαντησατε στο προβλημα του τ9 αν παραμενει?δηλαδη να μην "θυμαται" τις λεξεις που εχουν κοινα γραμματα το αγγλικο με το ελληνικο αλφαβητο(Μ,Ν κλπ πχ ΜΥΣΤΙΚΑ κλπ)4. το joystick ειναι πιο αξιοπιστο στο κ700 απο οτι στο τ610?

ευχαριστω πολυ

Link to comment
Share on other sites

Φίλε ilka71 το μενού του Κ700 είναι πιο γρήγορο από το 610 και 630 και joystick είναι πόλη καλύτερο. Επίσης στο Κ700 βγαίνει το «ς» στους ελληνικούς χαρακτήρες κάτι που δεν ήταν δυνατό στο 610-630. για την δεύτερη ερώτηση δεν ξέρω γιατί δεν το έχω δοκιμάσει ακόμα αυτό που λες.
Link to comment
Share on other sites

george κανε μια δοκιμη!λοιπον....πηγαινε στα μηνυματα να γραψεις την λεξη "μυστικα".αν δεν την εχει προσθεσε την στο λεξικο.μετα πηγαινε να την ξανα γραψεις.την εχει?στο τ610 οταν πας να την ξαναγραψεις το Μ δεν το εχει στην ελληνικη θεση στο 5 αλλα στην αγγλικη στο 6!!και το Υ στο 9 οχι στο 8 που ειναι η ελληνικη του θεση!για δοκιμασε και πες μου!!ηλιας
Link to comment
Share on other sites

Το έκανα Ηλία και λειτουργεί κανονικά. Έβαλα την λέξη «μυστικά» δεν την είχε όποτε την αποθήκευσα στην λέξης μου. Και όταν την γράφω ξανά την βγάζει κανονικά..:)
Link to comment
Share on other sites

ωραια αρα το κινητο που θα παρω στις 3 αυγουστου που θα κανω αναβαθμιση ειναι το κ700!!!!!!απο φωτο τι λεει καλυτερο απο το 610 και 630?
Link to comment
Share on other sites

Xtes pantws pou esksisa ligaki se klhseis kai sms kai genikws to thlefwno 3afnika to vradu (meta apo 13 wres peripou) enw eixe 2/5 mpatarias evgale xamhlh mpataria kai anavosvhne to kokkino.Afou to afhsa se hremia meta apo kana 2wro ta 3hmerwmata to koita3a kai h mpataria eixe anevei sta 3/5 kai eixe svhsei to kokkino.

Mallon gia bug to kovw.

 

Epishs pros megalh mou apogohtefsh kai an kai to exw san ta matia mou to kinhto 3afnika efuge apo th 8esh tou shmera to lastixaki pou leei QUICKSHARE.mallon koumpwto einai giati to kounhsa kai phge sth 8esh tou kai den kounietai twra........

Telika isws den einai kai oti kalutero apo plevra kataskevhs :(

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson K700i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...