Jump to content

Sony Ericsson K700i


gbil
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος lewton ( 5 Ιαν. 2005 , 12:55)

 

FMA πρόγραμμα διαχείρησης τηλ. καταλόγου και όχι μόνο, για SE κινητά!

:)

 

 

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος dathanassiou ( 5 Ιαν. 2005 , 13:02)

Με προλαβε ο lewton,οποτε delete... :p :p

 

Sas eyxaristo k tous 2!! :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

telika vrhka ena tutorial(an kai den voh8hse toso polu), kai to ekana na doulepsei mesw bluetooth!

 

pragmatika super

 

kai 8a mporw na stelnw kai sms mesw tou pc,pou grafw pio grhgora alla kai na elegxw mhnymata kai klhseis otan to fortizw

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος batista ( 5 Ιαν. 2005 , 14:03)

 

distixos pedia oute arxia jar mporo na balo:(

afou katebi to arxio mou leei mi apodekti efarmogi

mipos prepi na kano tpt alo?

 

 

Φιλαράκο όχι, κάτι άλλο συμβαίνει.

Αν και εγώ έχω κανονική συσκευή, έχω εμπειρία από VodafoneLive! ενός φίλου μου και ξέρω ότι δεν υπάρχει άλλος περιορισμός πέραν των MP3 ως ήχους κλήσης και τη διαγραφή μερικών αρχείων εικόνων της Vodafone.

Μήπως οι εφαρμογές που προσπαθείς να περάσεις στο κινητό έχουν πρόβλημα, ή δεν είναι συμβατές με αυτό;

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχουν δύο τρόποι:

α) Ορίζεις ως τύπο σύνδεσης την εικονική σειριακή θύρα που δημιουργήθηκε απ' του οδηγούς του πομποδέκτη

β) Γράφεις τη διεύθυνση IP του κινητού. Την IP θα τη βρεις στον "πίνακα ελέγχου", στο "Συσκευές Bluetooth" πατώντας ιδιότητες στη συσκευή που έχετε κάνει pair.

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

Τα κάλαντα, αλλά τώρα πλέον έχει παρέλθει ο καιρός τους. :p

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και καλή χρονιά σε όλους.

Έχω ηχογραφήσει μερικά ονόματα στον τηλ. κατάλογο του κινητού μου για να τα χρησιμοποιώ για φωνητικές κλήσεις. Όταν καλώ κάποιον φωνητικά κρατώντας το κινητό, καλεί κανονικά. Όταν όμως καλώ το ίδιο όνομα χρησιμοποιώντας hands-free είτε με το καλώδιο είτε με bluetooth, δεν πραγματοποιείται η κλήση και στο κινητό εμφανίζεται μήνυμα αν θέλω να ξαναπροσπαθήσω ή όχι. Τί φταίει;

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος asmodeus ( 6 Ιαν. 2005 , 03:29)

 

πως μπορω να δω την version του firmware στο κινητακι?

 

Κλικ

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΤΕΒΑΣΑ ΤΟ FMA ΚΑΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΤΕΛΕΙΑ ΜΕ ΤΟ Κ700 ΜΟΥ.ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ ΥΠΕΡΥΘΡΕΣ.ΤΟ ΑΝΑΓΝΩΡΙΣΕ ΑΜΕΣΩΣ.ΩΡΑΙΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ. :D
I'm afraid of what you are doing in the name of your God
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος baskon ( 6 Ιαν. 2005 , 19:47)

 

kserei kaneis an yparxei kapio programmataki IR remote gia to K700?epishs de mporo na kano tis efarmoges na doulepsoun..tis bazei sta alla k de tis anagnwrizei.ola ta alla(games klp) mpainoun kanonika me bluetooth

 

 

Μεχρι στιγμης δεν υπαρχει για το K700i.Υπαρχει μονο σε μορφη .sis που δεν την υποστηριζει το K700 :( .Οι εφαρμογες που υποστηριζει το K700 ειναι μονο σε μορφη java.Αν οι εφαρμογες που περασες ειναι java θα εχουν αποθηκευτει στον φακελο ''παιχνιδια''.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος multiPetros ( 5 Ιαν. 2005 , 23:34)

 

Φιλαράκο όχι, κάτι άλλο συμβαίνει.

Αν και εγώ έχω κανονική συσκευή, έχω εμπειρία από VodafoneLive! ενός φίλου μου και ξέρω ότι δεν υπάρχει άλλος περιορισμός πέραν των MP3 ως ήχους κλήσης και τη διαγραφή μερικών αρχείων εικόνων της Vodafone.

Μήπως οι εφαρμογές που προσπαθείς να περάσεις στο κινητό έχουν πρόβλημα, ή δεν είναι συμβατές με αυτό;

 

 

oxi file mou to bazo kanonika opos to brika apo to site tou didimou i diafora ala (afou to xo metanomasi apo zip se jar) ke mou leei mi apodekti efarmogi:(

to stelno kanonika me kalodio usb (de 8imame pos legete ala exi ena 11 sto telos) xrisimopiodas to arxio pou stelnis ixous sto kinito(den mporo me alo giati otan anigo to filemanager de ginete tipota.pados exo stili ke ala me to programa ixou opos themes ke ikones ke douleboun mia xar)

ke eyxaristo gia ti boithia kiolas

Link to comment
Share on other sites

POU MPORW NA BGW ENA PROGRAMMA POU NA

KOBW APO TO MP3 ENA KOMATI KAI NA TO BAZW

WS HXO MP3 STO K700?

AN TO BALW OLO TO MP3 PIANEI POLY XORO. :(

Φιλικά Μάνος,
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος manos83 ( 7 Ιαν. 2005 , 14:25)

 

POU MPORW NA BGW ENA PROGRAMMA POU NA

KOBW APO TO MP3 ENA KOMATI KAI NA TO BAZW

WS HXO MP3 STO K700?

AN TO BALW OLO TO MP3 PIANEI POLY XORO. :(

 

 

Με αυτο

http://www.cooolsoft.com/download/MP3Cutter.EXE

Με λιγο ψαξιμο στο google, θα βρεις και το αρχειακι για την πληρη εκδοση.

Link to comment
Share on other sites

Καποιο πρόβλημα που έχω έιναι το εξής. Προσπαθώ να γράψω αρκετες σημειώσεις στο κινητό και μετά από αρκετες μου βγάζει μήνυμα ότι δεν μπορώ ν'αποθηκεύσω αλλες. Γιατί συμβαίνει αυτό; Στο τηλεφωνο υπαρχει παρα πολύ μνήμη ελεύθερη περιπου 20ΜΒ. Γιατί βγάζει αυτό το μήνυμα;
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson K700i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...