Jump to content

Sony Ericsson K700i


gbil
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

emena pali otan mou stelnoun mms, enw exw kapou 2 mb free, kai oute ena sms , kai mms mesa , mou leei mnhmh plhrhs...........kai den to labenw pote! mono sthn karta exw kamia 10ari sms apothikeumena!
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος kariou2 (31 Δεκ. 2004 , 20:41)

 

hi psaxnw gia mia java application ena remote control gia oles ths suskeues

meso tou thl mhpws to kserei kanenas ??? as kanei ena post edw na to paroun kai oi upoloipoi!!! euxaristw

 

 

Από ότι ξέρω δεν υπάρχει σε java (.jar) η εφαρμογή που ψάχνεις, αλλά μόνο για λειτουργικά Symbian (.sis). :(

 

Καλή χρονιά σε όλους :) :)

iPhone 3G user
Link to comment
Share on other sites

prota apo ola xronia pola se olous ke kalh xronia!

distixos gia mena pira to k700i me vodafone live prama pou simeni oti de mporo na balo jar. pexnidia.....de ta dexete

mipos 3eri kanis kapion tropo na koroidepso to kinito?

H ama den 3eri exo mia erotisi

to kinito to xo vodafone live ME vodafone karta

an ala ke balo px cosmote karta de 8a ine pia vodafone live ke 8a mporo kanonika?

thnx prokatabolika

Link to comment
Share on other sites

Δε νομιζω οτι ειναι θεμα καρτας sim, ειναι καθαρα θεμα συσκευης!

 

Υγ: Η "ama" ποια ειναι;

http://www.flyfishingdevon.co.uk/salmon/year1/parkinsons.gif

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος ramnoz (31 Δεκ. 2004 , 16:28)

 

gia osous den to exoun.... einai to themes creator tis SE gia to kinito mas...kanei polu kali douleia!!!

Kane register free apo developer.sonyericcson.com kai katevese to. einai 3mb ziparismeno.

 

 

Mporeis na gineis ligo pio safis? Pou akrivos to vrisko?

Link to comment
Share on other sites

1) To ραδιόφωνο παίζει απο το μαγαφωνάκι του κινητού? (σαν ανοιχτή ακρόαση) ?

 

2) Έχει HTML browser ώστε να βλέπω html σελίδες ή θα πρέπει να αρκεστώ στο wap.

 

3) Ο Email client κατεβάζει τα attachments? (είχα το Ζ600 και δεν είχα μείνει καθόλου ευχαριστημένος σε αυτό το σημείο)

 

Παιδιά όποιος γνωρίζει ας με βοηθήσει. Ευχαριστώ.

 

Υγ: αν έχουν απαντηθεί τα ερωτήματα ζητώ προκαταβολικά συγνωμη. Δεν υπήρχε καθόλου χρόνος να ψάξω όλες τις σελίδες

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος john ( 3 Ιαν. 2005 , 17:15)

 

1) To ραδιόφωνο παίζει απο το μαγαφωνάκι του κινητού? (σαν ανοιχτή ακρόαση) ?

 

2) Έχει HTML browser ώστε να βλέπω html σελίδες ή θα πρέπει να αρκεστώ στο wap.

 

3) Ο Email client κατεβάζει τα attachments? (είχα το Ζ600 και δεν είχα μείνει καθόλου ευχαριστημένος σε αυτό το σημείο)

 

Παιδιά όποιος γνωρίζει ας με βοηθήσει. Ευχαριστώ.

 

Υγ: αν έχουν απαντηθεί τα ερωτήματα ζητώ προκαταβολικά συγνωμη. Δεν υπήρχε καθόλου χρόνος να ψάξω όλες τις σελίδες

 

 

1. Παιζει αλλα θελει και το hands free γιατι λειτουργει ως κεραια.

Για τα 2 & 3 δεν ξερω φιλε μου.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Viper ( 3 Ιαν. 2005 , 17:21)

 

1. Παιζει αλλα θελει και το hands free γιατι λειτουργει ως κεραια.

Για τα 2 & 3 δεν ξερω φιλε μου.

 

paizei? emena pantws zhtaei na valw kai to hands free kai otan epimenw san na moy fainetai oti neyriazei kiolas :angry:
Link to comment
Share on other sites

Akoyste problhma poy moy bgazei to K700 mou.

Vazo ixo klisis to Ring ring ring pou einai mp3 (apo ta arxika)

Omos otan me pairnoun tilefono akougetai tis Sony Ericsson .

 

Kai otan me pairnoun tilefono vlepei tous arithmous poy exo sti sim KAI oxi tou tilefonou.

 

Den einai vodafone-live siskeui kai exo tin R2AA003

Nokia 3310, 3510, 3510i, n81, n82, n95, Lumia 625 | SE T610, K700i, k750i, M600 | Sony Xperia Z1 | Samsung Galaxy S2, Galaxy S Advance, Note 4F | Apple iPhone 4s | Motorola Atrix 4G | HTC Touch HD, HD 2, Desire, Desire HD, Desire S

Current devices: iPhone 6s, Ipad 2

Δημήτρης

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος volosiros ( 3 Ιαν. 2005 , 17:36)

 

paizei? emena pantws zhtaei na valw kai to hands free kai otan epimenw san na moy fainetai oti neyriazei kiolas :angry:

 

Παιζει απλως πρεπει να εχεις συνδεδεμενα τα hands-free με το κινητο μετα επιλεγεις Ραδιοφωνο\επιλογες\ενεργοποιηση μεγαφωνου καιεισαι ΟΚ!!

Nokia 3310, 3510, 3510i, n81, n82, n95, Lumia 625 | SE T610, K700i, k750i, M600 | Sony Xperia Z1 | Samsung Galaxy S2, Galaxy S Advance, Note 4F | Apple iPhone 4s | Motorola Atrix 4G | HTC Touch HD, HD 2, Desire, Desire HD, Desire S

Current devices: iPhone 6s, Ipad 2

Δημήτρης

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Viper ( 3 Ιαν. 2005 , 17:21)

 

1. Παιζει αλλα θελει και το hands free γιατι λειτουργει ως κεραια.

Για τα 2 & 3 δεν ξερω φιλε μου.

 

 

Ρε παιδια και εγω αυτο ειπα.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Nos 55 ( 3 Ιαν. 2005 , 19:45)

 

 

 

Kai otan me pairnoun tilefono vlepei tous arithmous poy exo sti sim KAI oxi tou tilefonou.

 

Den einai vodafone-live siskeui kai exo tin R2AA003

 

 

Εγω εχω παρομοιο προβλημα:Mε καλουν νουμερα που τα εχω αποθηκευμενα στο τηλ και δε μου βγαζει το ονομα τους αλλα σκετο το νουμερο με αποτελεσμα να μην ξερω ποιος με καλει!! :mad: :(

Link to comment
Share on other sites

re paidia gia tin R2AE xerei kaneis tipota????????

http://briefcase.pathfinder.gr/download/laios23/38168/578002

 

Το γούστο μου είναι πολύ απλό. Είμαι πάντα ικανοποιημένος, έχοντας το καλύτερο...''Oscar Wilde

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος bomber21 ( 3 Ιαν. 2005 , 22:34)

 

Εγω εχω παρομοιο προβλημα:Mε καλουν νουμερα που τα εχω αποθηκευμενα στο τηλ και δε μου βγαζει το ονομα τους αλλα σκετο το νουμερο με αποτελεσμα να μην ξερω ποιος με καλει!! :mad: :(

 

 

Μήπως τα έχεις αποθηκευμένα σε 2 επαφές και δεν ξέρει τι να σου δείξει;

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος dionisis ( 3 Ιαν. 2005 , 16:27)

 

Xronia polla kai apo emena se olous!!! Kai mia erotisoula ;) pws mporw na aniksw arxia .txt mono an kanw apostoli ws mms mporw na to diavasw, kanas alos tropos?

 

 

Στο briefcase του Διδύμου στο http://briefcase.pathfinder.gr/view/DidimosGR στον φάκελο Applications υπάρχει ένα αρχειάκι εν ονόματι Book Reader.jar

Ρίξ' του μια ματιά ;)

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος bomber21 ( 3 Ιαν. 2005 , 22:34)

 

Εγω εχω παρομοιο προβλημα:Mε καλουν νουμερα που τα εχω αποθηκευμενα στο τηλ και δε μου βγαζει το ονομα τους αλλα σκετο το νουμερο με αποτελεσμα να μην ξερω ποιος με καλει!! :mad: :(

 

 

Κι εγώ το έπαθα και το πρόβλημα λύθηκε αφού έσβησα τον αντίστοιχο αριθμό από την επαφή και μετά τον ξαναπέρσσα :blink:

 

Χαζό ακούγεται όμως δούλεψε :D

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος konv ( 3 Ιαν. 2005 , 22:32)

 

Ξέρει κανείς πως αλλάζουν σταθμούς από το hands free της συσκευασίας;

Ή μήπως δεν αλλάζει όπως και στα Nοκια;

 

 

Δεν αλλάζει :mad:

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

Ό,τι κάρτα και να βάλεις, η συσκευή θα παραμείνει με το VodafoneLive! μενού. :(

Όπως πολύ σωστά είπε ο φίλος swiffer είναι καθαρά θέμα συσκευής

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

ειχα το ιδιο προβλημα και απλα προσθεσα το +30 σε ολα τα τηλεφωνα που ειχα αποθηκευμενα και πλεον μου τα εμφανιζει σωστα

 

υπαρχει κατι αλλο εκτος απο το fma που να μπορει να κανει backup τις επαφες που υπαρχουν στο κινητο (οχι στην sim) με τα προγραμματα της SE δεν βγαζω ακρη

 

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος bomber21 ( 3 Ιαν. 2005 , 22:34)

 

Εγω εχω παρομοιο προβλημα:Mε καλουν νουμερα που τα εχω αποθηκευμενα στο τηλ και δε μου βγαζει το ονομα τους αλλα σκετο το νουμερο με αποτελεσμα να μην ξερω ποιος με καλει!! :mad: :(

 

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος orck ( 4 Ιαν. 2005 , 00:55)

 

υπαρχει κατι αλλο εκτος απο το fma που να μπορει να κανει backup τις επαφες που υπαρχουν στο κινητο (οχι στην sim) με τα προγραμματα της SE δεν βγαζω ακρη

 

 

 

Κι εγω δυσκολευτηκα να βγαλω ακρη με το Sync Station της SE (η εγκατασταση του ειναι ελλιπης προφανως :wacko: ) αλλα αν τρεξω ολα τα εκτελεσιμα αρχεια στον φακελο του Sync Station (συνηθως C:\Program Files\Sony Ericsson\Mobile\Sync Station) ο συγχρονισμος με το Outlook γινεται κανονικα...

May the Force be with us all...
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson K700i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...